Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ottawa Senators - Esem

7. ročník populárnej HF hry.

Obrázek


Můj druhý ročník KD, první byl rozkoukávácí a amatérsky ohodnocený :? Letos už budeme bojovat o ty nejvyšší příčky.

OTTAWA SENATORS




Zach PARISE "A" - Joe PAVELSKI "C" - Mark STONE
Boone JENNER - Ryan NUGENT-HOPKINS - Elias LINDHOLM
André BURAKOVSKY - Victor RASK - Thomas VANEK
Alex BURMISTROV - Oscar LINDBERG - Tobias RIEDER

Daniel SPRONG



Jake MUZZIN - Travis HAMONIC
Niklas HJALMARSSON "A" - Seth JONES
John MOORE - Andrej ŠUSTR
Brady SKJEI


zed a zed
Corey CRAWFORD
Anders NILSSON


Space - 117 000
První volba

Ottawy Senators padla na všestraného útočníka San Jose Joe Pavelskiho, pro některé možné překvapení, že šel tak brzo, nicméně tenhle hráč jako kapitán dotáhl San Jose Sharks do finále SC a i tady hrála trošku oblíbenost, znovu nicméně ho řadím mezi TOP hráče NHL. Formu ze základní části si přenesl i do play off, kde ve 24 zápasech získal 23 bodů.

Obrázek


Druhá volba

budu se opakovat, pro některé překvapení, že šel tak brzo, zvolil jsem obránce Jake Muzzina. Kompletní bek, podle mě i trošku podcenovaný, který už má 1 prsten z SC a zlatou medaili z MS 2014, kde vyhrál statistiku +/-. Cap hit 4.000M, i pro skvělý cap hit jsem jej zvolil. Nejedeme na potenciál!

Obrázek
kedze som bol docasne povyseny na Senior VP of Hockey Operations tohto sympatickeho timu, budem sa snazit to moc nebrzdit a priebezne tu updatovat picknutych hracov + zostavajuci cap space. do zostavy nech si ich potom uz nahadze Esem ked sa vrati.

takze:
1. J. Pavelski - C - 6,00
2. J. Muzzin - D - 4,00
3. M. Stone - RW - 3,75
4. T. Hamonic - D - 4,875
5. S. Jones - D - 5,40
6. N. Hjalmarsson - D - 4,10
7. Z. Parise - LW - 9,00
8. B. Jenner - LW/C - 2,900
9. E. Lindholm - RW - 2,500
10. T. Rieder - RW - 0,925
10. R. Nugent-Hopkins - C - 6,00

total cap hit: 49,45 mil
remaining cap space: 23,55 mil
remaining cap space per player: 2,14 mil
Třetí volba

padla na lonského finalistu Calder trophy Mark Stonea málokdo čekal, že dokáže zopakovat minulou sezónu, dokázal a k tomu pomohl získat zlatou medaili Kanadě z letošního MS. V NHL dokázal už podruhé překonat šedesáti bodovou hranici a patřil k nejlepším RW hráčům. Také pořádná size do 1.lajny k prckům, imo se k ním pěkně hodí :D. Už loni jsme se o něj hodně zajímali, bohužel Colorado v čele s Redym nám jej vyfouklo.

Obrázek


Čtvrtá volba

tady už jsem chtěl beka do prvního páru k Muzzinovi a neměl jsem jinou představu než Travise Hamonica chtěl jsem skvělou obranu, která dokáže skvěle podporovat útok a plnit si především svou práci v defenzivě. Travis je toho příkladem. Bojovník, který neváhá sundat rukavice a pomstít spoluhráče. V obraně si splní svoje a skvělý puck moving bek.

Obrázek



Niklas Hjalmarsson a Seth Jones do druhého páru :ciga: společně by měli vytvořit skvělý ofenzivně laděný druhý obranný pár. Hjalmarsson 3 prsteny, oba prvotřídní beci. Seth naskočil hned do koloběhu NHL už po draftu, bude nastupovat do své už 4 sezóny. Size jako bek pecka, skvělá střela, puck moving a hokejové přemýšlení. Nejlepší obránce MS 13/14 v 18ti.

Obrázek
Obrázek


Zach Parise

doplnění první lajny, hlavně k Pavelskimu, kde spolu hráli na olympiádě. Tahoun týmu at už hrál v Jersey nebo ted ve Wild. Prvotřídní hráč a vůdčí osobnost do kabiny.

Obrázek
Boone Jenner

silový útočník, skvělý bruslař, dobrá fyzická hra a velmi dobrý střelec. Letošní season nastřílel 30 fíků a dostal pozvánku na MS, kde pomohl Kanadě získat zlatou medaili. Skrytý, hodně šikovný útočník. 82GP 49P.

Obrázek


Elias Lindholm

Na to jak je mladý, tak je to velice všestranný hráč. Je to dříč, co hraje na obou stranách kluziště a nezaostává ve hře do zadu. Skvělý stickhandling, doplnující skvělou střelou. Tvrdě pracující hráč, který je budoucností Canes. Vede svůj tým, svou hrou. Zahraje na C nebo na RW. 81GP 39P ...

Obrázek


Tobias Rieder

měl povedenou season zahraje na levém nebo na pravém křídle. Rychlý útočník, šikovný stickhandling. Pěkně doplní třetí lajnu. V Arizoně úctyhodných 37P. Nominován do týmu Evropy na světový pohár. Tady moc Arizonu nechápu, proč ještě není podepsán. Šikovný, rychlý útočník za skvělou cenu.

Obrázek


Ryan Nugent-Hopkins

Jednička draftu 2011, která pořádně ještě vše neukázala imo. Nicméně tvořivý center, který v NHL odehraje už svou sedmou season ve kterých nastřádal celkově 222P. Center druhé lajny, kde okolo sebe bude mít Jennera a Lindholma. Očekávám lepší výkony než v Oilers! :D

Obrázek


André Burakovsky

Ofenzivní mladý útočník, šikovné ruce, výborná střela a dokáže zahrát i dozadu. Bude nastupovat se svým krajanem Victorem Raskem ve třetí brázdě na levasu. 79GP a 38P na druhou season v NHL not bad. Tady zkusím break-out year, jako minulé KD s Rakellem :D

Obrázek


Victor Rask

tady jsem chtěl Mo Jo-a do třetí lajny k Burakovskymu, už byl bohužel zabrán. Tak jsem zvolil Victora Raska, pro mě vynikající bruslař, jeho styl bruslení se mi jako hokejistovi moc líbí. Skvělá size na centra i díky tomu se dobře prosazuje, takže nakonec i dobře, že Mo Jo, byl už picknutej. protože na Raska jsem úplně zapomněl. Navíc oblíbený hráč :D. S krajanem Burakovskym si pěkně sednou ve třetí brázdě :D 80GP 48P.

Obrázek
John Moore

Urostlý bek, do třetího páru. V Jersey nastupoval také ve třetím páru, podle mě má navíc a pořádně se ukázat i výš než třetí pár v Jersey. Prostor by měl dostat právě ted. Hraje dobře do těla, někdy teda udělá pěknou prasárnu :bitka3: . Nejvíc se mi líbil na lonském MS, tam měl prostor a hrál skvěle. Last season v Jersey 73GP 19P

Obrázek


Oscar Lindberg

Hodně pečlivý centr, který hraje i pečlivě dozadu. Skvělý na buly. Dobrá střela ale není přirozeným střelcem spíše playmaker. Někoho takového jsem do týmu chtěl a na 4th C ideál. Po vydařené sezóně v Hartfordu dostal prostor v Áčku. 68GP 28P

Obrázek


Corey Crawford

Tady není moc, co psát. Dvakrát držitel prstenu za SC s Chicagem, skvělé čísla. Jistota v bráně v Chicaga, kde chytá za skvělou obranou stejně jako tady! :giggle: Skvělými výkony dostal pozvánku na letošní World Cup reprezentantovat Kanadu.

Obrázek


Andrej Šustr

Chtěl jsem RHD, už moc nebylo z čeho vybírat, sáhl jsem po Andreji Šustrovi. Urostlý bek, který už má skoro 200GP v dresu Tampy Bay. V Nhl už dost rozkoukaný, u nás by měl hrát třetí pár. Na záda mu dejchá Brady Skjei s povedným play off v dresu rangers. Tady by měla být taková rivalita at Moore a Šustr nemají ten flek jistý, Skjei optimální náhrad, možná v budoucnu lepší hráč. Just not proven much. Andrej 77GP 21P

Obrázek


Brady Skjei

Rookie bek v NHL, povedlo se mu play off za Rangers a sezóna v AHL. Mě se především líbil na letošní MS v dresu USA. Skvělý bruslař. Two-way bek. Slušný puck skills a dobré přihrávky. Letos jsem na něj moc zvědavý. Dost možná i šestej bek.

Obrázek


Alex Burmistrov

Doplnění do čtvrtého útoku, silný na puku, rychlý bruslař a slušná střela. Hodí se mi k Lindbergovi, protože slabina je fyzická hra a hra dozadu. Do čtvrté lajny, myslím, že pecka. 81 GP 21P

Obrázek


Thomas Vanek

Trošku zkušenosti jsem do týmu chtěl, tak jsem sáhl po jednatřicetiletém Vanekovi, který už má v NHL přes 800 zápasů. Proven střelec, kterej by těch 50points mohl udělat. RW ve třetí nebo čtvrté lajně. Last season 74GP 41P

Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS