Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Toronto Maple Leafs - petrik

7. ročník populárnej HF hry.

Obrázek


Stručná charakteristika organizácie [Toronto Tree Leaves]
Tree Leaves čoskoro oslávia storočnú históriu klubu, ktorý patrí k tradičným organizáciám NHL. Klub od rozšírenia ligy udržuje svoj štandard a ctí tradície. Hráči tak jazdia na zápasy vlakmi poháňanými parou. Analytické oddelenie využíva najmodernejšie systémy z konca 80. rokov, kde najväčším výdobytkom je diódové blikátko, ktoré upozorňuje na to, či je hráč z východného bloku odpočúvaný. Hráči pod vedením skúseného trénera totálne je*ú na všetky fyzikálne zákony ľadového hokeja a pohár skúšajú získať zásadne po večeroch na hracej konzole. Partička teoretických manažérov za pomoci posunkovej reči skúša každé leto presvedčiť k podpisu miestneho orangutana zo ZOO, ktorý sa však nevzdáva myšlienky, že podpíše v klube kde hrá jeho brat - Milan Lucic, a tak zatiaľ úspešne odoláva tučnému kontraktu. Účtovné oddelenie posunulo hranice advanced stats a pri podpise hráčov sa opiera o nedeľné športové prílohy Toronto Star. Postupne bude stručne analyzovaný každý draftovaný hráč.

Cap space: 57,5

xxx - xxx - xxx
xxx - xxx - xxx
xxx - Bergeron - xxx
xxx - xxx - xxx
xxx



xxx - xxx
xxx - xxx
Giordano - xxx
Takze ako nam to momentalne vyzera:

1st line: Hartnell – Datsyuk – Kane
2nd line: Hagelin - Little - Nylander
3rd line: Nordstrom - Grigorenko – Santorelli
4th line: Holland – Z. Smith – Vey
13th F: Blandisi

1st pair: Giordano – Spurgeon
2nd pair: Oduya – Myers
3rd pair: B.Smith – Murphy
7th D: Benn

Goal: Jones – Ward

Total Cap Hit: 72,912 mil
Remaining Cap Space: 0.088 mil

Este prehlad doterajsich pickov a vymien:

1. Giordano (6,75)
2. Bergeron (8,75) :ahoj:
3. Jones (3,00)
4. Little (5,00)
5. Spurgeon (4,25)
6. B. Smith (3,25)
7. Silfverberg (3,00) :ahoj:
8. Hagelin (3,667)
9. Green (6,00) :ahoj:
10. Hartnell (5,00) :slap:
----------------------------------- takeover by petrik
11. Murphy (1,076)
12. Z.Smith (2,35)
13. Grigorenko (0,675)
14. Blandisi (0,90)
15. Nylander (1,744)
16. Datsyuk (5,50)
17. Myers (4,00)
18. Ward (3,50)
19. Nordstrom (1,25)
20. Holland (0,775)
21. Benn (1,1)
22. Vey (0,70)
23. Santorelli (0,875)

trejdy:
Bergeron + Green + Silfverberg for P.Kane + Oduya + pick #358
tak pickmi #15 a 16 som predbezne skompletizoval top6 (dodatocne zmeny su stale mozne :petrik: )

Nylander moze byt moc mlady a unproven, ale v tych zapasoch ktore doteraz odohral sa ukazal velmi slubne. ja mu verim ze by si miesto v top6 zastal.

k Datsyukovi skoda nieco dodavat, je to hrajuca legenda a future HHOFer. aj ked uz ma svoj vek, aj v prave skoncenej sezone dokazoval svoju kvalitu a robil 0.75b na zapas. nepochybujem ze by na rovnako vysoko kvalitnej urovni zvladol aj dalsiu sezonu a fakt ze sa napriek tomu rozhodol pre navrat do europy mu IMO na hodnote nijak neubera. po jeho picku som zachytil reakcie ze kvoli odchodu do KHL "straca hodnotu" ale to je IMO blbost...ako mu to ubera na kvalite? skor si viem predstavit ze ho niektori zucastneni budu "znevazovat" od zlosti ze ich nenapadlo picknut ho uz davno... :petrik: ich problem :bee:
Pickmi # 17 a 18 som skompletizoval top4 a branku.
Na RD do druheho paru prichadza Tyler Myers, niekdajsi vitaz Calder Trophy (2010) ktory vo Winnipegu zvlada 20+ minut za zapas + vsetky herne situacie. Partaka v nasom 2nd pair mu bude robit skuseny defenzivne ladeny Oduya, takze Tyler by mohol mat aj priestor viac sa zapajat do ofenzivy.

Brankarsku dvojku nam bude robit skuseny veteran Cam Ward. Martin Jones je velky brankarsky talent, ale stale ma toho odchytaneho pomerne malo. Ward by mu mal byt tym spravnym mentorom a ucitelom, ktory mu pomoze talent este viac rozvinut. Ward ma odchytanych viac ako 600 zapasov NHL, ziskal SC aj Conn Smythe trophy. Teraz nastal cas aby svoje bohate skusenosti odovzdal dalej.
Tak skusim tiaz nejak obkecat moj analfabetsky pokus o hokejovy tim:

Branka:
M. Jones – C. Ward


O tom sa sice na chate uz popisali cele eseje, ale tie mozno vsetci nezachytili :giggle: jones ma za sebou prvu (megauspesnu) sezonu v pozicii jednotky. Sharks aj jeho nemalym pricinenim skoncili v NHL tesne pod vrcholom. Kvalita a talent je unho snad uz nespochybnitelna. Navyse som ho podporil jednym z najskusenejsich veteranov v sutazi. Cam Ward ma za sebou 600+ zapasov, vyhral SC aj Conn Smythe Trophy. Zazil uz v NHL vsetko, dobre aj zle casy, uspechy aj pady. Ma vsetky predpoklady byt pre stale este mladeho a menej skuseneho Jonesa tym spravnym mentorom. S obsadenim brankoviska som ja osobne velmi spokojny :yes:

Obrana:
Giordano – Spurgeon
Oduya – Myers
Smith – Murphy
Benn


V obrane je jasne vidno hierarchiu – #1 Giordano, #2 Spurgeon, #3 Myers, #4 Oduya. Kazdy v roli aku cca plni aj realne vo svojom klube. V tejto hre kde sa kvalita 30 NHL timov zhustuje do 20 supisiek sa ale najdu aj nadupanejsie top4. Aspon ciastocne vykompenzovat by to mohol depth v podobe zvysnych troch obrancov. Smith, Murphy aj Benn su vsetko proven regular NHL hraci ktori by v pripade potreby mali uspokojivo zvladnut aj zaskok v top4. V jednotlivych paroch su samozrejme lavak s pravakom, su tam hraci na PP aj PK. Obranu v mojom time povazujem za solidnu, aj ked spokojnejsi by som bol ak by bol na LHD v 2nd pair niekto kvalitnejsi co by Myersa odsunul v depth charte az na #4… :hmm:

Top 6:
Hartnell – Datsyuk – P. Kane
Hagelin – Little – Nylander


So zlozenim top6 som takmer uplne spokojny. Skoda toho Hartnella ktoreho som ako kotvu musel uviazat na nohu dvojici Datsyuk-Kane :( Inak svoju top6 povazujem za vcelku vydareny mix. V prvom rade je tam s prehladom najproducktivnejsi hrac celej sutaze Kane. V utoku si navyse zahra s jednym z najikonickejsich centrov svojej generacie. Datsyuk aj napriek svojmu veku stale v pohode zvlada ulohu top line centra. Co sa veku tyka, okrem veteranov datsyuka a hartnella su tu aj hraci vo svojich prime rokoch a aj mlada vychadzajuca hviezdicka Nylander. Je tu playmaking aj scoring ability, speed aj trosku gritu. (pochopitelne nie u kazdeho vsetko :giggle: ). Mat tak namiesto Hartnella na LW vo 1st line napr. Landeskoga … no ale aj v tejto podobe sa mi to celkom pozdava :neviem:

Bottom 6:
Nordstrom – Grigorenko – Santorelli
Holland – Z.Smith – Vey
Blandisi


Zo svojej bottom6 od nadsenia neskacem. Ale Grigorenko s Nordstromom v poslednej sezone dokazali zaskakovat aj v top6, Holland ma na konte druhu po sebe iducu sezonu s 25+ bodmi, Smith je skuseny bottom 6-er po zivotnej sezone s 25 golmi… nejake lamy k nim este doplnim, budem sa snazit doplnit sem este nejake skusenosti ktorych tu zatial az tak vela nie je. :neviem:


Celkovy dojem z timu mam dobry. S branou a top6 spokojnost, obrana solid, bottom6 meh. Na vyhru to stacit nebude, ale to ma vobec netrapi. Celkom som sa pobavil, ucel splneny, :thumbsup:
PS: aj tak sme vsetci analfabeti
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES