Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

St. Louis BLUES - Joe S.

7. ročník populárnej HF hry.

Opäť raz, zas a znova sa pokúsim presadiť medzi najlepšie tímy, ale či sa mi to konečne podarí? To je vo hviezdach.

Do boja pôjdem tento rok v nasledovnej zostave:


Ryan O´REILLY "A" - Sidney CROSBY "C" - Ryan STROME
Alexander STEEN - Tyler JOHNSON - Rickard RAKELL
Mattias JANMARK - William KARLSSON - Craig SMITH
Micheal FERLAND - Andreas MARTINSEN - Jonathan MARCHESSAULT
Oliver BJORKSTRAND


Marc-Édouard VLASIC "A" - Sami VATANEN
Jake GARDINER - Radko GUDAS
Jake McCABE - Justin SCHULTZ
Esa LINDELL


Tuukka RASK - Anton FORSBERG

CAP SPACE: 0,0865 mil.
už sa mi pomaly začína rysovať aj ofenzíva, posledné výbery boli využité na ľavé krídlo prvého útoku Ryana
O´Reillyho a na ofenzívneho univerzála, talentovaného Rickarda Rakella, ktorý je použiteľný či už na krídlo prvého útoku alebo do druhého útoku a navyše som trošku na ňom ušetril :petrik:
káder je hotový, môžete hodnotiť :oslava:
Letos se to nepovedlo. Snad priste..
Takže ešte pár slovami k môjmu tímu.

V bráne mám nakoniec jedného z najlepších brankárov súčasnej NHL (síce neplánovane, pôvodne som chcel Murrayho, ale Heny :nervy: ale drahých a zároveň až nie tak kvalitných cedníkov typu Cednyk, Ward, Lund-díra som nechcel), ktorý dokáže odchytať 70 zápasov a k nemu som vybral mladého a talentovaného Forsberga (viac mi ani cap space neumožnil :sarcasm: ).

Pokiaľ ide o obranu, tak spolu s analytickým oddelením klubu som vsadil na nové trendy v NHL a nebral klasické veže (alebo kužele), ale hráčov, ktorí s pukom vedia aj niečo urobiť a sú platní aj smerom dopredu a aj dozadu. Možno tam chýba nejaké sexy meno, ale v podstate som spokojný, ako to vyskladal (kebyže mám o 3 mega viac, vezmem Petryho miesto Gudasa, ale na keby sa nehrá a strop nepustí). Zároveň som dbal aj na to, aby tam boli aj beci na presilovku, ako aj na striktné dodržiavanie RHD a LHD v každom obrannom páre.

V útoku mám v TOP 6 v podstate 3 hráčov, ktorí sú / môžu byť prvými centrami svojich tímov, i keď jeden (ROR) je v mojom systéme ako LW. Zároveň v útoku ide o mix mladíckej dravosti ako aj skúsenosti (Crosby, Steen). Taktiež som sa snažil pickovať aj hráčov s veľmi dobrou two-way hrou ako ROR alebo Steen. Možno niekto bude spochybňovať, že napr. Craiga Smitha mám v 3rd line a prečo som ho nevymenil s Rakellom na RW druhého útoku, no chcel som kvalitu rozdeliť do viac formácii. Taký Crosby podľa mňa nemal nikdy v Pittsburgu kvalitnejšie krídla ako som mu pickol ja (ROR, Strome)

Aj v bottom 7 som sa snažil (ako takmer vždy) mať najmä skill a mladých hráčov, čo sa v podstate podarilo. Niekto bude možno negatívne hodnotiť ako 3rd C William Karlssona, ale ja mu verím, že v budúcej sezóne naplní aj v Columbuse moje očakávania. Zároveň treba si uvedomiť, že je v 3rd line za takými centrami, ako sú Crosby, Johnson alebo ROR. Janmärk v Dallase ukázal, že je to kvalitný hráč aj do 2nd line. Zároveň ako wild card (13. útočníka) som vzal Olivera Bjorkstranda, ktorý bol v play off AHL beast má na to, aby v Columbuse potvrdil svoju kvalitu aj v rámci NHL.

V stručnosti asi toľko, ja som so svojim tímom spokojný snáď ako nikdy :ciga: to znamená, že po 4. miestach v posledných ročníkoch skončím niekde v druhej desiatke

Fantasticky tym, libi se mi takrka kazdy hrac v tvem tymu.

Je skoda, ze se ti nepovedlo privest lepsiho, vhodnejsiho centra pro 4. formaci, Martinsenovi tady vubec neverim. Ale skvele kridla k nemu (Ferland, Marchesseault - dynamicti hraci, kteri umi hodne zneprijemnit hru souperi). A hlavne mas v rukavu skutecne eso, O. Bjorkstranda. Ten by si mohl rychle udelat cestu na prave kridlo ke Crosbymu a vysoupnout Stroma. Stroma bys pak mohl zkusit jako centra do 3 formace (doufejme, ze by byl schopen zlepsit svou tristni hru na vhazovani), Karlssona posunout do 4 (to by mi davalo vetsi smysl) a Martinsena jako 13. utocnika.

Ke zbytku utoku: Janmark, C. Smith jsou velice solidni kridla, ktere rozhodne prispeji do ofenzivy. A zaroven poskytuji dobrou 2-way hru, coz je dulezite mit 3 lajnu nak terou se muzes spolehnout, to ty zcela jiste muzes.

jeste vice se mi libi tvoje top 6. Nicmene i tu bych udelal zmeny. Chapu tvoji myslenku ROR s Crosbym... Ale jevi se mi mnohem logictejsi nechat O'Reillymu svoji vlastni lajnu za Crosbym, a nechat ho vyniknout na centru, kde bude jeho hra nejvice efektivni. Posunul bych Johnsona na leve kridlo ke Crosbymu (myslim, ze by jim to spolu mohlo naramne sedet, preci jen Johnson je pomerne male postavy, a radeji bych ho v tvem tymu videl jako kridlo u Crosbyho)
Steen - vynikajici hrac, podcenovany, mimoradne platny, muze hrat temer kdekoliv, vyborny vyber. S ROR by mohl vytvorit opravdu monstrozni defenzivni lajnu, ktera ale zaroven bude velkym nebezpecim pro souperovu obranu (diky sve possesion hre). Klidne bych si Steena predstavit jako prave kridlo u Crosbyho. On je opravdu velky univerzal. Muze hrat vse 3 utocne pozice. Tvoje top 6 ma vskutku vse co si od ni predstavuji - rychlost, skill, 2-way hru, tvrdost (tady Rakell zejmena)... Az mozna na skutecneho strelce, ale vsichni hraci v top 6 (vyjma Stroma) jsou schopni nasazet 20 golu za sezonu, takze no worries. (+ mas Bjorkstranda)

Obrana: S Vlasicem ziskavas nesmirnou obrannou stabilitu, skvely pick, to si dobre vycitil... K nemu Vatanen, PMD, vyborny na presilovku, schvaluji. Gardiner s Gudasem se jevi jako skvely 2nd pair, S Gardinera se stava pomalu ale jiste velice kvalitni 2-way obrance. Pokud si Gudas udrzi formu z konce sezony, tak si opravdu za vodou. Top 4 jako vysita.
McCabe - solidni obrance do 3. paru, primo jak delany. A ted bych udelal zmenu. Tleskam za Esa Lindella (podobne jako s Bjorkstrandem, tady mas spi*i klenot). Urcite bych jej posunul do sestavy (asi misto Schultze), nevim na kolik Lindell muze hrat pravou stranu, ale zkusil bych ho... V opacnem pripade bych vyradil McCabe a dal Schultze zpatky na P. stranu. Lindell ma ve tvem tymu potencial se velice rychle posunout do top 4, vyborny mlady obrance.

Rask, Forsberg - bez problemu, za timto tymem, nevidim duvod proc by se Rask nemohl vratit ke svym nejlepsim vykonum... Mozna otazka, jestli je Forsberg dostatecne dobry back-up, ale s tim, ze Rask by mel odchytat vetsinu zapasu, tak myslim, ze Forsberg bude v pohode.

Tvuj tym bych videl nejsilneji takto (co se tyce Bjorkstranda, tak je to pochopitelne trochu projekce do budoucna, ale nic nerealneho, imo):

T.Johnson-Crosby-O.Bjorkstrand
Steen-R.O'Reilly-Rakell
Janmark-R.Strome-C.Smith
Ferland-W.Karlsson-Marchessault
Martinsen

Vlasic-Vatanen
Gardiner-Gudas
McCabe-Lindell (pripadne Lindell-J.Schultz)
J.Schultz (pripadne McCabe)

Rask / A.Forsberg

Znovu musim rict, opravdu dobra prace, velice silny tym. :) :thumbsup:
no když už by to bylo jak to máš poskládáne ty, tak bych ještě prohodil Stromea s Rakellem a nechal Rakella vyniknout na centru ... :) ale pěknej názor, to budeš hodnotit všechny týmy?
Logan píše:ale pěknej názor, to budeš hodnotit všechny týmy?
Nie to len Joe mu zaplatil za reklamu, ked ponúkneš viac nafúkne kolesá aj tebe :sarcasm:
Ohlund, tak to prrr :stop:

tade, díky za obsiahly koment a za názory, možno sa niektorí hráči dali dať na iné posty, ako píšeš.

Ale popravde ja som bol plus-mínus spokojný s tým, ako som to zložil :hmm: :neviem:
tak máme tu vyhodnotenie, ktoré prinieslo veľké sklamanie :roll: umiestnenie mimo TOP10 som fakt reálne nečakal :doh:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES