Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prihlasovanie do Komisie KTL 15/16

tak poďme teda obnoviť komisiu. Radu GMs môžeme mať tiež, ale tá nebude známa skôr ako po prihlásení sa všetkých tímov, takže by dovtedy nemal kto rozhodovať. :neviem:

Ak sa prihlási 5 alebo 7 ľudí, tak nebudeme musieť ani robiť výber. Ak sa prihlási viac, resp. nepárny počet, tak môžeme urobiť voľby :neviem: Menej ako 5 sa snáď neprihlási. Podľa mňa by bol ideálny počet 7.

Ja sa hlásim. Kto ďalší?

1. arek
2.
3.
4.
5.
...
Ak by ma bolo treba, nemam problem pomoct
Ak vas bude dost aj bezo mna tak nemam problem zostat bokom :)
Chápem a rešpektujem,chcel som pomôct tak ako aj predtým,ked bolo treba pomôct nestál som nikdy bokom,ale ok spravil som chybu takže za nu musím aj zaplatit.Nech sa darí a vymyslite niečo dobré,čo to tu oživi a ludí opäť začne viac bavit,lebo to čo bolo sa už prežilo a treba zmeny. :klobuk:
Taky se hlásím.
Zdravím, pokud je možno také se hlásím, pokud by byl nějaký přetlak uchazečů rád budu v pozadí :good:
nemám problém pomôcť ak by s niečim trebalo.. stačí povedať . :) čiže dajme tomu hlásim sa
Záleží mi na tom aby to ďalej fungovalo tak ak nebude kto nemám probléma :)
Hlavne by v tej komisii mal byt Ohlund ak sa ho teda podari ukecat aby to este potiahol dalej…
Snáď ešte nie je neskoro, ale aj ja sa hlásim.
petrik píše:Hlavne by v tej komisii mal byt Ohlund ak sa ho teda podari ukecat aby to este potiahol dalej…
To bude tak trochu aj naša práca,aby to všetko neostalo len pri rečiach,ale vymyslieť taký nový systém KTL, kedy by sa na novú sezonu ludia tešili a neodchádzali, lebo už to spadlo len do nudy či rutiny miesto zábavy,ako tomu bolo poslednou dobou.Potom verím,že by si to ako on,tak i niektorí ludia ktorý myslia podobne ako hoci u mna Nabby a další chalani rozmysleli a chceli byť toho súčastou :wink:

Ohlund tam by mal mať automatický prístup,či tam bude či nie v komisii,aby to vedel všetko z 1 ruky ako bude prebiehať a prípadne dávať pripomienky či nápady.Ale nedával by som mu "povinosti" navyše aby si mal čas odpočinut ak pravda sám to nebude chcieť riešiť inak :wink:
Ohlund píše: Navyše obrovskú ranu mi dal aj Chris, možno to myslel dobre že chcel obnoviť historické tímy a chcel aby čo najviac tipérov tipovalo tímovo ale po prevalení to malo určite viac opačný efekt. Neviem vôbec či sa dá táto sezona vôbec brať seriozne, ked jeden človek si spravil 5+ účtov a riadil asi tak 4 tímy súčasne :grc: .
Pre mňa celú tú sezonu zničil..
Chris píše:Ja sa hlásim tiež.
To je nějaký mnou nepochopený vtip?
Ty kráso, kozel zahradníkem.
Ja v dalšej sezone KTL nebudem, tak mne je jedno kto bude v komisii, ale ochotných ludí je už dosť, takže liga má slubnú budúcnosť. Ja ešte dotiahnem dokonca toto PO s Canucks a potom vyplním aj posledný riadok mojho podpisu :)
Ohlund píše:Ja v dalšej sezone KTL nebudem, tak mne je jedno kto bude v komisii, ale ochotných ludí je už dosť, takže liga má slubnú budúcnosť. Ja ešte dotiahnem dokonca toto PO s Canucks a potom vyplním aj posledný riadok mojho podpisu :)
ale ty mas podobne plany skoro kazdu jar a do septembra/oktobry si si to zatial vzdy rozmyslel, tak sa necuduj ze vsetci dufame ze to tak bude aj tento rok ;)
milosi, ja suhlasim s dejfom. Nemal by si byt v komisii...minimalne najblizsiu sezonu nie. Mozes pomahat zvonku a odpracovat si tak svoj preslap..ale byt vo vedeni a prakticky viest tu sutaz? ee... :ee:
Prihlasujem sa
Tak je čas minimálne túto vec uzavrieť,už sa dlho neprihlásil nikto a cca v druhej polovici augusta,začať aj niečo robiť,na tie novinky treba aj čas,aby to ludia vstrebali a nenechať opäť až na poslednú chvilu ako minulý rok. :roll:
dejf píše:
Ohlund píše: Navyše obrovskú ranu mi dal aj Chris, možno to myslel dobre že chcel obnoviť historické tímy a chcel aby čo najviac tipérov tipovalo tímovo ale po prevalení to malo určite viac opačný efekt. Neviem vôbec či sa dá táto sezona vôbec brať seriozne, ked jeden človek si spravil 5+ účtov a riadil asi tak 4 tímy súčasne :grc: .
Pre mňa celú tú sezonu zničil..
Chris píše:Ja sa hlásim tiež.
To je nějaký mnou nepochopený vtip?
Ty kráso, kozel zahradníkem.
Ty kráso,kto robí,robí aj chyby.Ked sa povie A treba povedať aj B za akých okolnosti vlani sezona odštartovala a že už prakticky skoro nikto nedúfal,že bude aj tohto roku nebyt Ohlunda,ktorý bol ochotný to vziat na seba a za toto som mu ja aj ostatný chalani podakoval. :klobuk: Všetko sa robilo za 5 minut 12 a stihlo tak tak,celé leto sa nerobilo nič a toto sa tu už nesmie opakovať,ak nechceme opakovať staré chyby a aby ludia z HF i KTL odchadzali.

Toto je všetko čím chceš prispieť k rozvoju KTL?Kritizovať vie každý, ale ked treba pomôct opäť naštartovať KTL tak len počkáš,až ti všetko naservíruju až na podnose,aniž by si pomohol ked treba?Myslím,že máš na viac,alebo sa mýlim v tebe? :wink:Som čakal,že sa aj ty prihlásiš,času na to bolo dost,ale akosi tu nikde tvoju prihlášku nevidím. Ked sa miesto toho ako ukazuješ prstom,aj osobne prihlásiš do komisie ,ok tak svoje miesto ti s kludom prenechám,ja nepotrebujem a nikdy som nepotreboval k tomu,ked bolo treba pomôct ku prospechu KTL či HF či už radami,pomocou či finančným príspevkom funkcie a nebudem to potrebovať ani v budúcnosti.Nikdy som nestál alibisticky bokom a nečakal,až to niekto za mna vymyslí a urobí.Funkcia v komisii není platená,ani z toho nezíska človek výhody,naopak,každú chybu či ked sa niekomu nelúbi niečo,len ti omlátia o hlavu aniž by niečo aj boli ochotný urobiť aby tomu včas zamedzili..Napriek tomu sa hlásim znovu s tým,že ked sa nájdu ludia ochotný pomôct a vymýšlat veci,tak nemám problém odstupiť. :yes:


Ale musím vidieť,že sa našli ludia,ktorý budu ochotný,všetko to,čo bolo treba aby sezona odštartovala a Ohlund mohol s arekom vyhodnotreniami a rozpisom tu sezonu na poslednú chvilu odštartovať,prevezme a rozdelí si ju medzi sebou. :!: :!: Okrem toho,čo si tu vypichol,som minulú sezonu bez toho aby ma tým niekto poveril a nerobilo sa nič,len čakalo,(neviem teda načo,asi až bude neskoro sezonu odštartovať,)písal pm všetkým GM z minulých tímov,zakladal topicy na prihlásenia,pomáhal zhánanim ludí do tímov,od dancheza,po cepika v 2 kole a kopca dalších ludí,sa na mna obracalo s prosbami o rady a pomoc a vždy som tu bol ked bolo treba, ked uvidím,že je dost ludí,ochotných pomôct,mile rád im prenechám svoje miesto a budem rád,,že niečo pre HF i KTL obetovali zo svôjho volného času a vymysleli.
Premýšlal som nad tými zmenami v KTL čo sa chystajú a podla mna by toto sme nemali nechat len v rukách 5-6 ludi komisie,ktorý vôbec budu ochotný sa zapojit do práce komisie ,je ich tak málo,že sa ani nemusí robit výber,ale nábor a sme radi,že aspon tých pár ludí je ochotných pomôct,a nielen pasívne čakat,kto čo naserviruje im,ale aký mandát na tieto velké veci,čo sa týka budúcich zmien ale potom komisia v tejto veci má mať ? :neviem:

Ja si myslím,že na takéto velké zmeny pravidiel,by mal do toho čo povedat,každý kto bude chciet pomôct a má nejaký nápad ohladom KTL ,tak sa ludia dozvedia všetko z 1 ruky,nerozhodne niekto o nich,bez toho aby čo mali do toho čo povedat, toto sa týka nás všetkých a mali by sme mat právo sa k tomu vyjadriť a spoločne to aj odhlasovať,súťaž nehrá len tých 5-6 členov komisie ktorý tu vychádzajú z prihlášok,ale my všetci do toho zapojených a nemali by sme len pasívne čakať na to,čo vymyslí niekto druhý a potom to len ofrflat,ak sa nám to nebude lúbiť, :neviem: dozvieme sa možno aj pozitívne veci,ktoré by nás nenapadli a KTL mohli pomôct.Toto čo sa chystá za novinky su velké a vyrazné zmeny a ak chceme aby KTL bola silnou a zdravou hrou postavenou na pevných základoch,lebo to čo bolo sa už prežilo a ludia jeden po druhom odchádzajú,tak by sa na tom malo podielat viac ludí,ochotných pomôct a niečo k veci povedat.Prácou komisie by bolo riešiť veci,čo sa počas sezony vyskytnu,davat pozor na pravidlá a ich dodržiavanie atd,čo vy na to?
Neviem nakolko sa da spolahnut na prihlasky z aprila ci su stale relevantne a ci si to niekto odvtedy nerozmyslel alebo mu do toho nieco neprislo… najlepsie by asi bolo keby vsetci svoj zaujem povrdili este raz, teraz uz definitivne a zavazne… takze pls - arek, honziss, Segion72, medik911, ayoz, dado, Chris? + hocikto dalsi kto by este mal zaujem, prihlaste resp. potvrdte sa ;)

1. petrik
2. …
3. …
4.
5.
atd
Taketo zmeny ohladom počtu tímov v KTL ,uzavretie súťaže,je tak velká téma,kde by sa malo vyslovit k tomu a aj zahlasovať čo najviac ludí, z HF minimálne na úrovni GM.Toto musí mať silný mandát,ludí z HF nielen 5-6 ktorý rozhodnú o nás bez nás,kedže sa to týka smerovania a fungovania HF do dalších rokov.
petrik píše:Neviem nakolko sa da spolahnut na prihlasky z aprila ci su stale relevantne a ci si to niekto odvtedy nerozmyslel alebo mu do toho nieco neprislo… najlepsie by asi bolo keby vsetci svoj zaujem povrdili este raz, teraz uz definitivne a zavazne… takze pls - arek, honziss, Segion72, medik911, ayoz, dado, Chris? + hocikto dalsi kto by este mal zaujem, prihlaste resp. potvrdte sa ;)

1. petrik
2. …
3. …
4. ...
5.Sergion 72
atd
Zdravím, potvrzují svoji nabídku a pokud bude zájem rad se zapojim , pokud bude přetlak zájemců tak velmi rad místo prepustim ... :thumbsup:
Hele Chrisi, nevím o co se pokoušíš, ale já se s tebou do žádných přestřelek pouštět nebudu. Myslím, že já už jsem pro KTL taky něco udělal. Rok a půl jsem vyhodnocoval a jednu sezonu jsem byl i v komisi. Jelikož už nechodím do školy, tak už vyhodnocovat nemůžu. Do komise jsem se pak už nikdy nehlásil, protože jsem pochopil, že jediná osoba, na které to celé stojí, je arek. Takže ikdyž se něco domluvilo a schválilo, stejně pak záleželo na arekovi, jestli bude mít čas nebo jestli je to schopen udělat. Což se projevuje i letos. Dokud se tady totiž neukáže arek, tak se letošní KTL nepohne a komise s tím nic neudělá.

A já neukazuju na žádné chyby. Já ukazuju na tebe, protože si prostě podváděl. Vědomě sis udělal několik účtů, s kterýma si tipoval. Za ty roky na HF si nepamatuju, kdo by tady udělal větší sviňárnu. Ani snad Dada taková blbost nenapadla. Když si teda nedostal pořádný trest a můžeš normálně tipovat, tak bys měl mít aspoň trochu slušnosti se do komise nepřihlasovat.
Dejf oco se tady snazim,je to,ze je na case tento stav,ked skoro vsetka praca i zodovednost lezi na arekovi plus vyhodnocovatelovi a to je plus minus vsetko zmenit.To je na 1_2ludi privela,preto sa citia unaveny ,co.v kombinacii s osobnymi problemami vedie k tomu,ze uvazuju o konci v komisii i KTL.Nejako nechapem,preco pises o svojom vyhodnocovani,ked tu sa riesi komisia,zmeny pravidiel,aby sa to vsetko nerobilo.za 5 minut 12 ale co petrik napisal uz dajme tomu od zaciatku septembra ten rozpis je velmi dobra vec na to,aby sa to vsetko.s dostatocnym casovym terminom.stihlo a v pohode vyriesilo.Snazim sa ako pises o to,aby sme necakali len na to,kym to niekto vyriesi za nas ale sme im pracu ulahcili a tu robotu si rozdelili co oni len privitaju.Pises,ze si sa nehlasil do komisie,lebo si pochopil,ze to je vsetko aj tak iba na arekovi,ja sa pytam,ale co si urobil preto aby tomu tak nebolo ci sa zmenilo?To o.com sa tu pise je to,ze aby si prihlasky timov,rozpis sutaze,ci pracu s urobenim tem rozlozilo medzi.seba viac ludi,co som vlani ukazal aj ja,ze to ide,len treba chciet.Toto vsetko som pred sezonou poriesil,pisal pm GM ,pomahal resit veci a problemy ktore sa vyskytli a pomahal aj so zlozenim timov hoci Danchezovi aj Ohlundovi.dalsim cokolvek kto potreboval to sme riesili.Toto bola praca komisie a tu vidis,ze na vsetko netreba areka aby to poriesil za nas vieme to.urobit kazdy,len treba chut i trochu casu tomu venovat.Takze o.toto sa snazim,podporit petrika a aby sa to.vsetko.v klude a bez casoveho.stresu stihlo a poriadne urobilo.Ani ja sa nemienim hadat,tym by sme nikam nedosli,chcem len otvorit ludom tu oci,aby pochopili,ze ak chceme aby KTL fungovala dobre a ludia neuvazovali o konci,tak k tomu mozme prilozit ruku aj my a vsetci sa tu budu.dobre bavit ako tomu byvalo v predoslych sezonach.

Btw ja som vsetko toto vysvetlil,ako to bolo,takze by som sa len opakoval.Ak si cital to,co pisal vcera petrik,tak toto neni prihlaska do komisie,ale pracovnej skupiny,ktora si rozdeli ulohy,tak aby sa vsetko toto stihlo poriesit a potom sa rozhodne ,ci bude komisia,alebo rada GM hlasovanim rozhodovat ,o zmenach v KTL, takze budem len rad,ked sa prihlasi co mozno najviac ludi a tak ukazu,ze to ide aj inak robit ako nechat vsetko na areka ,janika ci ineho predsedu KTL a cakat kedy toho budu mat dost a odidu.
K Milosovi:
Pre mna je to clovek ktory po arekovi a Ohlundovi robi toho pre KTL najviac a naozaj mu na nej zalezi. Jasne, minulu sezonu to uz s tou svojou aktivitou a snahou prehnal (a riadne) ale podla mna by bolo kontraproduktivne ho teraz kvoli tomu odpisat a prist tak o cloveka o ktorom vieme ze je ochotny a schopny s mnohymi vecami pomoct.
Ani v najmensom nepochybujem o tom ze aj tie pikachoviny minulu sezonu robil len preto ze tym chcel KTL pomoct a zapracovat do nej cez nove timy novych ludi (a nie preto aby si zvysil sance na vyhru alebo podobne blbosti).
Pri vsetkej ucte k ludom ktori o clenstvo v komisii zatial prejavili zaujem – pri vacsine z nich mozeme len dufat ze im osud KTL lezi na srdci tak ako Milosovi a ze sa v komisii budu angazovat aspon spolovice tak ako on. Su jednoducho unproven (zatial). U Milosa vieme ze bude mat kopec vlastnych napadov, na pockanie sa vyjadri k navrhom inych ludi, nema problem obetovat XY volneho casu na riesenie KTL veci… podla mna by bola skoda odpisat ho pre jednu blbost z ktorej sa (dufajme) uz poucil…
Já potvrzuji účast v komisi, ale předem se omlouvám, že časově na tom budu trochu lépe až nějak od druhého zářijového týdne. Do té doby asi aktivní moc nebudu. :-)
Pomozem s komisiou tiez, ak bude treba.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS