Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL 2015/16

medik911 píše:
Connor McDavid píše:
Ohlund píše:Ten rozhovor s TA je hotovy? ja tam vidim len tu prvu otazku...
Tiez to tak vidim, neviem, co sa stalo, vcera som to ukladal v celku, ale este v tom nemam uplnu prax a mohla nastat nejaka chyba. Ospravedlnujem sa a verim, ze to bude co najskor v poriadku.
ešte stále to dako nefičí .. :neviem:
Neviem, co som porobil, ale teraz mi arek pisal, ze takto sa to ulozilo. Nerozumiem, ako je to mozne, ale uz som to tam opat nahodil, azda to uz bude OK.
Ehm.. pred pár dňami mal Win 10 nejaký väčší update po ktorom tie ku**y zistili že mám pirátsky Office a zostáva mi už len pár dní.. základné odrby s vypnutím netu a cd-keymi už nejdú a ja ani nemám chuť hladať nejaké dalšie odrby, tento rok som už vyhodnocovať nechcel, potom som slúbil jedno kolo a nakoniec to ťahám už piate kolo, asi moje posledné.. chrto je celkom schopný a ide mu to, on to môže prevziať..
Jasne ja stym nemam problem
Rozpis pre 6. kolo je už na stránke, súbory pripravené podla neho a aj tipovacie dni sú hotové na celé kolo.. Takže na najbližšie 4 týždne by ste mali mať klud lebo po 6. kole je aj ASG prestávka.. A ja to môžem po tomto 5. kole oficiálne zapichnúť. :ahoj:
Ok, tak ja som dnešným dňom skončil, do konca sezony to potiahne chrto a snád si arek najde viac času a sem tam mu pomôže, hlavne čo sa týka tých sezonnych vyhodnotení, tie sú trochu ťažšie ale zas stačí to spraviť raz za 3-4 týždne.. A to sezonne vhodnotenie jednotlivcov je dosť "citlivé" na zmeny v kádroch, tak by nebolo od veci stanoviť nejaký trejd dedlajn dajme tomu po konci 6. kola..? alebo chceš tomu nechať volný priebeh až dokonca petrik?
Ohlund píše:Ok, tak ja som dnešným dňom skončil, do konca sezony to potiahne chrto a snád si arek najde viac času a sem tam mu pomôže, hlavne čo sa týka tých sezonnych vyhodnotení, tie sú trochu ťažšie ale zas stačí to spraviť raz za 3-4 týždne.. A to sezonne vhodnotenie jednotlivcov je dosť "citlivé" na zmeny v kádroch, tak by nebolo od veci stanoviť nejaký trejd dedlajn dajme tomu po konci 6. kola..? alebo chceš tomu nechať volný priebeh až dokonca petrik?
To mam rozhodnut sam akoze? Co som tu ja nejaky neobmedzeny diktator :D

TD je IMO zbytocna – aj tak sa nam tu s trejdami vrece netrha :giggle: vacsina roster moves je sposobena tym ze nejaki tieri prestanu tipovat a zobrat GMs moznost nahradit takychto tiperov aktivnejsimi prave v tej najdolezitejsej faze sezony by podla mna nebolo dobre…

Ale kadre su IMO z velkej miery stabilizovane, tazko cakat nejake obrovske zmeny co by znemenali kopec roboty s upravou vyodnocovacich suborov. Osobne by som bol prekvapeny ak by este do konca sezony nastali viac ako 1-2 zmeny na supiskach
Ohlund píše:Ok, tak ja som dnešným dňom skončil, do konca sezony to potiahne chrto a snád si arek najde viac času a sem tam mu pomôže, hlavne čo sa týka tých sezonnych vyhodnotení, tie sú trochu ťažšie ale zas stačí to spraviť raz za 3-4 týždne.. A to sezonne vhodnotenie jednotlivcov je dosť "citlivé" na zmeny v kádroch, tak by nebolo od veci stanoviť nejaký trejd dedlajn dajme tomu po konci 6. kola..? alebo chceš tomu nechať volný priebeh až dokonca petrik?
ja v najblizsich dnoch nebudem moct, tak snad to chrto potiahne :nervozny:
Ved bežne dni dá v pohode aj chrto, helpni mu s tymi sezonnymi a sprav projekty a rozpis, kategorie... to su veci ktore ti stači spraviť raz za mesiac tak hadam nebude problem
Hlavne Ohlund vdaka za vsetko co si v KTL odmakal (zdaleka nie len tuto sezonu) :klobuk: :good:
Nepochybujem o tom ze bez teba by sme ju tu uz par sezon vobec nemali :poklona2:
NP ja som myslel že dotiahnem aj túto sezonu dokonca ked som sa dostal už tak daleko, ale prišiel ten blbý Windows s tým Excelom... a je krátko po novom roku to je čas ked si to ludia trochu upratujú aj v osobnom živote a tak mi to prišlo ako ideálny čas spraviť čiaru aj za tou KTLkou.. keby nejako moc chcem iste by sa dali majkrosoftáci ojebabrať zas, ale zas tak moc už nechcem :-D , potom by som dokončil aj túto sezonu a iste by som sa dal ukecať aj na dalšie.. :giggle:
Radšej to posuniem chrtovi, nech si to na pár kôl skúsi "naplno" a uvidíme či v ňom máme budúcnosť KTL .. gúd lak :wink2:
Aj ja sa ti chcem Ohlund za všetko podakovať,urobil si pre KTL velký kusisko práce a že si chceš dať volno je len pochopitelné :thumbsup: :klobuk:

Chrta tipovačka i vyhodnotenia bavia,je to šikovný chalan a verím,že sa osvedčí,není to jeho premiera,už to robil pred 2 rokmi,verím,že ked bude potrebovať pomoc a radu tak sa na teba s arekom bude môcť obrátiť :wink: ,každý kto tie vyhodnotenia robil za sebou okrem kusiska dobrej roboty nechal kus zo seba a teraz teda prichádza chrtov čas.Tak mu držme palce,nech mu ta chut i ochota vydržia a časom sa nájde niekto další kto mu pomôže s tým a nebude to všetko ležať na nom tak velmi ako v minulosti na Wildovi,arekovi a tebe.Takže budúcnosť na nom bude ležať,ale aby to dobre fungovalo,bude to chcieť aby aj další ludia pomohli ,s článkami,rozpismi atd a spoločne zabezpečia KTL aj do dalších sezon a prinesú možno nové nápady a zlepšenia ktoré budú pre KTL prínosom a prilákajú dalších ludí na HF i KTL. :)
Ofis som si predsalen ešte krekol lebo sa mi to zíde aj pre osobné veci a nie len KTL... a ked vidím že stále nie je spravený rozpis a ani sezonne vyhodnotenia tak ma aj "svrbí ruka" ale korčule už vysia na klinci a na lad sa už nvrátim .. :nono:
Arek mal 4 týždňe aby si tú hodinku našiel... :-(
Ohlund píše: Arek mal 4 týždňe aby si tú hodinku našiel...
ja som to planoval urobit stvrtok/piatok alebo vcera vecer, ale nieco mi do toho prislo :scare: :x :bitka3: :oops: sry
co to ku*va jest :protest: nedá sa na dnes natipovať, dúfam, že dnešný deň bude anulovaný, ak sa to okamžíte neopraví :bee:
a kua :hroza:
uz to natipovat ide. Kludne natipujte a zajtra uvidime co s tym, podla toho, kolko ludi stihne natipovat.
asi by bolo naozaj fair aby sa ten vcerajsok nepocital... :neviem:
petrik píše:asi by bolo naozaj fair aby sa ten vcerajsok nepocital... :neviem:
To ti prokouknou.. :hehe:
AndyF píše:
petrik píše:asi by bolo naozaj fair aby sa ten vcerajsok nepocital... :neviem:
To ti prokouknou.. :hehe:
so what ? :jn:

Ospravedlnujem sa za dlhsi vypadok s clankami, nemal som vela casu kvoli uceniu, na konci siedmeho kola planujem vydat clanok s rozhovormi s nanim, excelentom a buducim vitazom 7. kola + male zhrnutie situacie pred poslednymi bojmi o ucast v playoff.
ako vidite, momentalne nie su vyhodnotenia. Ja nie som doma, takze ak ich neurobi chrto, tak budu az vtedy ked pridem domov (v priebehu buduceho tyzdna). Rozpis 8. kola som urobil zatial na prve 4 dni.
Pri tom druhom dni sú večerné zápasy až nakonci, asi to máš o deň posunuté..
dik, opravene
Pre info (aby sa niekto necudoval ze chyba rozpis zapasov pre 8. kolo a podla coho sa teda vyhodnocuje):
Rozpis zapasov KTL pre 8. kolo je rovnaky ako bol v 3. kole :!:
Takze takyto: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... asov-3kolo
Poprosil bych Miloše, aby neotravoval moje hráče a nepřemlouval je, jestli nechtějí od příští sezóny hrát v jeho týmu. Obzvláště ne teď, když se blíží vyvrcholení sezóny. Jestli tomuto GM, který svůj tým nebyl schopný dovést do PO, nestačí celé léto a musí fanaticky obtěžovat hráče jiných týmu už teď s nějakým divným předpokladem, že by snad měli chtít odcházet z týmu, který funguje a vyhrává, měl by se nad sebou zamyslet.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS