Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL 2015/16

honziss píše:Poprosil bych Miloše, aby neotravoval moje hráče a nepřemlouval je, jestli nechtějí od příští sezóny hrát v jeho týmu. Obzvláště ne teď, když se blíží vyvrcholení sezóny. Jestli tomuto GM, který svůj tým nebyl schopný dovést do PO, nestačí celé léto a musí fanaticky obtěžovat hráče jiných týmu už teď s nějakým divným předpokladem, že by snad měli chtít odcházet z týmu, který funguje a vyhrává, měl by se nad sebou zamyslet.
Ja nikoho nepřemlouval ,toto všetko rešpektujem a možem okopirovať to kde som pisal,že nech o tom nediskutujeme v rozbehnutej sezone ,držím palce dotyčnemu chalanovi a nech sa zapíše do historie KTL,ale to neurobim, možeš sa ho opytať ty aj ktokolvek iný.Bola to len obyčajná debata kedže sa bavime o NHL,KTL,Slovane a čomkolvek inom a spominali na čas v jednom tíme ktory skončil ziskom titulu či to niekedy v buducnosti nedáme opat dokopy,ked sa o tom chcel baviť ešte v tejto sezone tak som mu ale napisal,že toto cez rozbehnutu sezonu riešiť nebudem,nech sa sustredi na váš tím a obhajobu titulu.Ano s dotyčným chalanom si rozumieme,dobre sme sa tu bavili a som presvedčený,že raz spolu v jednom tíme budeme,ale každopadne za nedorozumenie sa ospravedlnujem ti ako kolegom ,chapem,že si si to mohol zle vyložiť a to nebolo mojim umyslom.Ano je fakt,že táto sezona nevyšla,ale za to si možem sam,viem kde som urobil chyby,už sa teším na koniec za par dni,napriek tomu,že už nemáme šancu na play off,riešil som zmenu a priviedol legendu ICE CATS Wilda,budujem tím na chalanoch ktory maju s ICE svoje odžite a maju ho v srdci a to on i medik určite su a nech su vysledky akekolvek vážim si,že ich mám v tíme počítam s nimi i na dlhšie obdobie takže o tomto už určite počuť nebudete,nie som tu 1 sezonu aby som nevedel,že sa treba sustrediť na koniec kola a hlavne play off.
Inak pekne suboje o PO v oboch konferenciach…
U nas Knights zivia sancu na zazrak a u Derrylovcov sa Firebirds nechcu vzdat bez boja… :good:
No, a to si GM dal slofika :jn:
Podla mojich vypoctov doslo v Derrylovej konferencii k tomu, ze Dragons a Tigers maju rovnaky pocet bodov v konecnej tabulke zakladnej casti - 42,5. Máme pre to nejake riesenie?
Connor McDavid píše:Podla mojich vypoctov doslo v Derrylovej konferencii k tomu, ze Dragons a Tigers maju rovnaky pocet bodov v konecnej tabulke zakladnej casti - 42,5. Máme pre to nejake riesenie?
Jediné správné řešení = Dragons mimo PO
Naah, zajtra začína PO a ešte nevieme ani kto s kým a kedy, tipovať sa tiež nedá... :thumbsdown:
Willie's moustache píše:Naah, zajtra začína PO a ešte nevieme ani kto s kým a kedy, tipovať sa tiež nedá... :thumbsdown:
Gremlins vs Tigers/Dragons
Kent vs Tigers/Dragons

Flyers vs Wild Horses
Falcons vs Insiders
vyhodnotenia a moznost tipovat PO bude este dnes.

edit: denne vyhodnotenia uz su, aj tipovat sa uz da.
petrik a máš nejaký tajbrejker aby sa určilo aj v tej celkovej tabulke že kto skončil 3. a kto 4. . Umiestnenia sú docela podobné, aj my aj jašterice sme vyhrali 1 kolo, my sme boli 3x druhý a oni "len" 2x , ale zas my sme boli až 2x 6. a oni len raz. Takže asi sa to nemôže spraviť podla toho že sme mali viac lepších kôl ked sme ich mali logicky aj viac slabších.. možno nejaké vzájomné zápasy počas zápasových kôl.. ale komu by sa to chcelo hladať... ale na druhej strane pre KTL bude lepšie ked to zostane takto ako to je že jašterice na 3.mieste a pôjdu s HK, to slubuje celkom zábavnú sériu, zatial žo Gremlini s nami bude taká kludnejšia (nudnejšia) séria..
tie-breaker som nijaky v pravidlach nenasiel, takze asi treba nejaky na pockanie vymysliet... :)
pouzivali sme priemer umiestneni z jednotlivych kol, ale myslim ze aj tie mate rovnake

dal by som asi vzajomne zapasy. v tomto poslednom kole vyhrali DD 10-9, ale v tretom vyhrali RT 10-8. cize maju lepsie skore. tak nech su teda treti :neviem:
petrik píše:v tomto poslednom kole vyhrali DD 10-9, ale v tretom vyhrali RT 10-8. cize maju lepsie skore.
:matika:
whatever, nech sú 3. a ide Joe proti dejfovi :petrik: . Ja tento týždeň nakopem dejfovi prdel v jahú, keby ho vyklepem aj v KTL tak to by bolo už moc asi..
Co si to dovoluješ? Chceš na budku?
petrik píše:tie-breaker som nijaky v pravidlach nenasiel, takze asi treba nejaky na pockanie vymysliet... :)
pouzivali sme priemer umiestneni z jednotlivych kol, ale myslim ze aj tie mate rovnake

dal by som asi vzajomne zapasy. v tomto poslednom kole vyhrali DD 10-9, ale v tretom vyhrali RT 10-8. cize maju lepsie skore. tak nech su teda treti :neviem:
v minulosti sme mali pravidla pri rovnosti bodov nasledovne (cerpam z clanku http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... osti-bodov" onclick="window.open(this.href);return false;):

1. Lepší priemer umiestnení počas základnej časti (tzn. priemer umiestnení zo všetkých 4 kôl)
2. Väčší počet lepších umiestnení (napr. ak niekto dosiahol 4-4-7-7, umiestni sa vyššie ako tím s 4-5-6-7)
3. Vzájomné zápasy v zápasovom kole (najskôr výhry, remízy, prehry, potom skóre)


Ak sa odvtedy neudiala zmena/uprava tychto pravidiel (a ja o nej neviem), tak by sme to mali imo vyriesit prave podla tychto tie-breakerov a nie podla dnes vymyslenych. :neviem:
arek píše:
petrik píše:tie-breaker som nijaky v pravidlach nenasiel, takze asi treba nejaky na pockanie vymysliet... :)
pouzivali sme priemer umiestneni z jednotlivych kol, ale myslim ze aj tie mate rovnake

dal by som asi vzajomne zapasy. v tomto poslednom kole vyhrali DD 10-9, ale v tretom vyhrali RT 10-8. cize maju lepsie skore. tak nech su teda treti :neviem:
v minulosti sme mali pravidla pri rovnosti bodov nasledovne (cerpam z clanku http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... osti-bodov" onclick="window.open(this.href);return false;):

1. Lepší priemer umiestnení počas základnej časti (tzn. priemer umiestnení zo všetkých 4 kôl)
2. Väčší počet lepších umiestnení (napr. ak niekto dosiahol 4-4-7-7, umiestni sa vyššie ako tím s 4-5-6-7)
3. Vzájomné zápasy v zápasovom kole (najskôr výhry, remízy, prehry, potom skóre)


Ak sa odvtedy neudiala zmena/uprava tychto pravidiel (a ja o nej neviem), tak by sme to mali imo vyriesit prave podla tychto tie-breakerov a nie podla dnes vymyslenych. :neviem:
:good:
ja som to nevedel najst a v pravidlach na stranke som to nevidel...
arek píše:2. Väčší počet lepších umiestnení (napr. ak niekto dosiahol 4-4-7-7, umiestni sa vyššie ako tím s 4-5-6-7)
:hmm: aj som si myslel, preto som to aj spomínal, len sa mi to zdalo ako divné kritérium :neviem: .. Takže za týždeň vyklepem dejfa na 2 frontoch :box: :ciga:
dejf píše:Co si to dovoluješ? Chceš na budku?
Sú zakázané akékoľvek osobné útoky

:nechutne:
:andy:
:precitaj_si_pravidla:
:ban:
Máš štěstí, že mám úctu ke starým lidem, jinak bych tě rozthal na fidloprčičky svým frkodrťákem!
Neustanovujú sa pred playoff aj nájazdy?
Connor McDavid píše:Neustanovujú sa pred playoff aj nájazdy?
No jo, organizace trochu upada. Takova KHL.
vdaka. Uz som dal upozornenie aj na web.

Komisia KTL vyzýva generálnych manažérov všetkých postupujúcich tímov do Play-Off, aby si v prípade záujmu určili poradie svojich hráčov (vrátane GM) na nájazdy. Môžu tak urobiť vo fóre so zmluvami, v téme prislúchajúcej ich tímu. Nájazdy rozhodujú o výsledku zápasu v prípade remízy aj po predĺžení. Tímy, ktoré si sami neurčia poradie hráčov na nájazdy, ho budú mať nastavené podľa abecedy.

Connor urobil dalsie rozhovory :good:

Vitazi 7. kola :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... zmi-7-kola" onclick="window.open(this.href);return false;

chrto85 :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... s-chrtom85" onclick="window.open(this.href);return false;
arek píše:vdaka. Uz som dal upozornenie aj na web.

Komisia KTL vyzýva generálnych manažérov všetkých postupujúcich tímov do Play-Off, aby si v prípade záujmu určili poradie svojich hráčov (vrátane GM) na nájazdy. Môžu tak urobiť vo fóre so zmluvami, v téme prislúchajúcej ich tímu. Nájazdy rozhodujú o výsledku zápasu v prípade remízy aj po predĺžení. Tímy, ktoré si sami neurčia poradie hráčov na nájazdy, ho budú mať nastavené podľa abecedy.

Connor urobil dalsie rozhovory :good:

Vitazi 7. kola :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... zmi-7-kola" onclick="window.open(this.href);return false;

chrto85 :arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... s-chrtom85" onclick="window.open(this.href);return false;
Este som pred chvilou dokoncil playoff preview, verim, ze to ulozilo :)
Ked LA udrží tak prvý zápas by sme aj mali, v jahú po prvom dni 9-1 :ciga:
Nasu KTL FB stranku sme ozivili novou titulnou fotkou. Kto doteraz nevedel, ze mame aj fb stranku, tak nas moze lajknut :)
Obrázek
vyhláste celoštátne pátranie po Kamilovi :protest: takto sa vyparí na play off :scare:
Vsetky timy dnes vyrovnali svoje serie, okrem Falcons, ktori tecu s EI uz 0-2. Kajo nakoniec stihol natipovat, aĺe drakom moc nepomohol.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS