Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia

Zaujímavosti z prostredia KTL.

kajo píše:,pre taketo nieco sa neoplati hadat tu.takze pohoda
cize sa budes hadat niekde inde???alebo pastami ale to len tak :)

sice oneskorene, ale zastavujem tipovanie v anketach :D

tak nakonec mám cenu za nejlepšího nováčka :cool: a navíc jsem se docela dobře umístil v nejlepším tiperovi :cool: to jsem fakt nečekal :o ale díky všem co mi dali hlas

Chcem sa podakovat vsetkym co mi dali hlasy pre najlepsieho GM sutaze, verim ze co sa tyka GM povinnosti budem opat dostatocne uspesny aby som bol horucim kandidatom pre toto ocenenie aj po prave prebiehajucom kole, este raz dakujem 8)

Diky vsem za tech nekolik malo hlasu, ktery mi ovsem stacily na 3. mista v anketach o Nejlepsiho GM, Nejlepsiho Tipera a nejvetsi zlepseni :D

DĚKUJI Vám všem přátelé za ocenění !!Velmi si toho vážím a věřím,že takové pocty se dostane i dalším věrným účastníkům fora a KTL NHL především.

aj ja dakujem za tie hlasy,ktore som dostal ako najvacsie sklamanie.mozno prave toto "vitazstvo" mi pomoze a bude sa mi zas lepsie darit

Obrázek

DAKUJEM PEKNE za Vase hlasy pre mna :oops:

budem sa snazit, aby nezostalo len pri tomto jednom oceneni, bola by veru skoda nevyuzit prazdne policky v izbe, site pre ocenenia :D
tak este rak DAKUJEM a gratulujem aj ocenenym kolegom, vratabe celej tipuchtivej bande, bez nich by to (tu) bolo..

ocenenym gratulujem a dakujem i ja za nejake tie hlasy :cool:

aj ja dakujem za pekne druhe miesto v ankete najlepsie zlepsenia este raz vdaka :cool:

a najsympatickejsi tiper nebude?

Diskuse k anketám :lol:
To mi připomíná politiku, čím víc funkcí založíme, tím víc budou mít naši příbuzní práci.

preco sa spravili nakety za celu sezonu KTL? preco nielen za toto posledne kolo? a az potom sa mohli spravit ankety za celu sezonu. Ved teraz budu niektori tiperi ukrateni o trofeje.

arek píše:preco sa spravili nakety za celu sezonu KTL? preco nielen za toto posledne kolo? a az potom sa mohli spravit ankety za celu sezonu. Ved teraz budu niektori tiperi ukrateni o trofeje.
tak pokojne sprav aj za toto kolo ved myslim ze nikto obmedzenia nedal ;)

len upozornujem ze v priebehu vikendu sa ankety uzavru , zrejme v priebehu nedele alebo zajtra vecer ked ze uz bude tyzden od zaciatku ankiet

prave v tejzto chvili som sa chystal supnut nejake tie hlasy ale nevadi

tak aspon takto nebodovo -) NAJ GM - Open, NAJ OSOBNOST - Janik, NAJväcsie sklamanie PO cepi, NAJ tiper sefik 8)

vyhercom (aj tesne porazenym) gratulujem Obrázek

:shock:

Chcem sa podakovat vsetkym za hlasy, stat sa najlepsim GM za celu sezonu to fakt nieco znamena, je to velka cest, kedze ja osobne post GM povazujem v time za najdolezitejsi.


este raz jedno velke DAKUJEM

:thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2:

:taptap: :taptap: :taptap:

Dakujem aj ja za naj tipera v PO, aj za novacika sezony :) dufam ze tymto som splatil svoj dlh Gretzkemu, keremu som slohol cislo 8)
Boss EI mi pri angazovani zdoraznoval, ze podla toho cisla musim aj vykony mat, dufam ze je spokojny a gratulujem mu aj ostatnym ocenenym :)

ja taktiez dakujem vsetkym za hlasy, vazim si najma od akych ludi som ich dostal :)

Díky Všem za volbu v anketě o nejlepšího tipéra sezony :thumbsup2:
Je to velmi cenné ocenění a velmi si toho vážím.Myslím,že v průběhu sezony se dařilo mnoha dalším borcům a mezi nejlepší tipéry lze zařadit většinu těch kteří to vydrželi a tipovali celou sezonu 06/07.

AĹĄ Ĺľije HOKEJ FORUm ještÄ› nejmĂ­Ĺ
Len pripomeniem že hlasovať v anketách možno do pondelka 12 Novembra t.j. presné 2 týždne od založenia.Potom sa následne ankety vyhodnotia a v utorok budú výsledky.
Uzatvaram hlasovanie :!: :!:
vitazom gratulujem
Takze mame vysledky vitazom ale aj vsetkym ktori dostali nejake hlasy gratulujem a uz sa tesin na ankety 2.kola ... :)
gratulujem vitazom! :clap:

a dakujem arekovi a chesterovi za ich hlasy :frajer2:
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS