Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia

Zaujímavosti z prostredia KTL.

Myslím, že by to byla škoda, kdyby zanikla. Tahle liga si něco podobného zaslouží. :good:
:roll: no pane jo, vidim, ze tu bolo veselo :roll: nechcem sa uz spätne vracat, rozoberat, nieco, co je chvalabohu uzavrete, snad len jednou vetou, nedrazdite stupidnymi narazkami clenov komisie KTL..
WildCelt ja viem ze mam pisat len typy a nie cele zapasy ale nemozem si nato zvyknut.Vzdy ked natipujem tak chcem vymazat tie zapasy ale ja si len skontrolujem typy a odoslem to.A nejak zabudnem to vymazat :oops: .Dnes sa to stalo posledny raz uz si dam nato pozor.
michal225 píše:jo pocuj riadnu snahu si dal keby poriadne citas moje prispevky zamyslel by si sa aj ty ved on pisal o tom co potrebuje nic o nas z tymu tak zaco som mu mal podakovat ze pocuj perfektne Janik super clanok zaujalo ma to ze si popisal vsetkych nas nie no nevadi super si to napisal to by ste chcely pocut co ?ved vy ste tam tak si ho pochval ked chces a nehovor mi koho mam chvalit a stov tipovackov ze mozes kludne prestat si napisal mam aj teba pochvalit ze aku pracu ty robis dobre vsetkych vas budem chvalit ako si zelas


posledne upozornenie ak sa este raz obujes do niekoho tak dostanes BAN minimalne na tyzden a ak ti ani to nepomoze tak ti proste zakazeme vstup na forum uplne :!: a uz ziadne diskusie okolo toho proste si to schytas a basta.
No,tak západ se dnešním dnem už zcela srovnal s východem a KTL,se tedy vyrovnala!
Trochu jsem s tím ale počítal,takže mě to ani nepřekvapuje,je vidět,že letos to opravdu bude nesmírně
vyrovnané a dramatické!Kvalita ligy je až neskutečně vysoká a myslím,že si diváci přijdou v napínavých,
nervydrásajících koncovkách jedotlivých kol na své! :frajer2: :clap: :taptap:
vidime, co spravilo dnes 13 zapasov, tych 15 zapasov v predposledny den bude ina palka :? :cool: zrejme si spravim prekrasnu dlhu hokejovu noc :D
tato noc bola zatial asi najzaujimavejsia v doterajsom priebehu :cinka:
kvalitne review Wildcelt :good:
petrik píše:kvalitne review Wildcelt :good:
Tak,tak,je to znovu výborná práce-máš za 1 Wilďáku! :poklona2: :thumbsup2:
jj uz klasika :frajer2: :good: tak snad tych baffykovcov uz dame dole :yes:
Chválím tě Wilde, fakt skvělý výkon :thumbsup: :good:
cepi píše:jj uz klasika :frajer2: :good: tak snad tych baffykovcov uz dame dole :yes:
O tom si můžeš cepi nechat jenom zdát :fucker:
super :good: prácička Wilde :yes:
chvalim aj ja :) jak cepi vravi klasika uz :yes:
budu aj nejake ankety o 1. kole? :)
petrik píše:budu aj nejake ankety o 1. kole? :)
:yes:
WildCelt píše:
petrik píše:budu aj nejake ankety o 1. kole? :)
:yes:
tak uz som ich zbuchal :) su trosku inak riesene ako boli predtym (myslim, ze je to jednoduchsie, tak snad sa zapoja v hlasovani viaceri), snazil som sa si dat zalezat na vybere nominovanych, myslim, ze vsetci su tam opravnene, ale samozrejme, ze si tam zasluzili byt viaceri :smile03: no vybral som ako som vybral, ale ak mi bude chciet nabuduce niekto pomoct s vyberom, budem rad :yes:
sorry, ja som zamkol poslednu anketu :roll: takze sa nedalo hlasovat :doh: uz je to opravene
opat raz vyborna robota s tymi anketami :thumbsup:
pochvala :wink:
petrik píše:opat raz vyborna robota s tymi anketami :thumbsup:
pochvala :wink:
:yes:

p.s. som rad, ze v ziadnej ankete nemusim hlasovat za seba :lol: :angel:
a ankety k 2.kolu ani nebudu?
hej budu, spolocne ich dam s 3. kolom :oops:
a hviezdy tyzdna sa uz nepisu???
ja sa wildovi vobec necudujem ze nema cas/chut vsetky taketo doplnujuce veci nacas robit - a ked sa to mozno nezda, ale urcite aj kazdodenne vyhodnotenie + update vsetkych priebeznych tabuliek zaberie dost casu a nie este taketo "bonusy"
skor by som cakal ze tieto veci si zoberie na starost niekto iny aby nebolo vsetko na wildceltovi
ja by som to kludne pisal :idea:
to je sice pekne, ale ty si este "unproven" :D :D :D

skor by som cakal ze sa toho ujme niekto z komisie (ak si dokazu najst na to potrebny cas)
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS