Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia

Zaujímavosti z prostredia KTL.

ja sa to pokusim dneska napravit, aspon tie hviezdy tyzdna a ankety (ja mam veci na to potrebne ulozene)

kua, ale sa mi to riadne nakopilo :x :D to vtedy ked sme sa tu natahovali s michalom, aj koli hviezdam tyzdna :roll: vtedy som absolutne nemal chut to robit :oops: a potom som si uz hovoril, potom, potom, potom a tu je vysledok :v_hajzli:
ale to je pravda,wild, aspon tieto ankety by mohol mat na starosti niekto iny- z komisie, lebo myslim,ze aj tak je toho na teba az az....
ja som sa pred spustenim rocnika jasne vyjadril, ze som za pripadne okresanie istych veci, aby toho na Wilda nebolo moc..kedze dost casu venujem sekcii NHL a KTL beriem viac menej ako dobrovolne zvoleny dobrovolnik :lol: navrhol som, aby sa vsetko gro sustredilo do timovej vyhodnocovacky a kludne by som sa zaobisiel bez topicov: ako uzitocnost hracov ci individualna tabulka, ktoru ja osobne navstivim tak 1-2x za cele kolo :oops:
umelcina je fajn v ramci ozivenie, no ako gro by som povazoval timovu vyhodnocovacku + review-preview timov, ktore stoji za povsimnutie a precitanie si...ani ankety by neboli na zahodenie, ale mnou prve 2 menovane vecicky su u mna Numero Uno :yes:
Presne tak cepi.Je toho na Wilda veľa a treba pred ním a jeho robotou ,dať klobúk dole.Ale ozaj treba aby sa našiel dobrovoľník, čo mu s tým bude pomáhať, alebo okresať topicy minimálne o tú o umelcov kola, či užitočnosti tipérov.Myslím, že to prežijeme aj bez toho a na kvalite tipovačky sa nič nezmení.
Tak se omlouvám Wilde,za malou kritiku,udělal jsi ty ankety moc dobře - díky :oops: :poklona2: -už jsem i vše odhlasoval :oslava: :frajer2:
Super věcička ty ankety a kloubouk dolů před Wildceltem, co tu všechno pro KTL dělá. Snad se jednou dočkáme podobné soutěže, kde by nemusel mít s tím tolik práce a bylo to všechno automaticky ... :wink:
super ankety :cool:
pre zaujimavost..
All stars sa nam blizia..:

All-stars 07/08


ObrázekZápadná konferencia

Alex - 13b
maro - 14b
janik - 12b
MartinFC - 10b
norvic - 12b
WildCelt - 12b

ObrázekVýchodná konferencia

T.Kopecky - 16b
Derryl - 9b
milos76 - 12b
Joe S. - 10b
SVAKO - 12b
PURDA - 10b


Západná konferenciaObrázek 73 - 69 Východná konferencia Obrázek

- najuzitocnejsim a najlepsim tiperom All Stars Game sa stal T.Kopecky so 16 bodmi z Východnej konferencie :thumbsup:

- najslabsim tiperom sa stal opat clen Východnej konferencie - Derryl s 9 bodmi, ked ako jediny zostal pod dvojcifernou hodnotou. :thumbsdown: :lol:

--------------------------------------------------------------
sezona 06/07

podarilo sa nam z archivu zachranit len supiska..



ALL STAR GAME


VYCHOD

Kajo (GM)

leci
eman22
janik
Mr.Perfecto

ZAPAD

The Thrasher (GM)

J0man
Openfire - nominavany dodatocne po zraneni banika pri treningu pred zapasom :D
Alex
doktor


Zapas vyhral Zapad.
06/07 bol alex najuzitocnejsim :good:
maro píše: ZAPAD

The Thrasher (GM)

J0man
Openfire - nominavany dodatocne po zraneni banika pri treningu pred zapasom :D
Alex
doktor


Zapas vyhral Zapad.
Kde jsou ty časy, kdy se dařilo :sad2: :cry: :D

Jinak technickej dotaz: Ty možnosti na výběr v anketách vybírala celá komise, bo jen ty Wilde? :)
no ja :eek2:
WildCelt píše:no ja :eek2:
a vyberas dobre :good:
Dobré ankety :good:
mna by zaujimalo, ako to vyzera s nominaciami do PO...kedy sa rozhodne a ci uz je niekto isty.
dakujem.divak dan nekonecny z Barbory nad hnustou :D :D
dane kukni do topicu, polovica timov je uz obsadena :frajer2:
maro píše:mna by zaujimalo, ako to vyzera s nominaciami do PO...kedy sa rozhodne a ci uz je niekto isty.
dakujem.divak dan nekonecny z Barbory nad hnustou :D :D
prepaacte asi som sa prepisl..
mal em na mysli nominae do All Stars
dekuji, opat divak dan :D
ani som si nevsimol dane, no cekni to, ja idem na rande s Derrylom :lol3:
dekuji.. moc
ceknem a moc stest na tom rande..
vas dan :lol: :lol:
dokedy mam urcit tych clenov all star?...a kde to mam oznamit? :)
inak vsetkym dik za hlasy, tuto anketu som vyhral prvy krat :clap:
pani, bude mi ctou viest Eagles konferenciu :yes: a snad v spolupraci s mojimi "poddanymi" :lol2: :smile03: prispejeme k tomu, aby sme nakopali raiderom prdelku :butt: :cool: samozrejme, v prvom rade ide o zabavu, ale ked ich prdelky si taak pytaju nakladacku :D :wink:
perlicka: medvedi couch Claude Julien bude viest v NHL AllStar Game Vychod.konferenciu... :wink:
cepi píše:perlicka: medvedi couch Claude Julien bude viest v NHL AllStar Game Vychod.konferenciu... :wink:
TI to dohodol Julien, čo? Priznaj sa :D
cepi píše:pani, bude mi ctou viest Eagles konferenciu :yes: a snad v spolupraci s mojimi "poddanymi" :lol2: :smile03: prispejeme k tomu, aby sme nakopali raiderom prdelku :butt: :cool: samozrejme, v prvom rade ide o zabavu, ale ked ich prdelky si taak pytaju nakladacku :D :wink:
perlicka: medvedi couch Claude Julien bude viest v NHL AllStar Game Vychod.konferenciu... :wink:
tisko, zbuchame na teba taku zostavu, ze by som sa bal o vase prdelky :D ... btw, taktiez mi bude ctou,aj ked ja nemam tak uplne zasluhu, kedze prve 2 kola viedol FB ako manazer janik....
juhu, som vyhral anketu :biglol: :biglol: :biglol:

i ked o najvacsie sklamanie :oops: ale bol som suverenny, mal som naskok 6 bodov :D
Joe S. píše:juhu, som vyhral anketu :biglol: :biglol: :biglol:
este jedno prekvapko na Teba "alkacik" caka :angel:
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG