Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAY-OFF: NHL BRACKET CHALLENGE

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Vitaz :?:

ANA
25%
4
BOS
19%
3
CGY
Žádná hlasování
0
CBL
Žádná hlasování
0
CHI
6%
1
EDM
Žádná hlasování
0
MTL
Žádná hlasování
0
MIN
Žádná hlasování
0
NAS
6%
1
NYR
Žádná hlasování
0
OTT
Žádná hlasování
0
PIT
19%
3
TOR
Žádná hlasování
0
WAS
25%
4

Nj už koniec toho linku smrdí.. id=mine
Inak momentálne som celkom spokjoný s vývojom sérií, už vela tímov vedie 3-1, snád to udržia ale bojím sa že 1 z tých 5 to ešte chokne pretože WSH, DAL, SJ aj STL mám na tikete, už je to blízko ale ako tak poznám svoje štastie... :?
Ked to skončí tak ako to je rozohraté tak vela súperov by mi nemalo zostať po prvom kole, snád to Florida dá, škoda toho Detroitu, inak by som im proti Bolts vôbec nedal nádej ale vzhladom na zranenia a meh formu v závere som myslel že pre Wings je to bud teraz alebo nikdy... takže asi nikdy :giggle:
.. nikdy a teď dlouho nic už taky nebude, upřímně řečeno :lol2:
Ohlund píše:škoda toho Detroitu, inak by som im proti Bolts vôbec nedal nádej ale vzhladom na zranenia a meh formu v závere som myslel že pre Wings je to bud teraz alebo nikdy... takže asi nikdy :giggle:
A tom si myslel, že som jediný cvok. :smutok:
I ja..
RoNNo :-O , prečo si nedal Flyers :bitka3: . Snád ti dnes ujdú aspoň tí jasrabi :pray: , inak budeš mať prvé kolo 100% (NSH smrdí, tí už neotočia) ..
Úpřimně, taky doufam, ze postoupi Blues na ukor Hawks. Ale neverim tomu, vse mluvi pro Hawks. :-/
Central som trafil DOKONALE aj s počtom zápasov, keby to dnes Ducks zavrú tak aj pacifik by som mal solid.. zatial som neodhadol len tú komédiu v Atlantickej :hroza: .
Odborník :arrow: http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false; :cinka: :wave:
Tak uz zbyli jen 2 souperi :ciga:
Děkuju týmům ze západu. A to sem jim chtěl svěřit nástěnku.
Co je za výhru na hokejforu? Taky trip do Las Vegas jak na NHL.com? :yahoo:
Ohlund píše:Central som trafil DOKONALE aj s počtom zápasov, keby to dnes Ducks zavrú tak aj pacifik by som mal solid.. zatial som neodhadol len tú komédiu v Atlantickej :hroza: .
Odborník :arrow: http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... &kind=MAIN" onclick="window.open(this.href);return false; :cinka: :wave:
Jo, central mám taky trefený do písmenka. Teď ještě Anaheim to musí nějak zvládnout.
Novis44 píše:Co je za výhru na hokejforu? Taky trip do Las Vegas jak na NHL.com? :yahoo:
Ked sa nás zúčastnilo solídnych 30+ tak mohlo by byť za výhru aspoň triko HF to by bolo win-win aj pre forum (chodiaca reklama), a spraviť z tejto súťaže tradíciu.. :hmm:

Ale prekvapuje ma kolko ludí odhadlo presne aj ten Atlantik.. Floride okrem mňa veril asi len vrabec :eek2:
Ohlund píše:
Floride okrem mňa veril asi len vrabec :eek2:
A Tipsport Obrázek
The Rev píše:
Ohlund píše:
Floride okrem mňa veril asi len vrabec :eek2:
A Tipsport Obrázek
I Pinnacle :ejha: Tomu se říká kurz s hodnotou. :good:
tuto sezonu mi "ide". V yahoo predposledny, v KTL posledny(i), bracket challange tiez velka bieda :facepalm:

:cepi:
arek píše:tuto sezonu mi "ide". V yahoo predposledny, v KTL posledny(i), bracket challange tiez velka bieda :facepalm:

:cepi:
Neboj, loterii vyhrajete :moj:
Novis44 píše:Co je za výhru na hokejforu? Taky trip do Las Vegas jak na NHL.com? :yahoo:
Gratuluju k vitezstvi..
:klobuk:
AndyF píše:
Novis44 píše:Co je za výhru na hokejforu? Taky trip do Las Vegas jak na NHL.com? :yahoo:
Gratuluju k vitezstvi..
:klobuk:
Díky, ale přece jenom si počkám do konce až to bude oficiální. :frajer: :good:
Plzeň taky nečekala až do 30. kola
Novis44 píše:
AndyF píše:
Novis44 píše:Co je za výhru na hokejforu? Taky trip do Las Vegas jak na NHL.com? :yahoo:
Gratuluju k vitezstvi..
:klobuk:
Díky, ale přece jenom si počkám do konce až to bude oficiální. :frajer: :good:
Clovece, mel jsi pravdu, to uz se mi dlouho nestalo!! :-O
Tak snad aspoň 2. místo bude. :box: Sharks :box:
A ten prvý to kto je? :hmm:
Ohlund píše:A ten prvý to kto je? :hmm:
Až teď mně to cvaklo, ten první tady určitě nebyl před play-off. Po 1. kole jsem psal z prvního místa, co je za výhru...hmmm.
Ohlund píše:Každý môže spraviť až 3 brekity , ale v našej HF lige každý nech dá len 1, nech tam neni toho 50+ , či?
Ja som aj zabudol že v jednom z mojich 3 brekitov som mal finále SJ - PIT a víťaza Pens, teraz som ten brekit pridal aj do HF a máme nového víťaza :vitaz: . :sarcasm:
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO