Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAY-OFF: NHL BRACKET CHALLENGE

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Vitaz :?:

ANA
25%
4
BOS
19%
3
CGY
Žádná hlasování
0
CBL
Žádná hlasování
0
CHI
6%
1
EDM
Žádná hlasování
0
MTL
Žádná hlasování
0
MIN
Žádná hlasování
0
NAS
6%
1
NYR
Žádná hlasování
0
OTT
Žádná hlasování
0
PIT
19%
3
TOR
Žádná hlasování
0
WAS
25%
4

ZAHRAJ SI S NÁMI!

Neváhej a ukaž nám své odborné tipy. Už pár lét na oficiální stránkách před každým play-off je spuštěna aplikace tzv.: NHL BRACKET CHALLENGE, kde každý jeden tipér tipuje cestu play-off za Stanley Cupem, a to již od prvního kola po (logicky) samotného vítěze!
Obrázek


Pokud-li máš nějaký dotaz, napiš ho do tohoto topiku a bude ti zodpovězeno co a jak. Hodně štěstí, ukaž ostatním analfabetům, že jsi ty ten nejlepší věštec a vyrovnej se vrabejkovi.
Nice, už nás je 15, dvojice sú jasné, tak podme nato :box:
Každý môže spraviť až 3 brekity :?: :hmm: , ale v našej HF lige každý nech dá len 1, nech tam neni toho 50+ , či?
až budete mít natipováno, a nebude-li se vám chtít čekat, než to ty čučky odehrajou... tak si pak tady můžete ověřit výsledky... bylo by nefér s váma hrát, když vim, že to proběhně 100% takhle (čti: neche se mi tam zakládat účet) :) .. tak hodně štěstí a žádný opisování :!: :klobuk:

Obrázek
Dal jsem uložit, pak přidat bracket challenge a nějak se tam nevidím...?
Co to tam je za hnus, to logo?? :andy:
Nerozumiem, aký má zmysel táto anketa. Každý, kto má v sebe aspoň stopové množstvo inteligencie predsa vie, že Vrabejka je jasný víťaz. :jn:
Obrázek
:ciga:
Obrázek
Nějak sem to nahňácal, ale jistý si tím nejsem.. Já na tohle fakt nejsem, vždycky u mě zvítězí ta ´tak bych to chtěl´ stránka.
bc.JPG
neviem, či mi to dobre vyšlo :scare:

že pens vyhrajú finále proti ducks :scare:
Mne vyslo, ze Blues porazej ve finale Caps.. :doh:
OT: Nechci tu vyvolat nějaké sáhodlouhé politicko-vlastenecké debaty, ale zakládal jsem si účet na nhl.com až teď a hrozně se mi líbilo, že jsem tam měl na výběr ze zemí, odkud pocházím, klasicky the Czech Republic a Czechoslovakia. Jsem sám, kdo si zatrhnul ten druhý název? :ninja:
uz 29 hracov :slintac: taku ucast sme este asi nemali :good:
Jen škoda, ze hrajem jen o druhý místo. :-/ :sarcasm:
pravda, cisla ankety mluvi jasne :hmm:
Tu sú tipy platených NHL "odborníkov" : https://www.nhl.com/news/nhl-experts-pi ... =280202816" onclick="window.open(this.href);return false;

Mne sa najviac pozdávajú Lawton, Laflamme a Cubeta :hmm: Kimelman má tiež super finále..
Väčšina z nich má strašne mokré trenky z LA :hroza: , bola by sranda keby skončia už v prvom kole, ale to by som chcel asi moc aby aj Hawks aj Kings išli na greeny už po prvom, keby si mám vybrať len 1 tím tak nech postúpia Blues..
Ohlund píše:Tu sú tipy platených NHL "odborníkov" : https://www.nhl.com/news/nhl-experts-pi ... =280202816" onclick="window.open(this.href);return false;

Mne sa najviac pozdávajú Lawton, Laflamme a Cubeta :hmm: Kimelman má tiež super finále..
Väčšina z nich má strašne mokré trenky z LA :hroza: , bola by sranda keby skončia už v prvom kole, ale to by som chcel asi moc aby aj Hawks aj Kings išli na greeny už po prvom, keby si mám vybrať len 1 tím tak nech postúpia Blues..
Lawton :good: Jsem před sezonou, kdy bylo jasné, že Gibson začne na farmě, v tipovačce v článku na Eurofotbale psal, že Gibson vyhraje Conn Smythe a Ducks porazí Capitals ve finále. Tak snad :-D

Ale překvapuje mě tolik lidí, kteří favorizují Kings :nono: A straší to, kolik jich věří nám, bojím, bojím :scare:
http://bracketchallenge.nhl.com/api/gam ... /winner/26" onclick="window.open(this.href);return false;
Tutovka
Deduško má celkom pekný bracket :thumbsup: , niekolko ludí to zabudlo vyplniť :hroza: . Zatial na západe odštartovali tie série super, Blues a Sharks vedú :scare: , treba to dotiahnuť do konca..
dat Anaheim do konferencneho finale bola asi chyba :slap: dal niekto okrem Wanica postup Predators?
Logan ich dal, ale u neho vyzerajú bledo iné picky.. Každý môže mať 3 brekity a ja som ich dal v jednom tiež, ale ten som nezapojil do HF..
spíš mi řekněte, jak je možný.. že zatim Dallas ničí Minnesotu.. veď jsou to dřeváci :hroza: .. kdybych si měl vybrat soupeře pro Coyotes, přál bych si je :thumbsdown:
Taky jsem to zkusil letos tipnout. LA Kings je teda i přání, ale zatím je Jones výbornej :good: .

http://bracketchallenge.nhl.com/?intcmp ... ry_id=mine" onclick="window.open(this.href);return false;
když tak obrázek..link na vlastní bracket, z toho moc nevykoukáme
JKL píše:když tak obrázek..link na vlastní bracket, z toho moc nevykoukáme
Mně teda to, co vidim po kliknutí, přijde perfektní!
Ten člověk je, myslím, expert :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS