Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (1) MONTREAL Canadiens vs. NEW YORK Rangers (WC1)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

MTL
37%
10
NYR
63%
17

zaujima ma nazor fan´s Habs ako sa zmenil ich system po prichode Juliena
nie som si isty, ci typologicky hracom Habs tento defenzivnejsi styl reze
my sme pod Julienom ocividne stagnovali a pri Cassidyho systeme, zalozenom na fyzicky narocnejsom, no atraktivnejsom celoplosnom korculovani, je to predsa len o niecom inom
Tak 1. zápas v režii Rangers, po hektickém začátku přišel gól Glasse a Montreal jen těžko hledal cestu přes střední pásmo. Druhá třetina v režii NY a ve třetí kontrolovali výsledek, byť jen jednogólový, tak Habs si za celý zápas nevytvořili moc střeleckých příležitostí. Určitě je pro mě zklamání, že Montreal nenašel/nehledal cestu jak hráče Rangers rozhodit. Ti si pro to vítězství dokráčeli po takticky vyspělém výkonu téměř bez problému. Jediný Zuccarello poznal chuť ledové plochy, jinak v 2. a 3. části jakoby hráči Montrealu nebyli na ledě.
Otresny vykon Montrealu, Rangers ukazali proc byli nejlepsim road teamem ligy a vyhrali zaslouzene. Mohlo a melo to byt vic, ale Price ukazal extratridu.
Atlantik píše:Otresny vykon Montrealu, Rangers ukazali proc byli nejlepsim road teamem ligy a vyhrali zaslouzene. Mohlo a melo to byt vic, ale Price ukazal extratridu.
Tak nebyla to žádná sláva, ale otřesný ten výkon určitě nebyl - nevím, jestli jsi ten zápas viděl celý, ale první třetina patřila nám, i když jsme v ní inkasovali. Druhá byla jasně v režii Rangers a měli jsme štěstí, že jsme to udrželi jen o gól. Ve třetí jsem čekal náš nápor, ale ten nepřišel tak, jak měl a Rangers si to pohlídali zkušeně.
A když už chválíš Price (poprávu), musíš jedním slovem i Lundqvista, protože tam měl několik velmi kvalitních zákroků! Ono mimo druhou třetinu ani Rangers neměli žádné gólovky, takže rozdíl dvou gólů je možná celkem odpovídající... Ale to je jedno, já doufám, že druhý zápas bude z naší strany s úplně jiným nasazením, jinak to můžeme zabalit rovnou!
cepi píše:zaujima ma nazor fan´s Habs ako sa zmenil ich system po prichode Juliena
nie som si isty, ci typologicky hracom Habs tento defenzivnejsi styl reze
my sme pod Julienom ocividne stagnovali a pri Cassidyho systeme, zalozenom na fyzicky narocnejsom, no atraktivnejsom celoplosnom korculovani, je to predsa len o niecom inom
Ale hráči jsou od Therriena zvyklí na možná ještě defenzivnější styl, takže tady bych řekl, že pod Julienem mají někteří hráči přece jenom o něco větší volnost. Hlavně se mi líbí, že po počátečním prozkoušení složení útoků se je snažil ustálit, což se mu celkem i podařilo - točí složení, de facto, jen u jednoho. Jinak mi nepřijde, že by se ten styl změnil totálně naruby - jen se mi zdá, že to pod Julienem má jinou šťávu (tedy nemluvím o včerejšku :x ).
habs píše: Tak nebyla to žádná sláva, ale otřesný ten výkon určitě nebyl - nevím, jestli jsi ten zápas viděl celý, ale první třetina patřila nám, i když jsme v ní inkasovali. Druhá byla jasně v režii Rangers a měli jsme štěstí, že jsme to udrželi jen o gól. Ve třetí jsem čekal náš nápor, ale ten nepřišel tak, jak měl a Rangers si to pohlídali zkušeně.
A když už chválíš Price (poprávu), musíš jedním slovem i Lundqvista, protože tam měl několik velmi kvalitních zákroků! Ono mimo druhou třetinu ani Rangers neměli žádné gólovky, takže rozdíl dvou gólů je možná celkem odpovídající... Ale to je jedno, já doufám, že druhý zápas bude z naší strany s úplně jiným nasazením, jinak to můžeme zabalit rovnou!
Takhle, ja bych byl jen rad kdyby to nejenom zdramatizujete, ale i postoupite. Montreal mam mnohem radsi nez Rangers a nerad bych kdyby taktika wildcardu prinesla Rangerum ovoce. Je pravda ze jsem videl asi vetsi polovinu zapasu, pochopitelne ne celej kvuli paralelnimu casu s Penguins, takze uplne 100procentne to posuzovat nelze, ale z toho co jsem videl jste nemeli fakt temer nic. Bylo toho malo a Rangers mohli ve druhe tretine rozhodnout a i bez toho si to celkem s prehledem pohlidali. Nevesti to nic dobreho. Lundqvista je nutno rozhodit, dostat se mu pod kuzi, on je pak nejistej a nervozni. Mel to hrozne lehky, bohuzel.
Přesně tak, já jsem čekal, že se v průběhu zápasu pokusíte nějak Rangers rozhodit. Na co máte tolik dirty players, takhle to s nima určitě nepůjde. Jejich 4. lajna zahrála výborně. A souhlas s tím, že ten dvougólový rozdíl byl odpovídající
Atlantik píše: Takhle, ja bych byl jen rad kdyby to nejenom zdramatizujete, ale i postoupite. Montreal mam mnohem radsi nez Rangers a nerad bych kdyby taktika wildcardu prinesla Rangerum ovoce. Je pravda ze jsem videl asi vetsi polovinu zapasu, pochopitelne ne celej kvuli paralelnimu casu s Penguins, takze uplne 100procentne to posuzovat nelze, ale z toho co jsem videl jste nemeli fakt temer nic. Bylo toho malo a Rangers mohli ve druhe tretine rozhodnout a i bez toho si to celkem s prehledem pohlidali. Nevesti to nic dobreho. Lundqvista je nutno rozhodit, dostat se mu pod kuzi, on je pak nejistej a nervozni. Mel to hrozne lehky, bohuzel.
By ma zaujimalo,ako si na toto prisiel. Rangers sa nikdy ucelne nesnazili o WC. Jednoducho v kontexte celej sezony nestacili na Caps, Pittsburgh a Blue Jackets. To je cela ich taktika.
Jednoduché to královna určitě neměl, několikrát tam před ním byli sami naši hráči, v my se ale bohužel pořád trápíme v koncovce. Pleky ofenzivně neexistuje, takže to kromě první lajny stojí na hráčích jako je Lehkonen a Gallagher, uvidíme, co bude dál s Galchenyukem. Na konci zápasu už chodil zase s třetí lajnou a prohodil se s Kingem, ten je sice pomalý, ale nehrál vůbec špatně a měl dvě velké šance. Podle mě je těsný výsledek odpovídající.

Na Julienovi si cením, stejně jako Míra, že se snaží lajny držet pohromadě, nepamatuju, že bychom někdy hráli pod Therrienem tak dlouho se stejným složením prvních třech útoků. Jen za včerejšek by to Therrien celé proházel několikrát jak ho znám. Jinak je hra pod ním ustálenější v defenzívě, zlepšila se PK a očividně lépe bráníme střední pásmo a celkově má hra větší řád. Změna určitě k lepšímu.

Zítra budeme lepší, tím si jsem jistý.
YES! Tak ten zaver stal za to, Radulov a Weber... Celkove excelentne hrany OT, ale kdyby Rangers promenili jednu ze dvou zbloudilych golovek byl by krutej konec. Sudi tolerovali Rangers asi 5 faulu v OT, playoffs hockey I guess. Vzhledem na to ze Rangers jsou doma horsi nez venku, tak jedna vyhra (a jeste takova) neni z domaciho ledu zadna katastrofa. Tohle bude jeste pekna serie :giggle:
Atlantik píše:YES! Tak ten zaver stal za to, Radulov a Weber... Celkove excelentne hrany OT, ale kdyby Rangers promenili jednu ze dvou zbloudilych golovek byl by krutej konec. Sudi tolerovali Rangers asi 5 faulu v OT, playoffs hockey I guess. Vzhledem na to ze Rangers jsou doma horsi nez venku, tak jedna vyhra (a jeste takova) neni z domaciho ledu zadna katastrofa. Tohle bude jeste pekna serie :giggle:
Tolerovala dost faulů, ale fakt musí bejt člověk hodně zaujatej, aby viděl jenom jednu stranu. Těch faulů hábs včetně evidentní vysoký hole, nebo krosceku na cukra bylo taky dost. Prostě úplně přestali pískat.

Každopádně škoda, bylo to dost těsný
:) Podle mně vy si na rozhodčí vůbec stěžovat nemůžete.Těch faulů z vaší strany bylo tam bylo víc než dost.Např.Galchenyukovi jste přerazili hokejku a nikdo sedět nešel.Tak radši ticho,je to PO a tak tomu rozhodčí dávají zkrátka větší plynulost a něco se pouští.
Jinak zaplať pánbůh za ty dary-vítězství.Už jsem pomalu nedoufal,že to srovnáme.Pleky nás naštěstí zachránil.Ovšem zápas excelentní.Nasazení výtečné,skvělí golmani.Podle mně víc jsme za tím vítězstvím šli a byli aktinější.Šancí jsme měli víc,včetně tyčky,ale to proměňování je špatné.V tom se musíme zlepšit a zlepšit buly.Zahájení hry nám dělá problém a pak se nadřem aby jsme puk zase získali.V tom nás rangers školí a musim uznat,že i oni měli velikánské šance.
Kromě Price,vyzdvihl bych Gallaghera.Pane jo,to je bojovník.Náš nejlepší hráč v poli.
Už mi jde na nervy Beaulieu.Jeden zápas zazáří,další úplně vyhoří.Dnes si zase dovolil luxus ztratit puk jako poslední na modré čáře a dostali jsme z toho gól.Navíc je nedůrazný.Dnes byl u většiny obdržených gólů.Už aby se uzdravil Jemelin.Je to sice taky zmatkář,ale aspoň nedělá takové hrubé chyby.
Odohrala sa vobec v poslednych rokoch nejaka seria, v ktorej by rozhodcovia nepripiskavali Rangers? nepamätam si taku..
lets go Rangers píše: Tolerovala dost faulů, ale fakt musí bejt člověk hodně zaujatej, aby viděl jenom jednu stranu. Těch faulů hábs včetně evidentní vysoký hole, nebo krosceku na cukra bylo taky dost. Prostě úplně přestali pískat.
Každopádně škoda, bylo to dost těsný
No, na rovinu - podle mě se mohl určitě pískat ten krosček Webera těsně před Plekyho vyrovnávacím gólem, tam jsem čekal hvizd. Ale se rozhodčí báli v takovém čase něco takového písknout... :wink2: . Jinak bych ale vůbec rozhodčí neřešil z pohledů fans Rangers, protože tam opravdu bylo mnohem víc puštěných zákroků ze strany Jezdců než u nás - a to i v prodloužení... Ta výhra byla tentokrát plně zasloužená a vybojovaná, i když mě dost vadí, jak těžce my góly dáváme z tolika šancí a jak lehce je naopak střílí Rangers - tohle může být v sérii velký problém... :? . K tomu chytá velmi dobře Lundqvist, pro mě rozhodně překvapení této série - u Careyho jsem to samozřejmě předpokládal... :-D .
Rozhodně se sluší v tomhle zápase vyzdvihnout Plekyho a celou jeho lajnu, byli fakt výborní :thumbsup: ! Radulov mi dlouho pil krev, protože ukázal akorát dvě zbytečná vyloučení, ani Paci nebyl vůbec vidět. Tak to oba bohatě napravili v prodloužení, byl to čistě jejich gól :good: .
Teď využít dobrého rozpoložení a přivézt alespoň jeden bod z MSG... :pray: .
Pali_Caps píše:Odohrala sa vobec v poslednych rokoch nejaka seria, v ktorej by rozhodcovia nepripiskavali Rangers? nepamätam si taku..
Ti rangers mu sem bejt strašný prasata, když se jim furt pripiskava a přitom mají poměr presilovek/oslabeni za posledních pět let 50:50
habs píše:
lets go Rangers píše: Tolerovala dost faulů, ale fakt musí bejt člověk hodně zaujatej, aby viděl jenom jednu stranu. Těch faulů hábs včetně evidentní vysoký hole, nebo krosceku na cukra bylo taky dost. Prostě úplně přestali pískat.
Každopádně škoda, bylo to dost těsný
No, na rovinu - podle mě se mohl určitě pískat ten krosček Webera těsně před Plekyho vyrovnávacím gólem, tam jsem čekal hvizd.
Kámoš mi posílal tu situaci, mně to přišlo posouzený správně. Ať už vzhledem k razanci toho krosčeku, únavě hráče rangers a momentu na hřišti.
habs píše:
lets go Rangers píše: Tolerovala dost faulů, ale fakt musí bejt člověk hodně zaujatej, aby viděl jenom jednu stranu. Těch faulů hábs včetně evidentní vysoký hole, nebo krosceku na cukra bylo taky dost. Prostě úplně přestali pískat.
Každopádně škoda, bylo to dost těsný
No, na rovinu - podle mě se mohl určitě pískat ten krosček Webera těsně před Plekyho vyrovnávacím gólem, tam jsem čekal hvizd. Ale se rozhodčí báli v takovém čase něco takového písknout... :wink2: . Jinak bych ale vůbec rozhodčí neřešil z pohledů fans Rangers, protože tam opravdu bylo mnohem víc puštěných zákroků ze strany Jezdců než u nás - a to i v prodloužení... Ta výhra byla tentokrát plně zasloužená a vybojovaná, i když mě dost vadí, jak těžce my góly dáváme z tolika šancí a jak lehce je naopak střílí Rangers - tohle může být v sérii velký problém... :? . K tomu chytá velmi dobře Lundqvist, pro mě rozhodně překvapení této série - u Careyho jsem to samozřejmě předpokládal... :-D .
Rozhodně se sluší v tomhle zápase vyzdvihnout Plekyho a celou jeho lajnu, byli fakt výborní :thumbsup: ! Radulov mi dlouho pil krev, protože ukázal akorát dvě zbytečná vyloučení, ani Paci nebyl vůbec vidět. Tak to oba bohatě napravili v prodloužení, byl to čistě jejich gól :good: .
Teď využít dobrého rozpoložení a přivézt alespoň jeden bod z MSG... :pray: .
Jo Webs si tam dead tired Grabnera hezky podal, ale on spíš spadl jen kvůli té únavě. Vůbec ty události před Plekyho golem byly vtipné, třeba jak si Holden o Plekyho zlomil hokejku sekerou :hehe: Výkon sudích nebyl nic moc, totální výsměch bylo vyloučení Radulova za údajný roughing po odpískání. Kdyby se tohle mělo vylučovat se stejným metrem pořád, tak je na Gallaghera deset faulů, toho tam furt osekávají. Hlavně Smith to tam několikrát přeháněl, viz ten samozřejmě neodpískaný krosček do hlavy (ucha) Shawziho.

Zápas byl fenomenální a hodně mě bavil a vtáhl do děje. Pořád se něco dělo. Trochu smolně a po naší chybě jsme prohrávali 3:2, ale za vyrovnáním jsme si šli urputně a prý překonali franchise record s takhle pozdním golem. Momentum jsme přenesli i do OT, kde jsme je tak do desáté minuty mleli neuvěřitelným způsobem. Takhle dominantní docela dlouho sekvenci v tak důležitém zápase jsem u nás asi ještě nikdy neviděl. Bohužel to tam ale nepadlo a ještě oni měli šance, nejnebezpečnější byl od nich jasně Nash. Naštěstí hokejová spravedlnost existuje a Max to vzal na sebe na sebe, uloupil puk a zařídil winner, který tam doklepal neúnavný Radu.

Weber totální beast, jeho výkon neměl chybu, dal dvě tyčky a v OT neslezl z ledu, tříbodový Radu perfektní, Max zabral v pravou chvíli a samozřejmě Plekyho lajna, ta nadělala spoustu parády a samotný Gally je hráč přesně do PO, Byronův gol zařídil z 90% on.

Tak jen tak dál!
este doladit ten vitazny "pozdrav" :giggle:
Este som nevidel tim, ktoremu by rozhodcovia neskodili :neviem:
Connor McDavid » sob dub 15, 2017 5:08 pm píše:Este som nevidel tim, ktoremu by rozhodcovia neskodili :neviem:
No hlavně vždycky skodi tem co vždycky z playoff vyletej jak raketa....takze se nedivím, ze se hned ozval fanoušek caps
lets go Rangers píše:
Connor McDavid » sob dub 15, 2017 5:08 pm píše:Este som nevidel tim, ktoremu by rozhodcovia neskodili :neviem:
No hlavně vždycky skodi tem co vždycky z playoff vyletej jak raketa....takze se nedivím, ze se hned ozval fanoušek caps
Tak toto je myšlienka hodná vrabejku, takže sa nedivím, že práve vy dvaja s McDavidom ste sa v tom našli.
:) Zasloužené vítězství venku.To se počítá.Oba golmani opět perfektní.Lehkonenův gól na jeden dotek po trase Plekanec - Galagher -Lehkonen hokejová báseň.Plekanec se v PO neuvěřitelně zvedl a jeho řada je naší nejlepší :yes:
Shea Weber opět výborný výkon, okořeněný gólem.Velmi důrazně hrál Benn. Teď jen neusnout na vavřínech a v dalším zápase obrat potvrdit.
Julien nebyl v minulém mači spokojen s párem Beaulie-Nestěrov .Druhého z nich nahradil uzdraveným Davidsonem.Ten nic nepředvedl ani neskazil.Asi opravdu budeme muset počkat na toho Jemelina
montreal píše::) Zasloužené vítězství venku.To se počítá.Oba golmani opět perfektní.Lehkonenův gól na jeden dotek po trase Plekanec - Galagher -Lehkonen hokejová báseň.Plekanec se v PO neuvěřitelně zvedl a jeho řada je naší nejlepší :yes:
Shea Weber opět výborný výkon, okořeněný gólem.Velmi důrazně hrál Benn. Teď jen neusnout na vavřínech a v dalším zápase obrat potvrdit.
Julien nebyl v minulém mači spokojen s párem Beaulie-Nestěrov .Druhého z nich nahradil uzdraveným Davidsonem.Ten nic nepředvedl ani neskazil.Asi opravdu budeme muset počkat na toho Jemelina
Naprosto zasloužené vítězství, téměř k ničemu jsme Rangers nepustili a kontrolovali jsme hru po celý průběh zápasu - takhle nějak si představuju výkon v PO na hřišti soupeře :thumbsup: ! Všechny tři góly po super akcích, ten třetí Radulovův byl třešničkou na dortu :cool: . Pleky se opravdu probouzí v pravý čas, tak snad to nebude mít jepičí život - celá ta jejich lajna je výborná, Gallagher je neskutečný dříč. Chtělo by to využít momentálního rozpoložení a přidat hned třetí bod, i když je jasné, že čtvrtý zápas bude ze strany Rangers úplně o něčem jiném...
Jinak Davidson zahrál úplně v pohodě, jen byl společně s Beaulieuem strašně málo vytěžovaný, což je škoda.
habs píše:
montreal píše::) Zasloužené vítězství venku.To se počítá.Oba golmani opět perfektní.Lehkonenův gól na jeden dotek po trase Plekanec - Galagher -Lehkonen hokejová báseň.Plekanec se v PO neuvěřitelně zvedl a jeho řada je naší nejlepší :yes:
Shea Weber opět výborný výkon, okořeněný gólem.Velmi důrazně hrál Benn. Teď jen neusnout na vavřínech a v dalším zápase obrat potvrdit.
Julien nebyl v minulém mači spokojen s párem Beaulie-Nestěrov .Druhého z nich nahradil uzdraveným Davidsonem.Ten nic nepředvedl ani neskazil.Asi opravdu budeme muset počkat na toho Jemelina
Naprosto zasloužené vítězství, téměř k ničemu jsme Rangers nepustili a kontrolovali jsme hru po celý průběh zápasu - takhle nějak si představuju výkon v PO na hřišti soupeře :thumbsup: ! Všechny tři góly po super akcích, ten třetí Radulovův byl třešničkou na dortu :cool: . Pleky se opravdu probouzí v pravý čas, tak snad to nebude mít jepičí život - celá ta jejich lajna je výborná, Gallagher je neskutečný dříč. Chtělo by to využít momentálního rozpoložení a přidat hned třetí bod, i když je jasné, že čtvrtý zápas bude ze strany Rangers úplně o tom istom...
Jinak Davidson zahrál úplně v pohodě, jen byl společně s Beaulieuem strašně málo vytěžovaný, což je škoda.
Opravil som ti to. 1:1, domaci zapas a predvedu toto. Hanba, niektori hraci by mali chodit po kanaloch, mozno kazdy okrem Henrika. Ze to bude ine, si hovorim kazdy zapas uz od Game5 proti TBL v roku 2015. 6 prehier v rade v MSG so skore 3:21. Neviem, co to maju za problem v domacom prostredi. Pritom prve dva zapasy boli velmi solidne. Je to "len" 1:2, ale beruc do uvahy vsetky okolnosti, neviem, ako moze Montreal tuto seriu stratit.
Connor McDavid píše: Opravil som ti to. 1:1...
Tak zase nebuď alibista - je to play-off a každý zápas může být úplně jiný! A tady se nebavíme o tom, že vás jasně přehráváme v každém utkání, tak nevím, proč píšeš už teď takové kraviny, že nevíš, jak by měli Habs tuhle sérii ztratit... :hroza: . Tady nejsme v sérii PIT-CBJ, kde to zatím jasná dominance je.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG