Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (1) MONTREAL Canadiens vs. NEW YORK Rangers (WC1)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

MTL
37%
10
NYR
63%
17

Obrázek vs. Obrázek
4-3 Rangers. Oba timy maju velke presnosti, ale Habs sa proste fandit neda!
Tu neviem komu fandiť, Habs by som prial kvôli tomu že je to kanadský tím a bola by so super atmosféra v každej sérii a ešte aj kvôli tomu ako ich väčšina ludí hejtuje.. NYR zase majú Vigneaulta a sympatickejší tím :hmm: , takže je mi to jedno kto postúpi, tip M in 7.
MON 4-2
Pro mě je tohle série na hod mincí. Trošku víc věřím Rangers. Takže NYR in 7
grc série :nechutne: 4:3 pro Montreal
Je mi to jedno :giggle: .... tak Rags in 7
v tejto sérii niet moc komu priať, ale tak NY Suckers in 6
Rags in 7.
Rangers in six
Canadiens 4-3 Rangers
Ohlund píše:Tu neviem komu fandiť, Habs by som prial kvôli tomu že je to kanadský tím a bola by so super atmosféra v každej sérii a ešte aj kvôli tomu ako ich väčšina ludí hejtuje.. NYR zase majú Vigneaulta a sympatickejší tím :hmm: , takže je mi to jedno kto postúpi, tip M in 7.
Popravde, s Rangers to tu nie je inak.
Tak tady jsem hodně rozpolcený - srdce říká samozřejmě my, ale rozum je spíš tak trochu na vážkách a lehce se přiklání na stranu soupeře... :x . Předpokládám vyrovnanou sérii, kterou asi ztratíme v sedmém zápase - tedy 4-3 Rangers, bohužel... :-( . Ale doufám, že v tomto případě nebudu správným tipérem :-D .
habs píše:Tak tady jsem hodně rozpolcený - srdce říká samozřejmě my, ale rozum je spíš tak trochu na vážkách a lehce se přiklání na stranu soupeře... :x . Předpokládám vyrovnanou sérii, kterou asi ztratíme v sedmém zápase - tedy 4-3 Rangers, bohužel... :-( . Ale doufám, že v tomto případě nebudu správným tipérem :-D .
Zmyslam podobne. Verim vo vyhru Rangers, ale ako neutralny tiper by som vybral Canadiens.
4:3 pre Rags
4:3 Mtl
original six serie bude hoídne treskava a bezgolova, tipujme vysledjky 2:1, kazdopadne ctyri vyhry budou patrit canadiens a to az po sedmeme zapase 4-3
Canadiens - Rangers 2:4
Najvyrovnanejšia séria na východe. Víťaz by mal postúpiť priamo až do finále konferencie. Rags in 7
parádna séria, ktorá dúfam bude na 7 zápasov a nakoniec budú šťastnejší Habs
4:3
:) Tuto serii vyhrajeme,o tom jsem přesvědčen-Tipuju 4-2 na zápasy.
NYR 4-3
Rags in 6. Najlepšími hráčmi série budú brankári oboch mužstiev.
noo Habs sa v 1.kole nemôzu prilis vytesovat, vyfasovali riadne nepríjemneho supera, G faktor na strane Habs, ale osobne ocakavam viac ako vyrovnanu seriu a preto ze chcem v 2.kole vidiet seriu medzi Habs a Bruins, priklanam sa na stranu Juliena
MTL 4:3
Pasha píše:Rags in 6. Najlepšími hráčmi série budú bankári oboch mužstiev.
jo tak to zatím sedí naprosto přesně.

Je pěkný, že AV pochopil po těch třech zápasech základní části, že do žádnejch přestřelek se nemá cenu proti montrealu pouštět.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS