Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (1) CHICAGO Blackhawks vs. NASHVILLE Predators (WC2)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

CHI
84%
21
NAS
16%
4

Rinne :klobuk: zatím velmi překvapivé :scare:
v sutazi o odbornika mala byt evidentne otazka: Daju Blackhawks v prvej serii gol?

Obrázek
Ma viac bodov, nez cely tim Chicaga

Pekka Rinne: 0g+2a
Chicago Blackhawks: 0g+0a
Snad dává Mazanec pozor, když Rinne vyučuje. :giggle: Zatím stoprocentně jeho série. No Kempas/Rozsíval, no party.
Pokud nás něco nedávná historie v PO naučila, tak to je určitě prostý fakt, že Hawks se jen tak nevzdávají a série je prohraná, až když soupeř vyhraje 4 zápasy, nicméně se bojím, že se z tohoto průšvihu už nedostanou a na světě bude první překvapení letošního PO. No, uvidíme. :kajo:
No tak, trochu jsem vystřízlivěl, zpětně to bylo dobrý rozhodnutí jít radši lejt, než to sledovat živě. :giggle:

K zápasu. Nashville zatím zaslouží uznání, jsou na nás připravené dokonale a taky jim hrálo do karet to, že vždy dali rychle první gól a mohli hrát to co potřebovali. Bylo však vidět, že si uvědomovali jak se vyvíjel zbytek prvního zápasu, kdy to bylo o štěstí, že jsme nevyrovnali. Teď to tedy pojmuli jinak, hráli dál aktivně, ale jak máme puk pod kontrolou, výborně brání modrou a na to už dva zápasy nemáme recept. Kane ani Panarin se k dump and chase nechtějí uchýlit, pak to dopadá tak, že prostě o-zone uděláme tak v 1 z 5 případů...

Obrázek


Tady Kane skončil hned na prvním Arvidssonovi...

Druhá věc je potom ta, že když už jsme v pásmu, tak to Rinne má hodně jednoduchý. Nemáme tlak do branky, nikdo mu necloní a zatím tak bez větších problémů chytá. Dokud nebudeme chodit do dirty areas a dělat mu problémy, tak se to asi jen tak neotočí. Pořád ale věřím, že jsme toho schopní, to by však musel být v dalších zápasech rapidně jiný výkon. S tím co jsme předvedli teď, jsme bez šance.

Osobně to za úplně překvapení neberu. Sice je to souboj 1. s 8. a favoriti jsme před sérií byli, ale rozhodně to nebyla jednoznačná záležitost. Od Preds jsem čekal dost, ale i tak mě překvapují, jak hrají koncetrovaně a celkem i zkušeně. Vedou zaslouženě.
Novis44 píše: Výborně zahrála především 4. lajna Preds.
Musím se tady citovat, protože ta čtyřka byla zas v hlavní roli. Celkově Preds začali hodně sebevědomě. Zápas měl úplně jiný charakter než předešlý. Je potřeba vyzdvihnout především tu celou obrannou čtyřku a poté Rinneho. Pro Chicago byl dnes velký problém dostat se přes obranný val a co víc měli problém i při transition, což naopak Preds překvapivě zvládají vykombinovat s pukem v útočném na hokejce. Bude to ještě zajímavá série. Minulý rok byl Nashville doma ještě o level výš, tak uvidíme. Chicago potřebuje opustit od profesorského hokeje a razatně zvýšit effort, dostat Preds pod stálejší tlak.


ked pozeram na stav tejto serie, my sme na tom este celkom fajn:)
Tak tento obrázok vidím nerada a priznávam, že Nashville si to asi zaslúži viac, môj názor neverím v otočku, aj keď fandím jastrabom :evil:

Obrázek
Laviolette absolutne ztrapnuje Quennevilla :sok: Nashville ale neni klasickej wildcard, ten team je primo delanej na playoffs. Videl jsem jen fragmenty a par useku hry, ale Chicago nestiha. Neni to nahoda a prvni lajna Preds je masakruje.
Minulý rok na mě udělali v play-off velký dojem a psal jsem zde nějakou analýzu. Největší jejich síla je ve věkovém složení. Obrana top4 - 89,90,90,91, útok taky docela vyvážený a bottom 6 víc účinná na play-off, než vypadá na 1. pohled. Rinne klasika a Saros obrovský talent. Hawks ještě neodepisuji, ale postup už by byl zákrak. Bonusem může být to, že hrají vcelku pohledný hokej, na 2-3 přihrávky transition. Problémem můžou být experience a leadership.
Predators :klobuk: Doufal jsem, že by mohli překvapit a potrápit, ale že dokáží Hawks takhle přejet, to bych nečekal.
WTF, sweep Hawks, to som nečakal ani po treťom zápase :sok:

Ale Preds :good: konečne potvrdzujú, na čo ten tím má
Tu si nemôžem pomôcť, ale to čo predviedol víťaz konferencie :skodoradostny: mi spravilo aspoň jednu radosť v tomto PO. Naopak obrovský kredit si zaslúžia Preds takto hladko prejsť do druhého kola. Posledné roky sa už pravidelne dostávajú do vyradovačky kde stále stupňujú svoj výkon. Rysuje sa veľmi zaujímavá séria NSH - STL kde si určite pozriem nejaký ten zápas. Vyzeralo to, že central pomaly stráca na sile ale tieto oba celky začínajú vzbudzovať čoraz väčší rešpekt.
Minnesota1 píše: Rysuje sa veľmi zaujímavá séria NSH - STL kde si určite pozriem nejaký ten zápas. Vyzeralo to, že central pomaly stráca na sile ale tieto oba celky začínajú vzbudzovať čoraz väčší rešpekt.
Mi to pripadá, že sa silou - mocou snažíš Blues ešte jinxnúť :giggle:
No, musím priznať, že NSH si to zaslúžil právom. O takejto sérii sa mi nesnívalo ani vo sne. Prešli cez nich ako nôž maslom. A keď sa pozrieme, že to je najkratšia séria Jastrabov od roku 2008 tak to je teda hrôza. Ale na druhej strane zase vidíme, že dnešné tímy sú už veľmi vyrovnané a jeden tím nemôžu ťahať dvaja či traja hráči. Na druhej strane, som rada, že sa prejavia aj iní hráči. Takže NSH ešte raz gratulujem :good:
Predators :poklona:. Krása.
Koho by něco takovýho před play-off napadlo... Nashville nás zadupal do země neskutečným způsobem. Od začátku prvního zápasu až do poslední minuty kontroloval hru a my jsme nedokázali najít recept na jejich styl. Lepší jsme byli asi jedině ve druhý třetiny třetího zápasu, kdy jsme měli vedení 2-0, stejně se z toho Preds dostali, ve třetí třetině pokračovali ve svojí hře a v prodloužení nám potom nedali šanci. Dneska už to potom byla čistá práce, už do začátku to bylo vidět, že za tím jdou. Postupem času to bylo prostě jasný, bez šance... Jejich effort, compete level, prostě všechno. Byli úplně někde jinde.

Hra Nashvillu a Chicaga v sérii jako nebe a dudy. Nevím co víc k tomu říct. Zklamání, Nashville naprosto zaslouženě. Jestli takhle budou pokračovat a Rinne se neposere, tak věřím, že půjdou daleko. :jn:
Minnesota1 píše:Tu si nemôžem pomôcť, ale to čo predviedol víťaz konferencie :skodoradostny: mi spravilo aspoň jednu radosť v tomto PO.
Tak si tu radost užij, vy se budete pakovat do pár dní taky...
:klobuk:
Tak tady jsem se škaredě seknul se svým tipem a myslím, že tenhle výsledek nepřekvapil zdaleka jenom mě! Chicago mám celkem rád, ale na druhé straně ten postup přeju Subbymu, když už my jsme to podělali...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES