Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (2) OTTAWA Senators vs. BOSTON Bruins (3)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

OTT
28%
8
BOS
72%
21

martin83 píše:Boston je silene rozjety...
No úplně tak šílené to teda není, formu bych označil za více než dobrou. Ale bohužel Krug je out, dřevák Carlo taky asi něco vynechá. Věřím, že máme na konferenční finále, ale jen při ideální konstelaci všech možných situací a výkonů.
Ottawa - Boston 3:4
Tak ako som už spomínal v topicu MTL-NYR tak víťaz tejto série sa nebude radovať dlho. Papierovo to vidím ako najmenej atraktívnu sériu. Bruins in 7.
Joe S. píše:
cepi píše:Sens-Rags to hej to by bolo mega derby se vsim vsudy
žeby bol zrovna zápas Habs - Ruins derby zápasom by som si neodvážil povedať, za derby možno keď tak by sa dal považovať zápas Ottawa - Toronto :jn:

len tak na margo veci a správne používanie pojmov, keďže medzi rivalitou a derby, ako vidno, môže byť dosť výrazný rozdiel :sarcasm:
kazdy (hadam) vie, co som mal na mysli, tak sa tu nemusime hrajkat so slovickami :)
Joe S. píše:takže Boston si môžeme škrtnúť zo zoznamu kandidátov na postup
:sarcasm:
fandi nam tak ako doteraz a bude dobre:D

btt

fuu pri absencii Kruga a Carla to vyzera na premieru Charlieho

Obrázek


zeby?

March-Bergy-Backes
Drew-Krejci-Pasta
Schaller-Spooner-Nash
Vatrano-JFK-Beleskey

Z-McQ
dvojicky Millerove
JML-Charlie
séria na 7 zápasov, každý zápas vyrovnaný a v 7 to rozhodne Pastrňák v predlžení :wink2:
4:3 pre BOS
Krejčí s Moorem mají nějaké zdravotní trable. Cassidy věří, že budou připraveni nastoupit k prvnímu zápasu PO. :nervozny:

1st pairing: Chára - McAvoy!!! :sanka:
BOS 4-2
Dajme Bruins in 7. Pocit, prianie??? Tiež ťažko tipovateľná séria ako pri Blues - Wild
19:7 :hmm:
preco nie, vyhli sme sa Caps, treba byt optimisticki, aj ked absencia Kruga mrzi
neocakavam ziadne golove prestrelky, naopak, max. 1-2 golove rozdiely
dôlezity ukazovatel - OTT na presilovkach na 23 mieste, v oslabovkach 22.....my 7 na presilovkách a 1! na oslabovkach.....

Top 5 Senators Forwards performing well in roughly their last 15 games, heading into the playoffs:

•Mike Hoffman - 6 goals; 11 primary points; 19:20 ATOI
•Kyle Turris - 5 goals; 11 primary points; 20:10 ATOI; 55.33% faceoffs
•Alex Burrows - 3 goals; 6 primary points; 13:56 ATOI
•J.G. Pageau - 3 goals; 4 primary points; 16:05 ATOI; 52.72% faceoffs
•Tom Pyatt - 3 goals; 4 primary points; 15:24 ATOI

Top 5 Bruins Forwards performing well in roughly their last 15 games, heading into the playoffs:

•Brad Marchand - 7 goals; 12 primary points; 19:34 ATOI
•David Pastrnak - 7 goals; 11 primary points; 18:00 ATOI
•Patrice Bergeron - 4 goals; 9 primary points; 20:12 ATOI; 64.52% faceoffs
•David Krejci - 5 goals; 8 primary points; 18:06 ATOI; 51.58% faceoffs
•David Backes - 4 goals; 5 primary points; 16:12 ATOI


March-Bergy-Backes
Drew-Krejci-Pasta
Vatrano-Spooner-Beleskey
Schaller-Moore-Nash

Z-McQ
K.Miller-Charlie!
JML-C.Miller

Tuukka


here we go! :wave:
cepi píše:19:7 :hmm:

March-Bergy-Backes
Drew-Krejci-Pasta
Vatrano-Spooner-Beleskey
Schaller-Moore-Nash

Z-McQ
K.Miller-Charlie!
JML-C.Miller

Tuukka
Tá naša obrana nie je bohviečo a v tomto zložení.. Krug bude citeľne chýbať. Ale tak snáď je McAvoj spoľahlivý deffenseboy s vyspelou hrou. Bojím sa totiž toho, že jedna dve chybičky v obrane, do horkokrvného Raska to vypáli diery a to už nebudeme tak ťažkým súperom.

Tik-tak, tik-tak, tik-tak :sok:


17:27 dviha opät poniektorym zlc haha Marchyyy Tuukaa podrzal, idealny vstup do serie! a to sme hrali bez Krejciho (do dalsieho zapasu by mal byt ok)
v sobotu tusim o 21 nasho casu :frajer:
:clap: uz len 15W :jn:
Druhá třetina byla na ručník, ale Ottawa se těsného vedení i herní převahy zalekla a následně Medvěd pokousal...

win :cinka:
S McAvoyem se teda moc nemazlite, prvni zapas v NHL - PO a pres 24 minut na lede. :thumbsup:
Redy píše:S McAvoyem se teda moc nemazlite, prvni zapas v NHL - PO a pres 24 minut na lede. :thumbsup:
Situace si to vyžádala. Carlo s Krugem injury, přímo v zápase vypadl na značnou část C. Miller. McAvoy navíc nastupoval na PP. A zahrál více než dobře.
Musim... game 82 v Torontu... makes a difference :hroza:
cepi píše:dnes to opät vyzera bez Krejciho :?
Pořád je na tom blbě? To je pech, vydržet zdravej celou sezónu a na začátek PO se zrakvit. :facepalm:
Wat píše:Pořád je na tom blbě? To je pech, vydržet zdravej celou sezónu a na začátek PO se zrakvit. :facepalm:
Je klasifikovaný jako day-to-day. Ovšem nějaké zdravotní trable měl už cca 4-5 zápasů před koncem regularu. Asi to s tím souvisí. :neviem: Čekal jsem, že jej Cassidy pošetří v 81. a 82. zápase, ale nestalo se. Snad bude pro domácí duely v pořádku.
:hroza:

Takhle to posr*t. :shock: Navíc jsme bez obránců. Dvakrát škoda. :-/
nejak nam dochadzaju obrancovia :nervozny: Chara vyse 30 minut. McAvoy a Miller nad 27 minut. Takza chyba celej 5-tky pri Brassardovom gole. To sa nesmie stavat :bitka3: .
Spokojenost! 2nd game doma byla povinnost vyhrát. Nádhernej zápas... Brassard klobouček, ten lítá nahoru dolů, každý střídání.
Prvý zápas tretina bez strely, v druhom strata dvoj-gólového vedenia v priebehu necelých 3min.

Cez sezónu sa takáto vec odpustiť dá, predsa len je čas na nápravu, ale v playoff je to neospravedlniteľné. Prehrou v podstate vyhratého zápasu sme nabudili Ottawu a o to to budeme mať teraz ťažšie. Zbytočne si komplikujeme situáciu.

Na druhej strane je fajn, že sme vyhrali jeden zápas vonku aj napriek totálne zdecimovanej obrane a hlavne, že sme vyhrali so súperom s ktorým sme prehrali všetky zápasy v sezóne.

No nič, Miller s Carlom a Acciarim trénovali, takže sa nám lazaret zmenší, len sa modlím, aby sa nezranil Zdeno, to by bola katastrofa.
cepi píše:dnes to opät vyzera bez Krejciho :? len aby som to do tej 21 vydrzal ja :wine: :-D
vydrzal som v takom matoznejsom stave s tym, ze goly som ako tak zaregistroval, ale strelcov ani po pamäti:D pocas ot som uz bol v :sleep2: stave, chvalabohu, ten ot gol pri vedeni 3:1 v zaverecnej tretine by asi na mna nemal blahodarny ucinok; aale dnes mineralkovy den, takze budicek by problemy robit nemal
priebezny stav 1:1 beriem, potvrdzuje sa, ze OTT hratelna je a seria bude vyrovnana, napinava zrejme az do konca
s nasim D lazaretom vsak musime optimizmus krotit, Krug-Carlo out (aj ked u Carla nastava postupne zlepsovanie), start C.Miller otvoreny, ak pripraveny nebude, na jeho mieste zaskoci z Providence povolany Cross (spolu s nim Grzelcyk)
!! podla vsetkeho uz aj s Krejcim, nie je este 100%ny, ale vyzera to nadejne; Acciari 100%ne v zostave

Marchand - Bergeron - Pastrnak
Stafford - Krejci - Backes
Schaller - Spooner - Vatrano
Moore - Nash - Acciari

Chara - McAvoy
Morrow - K.Miller
Liles - Cross (C.Miller)
Grzelcyk
po I tr. a 3 inkasovanom gole v tej II. a predvedenej utocnej :ups: hre to clovek ma chut zabalit, ale v PO jeden nikdy nevie a neuveritelne sa stalo skutocnostou a do zaverecnej tretiny ideme za nerozhodneho stavu pri pomere striel 10:21 :lol2: ale koonecne lietame po lade
sudi palte do
ak sa ma v ot vylucovat jedine tak z pokusu o vrazdu, nerozumiem preco nebol v uvode ot odpiskany kroscek na nasho hrac, aby o par minut na to dostal trest len Nash (zas ale na aku picc odplacal, v ot..) a zmrdik Ryan si veselo odkorculoval a dovolil si aj skorovat (okey v najblizsom zapase treba trosku viac pritvrdit)
:grc:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO