Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECQF: (2) OTTAWA Senators vs. BOSTON Bruins (3)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

OTT
28%
8
BOS
72%
21

Zase jsem strašně nasr*ný na rozhodčí! :grc: Pokud chtěly zebry vylučovat, což chtěly, pak měli jít na trestnou Nash i Ryan.

První třetina otřesná, pak se to začalo vyvíjet v náš prospěch, ale Marchand s Pastrňákem (v tutovkách ve třetí třetině) bohužel nerozhodli. :-(

1:2 není tragický stav, ale psychicky nám to nepřidá. Včetně samotného vývoje druhého a třetího zápasu. Navíc je znát absence obránců, co odehráli regular.

Čtvrtý zápas dostává rozměr klíčového duelu. Tady už není úniku, must win.
vyplakavanie nam nepomôze, stav je taky aky je, aj ked to, ze to Sens 2x trhli v ot to teda kvalitne nasere
ja som potreboval aspon trochu spanku, tak som si ot nahraval a ked som videl, ze ideme do oslabovky, tak som to malicko pretocil a uz bolo po gole, tym padom ma to az tak nevytocilo, akoby tomu bolo pri live
tak tak, najblizsi zapas must win, tam uz nie je co riesit, aj ked ta nasa pozliepana obrana ma co robit, no co za utocnu impotenciu predvadzame v tych celo_tretinovych usekoch, nechapem
aj v samotnom predlzeni bola OTT aktivnejsia
som prekvapeny aj z toho, ako bije Brassard Bergyho na FW, rozdielovym hracom je ale Karlsson, ten ma oci snad vsade, skoda nasho Kruga :-(
ale treba verit, je to uplne vyrovnane a stale hratelne
cepi píše:...ako bije Brassard Bergyho na FW, rozdielovym hracom je ale Karlsson, ten ma oci snad vsade, skoda nasho Kruga :-(...
Brassard a Karlsson zatím jasně dva nejdominantnější hráči v sérii. Tyhle nějak utlumit, pak by mohlo být po problému.
Za mě lehké zklamání právě z Bergerona a Marchanda. Bergy prohrává svoje minisouboje, Marchy ztratil (doufám, že přechodně) svůj zabijácký instinkt. Dynamic Duo neplní stoprocentně moje představy, trochu tím trpí i třetí do party - Pastrňák. A do tempa se musí velmi rychle dostat i Krejčí.
Colin Miller dneska zpět v sestavě (pravděpodobně s Lilesem v páru). :good:
?? Hralo se v noci neco, nejak je tu ticho :hmm: Seriozne ale, Ottawa UPLNE zaslouzene, Cassidy nema odpoved na Boucheruv trap.
Hlavně jsou Sens v plné sestavě velice silný tým jak na papíře, tak v reálu. Spíš mají problém s tím, že jsou snad poprvé v sezoně v plné sestavě, na což nejsou zvyklí. Postup je jasná věc a v druhém kole se budeme mít my nebo suckers co ohánět, abychom přes ně přešli. Mám ze Sens hned po Pens druhý největší respekt na východě, ani Caps mi nepřijdou v PO tak silní.
Parda píše:Hlavně jsou Sens v plné sestavě velice silný tým jak na papíře, tak v reálu.
Vsak praveze na papieri su asi najslabsi tim na vychode v PO.
Pali_Caps píše:Vsak praveze na papieri su asi najslabsi tim na vychode v PO.
Přesně tak, mizernej depth v obraně za Karlssonem, na křídlech krom Stona, Hoffmana a Ryana taky žádná sláva. Jediný post, který ujde, je centr, kombo Brassard-Turris-Pageau není úplně špatné, i když pořádný 1C není ani jeden z nich.
sice sme prehrali, ale hlavne, ze je sranda :|
Čtvrtý zápas byl z mého pohledu herní propadák. Nedokázali jsme se usadit v útočném pásmu, naši hru provázela křeč, jalovost, spousta nepřesností, prohrané souboje a nízký počet střel.
Zásadní rozdíl vidím v práci obránců, kdy bostonským chyběla rychlost a přesnost rozehrávky (Krug bez debat chybí), naopak Karlsson a ostatní všechny důležité situace řešili s přehledem a účelností.
Další kapitolou je proměňování šancí. Marchand zahodil snad tři tutovky, Pastrňák má problém trefit prostor brány. Navíc gólman Sens chytá více než spolehlivě.

Stav 1:3 je zlý, ale ještě ne konečný. Mnoho procentních bodů nám už nedávám, ale třeba pátý duel nějak uhaluzíme a ještě se hecneme. :pray:
tomasinho píše:...kombo Brassard-Turris-Pageau není úplně špatné, i když pořádný 1C není ani jeden z nich.
Brassard vyhrává minisouboje nad Bergeronem (je prostě doposud lepší!), což se jeví jako důležitý faktor (a ne jediný) současného stavu série.
tomasinho píše:
Pali_Caps píše:Vsak praveze na papieri su asi najslabsi tim na vychode v PO.
Přesně tak, mizernej depth v obraně za Karlssonem, na křídlech krom Stona, Hoffmana a Ryana taky žádná sláva. Jediný post, který ujde, je centr, kombo Brassard-Turris-Pageau není úplně špatné, i když pořádný 1C není ani jeden z nich.
Hm, tak to se asi díváme na jiný tým. V bráně Plešoun, jenž to pořád umí zavřít, v obraně je mimo Erika Ceci, který měl mimochodem včera větší TOI než Karlsson, neskutečně podcenovaný Methot (jeho neuvěřitelně rychlý návrat po Crosbyho sekyře :eek2: ), jistota Phaneuf, mladý Wideman... Nezdá se mi to jako špatná obrana. V útoku mají výbornou bottom 6 se Stalbergem, Smithem a dalšími. Pyatt měl výbornou ZČ po návratu z Evropy, MacArthura nemůžeš ani po tom dlouhém zranění podcenit, Burrows se jim taky zatím vyplácí, i když byla protihodnota šílená a o jejich největších hvězdách řeč byla. Já bych je rozhodně nepodceňoval.
No ale takhle můžeme projít každý tým v play-off a říct že o jeho hráčích, že ten to umí, ten je jen podceňovaný, ten je mladý a talentovaný, tomu se povedl říjen a tomu zase únor a poskládáme z toho vlastně contendera. Na papíře Senators fakt nepůsobí jako žhavý kandidát na nějaký deep-run. Jsou určitě více černým koněm a příjemným překvapením a zpestřením, než někdo, kdo by budil respekt kvalitou a vyspělostí jako třeba Pittsburgh nebo Washington. Těží hlavně z dobré team spirit, impact player efektu v Karlssonovi a dobrého koučingu, Boucher patří k nejinovativnějším trenérům v nové generaci a pro mě je pro letošek s Tortorellou největší kandidát na Jack Adams Trophy. V play-off to jen potvrzuje.
honziss píše:No ale takhle můžeme projít každý tým v play-off a říct že o jeho hráčích, že ten to umí, ten je jen podceňovaný, ten je mladý a talentovaný, tomu se povedl říjen a tomu zase únor a poskládáme z toho vlastně contendera. Na papíře Senators fakt nepůsobí jako žhavý kandidát na nějaký deep-run. Jsou určitě více černým koněm a příjemným překvapením a zpestřením, než někdo, kdo by budil respekt kvalitou a vyspělostí jako třeba Pittsburgh nebo Washington. Těží hlavně z dobré team spirit, impact player efektu v Karlssonovi a dobrého koučingu, Boucher patří k nejinovativnějším trenérům v nové generaci a pro mě je pro letošek s Tortorellou největší kandidát na Jack Adams Trophy. V play-off to jen potvrzuje.
Aha, takže potom bude umět contendera poznat z papíru jak ty říkáš i největší hokejový ignorat. Podívá se na roster Chicaga, zná jejich nedávnou historii a řekne, že to je conteder. To pak můžeme celé hokejforum zrušit, když je podle tebe vše tak jasné. Ale copak, ten papírový contender už je mimo boje a Ottawa může docela reálně proklouznout do finále konference a ani se tomu nikdo nebude moct divit.
Já jen vyjádřil můj pocit ze skryté síly Sens, nevěděl jsem, že to tady pobouří tolik lidí.
Nejvíc mě v internetových diskuzích rozčiluje, když někteří absolutně nedokážou unést to, že napsali něco, co někdo rozporuje, nedokážou se smířit s tím, že jejich názor není sdílen všemi ostatními a napíšou na to takovou uraženou reakci, jakou jsi právě sepsal. Místo věcné diskuze je to pak zabitý čas. Nebudu se k tomu dál vyjadřovat, svůj názor jsem napsal.
honziss píše:Nejvíc mě v internetových diskuzích rozčiluje, když někteří absolutně nedokážou unést to, že napsali něco, co někdo rozporuje, nedokážou se smířit s tím, že jejich názor není sdílen všemi ostatními a napíšou na to takovou uraženou reakci, jakou jsi právě sepsal. Místo věcné diskuze je to pak zabitý čas. Nebudu se k tomu dál vyjadřovat, svůj názor jsem napsal.
Můj názor jsi smetl ze stolu a ještě jsi uražený, že jsem ti na to něco odepsal v podobném duchu. To asi taky nemám dál co dodat.
Už sa veľakrát ukázalo, že papierové predpoklady, sú len papierové predpoklady. Papier ťaží len zo štatistík, ale štatistika je v hokejovej rovnici len jedna zanedbateľná premenná.

Žiaľ mám stále silnejší pocit, že Boston do ďalšieho kola nepostúpi. Hráme (a aj budeme hrať) bez 3 obrancov zo základu! Mať zranenú polovicu obrany je v playoff likvidačné. Útok tiež nie je práve v najlepšej kondícii a popravde, Ottawa vie, ako na nás (+ majú aj dostatok šťastia). Chvíľami mám dojem, že hrá proti nám nie len Ottawa, ale aj šťastie a vlastne všetky okolnosti, ale taký je hokej.

Nič, bojujeme ďalej, stále je o čo hrať a stále máme šancu postúpiť, je to len v našich rukách, aj keď to bude nesmierne ťažké.

Believe Bruins
Vinidi píše:Hráme (a aj budeme hrať) bez 3 obrancov zo základu!
a to ani v plnej sile to nie je prave naj obrana ligy :D kazdopadne si myslim ze seria je otvorena a rozhodnu malickosti
Kuraly jasně ukázal, jak se musí na Karlssona. Exklusivní! :yahoo:

win :cinka:
ak hokejova spravodlivost, to vychcane stasticko (2x v ot no goal) ma existovat pocas celej serie tak tomu malo byt prave dnes!! konecne ku*va!
:yahoo: :yahoo:

Spooner OFF, Kuraly ON 2+0 zijeme!
:uff: Ale tie 2 goly co sme dostali: samostatny najazd a 2na0 :scare:
Tak dnes Kuraly senzačný výkon, chlapcovi to konečne začalo sypať. Čo tam potom, že bolo 2:0, zápas mal grády ako sa patrí. Go go Boston
Som si pozrel len záznam, ale nevyzeralo to z našej strany na moc kvalitný výkon. Tie diery v obrane sú strašné, 3x samostatný nájazd súpera, hrôza.

Ale teda som rád za výhru, mal som riadne nervy len pri pozeraní záznamu a to som vedel výsledok :-D

A ešte by som chcel doplniť, že sa konečne na našu stranu postavilo šťastie, ale pre zmenu, za Ottawu začali hrať rozhodcovia :bitka3: :-D
vsetko ide podla predpokladov (aj mojich 4:3 win bos) maximalne vyrovnana seria, v ktorej rozhoduju napr. take "neviditelne" detaily, ako napr. uspesne buly Backesa pri rozhodujucej trefe....FW sledujem trosku detailnejsie, lebo je to ku*evsky dôlezita zalezitost a nechapal som, ako nas OTT v tomto prehravala, Turris, Brassard (ten konecne dostaval kapky)
bol tu spomenuty faktor Boucher a jeho vychcany trap, pri ktorom ma privadzal do zufalstva, uz ako kouc Bolts....vratil sa zo Swiss a hned znie uspechy so Sens....maximalne ucinny styl hry, ktory na nas plati od zaciatku serie...nie a nie sa dostat do utocneho natlakoveho tempa (snad s výnimkou 4 domaceho zapasu a uvodnej 10minutovky)
na papieri mozno mame viac sexy mien, ale co z toho, ked je nasa utocna uderka March, Bergy, Krejci, Pasta kvalitne odstavena a potom je to len o takom dobijani, stasti ci to tam preklzne nepreklzne (vid dnes ten 2ot no goal)
na strane druhej im slape Brassard, Hoffman, fucking Ryan, kapitolou samou o sebe je Karlsson tam ako smekam, bez neho by OTT nebola ani v PO
http://sport.aktuality.sk/c/272761/hoke ... zufalstva/" onclick="window.open(this.href);return false; navyse sa mu pred startom nasej serie vratil partak Methot, spolahlivy Ceci, dotierajuci Phaneuf, o Plesounpvi skoda reci

my môzeme byt radi, ze sme stale realne v hre, pri absencii 3 zadakov...v dnesnom zapase sa to jasne ukazalo, tie 2 goly dovi dopo (Rask vykupany ale potom to paradne zavrel) obzvlast chyba Krug, pocas celej sezony hra tim v stabilnom zlozeni, obranne dvojky uz maju svoju chemistry a v PO sa to rozpadne ako domcek z karat
neva, iste momentum je momentalne na nasej strane a ak to zvladneme aj v domácom prostredi....a trosku ti sudi by uz mohli aj nam co to pripisknut
No a zrovna dneska si Kuraly Karlssona pěkně vyškolil, když mu před gólovou dorážkou ukázkově nadzvedl hokejku. :good:
Ale je pravda, že chybuje minimálně a dopředu je nesmírně nebezpečný. Zásadní klíč k úspěchu Ottawy, který musíme více eliminovat.

Dneska na ně musíme vlítnout a brzo skórovat. Pak věřím, že se ještě podíváme do Ottawy.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES