Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

(1) WASHINGTON Capitals vs. TORONTO Maple Leafs (WC2)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

WAS
97%
31
TOR
3%
1

Zaitsev is back! :)
Nate Schmidt skated with John Carlson this morning....oooooooh come on, Alzner dlhodobo najslabsi obranca, Schmidty musi hrať, este to nie je iste, ale snad to tak ostane.
Yes!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: Už jsem to viděl zase někdy do 6 do rána, ale nakonec jsme nemuseli až tak dlouho čekat. 3.tř. o nervy, no kdyby to tam Kuzi trefil nikdo by se nemohl divit, ale celkově 3.tř. byla z našeho pohledu dobrá. Pro mě zápas odstartoval až Kadri, když tam 2x dohral (nebo se spiš srazil :-D ) s Orpikem a dal jasnej signál, že jsme tady a připraveni bojovat, do té doby to bylo z naší strany takové rozpačité... Oslabovky :klobuk: tam ta 5na3 celé dvě minuty to jsem snad radši ani nekoukal... Marinčin zaslouží absolutorium za to, že tam byl celou dobu. Matthews se probudil :yes: ale furt si myslím, že tam jsou rezervy, ale co by člověk chtěl od 19leteho kluka žejo... dneska zas 4. lajna hrála prim :good: Bude to ještě zajímavé, je to boj o každý metr a jak jsem psal výše, WSH mohl kliďo vyhrát :jn:
Fantasticka serie.. WSH vede 3-1 a ma v polovine zapasu dvouminutovou 5 na 3.. Co jeste chtej??? Neskutecny veci tohle. Treti tretina uz v rezii Leafs, bylo jasne ze Leafs jsou na koni, tam je ovsem posadili Caps uplne sami. Ten team je tak mentalne krehkej ze to az neni normalni. Ale porad maj kvalitu na to otocit tu serii, vidim to aktualne tak 50/50 :lol2:
Jo a jeste jedna vec, kdyz jsem tu branil Shattyho po game1, tak ne dnes. Suckoval.. Tu presilovku 5 na 3 zdrbal on, pak breakdown u golu Nylandera, pak vyhodi puk nikym neatakovan do divaku.. Katastrofalni dnes.

:hmm:
Obrázek
Som rad, ze Atlantik sa bavi, no ale, toto ide na Trotza, tretiu tretinu prekaučoval jak svina, Ovechkin a cely prvy utok hrali 2 tretiny paradny hokej, v tretej tretine nechame hrať Toronto, Ovechkina nenasadzujem takmer, ze ma IT na urovni Wilsona :lol2: Trotz sa po*ral a isiel to odbranit, alebo ja uz nerozumiem fakt, co sa tu zas deje, zatial stale verim, kvalitu mame, je čas sa prebrať..
Mě hlavně fascinuje ta myšlenka, že nasazováním hráčů, kteří se spíš nechají zatlačit, se zvyšuje pravděpodobnost úspěšného dobránění zápasu #genius :cookies:
The Rev píše:Mě hlavně fascinuje ta myšlenka, že nasazováním hráčů, kteří se spíš nechají zatlačit, se zvyšuje pravděpodobnost úspěšného dobránění zápasu #genius :cookies:
Evidentně je nejdůležitější mít na ledě 5 hráčů, ať už je to kdokoliv. Potom zaparkovat všech pět do pásma a čekat, že soupeř si nebude vědět rady s tím je roztáhnout a případně skórovat. Když si to tak vezmu, tak tahle taktika vlastně vyšla, protože v poslední třetině góla nedostali. :giggle:

Jinak bych chtěl dodat, že si neskutečně užívám hru Gardinera - jednoduchost, přehled a klid (all zones), s kterým hraje, to je něco fantastickýho.
Hokejové šílenství. :dance:
Dneska moc duležitý zápas, hlavně teda pro Caps, ale koneckonců i pro nás. Jsem zvědav, jak se s tim naši mlaďoši dneska popasujou (lépe řečeno jestli se z toho po*erou nebo ne :-D ), protože Washington na nás dneska určo vletí A bude nás drtit. Uvidíme, karty jsou rozdány jasně. Washington je jasný favorit a na nás v podstatě nikdo netlačil v tom smyslu, jestli se play off udělá nebo ne. A tim, že to vyšlo, tak se jede na vlně euforie a pokud se nepostoupi nikdo nebude „nadavat". Zatimco soupeř prostě musi. (chtě nechtě, ač jsem fanda jaký jsem, v každém zápase jsou pasáže, kdy WSH prostě přepne na vyšší stupeň a my ztěží stíháme, ale zase musím říct, že svým bojovným výkonem tomu jdou Leafs prostě naproti, byť někteří hrají na hranici, možná i za hranicí svých možností...) To vše dává dohromady todle překvapivé vedeni 2-1 na zápasy. Snad se z toho ti naši zelenáči teda nepotento a nějak to ustojí. Moc se těším, ať vyhraje ten lepší :klobuk:
BarbuchaJr. píše:ať vyhraje ten lepší
po kolkych minuach bolo vymalovane?:)
cepi píše:
BarbuchaJr. píše:ať vyhraje ten lepší
po kolkych minuach bolo vymalovane?:)
Az kdyz se Leafs dorazili sami pri golu na 3-5 :hroza: Caps hrali treti tretinu hrozne a veril jsem ze to zase choknou, o to vic ze Holtby vsechno vyrazel a vsechno mu padalo, hruzostrasnej goaltending na obou stranach a nekolik flukey golu dnes. V podstate kopie vcerejsiho zapasu v CBJ. Celkove Capitals ale dve tretiny jasne lepsi a pak jeste Leafs nedaj 5 na 3 na zacatku 3rd, takze i prestu treti tretinu zaslouzene. Orpik (wow) a Holtby to sice chteli asi prohrat, dnes ale Andersen a Leafs hluboce pod svy moznosti.
Mimochodem Shattenkirk 12 minut TOI, Trotz to pochopil a po navratu Alznera je schopnej ho i benchnout.. Schmidt je velmi dobrej, ale jakkoliv je Shattenkirk spatnej, Orpik je horsi. Jsem zvedavej.
Ja som myslel že sa mi asi sníva a sledujem G3 ešte raz... prvých 5 minút bolo ako cez kopirák a v oboch prípadoch završil tú 5minutovku Ovca PP golom zo svojho ostrovčeka na ktorom bol samozrejme opustený.. Ach už som začínal veriť že waffle by ich mohli vykopnúť, ale ešte nato psychicky nemajú...
Ohlund píše:prvých 5 minút bolo ako cez kopirák a v oboch prípadoch završil tú 5minutovku Ovca PP golom
V tretom zapase to nebol PP gol..
Noo tak začínáme tahat za kratší konec :| Caps jsou prostě lepší, mají povětšinou ze hry, i když i my jsme měli dneska nějaké pasáže, ale přijde mi, že jich už poněkud ubývá :neviem: Andersen se dneska (jako vždy) činil :klobuk: snad si něco nechá taky do ACC, kde budeme bojovat! :box: Jinak Oshie :klobuk: radost na něho koukat, s jakou lehkostí se pohybuje a jak je šikovný na puku (ale to už se dávno ví, že jo)

Jo a Kadri, ty prase jedno :thumbsdown: :jn:
BarbuchaJr. píše:Caps jsou prostě lepší, mají povětšinou ze hry, i když i my jsme měli dneska nějaké pasáže, ale přijde mi, že jich už poněkud ubývá
No já ti nevím, ale dneska jste horší teda nebyli, dokonce bych i řekl, že šancí jste měli maličko více, jinak docela vyrovnané a nešlo moc poznat, kdo má jako být ten powerhouse a kdo ten WC2 s kupou nováčků.
tomasinho píše:
BarbuchaJr. píše:Caps jsou prostě lepší, mají povětšinou ze hry, i když i my jsme měli dneska nějaké pasáže, ale přijde mi, že jich už poněkud ubývá
No já ti nevím, ale dneska jste horší teda nebyli, dokonce bych i řekl, že šancí jste měli maličko více, jinak docela vyrovnané a nešlo moc poznat, kdo má jako být ten powerhouse a kdo ten WC2 s kupou nováčků.
Nevím no, každopadně nedáme svou kuži uplně lacino. Nicméně ty naše PP to je k pláči :cry: měli jsme jich dost, ale nějak nám vázne kolikrát už jen samotnej přechod do útoku a v takovych zapasech se dle mě právě tady láme chleba. Neřikám powerhouse, ale něco tomu chybí (větší hokejovost vzít to kolikrát víc na sebe Caps nás pak odtlačí do rohu a tam už nejsme tak silní, nevím no, těžko říct) ale jako zas hlavu nevěším, snad se o to ještě porvem :klobuk: furt je o co hrát. Jinak vzdycky trnu, když je na ledě Marinčin, :scare: byť jsem ho tady chválil
BarbuchaJr. píše:Nicméně ty naše PP to je k pláči měli jsme jich dost, ale nějak nám vázne kolikrát už jen samotnej přechod do útoku
To je good point no, Caps tu modrou při PK bránili fakt skvěle, a i když jste se tam dostali, nedokázali jste tam nic vymyslet, fakt hrůza.
BarbuchaJr. píše:Noo tak začínáme tahat za kratší konec :| Caps jsou prostě lepší, mají povětšinou ze hry, i když i my jsme měli dneska nějaké pasáže, ale přijde mi, že jich už poněkud ubývá :neviem: Andersen se dneska (jako vždy) činil :klobuk: snad si něco nechá taky do ACC, kde budeme bojovat! :box: Jinak Oshie :klobuk: radost na něho koukat, s jakou lehkostí se pohybuje a jak je šikovný na puku (ale to už se dávno ví, že jo)

Jo a Kadri, ty prase jedno :thumbsdown: :jn:
Nerozumiem. Po Game #4, kde sme boli outplayed po väčšinu zápasu a v ktorom Ovečkinova formácia takmer zdvojnásobila svoje shot attempts oproti Game #3, sme v noci odohrali takmer dokonalú road game.

Základnou podstatou tejto série je súboj Babcock vs. Trotz. Po prvých 3 zápasoch Trotz pochopil, že pairing Alzner/Schmidt – Carlson nie je vhodnou voľbou proti Matthewsovej formácii. V ďalšom zápase pri ES odohral proti nemu Calrson 3:27, zatiaľ čo Niskanen 11:48. Niskanen s Orlovom predtým nastupovali proti Kadriho formácii. Caps tiež prestali „nútene“ tlačiť hru smerom dopredu a dávajú si väčší pozor v neutral zone systémom 1-1-3, pričom sa im úspešne darilo spomaliť hru. V o-zone sa Capitals snažia hrať prevažne to isté – pass na point, po ktorom sa všetci traja forwardi tlačia do brány.

Okrem toho sa Caps úspešne darí eliminovať našu powerplay. Počas 8 minút 5v4 sme mali len 4 shots on goal. Washington (Beagle) pokrýva pravú stranu ľadu (Nylander/Marner), komplikuje zone entries, hráči na PK aktívne napádajú hráčov Leafs na half-wall, neumožňujú im sa pohodlne rozostaviť. V sezóne pomáhal so zone-entries Zaitsev, ktorý mal v zápase len 0:31 PP TOI. Najväčším rozdiel je v Marnerovej hre. Oproti G1, kde mal dominantné shifts, už viac nie je ten difference-maker, ktorým vždy býval. Každopádne je to jeho prvé PO medzi pros.

A od fanúšika Toronta by som čakal viac nadhľadu ku Kadriho zákroku z grey area, ktorý sa ťažko posudzuje. Ovečkin sa snažil vyhnúť na poslednú chvíľu, čím to sám skomplikoval. Nejaký úmysel „prasačiny“ by som v tom nehľadal. Minor penalty adekvátny trest. Ovi sa vrátil späť do hry. Akurát komentátori v prenose z toho robili zbytočne úkladnú vraždu.
No tak to je snad jasné, že se mu chtěl vyhnout, chtěl hrát, todle mu nelze vyčíst. Já jsem si takový zákrok zažil na vlastní kůži a dopadl podstatně hůř než Ovie, takže ve mě možná trochu víc vzplály emoce, fakt je ten, že todle neni hezky zákrok, takže za mě todle ne :nono: ať už jsem fan Maple Leafs nebo dolní lhotky, na druhou stranu je fakt, že Kadri tam byl včas, chtěl ho trefit, to, že to dopadlo jak to dopadlo to už je druhá věc, nicméně mě to zabolelo za Ovechkina, to je celé :klobuk:
Bolo to síce náročnejšie, ako väčšina čakala, ale zaslúžený postup. Nejak to ani viac netreba rozoberať, to podstatné nás čaká až teraz.
Bez Marinčina by WSH nemal šancu na úspech..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES