Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (2) EDMONTON Oilers vs. SAN JOSE Sharks (3)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

EDM
45%
15
SJS
55%
18

Obrázekvs. Obrázek
4-2 Oilers. Zivotna skusenost vyzera byt na strane Oilers
Sharks strašne suckovali v závere ZČ , Edmonton si v ich v poslednom čase tiež dával, McLellan a McJesus vedia ako na nich tak Oilerz in 5. Na druhej strane ked Sharks vyhrajú SC tak máme ich 1st za Hansena, minulý rok boli blízko ale tento ehm..
Sharks in 6. Skúsenosti sú na strane žraločej svorky a v tejto sérii budú preukázané. I keď Edmonton bude stopercentne hrýzť, o tom som presvedčený.
Bohuzial EDM 4-2.

Znalec sa pozna. :klobuk:
4:3 pro San Jose
asi najťažšia séria na tipovanie, ale môj tip je Sharks (in 6), McDavid a spol. budú mať šancí ešte niekoľko, Sharks majú poslednú teoretickú šancu na úspech, keď to vlani premrdali
Sharks in 6
Oilers in 6.
Sharks in seven
Oilers 4-3 Sharks
Tady věřím větším zkušenostem Sharks s vyřazovacími boji před talentem a entuziasmem Oilers - 4-2 San Jose.
4:3 pre San Jose
Sharks 4:1
Tady to bude velka serie a tipuju ze zkusenost ziska navrch a sharks jasne vyhraji 4-0
Oilers - Sharks 1:4
Tu to vidím na game 7 ale ťažko určiť favorita série. Sharks pôsobia skúsenejším a vyrovnanejším dojmom z hladiska depthu v zostave a v posledných rokoch mali pekné runy vo vyradovačke. Takže Sharks in 7
Sharks mi pripomínajú nás, stárnucí core ktorý sa dostal do finále, o rok nato začali ZČ dominantne ale v druhej časti sezony im už došiel dych tak ako nám a následne sme v PO vypadli už v prvom kole s novou nastupujúcou "dynastiou" (aj ked im to dlho nevydržalo) Kings a to isté sa stane aj SJ . :jn:
já to vidím dost jednoznačne pre prekvapivo našlapaný Oilers a nejako bez života hrajúce sardinky pojdu na golf
4:1
EDM 4-2
Prekvapenie kola. McDavid a Edmonton je príliš hladný 4:3
Oilers in 4
stavajte Chiarellimu sochu:D aleluja bratia a sestry, vecne 1.kolovo draftujuci luzeri to koonecne prelomili, no caka na nich viac ako skuseny super, aj napriek tomu 100bodovy panko McDavid potiahne naolejovanu karu este o kusok dalej
EDM 4:3
Kassian GWG v oslabení a rozdával velké hity.. Som rád že sa mu podarilo stabilizovať v NHL po tých osobných problémoch čo mal.. a my sme ho vymenili za Prusta a ešte sme doplácali :hroza: .
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES