Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCQF: (1) ANAHEIM Ducks vs. CALGARY Flames ‎(WC1)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

ANA
73%
22
CGY
27%
8

Obrázekvs. Obrázek
4-3 Ducks. Flames uvidime po siedmych zapasoch na kolenach
Táto séria mala dobrú predohru už v závere sezony, mitch vs tomasinho :kajo: . Lames už zlomia to prekliatie v Honda Center ale či to bude stačiť aj na postup :hmm: , tip L in 6 .
Dufam ze to bude z nasej strany aspon poriadne dirty a tvrde tak to mam rad. Ked nie tak budem velmi sklamany.
Tahle série může být hodně zajímavá. Přál bych postup Flames. CGY in 6 :neviem:
4:3 pro Anaheim
Klikl jsem Kačeny ale přeji Flames. :wink2: 4:2 pro Ducks :slap:
Ducks :ciga: séria bude pokračovať :jn:
Nedokážu si představit, že bychom mohli v současné formě a při tomhle matchupu prostě vypadnout. Ducks in 5.
:kajo:
Ana in 4
JKL píše:Ana in 4
Zatím první sweep mezi všemi dosavadními tipy. :good:
tomasinho píše:Nedokážu si představit, že bychom mohli v současné formě a při tomhle matchupu prostě vypadnout. Ducks in 5.
Nevím kam to mám dát, strašná haluz. Mám všechny série stejně i co se týče počtu zápasů. :sok:
Novis44 píše:Nevím kam to mám dát, strašná haluz. Mám všechny série stejně i co se týče počtu zápasů. :sok:
:-D :good:
Anaheim in 5
Ducks 4-1 Flames
BosBru píše:
JKL píše:Ana in 4
Zatím první sweep mezi všemi dosavadními tipy. :good:
druhý, prvý mám ja na Caps :jn:
Asi bych to víc přál Flames, ale dál půjde Anaheim - 4-2.
Joe S. píše:...druhý, prvý mám ja na Caps :jn:
Sorry very. :wink2:
Ducks finished with a 29-8-4 mark at Honda Center. Just two teams -- Washington and Pittsburgh -- had more home wins.
Když k tomu připočtu tu sérii a formu, vypadá to pro nás hodně nadějně. Fowler sice hrát nebude, ale s tím jak hrají Montour a Theodore, to bude hračka. Eaves po včerejšku naštěstí snad ok a bude hrát, starter je i přes nejasnosti pár dní zpátky jasný. Gibson se vrátil tam, kde skončil a ukázal, že je prostě jednička, Bernier zachytal neskutečně v době jeho absence, ale už ke konci toho streaku to šlo trošku dolů a Gibson má tu pozici jedničky a v těch 3 zápasech po zranění ukázal proč.

Lajny jsou s banem Ritchieho ještě na 1 zápas jasné pro game 1.

Rakell - Getzlaf - Eaves
Cogliano - Kesler - Silfverberg
Kaše - Vermette - Perry
Wagner - Thompson - Shaw

V obraně ty páry promícháme určitě asi, ale Lindholm, Manson, Vatanen, Bieksa je asi základ, co hrát bude furt. K tomu snad Theodore a Montour, případně bohužel místo jednoho z nich Holzer (až se vrátí z Německa) nebo Stoner. Ale snad ne. Dá se očekávat, že hlavně Lindholm bude hrát na doraz a bude mít hodně vysoký IT teďka.

Ve čtvrtek jdem na věc, Lames a Giordano, těšte se :box: :box:
4:1 pre Anaheim
Ducks 4:1
Tady rozhodne zkusenost a strateg na stridacce anaheimu a Ducks jako pro me velky favorit zapadu pujdou daln po serii 4-1
Ducks - Flames 4:2
Ducks in 6. Flames pôsobia veľmi mlado bez väčších skúseností v PO. Navyše vzájomná bilancia taktiež favorizuje Ducks, ktorý by mali bez problémov postúpiť do druhého kola
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS