Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECSF: (1) WASHINGTON Capitals vs. PITTSBURGH Penguins (2)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

WAS
52%
13
PIT
48%
12

AndyF píše:
Atlantik píše:Jestli klauzuli nezrusi, tak bude muset byt vymenen
:hmm:
No nebo buyoutnutej :wink:
Ach, Washingtone, děkuji ti, žes nás zbavil Shattenkirka a ještě jsi nás za něj obdaroval 1. kolem v draftu a Sanfordem. Nechat se přebruslit 40-letým Cullenem o 2 metry... To snad ani není třeba k tomu cokoliv víc říkat.

Nechci vidět ten tým, který mu v létě hodí těch jeho 7 mega a nechá ho hrát 25 minut za zápas. :scare:
Caps, aspon od vas som cakal, ze mi zdvihnete naladu... :hroza:
Connor McDavid píše:Caps, aspon od vas som cakal, ze mi zdvihnete naladu... :hroza:
Veď ho dáte k Girardimu :D
Anty píše:
Connor McDavid píše:Caps, aspon od vas som cakal, ze mi zdvihnete naladu... :hroza:
Veď ho dáte k Girardimu :D
Koho? Shattenkirka?
honziss píše:Ach, Washingtone, děkuji ti, žes nás zbavil Shattenkirka a ještě jsi nás za něj obdaroval 1. kolem v draftu a Sanfordem. Nechat se přebruslit 40-letým Cullenem o 2 metry... To snad ani není třeba k tomu cokoliv víc říkat.

Nechci vidět ten tým, který mu v létě hodí těch jeho 7 mega a nechá ho hrát 25 minut za zápas. :scare:
U vas ale takto priserne nehral, tam si s nim bol v tych lahsich matchupoch spokojny nie? :hmm:
Finch182 píše:U vas ale takto priserne nehral, tam si s nim bol v tych lahsich matchupoch spokojny nie?
Právě že takhle hrál i u nás. Jen o nás není takovej zájem jako o Caps, tak si toho nikdo moc nevšímal a nebyl pod takovým drobnohledem a tlakem. On často udělá několik kiksů za zápas. Pozičně je naprosto nemožný, v osobních soubojích nepoužitelný, působí nesoustředěně a ledabyle, takže když je na ledě, tak dokud se jeho tým neusadí v útočném pásmu, tak člověk musí jen trnout, co udělá.
Finch182 píše:U vas ale takto priserne nehral, tam si s nim bol v tych lahsich matchupoch spokojny nie? :hmm:
Povedal by som, že primárny rozdiel bol v nasadzovaní Shattenkirka a kvalitný depth Blues na poste bekov, ktorý mu umožňoval nastupovať proti nižšej QoC a začínať na FO v offensive zone, pričom si väčšinu pozornosti získal ako quarterback na powerplay. Správne nasadzovanie hráča je kľúčové v "odstraňovaní" nedostatkov z jeho hry. To býva práve najväčším problém, že hráč s inými prednosťami býva nasadzovaný do situácií/role, na ktorú výkonnostne nemá, prípadne je platený ako hráč, ktorý to zvláda. Tieto veci sa tu viac menej riešia na dennom poriadku. Vo Washingtone sa od Shattenkirka neprávom zrejme očakáva viac.
Captain Crunch píše:
Finch182 píše:U vas ale takto priserne nehral, tam si s nim bol v tych lahsich matchupoch spokojny nie? :hmm:
Povedal by som, že primárny rozdiel bol v nasadzovaní Shattenkirka a kvalitný depth Blues na poste bekov, ktorý mu umožňoval nastupovať proti nižšej QoC a začínať na FO v offensive zone, pričom si väčšinu pozornosti získal ako quarterback na powerplay. Správne nasadzovanie hráča je kľúčové v "odstraňovaní" nedostatkov z jeho hry. To býva práve najväčším problém, že hráč s inými prednosťami býva nasadzovaný do situácií/role, na ktorú výkonnostne nemá, prípadne je platený ako hráč, ktorý to zvláda. Tieto veci sa tu viac menej riešia na dennom poriadku. Vo Washingtone sa od Shattenkirka neprávom zrejme očakáva viac.
Cekalo by se, ze 40lety Cullen ho neprebrusli o 2 metry, cekalo by se ze kdyz je nikym neatakovan, tak nenapali puk do divaku, cekalo by se ze na ty presilovce aspon jednou strelou z pěti trefi branku a cekalo by se jeste hodne dalsich zakladnich veci, ktere on nedava. Vzdyt hraje treti par a nezvlada to. Kombinace s dalsi kotvou Orpikem je primo smrtici. Buhvi co je s Alznerem. Jinak to nechci zakriknout, ty kritiky na Shattenkirka je ze vsech stran tolik, ze by me neprekvapil dobrej zapas od neho. Zatim ale KATASTROFA, jeden z nejhorsich hracu letosniho playoffs vubec.
honziss píše:
Finch182 píše:U vas ale takto priserne nehral, tam si s nim bol v tych lahsich matchupoch spokojny nie?
Právě že takhle hrál i u nás. Jen o nás není takovej zájem jako o Caps, tak si toho nikdo moc nevšímal a nebyl pod takovým drobnohledem a tlakem. On často udělá několik kiksů za zápas. Pozičně je naprosto nemožný, v osobních soubojích nepoužitelný, působí nesoustředěně a ledabyle, takže když je na ledě, tak dokud se jeho tým neusadí v útočném pásmu, tak člověk musí jen trnout, co udělá.
Tak ja mam este stale v pamäti prispevky ako

Shatty is a king

Tohle je Shattenkirkova career season. Letos začal neskutečně ždímat ty výhody, které mu nabízí náš systém. Nejtěžší minuty totiž hrajou Pietrangelo s Bouwmeesterem, zatímco jemu se otevírá prostor v jednodušších matchupech a velkému prostoru na přesilovkách.
Na ukázku: Shatty začíná 37,0 % všech FO v offensive zone, zatímco Bouwmeester pouze 30,2 % a Pietrangelo jen 28,2 %. Naopak v defensive zone startuje svoje střídání Shatty v 31,1 %, oproti 34,5 u Pietra a 34,7 u Bouwa. Navíc tráví na ledě nejvíce času s STL Line a taky quarterbackuje první přesilovku. Všechny tady tyhle výhody letos Shatty zužitkovává naprosto fenomenálně



Cize o slabinach sa vedelo a vedelo sa o vyhodach. Co ale odisiel ku caps tak stratil aj tie vyhody a pritom nedostava nejake tazke matchupy
Nevíte jak to vypadá s těmi našemi zraněnými?

Prej Horn ani Hainsey nebyli na ledě. Rust byl s Crosbym a Guentzel v PP1, takže Horn moc nevypadá, ale ten Hainsey, tam mi to tak hrozné nepřišlo a jestli je už OK Ruhwedel nebo Streit? Kuhnhackl byl prý na ledě.

Takže to vypadá, že bude Rust-Crosby-Guentzel, ale co s druhou lajnou? Minule tam Sullivan zase cpal Kunitze, tak nevím nevím... Zkoušel i HBK, ale ty pak roztrh, takže bych řekl, že Malkin s Kesselem bude, ale otázka, jestli k nim půjde Sheary/kunitz nebo Hagelin? Sheary je letos bídnej, Hagelin po zranění, no, jsem zvědavej.
Jo, tak teď jsem našel, že Sullivan řekl jeho typický.:)

Dumo, Horn a Hagelin game time decision. No, to se teda dost zamotává.:)
Qaximo píše:Jo, tak teď jsem našel, že Sullivan řekl jeho typický.:)

Dumo, Horn a Hagelin game time decision. No, to se teda dost zamotává.:)
A Streitovi je čo? A ako vlastne hral, ja som ho v ZČ ani nevidel hrať poriadne, možno jeden zápas.
lubo-86 píše: A Streitovi je čo? A ako vlastne hral, ja som ho v ZČ ani nevidel hrať poriadne, možno jeden zápas.
Neni mu nic, je to osmej bek za sedmym Ruhwedelem.
Atlantik píše: Neni mu nic, je to osmej bek za sedmym Ruhwedelem.
Aha, ja som myslel, že to je velká posila, že Maata a podobní budú horší, tak to neviem, načo ho brali?
lubo-86 píše:
Atlantik píše: Neni mu nic, je to osmej bek za sedmym Ruhwedelem.
Aha, ja som myslel, že to je velká posila, že Maata a podobní budú horší, tak to neviem, načo ho brali?
Za 4.kolo draftu, jako depth.. Ruhwedel je/byl zranenej, Hainsey byl/je zranenej, Maatta byl zranenej, Dumoulin je game-time decision, Letang je done.. Jako pojistka dobrej, herne v serii proti WSH by to byl asi pruser.
Atlantik píše:Cekalo by se, ze 40lety Cullen ho neprebrusli o 2 metry, cekalo by se ze kdyz je nikym neatakovan, tak nenapali puk do divaku, cekalo by se ze na ty presilovce aspon jednou strelou z pěti trefi branku a cekalo by se jeste hodne dalsich zakladnich veci, ktere on nedava. Vzdyt hraje treti par a nezvlada to. Kombinace s dalsi kotvou Orpikem je primo smrtici. Buhvi co je s Alznerem. Jinak to nechci zakriknout, ty kritiky na Shattenkirka je ze vsech stran tolik, ze by me neprekvapil dobrej zapas od neho. Zatim ale KATASTROFA, jeden z nejhorsich hracu letosniho playoffs vubec.
Písal som so všeobecnosti, nie konkrétne k sérii v PO. Už po trejde boli "názory" na internete akoby získali najdôležitejšieho hráča do PO, ktorý im predtým chýbal aby mohli získať SC. Z tejto série som nevidel jediný zápas, bohužiaľ. Časovo to nedávam a k záznamom sa dostanem boh vie kedy. Každopádne po tomto som ešte viac zvedavý na jednotlivé zápasy, pretože už v sérii s nami Shattenkirk značne "horel".
Captain Crunch píše:Už po trejde boli "názory" na internete akoby získali najdôležitejšieho hráča do PO, ktorý im predtým chýbal aby mohli získať SC
To bol predsa Erat. :sarcasm:
Stále si myslím, že máme šancu a o dosť väčšiu než môže z pohľadu niekoho nezainteresovaného vyzerať.

O prvých dvoch zápasoch bolo už napísané, herne sme dominovali, ale Holtby a nejaká sila vyššie nás potopili a je to 0:2 pričom to vôbec neodzrkadľuje doterajší priebeh série.

Aspoň z psychického hladiska to pre Caps nie je stratené, dokonca to je lepšie než nejáke vedenie 3:1 v sérii len kvoli tomu, aby sa zosypali a neskôr mohli zase prehrať 3:4. Teraz to stihli všetko urobiť v sérii proti TOR a v prvých dvoch zápasoch proti PIT.

Pred sériou a celú sezónu boli podľa väčšiny NHL favoritmi na SC, teraz po prvých dvoch zápasoch tomu už tak nie je. Vypadnutie z 2. kola nie je nič nové. V sériach proti Pens skóre 1-8. Povesť v súčasnosti najviac underachieving tímu v PO.

Na mieste Trotza by som im povedal, že nie sú pod tlakom, nemajú čo stratiť a nech sa snažia do poslednej minúty a pokiaľ to nevyjde, tak život ide ďalej, nemá význam na seba umelo vytvárať tlak.
Ak sme doterajšie zranenia zvládli, považoval som to za zázrak. ak zvládneme vyhrať aj dnes pri marodke, ktorú som si teraz prečítal, neviem ako to potom nazvať. Na nhl.com som našiel toto:
Penguins projected lineup

Jake Guentzel -- Sidney Crosby -- Bryan Rust

Chris Kunitz -- Evgeni Malkin -- Phil Kessel

Scott Wilson -- Nick Bonino -- Conor Sheary

Tom Kuhnhackl -- Matt Cullen -- Carter Rowney

Ian Cole -- Justin Schultz

Olli Maatta -- Trevor Daley

Mark Streit -- Ron Hainsey

Marc-Andre Fleury

Tristan Jarry

Scratched: Chad Ruhwedel

Injured: Matt Murray (lower body), Kris Letang (upper body), Patric Hornqvist (undisclosed), Carl Hagelin (undisclosed), Brian Dumoulin (undisclosed)
Teda utok pens supr ale s tou obranou nechapu ze hrajou to co hrajou.
Tak tohle je na slučku.......... Nightmare se vsim vsudy. Bez Crosbyho a Shearyho a po tom co se stalo je tohle asi konec. Co se mohlo v tomhle zapase pokazit se pokazilo. Klobouk dolu pred tim teamem, ale tohle uz je asi nad lidske sily. A samozrejme Shattenkirk, i to jsem privolal.

Do detailu nebudu zachazet, zapasy jako byl tenhle jsou duvodem proc jsem pred serii rekl ze se k tomu nebudu vyjadrovat.
Je to tam, v konecnom dosledku este lepsie vyhrat tymto sposobom. Pred Pens klobuk dole, ze to dali takto aj bez Sida. Niskanen prasa, aj ked neslo o nejaky umysel, snad sa Sid este vrati. Toto momentum proste musime vyuzit v dalsom zapase, musime.
Ty Atlantikovy alibi. :lol3: Ano, tohle je už moc.
Shattenkirka ste tu kvalitne pojinxovali :lol:
to vylucenie v ot som nezhliadol za co na koho, ale vylucovat v ot ako po x krat opakujem, jedine tak za pokus o vrazdu
154 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS