Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ECSF: (1) WASHINGTON Capitals vs. PITTSBURGH Penguins (2)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

WAS
52%
13
PIT
48%
12

Burakovsky-Backstrom-Oshie
Johansson-Kuznetsov-Williams
Ovechkin-Eller-Wilson
Winnik-Beagle-Connolly
Lajny na dnešnom tréningu, Ovechkinov výkon v poslednom zápase nemohol ostať bez následkov no.
Sidney Crosby takes the ice for #Pens practice at UPMC Lemieux Sports Complex. -MC
He is wearing a regular black jersey. -MC
To vypadá nadějně.
#Pens lines:
Guentzel-Crosby-Hornqvist
Kunitz-Malkin-Kessel
Sheary-Bonino-Rust
Hagelin-Cullen-Kuhnhackl
The D are rotating.
-MC. aaaaaa
Zrovna jsem chtěl dát i lajny, je tam i Sheary, jsou i v PP, vypadá už se těším, snad nebudeme v sobotu zklamaní.
Sid will be a game-time decision. He has had a number of positive days. His status hasn't changed. Conor is the same

Sullivan confirms that Crosby and Sheary have passed their baseline concussion tests -SK
Jeden z nasich nejsolidnejsich vykonu v serii, ale dnes jsme to stesti nemeli... Tohle byl zapas, ktery mohl jit obema smerma, zadnej valec Capitals to nebyl, proste ve treti Holtby podrzel a Caps to tam napadalo. Proste 4:1 na zapasy by nedavalo logiku a stejne jako loni to ted musime ukoncit doma v game 6, jinak spanemhohem.. Jit na game 7 do Washingtonu by bylo hodne smutny, to se nesmi stat....
Musime veriť ku*va, nič ine už sa neda robiť..
Good job, Caps.
Connor McDavid píše:Good job, Caps.
Souhlas, ale obávám se, že to je labutí píseň. :?
Creeper píše:
Connor McDavid píše:Good job, Caps.
Souhlas, ale obávám se, že to je labutí píseň. :?
Ano, vyhrat proti Pittsburghu tieto dva zapasy bude velmi tazke. Ale ako velmi pozitivne vnimam, co Holtby a Ovechkin ukazali v poslednej tretine. Ak ti dvaja zahraju svoj standard, Caps maju dostatok talentu, aby nielen seriu vyrovnali, ale i vyhrali.
C'mon Caps! :povzbudzovanie:
Videl jsem svůj první zapas této serie a musim rict ze dost dobrej hokej obecne.

Ale moc nechapu jak muze Washington prohravat, mel jsem pocit ze to ma celkem v klidu v rukách a pod kontrolou a statistiky tomu davaj za pravdu.

Samo sebou fandim Washingtonu.
Dnes jsem viděl poprvé výkon od Caps jaký bych si od nich představoval. Rozhodnuto ještě není, doufám v obrovskou bitvu ve Washingtonu, všichni ví, že s dnešním výkonem je to bez šance.
Heroicky vykon celeho teamu, neskutecna treti tretina. Jednoznacne nas nejlepsi zapas letosniho playoffs a jeden z nejlepsich co od nas pamatuju vubec (i vzhledem na situaci v jake jsme se nachazeli). Heroicky pocin. Unava uz musi byt neskutecna, jsme dotluceni, pres 200 zapasu za posledni 2 sezony no kdyz na to prislo tu silu jsme nasli. Pro mne je uz tohle jako Stanley Cup. Neskutecna nadhera. V serii s Ottawou to bude o tom kolik sil jeste mame, prave proto ma Ottawa proti nam lepsi sanci nez by mela s Washingtonem.. No jo, ale co bude ted s Washingtonem, seriozne co s nima bude ??
Klobouk dolů před Pens :klobuk: Domlácení, ale ubojovali to a s touhle marodkou...

Caps opět výpadek, dívám se na jejich situaci se smlouvama a co s nima bude, to teda nevím. Letos měli na papíře snad nejsilnější tým vůbec a stejně do k ničemu nevedlo. Příští rok ho neudrží, RFA jsou Burakovsky, Kuznetsov, Connoly, Orlov, Schmidt ty musí podepsat a smlouvy to budou vyšší než dosud, nevím jak udrží Williamse a Oshiho za této situace.

Na finále Sens-Pens se moc těším :slintac:
Nebudu lhat , Fandil jsem washingtonu.

Za mě poslední zapas takto :Washington mel herni převahu ale pens kousali vic a byli ucinejsi.

také jsem premyslel co bych vytknul wsh a dlouho jsem nevedel co ale když se na to podivam tak oni za cely zapas nemeli jedinou poradnou golovku (2 tretinu jsem prochrapal.A taky často místo primocare hry volili prekombinovani takze cela akce koncila na hokejkách pens.Také lepsi praci před branou soupere bych si dokazal představit.

Celkove ovšem měli navrh a je mi zahadou ze to nedokazali vyuzit a 7 zapas vybojovali na poslední chvili.

Komu musim dat kredit je Fleury - Brankar kterého jsem jeden cas odpisoval a při vzpomínce na Play off 2011 jsem se vždycky rozesmal :)

Shrnuto - Pens vic chteli a hrali ucineji i když celkove nebyli lepsim tymem ale na to se nehraje.Pro me je ovšem největší favorit Nashvile a to bezpochyby.
Měli by udělat nemyslitelné - trejdnout Ovechkina
The Rev píše:Měli by udělat nemyslitelné - trejdnout Ovechkina
Myslíš si, myslíte si niekto, že to je reálne?
lubo-86 píše: Myslíš si, myslíte si niekto, že to je reálne?
Byl reálný trejd Gretzkyho? Ale vím, jiná situace..
Sportovně by jim to mohlo otevřít spoustu úžasných možností, jak tým doplnit. Marketingově by to samozřejmě bylo špatně, protože Ovechkin je Washington a Washington je Ovechkin.
Tuhle logiku používá teď spousta lidí a lze aplikovat u spousty týmů, třeba i u nás. Proč marnit nejlepší léta Price, když stejně na SC asi nemáme a každý rok vypadávat v prvním a druhém kole nic neřeší a tankovat deset let jako to dělal Edmonton, Toronto a dřív Pittsburgh nebo Chicago je u nás nemyslitelné. Ale GM to takhle vidí málokdy a názor fanoušků a novinářů nikoho nezajímá.
Jsem hodně na léto Caps zvědavý, Oshie by mohl být hot artikl na UFA trhu :slintac:
Ale pozor, já netvrdím, že by na sc neměli. Naopak. Šikovnej trejd Ovechkina by je podle mě udržel na vrcholu, kdežto jeho keepnutí bude znamenat jistý ústup ze slávy. Neměli by ho trejdovat kvůli bezvýznamnému "marnění nejlepších let", ale protože to je nejlepší krok pro jejich organizaci, který by jim ulehčil už tak dost složité léto. Ale nemyslím, že tam u nich někdo najde koule to udělat, jen jsem chtěl, aby ta myšlenka tu zazněla.
tak zas nic Ovie ... a tolik jsem ti to přál snad někdy příště :-(
The Rev píše:Ale pozor, já netvrdím, že by na sc neměli. Naopak. Šikovnej trejd Ovechkina by je podle mě udržel na vrcholu, kdežto jeho keepnutí bude znamenat jistý ústup ze slávy. Neměli by ho trejdovat kvůli bezvýznamnému "marnění nejlepších let", ale protože to je nejlepší krok pro jejich organizaci, který by jim ulehčil už tak dost složité léto. Ale nemyslím, že tam u nich někdo najde koule to udělat, jen jsem chtěl, aby ta myšlenka tu zazněla.
Ovechkin je pro Leonsise jako syn, nedokaze to udelat i kdyz by mel.. Mozna by ale stalo za uvahu vzit mu kapitanske céčko.. tak jak to udelali v SJ. WSH ustup ze slavy, tohle leto ukaze jak velkej bude.
Atlantik píše:
The Rev píše:Ale pozor, já netvrdím, že by na sc neměli. Naopak. Šikovnej trejd Ovechkina by je podle mě udržel na vrcholu, kdežto jeho keepnutí bude znamenat jistý ústup ze slávy. Neměli by ho trejdovat kvůli bezvýznamnému "marnění nejlepších let", ale protože to je nejlepší krok pro jejich organizaci, který by jim ulehčil už tak dost složité léto. Ale nemyslím, že tam u nich někdo najde koule to udělat, jen jsem chtěl, aby ta myšlenka tu zazněla.
Ovechkin je pro Leonsise jako syn, nedokaze to udelat i kdyz by mel.. Mozna by ale stalo za uvahu vzit mu kapitanske céčko.. tak jak to udelali v SJ. WSH ustup ze slavy, tohle leto ukaze jak velkej bude.
I Gretzkyho dokázaly prodat... proč by nemohly Ovieho
Pane Leonsisi, být Váma prodám ten tym!!!! vyhozene penize!!!! Ve washingtonu kvetou stromy a Váš klub je zase v háji, podle mě ve chvíli kdy na to měl nejvíc v histrorii klubu, vsechny dojedniho bych vhazal az na golmana
154 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS