Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WCSF: (1) ANAHEIM Ducks vs. EDMONTON Oilers (2)

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Postupujuci :?:

ANA
72%
18
EDM
28%
7

Škoda věřil jsem v Edmonton :slap:
Jak jsem zacal vsazet na vyhry Oilers tak nevyhrali ani jeden zapas, v tom sestem jsem totiz dal omylem na Ducks. Sice me to stalo nejake penizky, ale postoupili jsme a snad konecne prolomili to prokleti sedmeho zapasu :wave:
Alespon Edmonton ukázal že ještě nepatří do starého železa ba naopak se budou nejspíš zase zvedat na horu.Po 10 letech zas v playoff + letošní sezona pro ně nebyla vůbec špatná o proti minulým.
Selly8 píše:Jak jsem zacal vsazet na vyhry Oilers tak nevyhrali ani jeden zapas, v tom sestem jsem totiz dal omylem na Ducks. Sice me to stalo nejake penizky, ale postoupili jsme a snad konecne prolomili to prokleti sedmeho zapasu :wave:
Tak v tom pokračuj kámo :pivo2:
Taky nevím, co by pro ně mohlo být horším zakončením sezony, než ty minulé sezony. Aby taky patřili do starého železa, když poslední dekádu nedělali nic jiného, než trucovali za lepší picky. Stejně jako se Connor ptal, proč mají lidi občas tak blbý náhled na NYR (a odpovědí dle mého skutečně je, že si nesou ten historický šrám nejbohatšího klubu, který z toho dna barelu trapnosti vytěžil nula nula nic (and ofc, vím, že je to už minulost)), tak budu mít na (nepochybně) budoucí úspěchy a poháry Oilers velmi podobný náhled.

A proto sem tak nějak rád, že postupují Ducks. :thumbsup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO