Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM Ducks vs. NASHVILLE Predators

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Finalista :?:

ANA
33%
7
NAS
67%
14

v 2 tr.? pred Rinnem (a sudim) tusim za nerozhodneho stavu, tam bola riadna sermovacka hraca Preds, bez vylucenia....toto su dost klucove faily
kazdopadne Preds kalap dolu a to pripadne finale so Sens mazec
strata johansena a fishera sa musi ukazat. nashville to cez rinneho a defenzivu a nejake dirty goly moze vyhrat ale finale podla mna nech to bude ktokolvek nevyhraju. Teda neviem jak je na tom fisher ci sa vrati, johansen je mimo do konca sezony a to je velmi tazka strata. uvazujem ze dam teraz nejake prachy na vitazstvo v serii.
tomasinho píše:A mimochodem, nejlepší hráč série ani Forsberg, ani někdo z tria Josi, Subban, Ellis, ale čtvrtý vzadu Ekholm. Aboslutní beast prostě, každý zápas je neskutečnej, dneska zařídil ten vítězný gól po dlouhém střídání, kdy zablokoval jasný gól, sebral nevím kde zbytky sil a ještě založil útok. Fakt je naprosto parádní celou sérii.
Jsem rád, že to tady zaznělo. On takhle hraje už od minulého roku, velká postava obrany. Když se nad tím tak zamyslím, tak je těžké utvořit nějakou výkonnostní hierarchie v té TOP 4 Preds.
Preds :klobuk: Je to neuvěřitelné, jak tenhle tým dokáže být pořád takhle fantastický i přes ty zranění. Že mají fantastickou obranu s tou svatou čtveřicí víme všichni, ale i ta jejich depth vepředu, resp. že mají enforcery, bitkaře a jinde nechtěné 4th linery a i s nimi hrají ve finále koncerence. A tito hráči, všichni ti Fiddlerové, Mcleodové, Zolnierczykové a další dokonce hrají tak dobře, že takový Parenteau si i přes tu marodku nezahraje :giggle: Pokud teda PAP není zraněný a neuteklo mi to. Taky, co Craig Smith? Nehrál dlouho a nemůžu nic najít, že by byl zraněný, co s ním je?

Moc to Preds přejí, doufám, že to zítra dotáhnou do konce.
Parda » ned kvě 21, 2017 9:12 pm píše:Preds :klobuk: Je to neuvěřitelné, jak tenhle tým dokáže být pořád takhle fantastický i přes ty zranění. Že mají fantastickou obranu s tou svatou čtveřicí víme všichni, ale i ta jejich depth vepředu, resp. že mají enforcery, bitkaře a jinde nechtěné 4th linery a i s nimi hrají ve finále koncerence. A tito hráči, všichni ti Fiddlerové, Mcleodové, Zolnierczykové a další dokonce hrají tak dobře, že takový Parenteau si i přes tu marodku nezahraje :giggle: Pokud teda PAP není zraněný a neuteklo mi to. Taky, co Craig Smith? Nehrál dlouho a nemůžu nic najít, že by byl zraněný, co s ním je?

Moc to Preds přejí, doufám, že to zítra dotáhnou do konce.
Smith zraněný, ale PAP sedí. Občas nastoupí. Ale to co si psal je právě i odpovědí. Oni sází na jiný typy hráčů, kteří jsou schopni generovat ten nátlakový, fyzický hokej a vyplácí se jim to. Taky proti Ducks to chce určitě o to víc nasazovat hráče, kteří se nebojí hry do těla a vše, co s tím souvisí. Přecejen Anaheim má v týmu hrozně moc hráčů, co vyhledávají nekonečně provokace, atd. Globálně je to i z těchto důvodů výborná série.
joooo super práce.. mám neskutečnou radost.. Nashvillu to letos nejde nepřát a chlapci ukázali že to jde uhrát i bez hvězd :) bravo
Dobře Preds :oslava: :wave:
hraca v poli nahradis (Johansen), brankarsku 1tku bez sance, Gibsonov pokus, ci skôr kiks pri rozohravke v predoslom zapase ho vysiel draho, momentum dokonale vyuzite a tym, ktory bol dlhe roky akurat tak na country pobavenie vo finale wau! tak uz len posledny krôcik, drzime palec!
Neskutečnej vztek, momentálně fakt brutální rozhořčení, protože jsme vypadli v sérii, kdy jsme horší nebyli, spíše naopak, poslední tři zápasy jsme byli lepší, celkově tak 3 a půl zápasu z 6. Ale k čemu nám to bylo že jo. Dneska zápas na jednu branku zapříčiněný tím, že si necháme dát 2 góly. No, necháme. Bernier nechal. Nerad bych házel vinu na jednoho hráče, ale prostě tuhle sérii rozhodl faktor Bernier, tak jednoduché to je. Chyboval u vítězného gólu v 5. zápase, dneska z prvních třech gólů minimálně dva měl mít. U prvního neví, na co má asi hokejku, druhý dobrá střela, ale viděl to a docela dálka, třetí úplný trapas, tohle nemůže dovolit.

Fakt voser projet sérii takhle. Ti super skvělí Preds od třetího zápasu nepředvedli zhola nic a jdou do finále a ještě se budou plácat po zádech, že jsou bez svého prvního centra a jak skvělý Rinne byl, přitom je 4 zápasy potápěl. Ale bohužel, jak ho Gibson 4 zápasy přehrával, tak on přehrál Berniera, i když přehrát Berniera nebylo těžké, to by z gólmanů v letošním PO nezvládl možná tak Elliott akorát.

Když musíte dohánět dvoubrankové manko, jste blízko vyrovnání na 2:2 a on vám pustí tohle, tak jako co naděláte. Jsem hrdý na hráče, jak to skvěle zvládli, jak se opět dokázali vrátit do zápasu a srovnat. Pak stačila jedna chyba po konci PP a bylo rozhodnuto, ale do té situace to nemělo ani dojít. I hráči můžou za to, že nedali gól dřív, přesto jim od 4. zápasu nemůžu snad nic vytknout, přehráli svého soupeře, ale dál nejdou. Holt Preds nejsou Oilers, nemají labilní tým a mají lepšího kouče. Tak jednoduché to je.

Sezona sice nadplán, ale momentálně mám v p*či celý nadplán a jestli je finále konference úspěch, ne, momentálně mě to prostě mrdá, protože na to finále to v klidu bylo. Nevím, jestli tohle jádro v útoku dostane další a lepší šanci, Perry s Keslerem jdou viditelně dolů, konkurence v divizi se zlepšuje. Zřejmě to bude nenaplněný potenciál, pokud nedají cup. Perry s Getzlafem ho mají, ale v době, kdy jim bylo 21 (během PO 22), byli sice klíčoví v tom PO, ale nestálo to na nich, ten tým měl tehdy jiné opory (Niedermayer, Pronger, Selanne). Jako hlavní tváře organizace se úspěchu nedočkali a zřejmě ani nedočkají.

Na nějaké hodnocení si budete muset počkat, na to nemám fakt momentálně ani nervy, ani náladu, ani sílu. Jo a sorry za ty vulgarismy.
gratulacia nashvillu. mam rad taketo prekvapenia. sest golov som fakt necakal. z 18 striel ak som dobre kukal. tie basencie vo finale s picburgom ale uz budu vidiet. skoda.

Predátoři výborně! :klobuk:

Getzlafe, sorry jako, ale domrvil si mi tipovačku. :hroza:
BosBru píše:Getzlafe, sorry jako, ale domrvil si mi tipovačku. :hroza:
No divím se, že nemá druhé áčko u gólu na 3:3 po vyhraném buly. Znovu si to pouštět nebudu, nechci se týrat.
tomasinho píše:Ti super skvělí Preds od třetího zápasu nepředvedli zhola nic a jdou do finále a ještě se budou plácat po zádech, že jsou bez svého prvního centra a jak skvělý Rinne byl, přitom je 4 zápasy potápěl.
Já jim sice fandil (Nic proti Ducks), ale vzhledem k atraktivitě resp. potrápení Nelétavců ve finále, bych tam radši Kachny. Tam to Cindy a spol budou mít tímto daleko jednodušší. :bee:
Creeper píše:Já jim sice fandil (Nic proti Ducks), ale vzhledem k atraktivitě resp. potrápení Nelétavců ve finále, bych tam radši Kachny. Tam to Cindy a spol budou mít tímto daleko jednodušší. :bee:
Já bych to viděl spíše naopak. Nám hra Pens brutálně nesedí. Ztráta Johansena se přeceňuje brutálně.
Radsi se ani zaznamem trapit nebudu :hroza:
Prosim vas, niekto, kto sledoval tuto seriu resp. Nashville pocas P-O, ubezpecte ma, ze maju na to vyhrat vo finale.
Connor McDavid píše:Prosim vas, niekto, kto sledoval tuto seriu resp. Nashville pocas P-O, ubezpecte ma, ze maju na to vyhrat vo finale.
Mají, pokud budou hrát jak první tři zápasy a pokud Rinne jak první 4 zápasy nebude pouštět zápas co zápas trapné góly. Pokud budou hrát jak od 4. zápasu, šanci mít nebudou, protože Murray není Bernier.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS