Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finale: PITTSBURGH PENGUINS VS. NASHVILLE PREDATORS

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

:cup:

PIT
48%
15
NAS
52%
16

Diskusia o finále ročníka 2016/2017. Nezabudnite zahlasovať v ankete.
Nashville in 5
Kéž by Preds in je mi to jedno :-D
Predátoři in 6
Pens in 6, ale zatrhl sem Preds :neviem:
Preds v 6 a Pekka Rinne dostane Conn Smythe Trophy
Pens in 5, rovno im to daj Gary :roll:
Nashville 4-1 , Colton Sissons MVP Conn Smythe
PIT neni o čom. Môžme ich mať akokoľvek nerád väčšina, ale fakt :klobuk: dole pred nimi jak bojujú v PO aj s tými zraneniami, ktoré by iné tímy položili ešte v 1. kole snáď. Chcel by som vidieť ich v plnej sile proti doráňanému WSH, však by ich rozmetali na cucky. Caps už musia mať komplexy z nich....
Pens :cup: určite vyhrajú.
Pens 4:2
Sice jsem zaškrtnul Nashville, ale je to spíš takovým přáním Subbymu - jinak si spíš myslím, že Pittsburgh to udělá a to v sedmi zápasech.
Preds in 6 :pray:
Tip:
PIT in 6

Přání:
Preds in cokoliv.
Ako chcelo by to možno nový tím na mape víťazov, ale mám taký pocit, že po x rokoch sa dočká NHL obhajoby :cup:

takže Pens in 6 :frajer:
<I>burgh 11 střel na branku :hroza: :scare: :sok:
Prvý zápas vyhrali Pittsburghu rozhodcovia, ale s tým sa dalo počítať.. :grc: , Najskôr zoberú regulérny gol Preds aby potom dali Pens úplne vymyslenú PP 5 na 3, good one Gary :good: :lol:
11? Niekde píšu 12 :lol2:

Ale tým pádom Pekáč :hehe:
Neuznávat takovéhle góly, co nyní Subbanovi, je víc než úzkostlivé a je to hnus! Řeší se milimetry... :hroza: .
Čo najkvalitnejší hokej a ak sú Penguins najlepší, nech svoju kvalitu potvrdia na ľade. Bez ohľadu na prvý zápas tipujem sedem zápasov s triumfom Pittsburghu.
- Nick Bonino scored two goals without ever actually shooting on a goaltender.
- Penguins won in regulation despite registering the fewest shots (12) ever by a winning team in a Stanley Cup Final
- No team in the history of the Stanley Cup Final, not since the NHL began tracking shots in 1957-58, had ever gone an entire period without a shot on goal
- Preds had their 1-0 lead wiped away on a controversial coach’s challenge
- Terrible two simultaneous soft calls gave Pens full 2 mins of 5 on 3 resulting in 1:0 lead
- The Predators held the defending Stanley Cup champions without a shot for 37 consecutive minutes, a stretch never before seen in NHL annals
Hrozně se mi líbí, jak jste jednotní, když jde o nenávist vůči Pittsburghu.

Sám sem na ty challenge nadával, i včera to uznal, ale když to pravidlo tak funguje, tak to musíte tak brát. Offside to byl, takže gol podle nynějších pravidel regulérní nebyl, takže nikdo nikomu nic nevzal. To, že tak funguje, s tím taky nesouhlasím, ale prostě to tak je.

Dostali jsme 5 on 3, kde možná to první se pískat nemuselo, ale už bylo, to co udělal Neal byla kravina zbytečná, ale i přesto si NSH za prohru mohl především sám. Pak jsme dostali jen jasnej delay of game osd Subbana. Takže ty Vaše kecy na rozhodčí jsou ubohost, zvláště Ohlund, který po každé výhře Pens přidá komentář " :grc: Gary Vám to zařídí", to už je taky trapné.
Jasne jasne, potom sme dostali uz len jeden ... bla bla bla. Taketo keci neznasam, rozhodca hrubo ovplyvni zapas, tak potom je pekne ze dostanete uz len jeden.
Ja uz se na tom jen smeju, co se tu deje. Mimochodem to bylo jak pres kopirak zapasu game6 v serii s Ottawou a to tu nikdo nepsal jak sudi zachranili serii Ottawe.. nejdriv neuznali jasnej gol Daleymu aby pak vratili Ottawu do hry presilovkou 5 na 3..

Hur hrat nez v game 1 nemuzeme, je to wakeup call, Sullivan to vi a vedeni 1-0 jako bonus. Problem je, ze Nashville muze byt proste regulerne lepsi.. uvidime.
me se na tom, ze postoupili pens libi dve veci
1)42.04 Corsi pred finale
2) pres prvni dve kola je dostala rakovina kabiny a do finale hrac co nema ani 4. lajnu.
skoro bych jim i pral ,aby to vyhrali, kdyby tam nebyl Nashville.
Atlantik píše:Ja uz se na tom jen smeju, co se tu deje. Mimochodem to bylo jak pres kopirak zapasu game6 v serii s Ottawou a to tu nikdo nepsal jak sudi zachranili serii Ottawe.. nejdriv neuznali jasnej gol Daleymu aby pak vratili Ottawu do hry presilovkou 5 na 3..

Hur hrat nez v game 1 nemuzeme, je to wakeup call, Sullivan to vi a vedeni 1-0 jako bonus. Problem je, ze Nashville muze byt proste regulerne lepsi.. uvidime.
Ano, gól Daleyho proti Ottawě byl, podle mě, regulérní a nechápal jsem, že ho neuznali. Nicméně, když vidím tenhle "offside" a minimálně půlmetrový z před dvou let v naší sérii proti Tampě, z kterého padl vítězný gól v prodloužení, je mi tak trochu smutno...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS