Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finale: PITTSBURGH PENGUINS VS. NASHVILLE PREDATORS

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

:cup:

PIT
48%
15
NAS
52%
16

habs píše:
Ano, gól Daleyho proti Ottawě byl, podle mě, regulérní a nechápal jsem, že ho neuznali. Nicméně, když vidím tenhle "offside" a minimálně půlmetrový z před dvou let v naší sérii proti Tampě, z kterého padl vítězný gól v prodloužení, je mi tak trochu smutno...
Ja uz se tak pomalu smiruju s tim, ze v tomhle smeru je NHL jeden velky bordel. Ty rozhodnuti tahaji jak z klobouka. Jde jen o to na ktere strane se zrovna nachazis. Nejsou to zadne konspirace, tlacenky nebo nevim co. Proste jeden velky bordel, obecne. Tak to je.
Ano.
Proto se challenge zaváděl a je naprosto správně, že gól Subbana nebyl uznán.
Atlantik píše:Proste jeden velky bordel, obecne. Tak to je.
V tom bordelu už je jasné, že Shit<I>burgh for SC :fnuk: :crybaby:
Pro Preds ta cesta bude rozhodně už velmi těžká.
Tak jsem konecne videl finale.

Musim rict ze je to supr hokej.Vazne se na to dost dobre kouka a vsichni makaj na plnej plyn , jako bonus hodne golu a spousta akci.

Moje dojmy jsou - Naschvile je lepe fyzicky pripraveny tym ktery ale hraje spis na to ten zapas odmakat a upracovat.Pens jsou zase naopak mirne hokejovejsi a kdyz se jim da milimetr prostoru tak okamzite vyuzivaj zavahani a jejich golovy instikt je vazne smrtici.Celkove mi prijde ze pokud dojde na opotrebovavaci valku tak vyhrajou NSH ale pokud zvitezi skill a Pens to rychle smaznou tak nebude problem.Jakmile dojde na vic zapasu tak vic verim naschvilu.Vcera jsem mel pocit aspon v prvni tretine ze Nsh tluce hrace pens jak zito.

K hracum - Forsberg , ten kluk ma neuveritelnej skill.Naprosto ho zeru.
Malkin - Super tahoun a cim dulezitejsi zapas tak tim vic maka.
Crosby - Vcera jsem ho po pravde moc nevidel , v mych ocich byl docela nevyrazny.
Kessel - hrac co ma velkej skill ale nemuzu se zbavit pocitu ze je tak trochu lempl.

Obecne se ukazuje ze v play je extremne dulezite mit dobre hrace druheho sledu , tedy 3-4 rady.
Typická série můj dům > můj hrad. Obzvlášť Preds si doma jdou za svým, 60 minut nepoleví a hrají celoplošný nátlakový hokej. Byli lepší, bezpochyby. Pro Pens je reálná šance jak takový zápas vyhrát pouze z přesilovek, které hrají famózně, ovšem ne vždy to končí kotoučem v síti. Jsem rád za tuto zápletku, očekávám teď srovnání série.
Anger
Chápal bych to hodnocení, pokud by se jednalo čistě o včerejší zápas, ale protože mi přijde, že se snažíš hodnotit sérii jako takovou a trochu i celé play-off, tak nesouhlasím. Ani tedy s hodnocením hráčů Pens.
Ano mas pravdu.hodnotim hlavne zapas.
Hrajte ako v Game1 a Game3 a "bounces" a vysledok by mal prist. Je dolezite, aby bol Rinne aspon jemne nadpriemerny, chyt, co mas, urob zakrok navyse, ked to tim potrebuje (vid. 2na1 po gole Gaudreaua v minulom zapase). Vamos Predators.
Preds :yahoo: :clap:
Bol som nestranný, snáď som to len kúsok viac prial Nashvillu a to pre vyrovnanosť ligy. Hlavne nech sa nekoná obhajoba. Po tom čo som videl toto je jasné komu fandím a prečo :-D Go Preds!
To pokrikujú v každom kole... najviac výstižné to bolo v rozhodujúcom zápase proti Ducks na Berniera :giggle:
Pre zdramatizovanie dobré, ale aj tak SC vyhrajú pens určite, majú viac skúseností, ktoré sa teraz prejavia. Crosby a spol to na isto vyhrajú opäť.
Ohlund píše:To pokrikujú v každom kole... najviac výstižné to bolo v rozhodujúcom zápase proti Ducks na Berniera :giggle:
Náhodou je to super slyšet v divácky jinak lehce nablblé NHL tyhle projevy.. +100 Preds
Kazdym pozrenym videom zo zapasu, je mi Nashville menej sympaticky. Ukoncite to co najrychlejsie.
Viem, že to možno nie je úplne k téme, ale keď pozerám finále a hodnotím s odstupom času trejd Hornqvist - Neal, tak som za pens veľmi spokojný, aj ked vtedy sa mi velmi nevidel. Charakterovo je Hornqvist úplne inde ako Neal a herne tiež nezaostáva. Na čo náš generálny manager doteraz siahol, to sa premenilo na zlatú baňu, dokonca aj trejdy, ktoré som spochybňoval (Despres-Lovejoy). Verím že to dotiahneme do úspešného konca a aj draft zvládneme. Co som videl doteraz v play off, ja by som chránil 4 utočníkov (Crosby, Malkin, Kessel, Rust) a 4 obrancov (Letang, Schultz, Maatta, Dumoulin)
Brankár nepodržal, ale Zeroville na to nijako tentokrát neodpovedal. Sorry, ale takto sa o pohár nebojuje. Po dvoch výhrach mali do nich vletieť, či Rinne má svoj deň alebo nie. Videli sme opak a Pens ich posielali k ľadu a okrem toho aj dávali góly. Napätie bolo cítiť celý zápas, výborne sa na tie hity pozeralo. Verím tomu, že keby Rinne občas vytiahne aj to čo čo nevie, že vie chytiť, zobudia sa a vidíme krásny a tesný boj o 5 výhru.

Môj tip je, že Pens to už nepustí a tesne Preds porazia konečne aj u nich doma. Ak sa ale Rinne zobudí a nakopne tým k obratu, môže to byť ešte nepredvídateľný 7 match. Ale tomu neverím, Rinne je ako Crawford. Nik nevie čo od neho čakať, ale všetci vedia, že to nie je stabilný rozdielový brankár, ktorý aj keď nič na ľade nešlape, tak do tej brány nič nepustí. Fandím im viac ako obhajcom, ale nemajú nato.

Finále chýba rozdielový brankár, ktorý by sa postavil útoku Pens. Tak som trošku zalovil v Stats z Wiki a nhl.com :klobuk: Pens nikdy nemali extra brankára pre PO (Fleury 1x 93%SC) a napriek tomu bojujú majú blízko k tretiemu poháru za posledné roky. Spolu s Chicagom dokazujú, že liga sa dá vyhrať aj bez rozdielového brankára. Aj keď tu je rozdielový hráč Crosby a hneď za ním Malkin. Škoda, že tejto sérií a Preds chýba brankár ako Thomas(94%,94%SC), Quick(95%SC,93%,91%SC), Lundqvist(5x93%bez SC :cry:) Na prahu tejto elity je snáď Rask (94%, 93% z iba 3 účasti[Lets go Bruins!]), vďaka častej účasti Hawks možno Crawford(93%SC,92%SC) a samostatná kategória je Bishop, ktorý kým sa zranil mal v 11 zápasoch 94% a druhú až finálovú účasť 92%. Mať viac priestoru možno sa ukáže čo v ňom drieme v PO. Z mladých tvári majú potenciál rozhodne Vasilevskiy, ale ten asi zhorí tak ako Bishop pre slabú účasť a Murray(92%SC a zatiaľ 93%). No a záverom tu máme Rinneho(2x 93%) z toho sa čudujem práve tejto PO kde má neuveriteľné čísla: 67%, 96%, 96%, 84%, 63% a priemerom za celé PO spomínaných 93%. Som zvedavý čo za číslo vznikne na konci.

P.S snáď sa tu nájde nejaký ďalší nadšenec štatistík :lol2: Bral som v úvahu len tie Po kde mal brankár aspoň 10 zápasov za sebou
No a je konec. Tak jsem Preds věřil :hroza: A může být spokojený. :psst: Jak Pens získají Křapáč tak vyleze a bude :cool:
Koukám že Crosby opět předvedl co je za sraba a zákeřného hajzlíka. Sednout si na soupeře a nenápadně mu bušit do hlavy aby si toho nikdo nevšiml, aneb bij se jako chlap. :good:
TT1905 píše:Koukám že Crosby opět předvedl co je za sraba a zákeřného hajzlíka. Sednout si na soupeře a nenápadně mu bušit do hlavy aby si toho nikdo nevšiml, aneb bij se jako chlap. :good:
Je čestný a sportovní. Chová se dle pravidel fair play a dle toho je přirovnáván k legendám :eek2: :bee:
Creeper píše:...
No vzhledem k tomu, že Subban svoji pravou rukou držel Crosbyho hokejku i nohu, tak se Crosbymu ani nedivím, že ho párkrát boxnul na helmu. Prostě se jen snažil dostat z klinče.

Na tomto videu je to jasné: https://www.facebook.com/hockeyequalsli ... cation=ufi" onclick="window.open(this.href);return false;
Crosby je skvelej hrac ale jako clovek je to uboha krysa a moralni blato.Jak je videt tak to ale nese vysledky.
BosBru píše:Subban svoji pravou rukou držel Crosbyho hokejku i nohu, tak se Crosbymu ani nedivím, že ho párkrát boxnul na helmu. Prostě se jen snažil dostat z klinče.
Ona se hokejka v tomto případě tahá zespodu nahoru ? :rofl: To je jedno. Pens vyhráli a nadávky na toho Dotyčného s tím nic neudělají. Tečka.
To není podstatné, kam se co tahá. Subban mu držel nohu i s hokejkou, ten se nemohl zvednout, tak mu pár naložil. Navíc je vidět, že ty údery nemají ani velkou razanci, Subban byl naprosto v pohodě. Z Crosbyho komára se dělá zbytečný a neoprávněný velbloud. Tečka.
BosBru píše:, ten se nemohl zvednout,
Chudák :scare: :scare: :scare:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS