Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

New York Rangers - GM Connor McDavid

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú.

10. John Tavares - 6
31. Kris Letang - 7,25
43. Joe Pavelski - 6
55. TJ Brodie - 4,838
78. Aleksander Barkov - 5,25
95. Jacob Trouba - 3,5

Talbot
Korpisalo

Brodie - Letang
Yandle - Trouba
Jo. Benn - Carrick
Forsling


Kreider - Tavares - Pavelski
Steen - Barkov - MZA
Fabbri - Brassard - Connor Brown
Ma. Granlund - Lindberg - Byron
Cullen
Brankovisko

Jednotkou bude opat Cam Talbot. Avsak zatial co vlani som musel akceptoval, ze Talbot nie je este vnimany ako legitimna a etablovana jednotka, po dalsom roku, v ktorom patril k tahunom timu a doviedol Oilers do druheho kola play-off, sa zaradil do nadpriemeru medzi jednotkami NHL. Dvojkou bude Jonas Korpisalo. Ten by mal dat Talbotovi sancu vydychnut a vo svojich startoch dat timu sancu na vyhru.

Obrana

Prvy par bude v zlozeni Kris Letang a TJ Brodie. Lidrom nasej defenzivy bude Letang, ktoreho hra presne zapada do stylu, ktory chceme hrat. Rychly, ofenzivny posssesion hokej. Brodie do tohto stylu taktiez zapada vyborne. Obaja su zvyknuti hrat top minuty vo svojich kluboch. Letang navyse prinasa skusenosti z vitaznych timov Pittsburghu.

Druhy par hra v zlozeni Jacob Trouba a Keith Yandle. Trouba podla mna rastie na prveho obrancu. Ma vsetko, skvelu size, dobre korculovanie, ofenzivny potencial, dobru strelu. Jeho fyzicka hra navyse prinasa dalsi element do nasej Top4. Jeho partnerom bude Keith Yandle. Keith je jeden z najlepsich puck-moverov, ofenzivnych obrancov ligy, kedze Letang nie je extra dobry PP QB, bude tuto rolu v time plnit prave Yandle. Trouba k nemu skvelo pasuje, Yandle totiz potrebuje k sebe niekoho, kto vie vybojovat a dostat mu puk... a s pukom na hokejke nie je v lige tolko lepsich obrancov ako on.

Treti par je v zlozeni Connor Carrick a Jordie Benn. Carrick je talentovany ofenzivny obranca. Kvalitny puck- mover, dobry korculiar. Jordie Benn ma v nasom time jasnu ulohu : Keep it safe, keep it simple. Jordie by mal kryt Carricka prijeho ofenzivnych vypadoch.

Siedmy obranca je Gustav Forsling. Mladik, uz odohral cosi aj v NHL, ma top4 potencial.

Utok

Nasim najvacsim ofenzivnym esom je John Tavares, jeden z najlepsich hracov NHL. Na pravom kridle bude hrat Joe Pavelski. Ten ma na konte viacero 35+ golovych sezon, vratane jednej 40- golovej. Prave to bude jeho uloha u nas, strielat goly, tazit z prace Tavaresa. Tretim do partie je Chris Kreider. Kedze Pavelski a Tavares nepatria knajlepsim korculiarom, rychik Kreider bude kompenzovat tento maly nedostatok. Navyse je to hrac, s ktorym na lade ma jeho tim puk castejsie ako super, co bude tato talentovana trojka vediet vyuzit. Nehovoriac o tom, ze Kreider je schopny nastrielat 25-30 golov. Tato trojica ma bezpochyby potencial vsietit 100 golov.

Druhy utok hra v zlozeni Mats Zuccarello, Aleksander Barkov a Alex Steen. Tato trojica ma univerzalne vyuzitie. Vsetci su kompletni hraci, vedia strielat goly, produkovat body, hraju 200ft game, cize su platni na celejploche klziska. Hlavne Barkov a Steen patria k vybornym defenzivnym forwardom, a aj Zucc je v tomto ohlade solidny. Jedna sa o trojku, ktoru mozno pouzit do kazdej hernej situacie a ktora navyse produkuje na urovni prvej lajny. Barkov posledne dva roky boduje na urovni prveho centra, Zucc a Steen pravidelne koketuju s 55-60 bodovou hranicou.

Treti utok bude v zlozeni Robby Fabbri, Derick Brassard a Connor Brown. Lidrom formacie bude Brassard, skuseny a v play-off overeny center, s prezyvkou Big Game Brass. Okolo neho budu dvaja energicki mladici. Fabbri je talentovany mlady forward, ktory bude s Brassardom tvorit ofenzivu vo formacii. Brown sice nie je tak ofenzivne talentovany ako jeho spoluhraci, no do lajny dodava energiu, neunavnu pracu, maximalny effort. Navyse dokaze vsietit 20 golov.

Centrom stvrtej formacie bude Oscar Lindberg. Oscar mal skvely zaver sezony, vratane P-O a MS. Ukazal, ze ma potencial na viac ako stvrtu formaciu. Prinasa klasicku hru bottom6 forwarda + slusnu davku skillu. Podla toho, co viem, je Paul Byron hrac a la Michael Grabner. Produkuje si vlastnu ofenzivu, ked sa dokaze pravidelne dostat do samostatnych unikov. K tomu ma velmi dobre statistiky shot suppression. Mozno sa mu nepodari viac strelit 20+golov ako tento rok, ale tych 10-15 golov, speed + jeho two-way hra z neho robia hraca, akeho si predstavujem v mojej stvrtej formacii. Poslednym kuskom skladacky je Markus Granlund. Granlund zazil slusnu sezonu vo Vancouveri, ked strelil 19 golov v 69 zapasoch. Ukazal, ze vie skorovat na NHL urovni a dodava tak dalsiu ofenzivu do stvtej lajny.

Trinastym utocnikom je Matt Cullen. Cullen vie stale hrat a nemal by mat problem stale zaskocit do stvrtej lajny. Hlavnym dovodom, preco somho chcel, je jeho skusenost. Vie ako vyhrat SC, ktory ziskal uz trikrat. Prinasa veteran presence a s dalsimi skusenymi hracmi by mal vytvorit silnu leadership group v kabine.

Zaver

Offense is the way to go. S tymto zamerom som staval tim, preto som do obrany hladal dobre korculujucich bekov, s puck-moving ability, ofenzivne potentnych. Vynimkou z tohto pravidla je Jordie Benn, ktory je vsak solidny bottom pairing obranca a prinasa charakter a skusenost do tretieho paru.

Utok som skladal so zamerom postavit styri formacie, ktore budu schopne skorovat.

Celkovo som s timom spokojny, paci sa mi este o cosi viac ako ten vlanajsi. Uvidime, ako dopadne hodnotenie.
Dvě věci. :hfman:

1.
Doplň si prosím sedmého beka do rosteru. Pro přehlednost.

2.
Jak by vypadala obrana bez Letanga? Očividně je to Tvůj no.1 obránce & depth se zdá býti slabším. Jak bys to vyřešil?
Tazko povedat, nezamyslal som sa nad tym . Najidealnejsie by asi bolo posunut Troubu do prveho paru a Carricka do druheho. Avsak, nie som si isty, ako by dvojica Yandle Carrick, kedze obaja su ofezivni beci, vyzerala vo vlastnej zone, takze by som z Yandlea a Troubu spravil prvy par (mam vysoku mienku o Troubovi, a uz vo Winnipegu podla toho, co som cital, hral kvalitne velke minuty). A Brodieho by som dal do druheho paru s Carrickom. Brodie ma historiu, ze vie potiahnut aj menej talentovanych bekov k lepsim vykonom. Navyse, Carrick ma podla mna potencial top4 obrancu. Aj tu som ho vlastne bral preto (okrem toho, ze bol lacny :giggle: ). Tak nejako by som to asi spravil.
Vitazstvo! Dakujem vsetkym velmi pekne za ich hlasy. Vdaka aj za prijemne stravene dni pri hre, v diskusiach.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS