Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Anaheim Ducks - GM tomasinho

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú.

Vítejte v topicu Anaheimu Ducks, který si pod vedením tomasinha a Randyho Carlyla dělá zálusk na titul v KD.

Hall - Johansen - Radulov
Tkachuk - Bergeron (C) - Silfverberg
Hagelin - Stepan - Fast
Gourde - Jarnkrok - Kapanen
Wagner

Hedman (A) - Ellis
Dumoulin - Pysyk
Markov (A) - Benning
Fedun

Elliott
Domingue


Cap space: 0,505

1. pick: Victor Hedman (8)
2. pick: Ryan Johansen (6)
3. pick: Patrice Bergeron (8,75)
4. pick: Ryan Ellis (3)
5. pick: Taylor Hall (6)
6. pick: Brian Dumoulin (0,8)
7. pick: Jakob Silfverberg (3,75)
8. pick: Mark Pysyk (1,950)
9. pick: Matthew Tkachuk (1,775)
10. pick: Alexander Radulov (8)
11. pick: Derek Stepan (7)
12. pick: Calle Jarnkrok (1,8)
13. pick: Carl Hagelin (3,667)
14. pick: Brian Elliott (2,5)
15. pick: Andrei Markov (4,25)
16. pick: Jesper Fast (1,75)
17. pick: Matthew Benning (1,225)
18. pick: Yanni Gourde (1)
19. pick: Kasperi Kapanen (0,8325)
20. pick: (via trade) Louis Domingue (1,1)
21. pick: Taylor Fedun (0,650)
22. pick: Chris Wagner (0,650)
Zatím mě tenhle tým (vyjma Bergerona, ale chápu - jako 2C docela palba) baví nejvíc :good:
Edit: Radulov :hroza: jsem to jinxnul
Tak trošku té kampaně teda konečně :giggle: Rád vám přiblížím můj tým, své pohnutky, které vedly k draftu těch či oněch hráčl a kdo by měl mít jakou úlohu.

Brankáři

Pro některé možná nepochopitelná volba, ale z jedniček skoro nejlevnější Elliott představuje docela dobrou value. Pokud to někdo bere podle "what have you done for me lately", tak ho neocení a bude se divit. Jenže vzorek pár zápasů moc neříká že jo. I přes slabší úvod měl pak skvělé období, kdy mělo Calgary dobrej run, dotáhl je na PO pozice, kde se pak už udrželi. PO nevyšlo, ale 4 zápasy nemůžou prostě zkazit reputaci. V rámci dlouhodobější horizontu je to prostě stále výborný brankář a jedno slabší období na tom nic změnit nemůže, navíc v novém týmu , který navíc měl nového trenéra a zvykal si dlouhou dobu na nový systém. Není to top 5 brankář ligy, ale taky žádná slabina, pořád NHL calibre jednička.

Backupa obstará skrze trejd získaný Louis Domingue, který by měl tuhle roli bez problémů zvládnout, při zranění Smithe chytal i nějakou dobu jako jednička a taky není žádnou slabinou, pro svou roli dostatečný.

Obrana

No. 1 obránce asi netřeba rozebírat, Hedman momentálně asi 2. nejlepší bek současnosti, ukázka naprosté komplexnosti, elitní takřka ve všech ohledech. K němu další prověřená kvalita Ryan Ellis, který se vypracoval v top pair beka a po boku Josiho to jen dokazoval, patřil k top bekům v P/60 a vedle Hedmana věřím, že by vyrostl ještě víc. První pár, kterému absolutně nic nechybí.

Druhý pár Dumoulin - Pysyk může mnoho hráčů brát jako slabinu nebo spíš jako hráče vhodnější pro 3. pár. Já si dovolím nesouhlasit, jsou tam dva z nejlepších moderních defenzivních beků zvyklí na nejtěžší možné matchupy z celého týmu. Takhle v kombinaci tato dvojice tvoří moderní shutdown pair, jehož předností je eliminovat veškeré střelecké pokusy soupeřů. Navíc je dostatečně mobilní a oba hráči jsou víc než slušní puck moveři. Z této dvojice by mohla klidně být v současné lize elitní shutdown dvojice hodná srovnání s Vlasic - Braun nebo Lindholm - Manson.

Ve třetím páru jsem vsadil na zkušenost a stále ještě obrovskou kvalitu Markova. Sice až po picknutí se rozhodl, že půjde hrát do Ruska, přesto na základě statistik z minulého rouk stále excelentní bek, nejlepší bek svého týmu skoro o parník. Stále se v mnoha ohledech mohl měřit se špičkou ligy na tomto postu. Viz (https://pbs.twimg.com/media/DFDJdxtXkAM7oSY.jpg:large" onclick="window.open(this.href);return false;). K němu jsem zvolil Matta Benninga, který měl ze svojí role #5, možná #6 z beků Oilers nejlepší GF% i CF%, v PO byl vynikající, je to docela mladý bek, který se může i vyvinout, ale i tak u mě na pozici 6 dostačujcí volba, solidní bruslař s dobrou střelou, co umí i přitvrdit.

Jako sedmý bek byl vybrán Taylor Fedun, který mě osobně letos v Buffalu velmi zaujal. Má za sebou dvě výborné sezony v AHL + letošní úpsěšné nakouknutí do týmu Sabres. Jedná se o menšího, hodně mobilního beka s velmi dobrou poziční hrou a ofenzivními instinkty.

Útok

V útoku bylo jasné, že budu následovat trendy a budu chtít složit útok rychlý, se skillem, ale především tak, aby klapal, byl vyvážený dopředu i dozadu, dost produkoval, ale zároveň aby byl schopný zvládat těžší matchupy a nebyl přehráván. To se mi myslím povedlo skrze celou top 9, která je dobře vyvážená.

V 1. formaci najdeme ideální mix. No. 1 centr v podání Johansena, dostatečně prověřeného a osvědčeného centra, který obsahuje tzv complete package, je silný, rychlý, výborný střelec. K němu na levém křídle jedno z top LWs soutěže Taylora Halla, který by této lajně měl dodat ještě víc rychlosti a produkce. A na pravém křídle jedna ze starších voleb, Alex Radulov, jehož čísla byla skrze špatný tým docela ještě potlačena, přesto vynikající křídlo, které dokžáe tvořit na elitní úrovni a být k tomu ještě pro soupeře osinou na prdeli. Značka ideál.

2. formace je tzv. shutdown formací, která by měla mít na starosti ti nejtěžší protivníky soupeřova týmu. Vládnout tomu všemu by měl kapitán týmu a asi nejlepší two-way centr NHL Bergeron, myslím, že k němu není asi třeba nic dodávat. Na pravém křídle bude mít Jakoba Silfverberga, další elitního two-way hráče, dnes už opravdu elitního. Po příchodu Carlyla dostával ještě daleko víc minut, přesně v téhle úloze, jakou mu ordinuju já. A to vedle Keslera, který kvalti Bergerona nedosahuje. Výborný hráč do všech situací vlastnící asi nejlepší release ze všech hráčů, co v organizaci Ducks kdy pamatuju. Tuto formaci doplní Matthew Tkachuk, který zažil vynikající nováčkovskou sezonu. Stejně jako jeho spoluhráči, také on byl členem podobné formace, jedné z nej formací ligy s Backlundem a Frolíkem. A ve své roli exceloval, po boku lepších hráčů (Bergeron > Backlund, Silf > Frolík) by měla jít jeho hra ještě nahoru. Při 5v5 vedl mezi všemi útočníky Flames v P/60 i CF%. Této lajně dodá skill, taky dalšího hráče schopného vytočit soupeře do běla, elitního v prostoru před bránou.

3. formace by se měla opírat o Dereka Stepana, centra na hraně 1./2. formace, kterého je možná až škoda na 3C, přesto to je dokazuje výborný depht. Opět kompletní centr zvládající všechny situace. Spoléhat bych chtěl také na jeho levé křídlo Carla Hagelina. Ten skrze zranění v PO a dobrého depthu Pens trošku upadl v zapomnění, pořád je to ale skvělý křídelník disponující elektrizující rychlostí. Navíc dalším důvodem pro jeho výběr je jeho chemie se Stepanem, kterou spoul měli u Rangers. Hagelin se Stepanem spolu měli za 641 minut hry 75.6 GF%. A 641 minut není malý vzorek. Společně měli i lepší CF%, GA/60, CA/60, enough said. K nim pro Rangers chemii doplněn Jesper Fast, další výborný defenzivní útočník. Tato lajna by měla být také schopná hrát těžší matchupy, žádná lajna z top 9 by tedy neměla být lehce přehrána, což byl hlavní cíl.

4. řada se bude opírat především o skill a komplexnost Calleho Jarnkroka, který u Preds plnil roli druhého centra prakticky, já ho původně bral se záměrem dát ho na 3RW, přesto jsem raději rozložil síly a dal jej do 4. formace, která by tím pádem měla být také velmi nebezpečná. O to by se měl starat i Yanni Gourde, který měl během 20 zápasů v Tampě vynikající advanced stats, v AHL byl takřka PPG a v PO AHL měl ve 22 zápasech 27 bodů. Je to skvělý hráč na oslabení, k tomu navíc se skillem, který u 4th linerů běžný zas tak není. A třetím do party je Kasperi Kapanen, talentovaný Fin, který oplývá rychlostí i skillem, ale hra dozadu mu cizí není a dokázal v PO produkovat i vedle hráčů jako Boyle nebo Martin, což je známka kvality.

Roli 13. útočníka obstará Chris Wagner, takový homer pick. Je to všestranný hráč schopný zahrát centra i obě křídla, pro soupeře dost nepříjemný, navíc i solidní bruslař se slušnou střelou a dobrý PKer. Na 13ku fajn varianta.


To by mělo být asi tak vše, kdo se dostal až sem, gratuluji. Závěrem bych dodal, že můj tým se mi líbí, podle mě se mi podařilo postavit vyvážený tým, který prakticky nemá slabinu. Má dostatek skillu, varianty na PP i PK nespočet. Takže směle do hodnocení.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS