Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chicago Blackhawks - GM andy_hawk

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú.

CHICAGO BLACKHAWKS


GM:
andy_hawk


Depth Chart:

James VAN RIEMSDYK - Tyler SEGUIN - Sam REINHART
Brandon SAAD - Bo HORVAT - Justin WILLIAMS
Jussi JOKINEN - Mikael BACKLUND - Elias LINDHOLM
Ryan HARTMAN - Nick COUSINS - Ryan DZINGEL
Pontus ABERG

Hampus LINDHOLM - Anton STRALMAN
Brendan SMITH - P. K. SUBBAN
Nathan BEAULIEU - Robert BORTUZZO
Yohann AUVITU

Steve MASON
Al MONTOYA



Draft Picks:

#01: Tyler SEGUIN
#02: Hampus LINDHOLM
#03: P. K. SUBBAN
#04: Anton STRALMAN
#05: Brandon SAAD
#06: Mikael BACKLUND
#07: Brendan SMITH
#08: Bo HORVAT
#09: Elias LINDHOLM
#10: James VAN RIEMSDYK
#11: Justin WILLIAMS
#12: Sam REINHART
#13: Nathan BEAULIEU
#14: Jussi JOKINEN
#15: Robert BORTUZZO
#16: Ryan HARTMAN
#17: Steve MASON
#18: Ryan DZINGEL
#19: Nick COUSINS
#20: Al MONTOYA
#21: Yohann AUVITU
#22: Pontus ABERG
Tak jdu taky rozjet trochu tu kampaň. Bez ní se to asi neobejde :jn:

Brankáři
Do branky jsem měl původně připravenou levnější variantu, která nevyšla (tomasinho :bitka3: ), tak jsem to nakonec musel vyřešit za větší peníz, který však zároveň přinesl i větší kvalitu. Steve Mason patří mezi brankářskou špičku NHL, chybí mu však nějaký velký úspěch, což podle mě však jeho kvality vůbec nesnižuje. Jeho čísla v Sv% nebo GAA mohou klamat, bohužel ve Flyers chytal v době, kdy ještě nestihli Prongerové, Lidstromové a další dorůst. Pohled na jeho brankářské advanced stats však ukazuje, že se může směle řadit mezi nejlepší brankáře posledních let.

Jako backupa jsem potom vybral zkušeného Ala Montoyu, který svých cca 15-20 zápasů v sezóně zvládá v pořádku. Mason je tedy nezpochybnitelnou jedničkou tohoto týmu a to by mu mělo svědčit.

Obrana
Dovolím si tvrdit, že se tenhle tým pyšní jednou z nejlepších Top4 tohoto ročníku KD. V prvním páru Hampus Lindholm - Anton Stralman se kloubí mladí se zkušeností a oba patří mezi nejlepší obránce v shot suppression a oba dva jsou také výborní v transition game. Právě to je něco, na co jsem u obránců kladl důraz - mobilita, puck moving ability, schopnost rychle obrátit hru a aktivní hra.

To všechno splňuje i druhý pár Brandon Smith - P.K. Subban. Subban je fun to watch player a u nás by měl dostatek prostoru k tomu se realizovat, samozřejmě by nechyběl ani ve 1st PP unit. Na druhou stranu, v playoffs ukázal, že je schopný postavit se nejlepším hráčům soupeře a společně s Ekholmem tuto roli shutdown pairingu zvládali velmi dobře. V našem týmu však největší tíhu v tomto ohledu ponesou Lindholm se Stralmanem a i to by mělo hrát Subbanovi do karet.

Třetí pár potom pokračuje ve stejném duchu - Nathan Beaulieu je stále mladým obráncem, který se nebojí podpořit ofenzívu a v útočném pásmu bývá velmi aktivní. Jeho útočné výpady by potom více ze zadu kryl Robert Bortuzzo, který se za poslední dva roky dobře ukazuje v podobné roli v St. Louis. V letošní sezóně měl ze všech obránců Blues nejlepší CF% i GF%. Výborná čísla má Bortuzzo také v rámci Fenwick (unblocked shots), kdy jeho FA60 (33,93) bylo 7. nejlepším v lize mezi obránci s 400+ minutami.

Jako sedmý bek je potom připravený francouzský zadák Yohann Auvitu. Ten má za sebou první sezónu v NA a prokázal ofenzivní talent a dobré puck moving abilities.

Útok
V loňském roce velká slabina, letos jsem se složením útoku spokojený. Top9 je více než solidní a ani čtvrtá formace není na poměry KD vůbec zlá. V Top9 jsem se v každé formaci snažil skloubit zkušenosti s mládím a myslím, že z toho vznikly tři vyvážené útoky.

První formaci vede náš první výběr Tyler Seguin, který patří mezi nejlepší centry NHL. Výborný střelec, ale i playmaker a v nejlepších letech. Seguina dolpňují James van Riemsdyk a Sam Reinhart. Každý z hráčů přináší do útoku něco jiného. Reinhart by měl fungovat jako výborný playmaker, v Buffalu patří mezi nejlepší hráče v tvorbě dangerous shots. Van Riemsdyk je potom rozený střelec a nebojí se jít do míst, kde to sice bolí, ale padují odtud góly. Tento útok má opravdu všechno - ligovou hvězdu v osobě Seguina, střelce a net front presence v podobě JvR a playmakera v Reinhartovi.

Druhý útok je tvořený jedním z top even-strenght hráčů posledních dvou ročníků Brandonem Saadem - TOP20 v 5v5 P60 za poslední dvě sezóny, letos 50 z 53 bodů při ES. Saad navíc vyniká i svojí two-way hrou a rychlostí. dalo by se říci, že je prototypem moderního powerforwarda. Na druhém křídle je Justin Williams, jeden z nejlepších clutch playerů posledních let a stabilní 1st line caliber producer. Na centru potom dvojici Saad, Williams doplňuje mladý Bo Horvat. Ten má za sebou sezónu, kdy překonal 50 bodů a může jít i výše. Po třech sezónách v NHL už nasbíral i dostatek zkušeností, které by měl zúročit. I druhá formace tak vyniká ofenzivním talentem a v Horvatovi se Saadem má velké pracanty, dělníky ledu ( :giggle: ), kteří nevypustí žádné střídání, v Justinu Williamsovi potom trochu vet presence a osobnosti.

Třetí útok by měl dostat především defenzivní povinnosti. To znázorňuje postava Mikaela Backlunda na centru tohoho útoku, který by se dal přirovnat k Bergeronovi. Samozřejmě jeho kvalit nedosahuje, ale svoji práci si na ledě odvede na výbornou a potichu se zařadil mezi nejlepší defenzivní útočníky v NHL. Na levé křídlo dostal Backlund zkušeného Jussiho Jokinena, který nemá s defenzivní hrou žádné problémy a dokáže být i přínosem v ofenzívě. Pravé křídlo obstará Elias Lindholm, který je také velmi kompletním hráčem se slušnou two-way game.

Čtvrtá formace Hartman-Cousins-Dzingel se může pyšnit nadprůměrným skillem oproti hráčům, kteří většinou, stále, v NHL v bottom6 nastupují. Dzingel i Hartman za sebou mají bodově velmi slušnou sezónu. Hartman je především střelec, nebojí se přitvrdit a jít do předbrankového prostoru. Dzingel se letos naplno prosadil do sestavy Senators a ukázal, že ofenzivní talent má, když jeho 5v5 P60 byly například na úrovni Alexe Radulova nebo Nathana MacKinnonan. Hartman se pyšní v P60 společností třeba Williama Nylandera nebo Davida Krejčího. Dvojici Ryanů doplňuje na centru Nick Cousins, který také ukázal solidní talent a je nadprůměrným hráčem do bottom6.

Jako 13. útočník je připravený mladý švéd z Nashvillu Pontus Aberg. Ten letos ukázal náznak svých ofenziních schopností v playoffs i v 15 zápasech základní části, když dostal příležitost po výborném ročníku v AHL (56 GP, 52 P). Speedy winger je bezesporu NHL ready.

Nechtěl jsem rozjíždět až takovou kampaň s tunou textu, ale jinak to nejde :neviem: Pokud to přečtete tak :klobuk: Po loňské rozpačité premiéře si myslím, že letos jsem tým složil mnohem lépe, osobní spokojenost je veliká, tak doufám, že se to odrazí na hodnocení :tvrdas:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES