Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

St. Louis BLUES

Ani počas uhorkovej sezóny odborníci nezaháľajú.

Po vlaňajšom sklamaní a celkovej 11. priečke sa Bluesmani pokúsia tento rok opäť zabojovať o TOP priečky, ktoré im patrili v predchádzajúcich rokoch.

Do boja pôjdeme s nasledovnou squadrou:

Jaden SCHWARTZ - Anže KOPITAR (A) - Jake GUENTZEL
Jeff SKINNER - Ryan NUGENT-HOPKINS - Nino NIEDERREITER
Brock NELSON - Brandon DUBINSKY (A) - Bryan RUST
Ivan BARBASHEV - Tanner KERO - Anthony DUCLAIR
Tomáš NOSEK

Jaccob SLAVIN - Erik KARLSSON (C)
Ivan PROVOROV - Jeff PETRY
Jakob CHYCHRUN - Nikita ZAITSEV
Adam CLENDENING

Petr MRÁZEK
Aaron DELL


CAP HIT: 74,993 mil. USD
CAP SPACE: 0,007 mil. USD
Tak už máme dohrané, takže je najvyšší čas opísať pár slovami svoj tím. V prvom rade som sa snažil vybudovať mladý perspektívny tím, čo sa mi aj podarilo, (zatiaľ) jediný hráč v tíme, ktorý spadá do kategórie 30+, je tretí center Brandon Dubinsky.

Brankári


Do brány som ako jednotku zvolil Petra Mrázka, ktorý podľa mňa je kvalitným brankárom, i keď posledná sezóna o tom nehovorí (avšak, kto by dokázal chytať za kádrom Dead Wings). Ako dvojku som vybral Aarona Della, ktorý v San Jose dokázal, že je veľmi dobrá dvojka, ktorá dokáže odchytať tých 20+ zápasov, ktoré sa od back-upa očakávajú.

Obrana


Na obranu som zvlášť hrdý, keď vo všetkých pároch sú (minimálne) TOP4 obrancovia.
Dirigovať ju bude najlepší obranca súčasnosti Erik Karlsson, ktorého v prvom páre dopĺňa mladý bek Huricans Jaccob Slavin. Druhý pár som zložil z najlepšieho obrancu Montrealu a ruskej jednotky Flyers Ivana Provorova, ktorý by dostal na starosť dirigovať druhú presilovkovú formáciu tímu. V tretej obrane je Nikita Zaitsev, ktorý v Toronte zvládal najťažšie matchupy (k tomu viď aj crunchov rozbor v topicu waflí) a mladý Jakob Chychrun, ktorý sa s prehľadom presadil v NHL napriek svojmu mladému veku. Obranu dopĺňa z pozície 7. beka Adam Clendening, ktorý je na túto rolu predurčený.

Útok


V útoku som sa snažil spojiť skill s hráčmi s veľmi dobrou two-way hrou. Zároveň som asi v histórii hry nemal takú silu na centri, ako mám tento rok. Toto dokladuje aj Brandon Dubinsky na 3. centri, ktorý je inak hráč do prvých dvoch formácii. To isté platí aj o Brockovi Nelsonovi, čiže v prípade tímu nemožno hovoriť o TOP6, ale o TOP9. 4. útok (vrátane trinásteho útočníka) som sa snažil zložiť z hráčov s talentom, ktorí sú okamžite schopní v prípade potreby hrať aj vyššie, viď najmä Duclair, ale aj jeden z najlepších hráčov play-off AHL Nosek, ktorý dotiahol Grand Rapids k zisku Calder Cupu.
Nakoniec 3. miesto, veľká spokojnosť :thumbsup: po vlaňajšom sklamaní a predtým 2 4. miestach konečne medailové umiestnenie :jupi: :winner3:

Takto mám postarané o motiváciu do ďalšieho ročníka skončiť ešte vyššie :-) A som rád, že sa mi stávka na Karlssona vyplatila a keby som nepodcenil jeden, dva picky, bolo by to možno ešte lepšie

Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS