Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

fantomas píše:neni nic jednoduššího než navýšit minimum startů pro jeden week
Na to jsem zapomněl. Minimální počet startů brankářů by měl určitě být na počtu 4. :) A počet moves na jeden week taky 4.
Ale v tomto pripade moze byt v lige maximalne 12 max 15 hracov, pri sucasnom nasom formate by sa 4 starty za tyzden nedali ani nahodou zrealizovat...na to ze nie kazdy hraci den kazdy chyta a su tyzdne kde je viac a su tyzdne kde je menej zapasov, takze tak...
Cathy píše:Ale v tomto pripade moze byt v lige maximalne 12
Však určitě. Skládáme dvě 12-členné ligy. Pro keeper ligu je 12 jediný vhodný počet týmů. :good:
souhlas..GS je na houno a GWG bych tež nedával..je to přesně jak píšeš lucky stats...za mne by teda nemuselo být ani SHP...a W-L u brankářů musí být..
GWG mozme nechat, to by sme mohli vyhodit aj SHP, ktore su tak trochu podobne "luckerske". K tym brankarom nemam vyhrady..pridat L a GA a kludne odobrat GS.
Rono píše:Já vím, sral jsem na to, ale na yahoo už (asi) pokračovat nebudu, jednak je to očividně méně propracovaný než toto a jednak ten novej design mi vůbec nevyhovuje.
Rono, a vies ty vobec ze aj tato keeper je furt to iste yahoo co hrame? Len herny system je iny. :hehe:
arek píše:Rono, a vies ty vobec ze aj tato keeper je furt to iste yahoo co hrame? Len herny system je iny. :hehe:
:antry: len... :antry: a co vím, tak je to na ESPN ne?

A je rozdíl mezi tím budovat tým na sezónu a franchise... :moj:
Ne, je to normálně na Yahoo.
Rono píše:A je rozdíl mezi tím budovat tým na sezónu a franchise... :moj:
to nevyvraciam. Len ta upozornujem, aby si nezostal prekvapeny :giggle:
:hmm: Tak kam jsem se to díval, že mi tam vyskočilo ESPN. :D Měl jsem pocit, že u tohoto, no...

Ale jak už jsem psal, rád hraju hry, kde se buduje franchise. A to je hlavní důvod, proč jsem se přihlásil. :jj:
kludne spravit zmenu v GK stats ale aj v GWG
Jen bych chtel upozornit, ze predelat GK a zaroven odebrat GWG rovna se narustu "sily" golmanu o dve statistiky, coz uz pude cejtit. Ja s tim az takovej problem nemam, jen ze u nas se ted presne tahle situace - kdy GKs polykaj "nezdravou" cast matchupu - prestala pulce ligy pozdavat... tak abysme totez nemuseli resit i my.

Tohle je keeper, tudiz je tu nutna absolutni, 100procentni kontinuita ve stats - cili, na cem se ted domluvime, toho uz se "nezbavime". Opatrne.
já se taky hlásím jestli můžu ... :)
Ale my GS nemáme. Máme W, GAA, SV, SA*, SV%, SHO.
My tie štatistiky meníme asi každú sezónu. :-D U brankárov sme mali viac, ale ako si spomenul, tiež sa to dosť ľudom nepáčilo.
Lukas33 píše:SA*
SA sou shots against nebo co? :scare: jinak za absentující GS palec nahoru, ale furt vám tam chyběj dvě dost důležitý statistiky. Byl bych radši pro to přidat je a pak nechat i GWG - aby tam zůstal ten ideální nepoměr mezi statistikama pro GK a hráče v poli.
fantomas píše:SA sou shots against nebo co? :scare: jinak za absentující GS palec nahoru, ale furt vám tam chyběj dvě dost důležitý statistiky. Byl bych radši pro to přidat je a pak nechat i GWG - aby tam zůstal ten ideální nepoměr mezi statistikama pro GK a hráče v poli.
SA nemáme, to som skopíroval z Yahoo a zabudol že tam ukazuje aj SA aj keď to nemáme. :slap:

EDIT: Aj keď v niektorej sezóne sme mali aj SA (nemiesto zákrokov? už si nepamätám). Inak, PIM dúfam nemáte?
Lukas33 píše:Inak, PIM dúfam nemáte?
Nemáme. Možná bysme měli, kdyby se za každý dvě trestný minuty body jakoby odečítaly, takle je to ale šílená stupidita "radovat" se - dejme tomu - z Cookeova kriminálu.
Ak je na strane G jedna luck štatistika a to SO, tak by mala byť aj na strane hráčov v poli a to - GWG. Podobne ani jednu stats nemôže manažér s určitosťou predpokladať. Teraz ide o to zodpovedať otázku, či chceme vytvoriť ligu čisto o manažérskom skille a intuícii, alebo do hry vniesť trocha náhody ako je tomu v skutočnosti. SHP v tomto smere vyradiť, pretože viac menej ide o ďalšiu zo "šťastnejších" štatistík a vznikol by voči G stats nepomer 2:1.

Za mňa tieto stats:
G, A, P, +/-, PPP, GWG, SOG, HIT, BLK, FOW - W, L, GA, GAA, SV, SV% a SHO.
Sloter píše:Za mňa tieto stats:
G, A, P, +/-, PPP, GWG, SOG, HIT, BLK, FOW - W, L, GA, GAA, SV, SV% a SHO.
Jo, pod to bych se klidně podepsal. Je fakt, že SHP sou tim rozhodujícim faktorem zdaleka nejsporadičtějc, takže jejich vyhození bude nejmín citelný. Vesměs zbytečná statistika - a pro mě je teda atraktivnější, pokud už náhodnej faktor, to GWG.
Sloter píše:Ak je na strane G jedna luck štatistika a to SO, tak by mala byť aj na strane hráčov v poli a to - GWG. Podobne ani jednu stats nemôže manažér s určitosťou predpokladať. Teraz ide o to zodpovedať otázku, či chceme vytvoriť ligu čisto o manažérskom skille a intuícii, alebo do hry vniesť trocha náhody ako je tomu v skutočnosti. SHP v tomto smere vyradiť, pretože viac menej ide o ďalšiu zo "šťastnejších" štatistík a vznikol by voči G stats nepomer 2:1.

Za mňa tieto stats:
G, A, P, +/-, PPP, GWG, SOG, HIT, BLK, FOW - W, L, GA, GAA, SV, SV% a SHO.
Souhlasím s tím, že určitý faktor náhody a štěstí určitě není na škodu a taky souhlasím s tím, že by měl být na straně hráčských i brankářských stats jeden, ale myslím, že vhodnější je právě to SHP - SHO. Tyhle dvě statistiky jsou pořád aspoň zdánlivě o nějakém skillu, kdežto GWG jsou prostě fakt čistě a jen o lucku. Nějakej 4th liner vstřelí gól na 4:0, pak soupeř zabere a dá tři góly, zápas skončí 4:3 a dotyčnej 4th liner má najednou z ničeho nic GWG. Na SHP a SHO ti hráči musej vynaložit nějakou aktivitu a dá se to prostě aspoň zdánlivě předvídat. Jsou lepší brankáři, kteří maj SHO víc, než horší brankáři, stejně jako jsou hráči, kteří chodí na oslabení a je u nich větší naděje na SHP, než u hráčů, kteří nechodí na oslabení.

Ale to je sto lidí, sto názorů. Myslím, že pokud se shodnem, že chceme vyhodit GWG nebo SHP, tak by bylo nejlepší udělat nějakou anketu, hm?
honziss píše:Souhlasím s tím, že určitý faktor náhody a štěstí určitě není na škodu a taky souhlasím s tím, že by měl být na straně hráčských i brankářských stats jeden, ale myslím, že vhodnější je právě to SHP - SHO. Tyhle dvě statistiky jsou pořád aspoň zdánlivě o nějakém skillu, kdežto GWG jsou prostě fakt čistě a jen o lucku. Nějakej 4th liner vstřelí gól na 4:0, pak soupeř zabere a dá tři góly, zápas skončí 4:3 a dotyčnej 4th liner má najednou z ničeho nic GWG. Na SHP a SHO ti hráči musej vynaložit nějakou aktivitu a dá se to prostě aspoň zdánlivě předvídat. Jsou lepší brankáři, kteří maj SHO víc, než horší brankáři, stejně jako jsou hráči, kteří chodí na oslabení a je u nich větší naděje na SHP, než u hráčů, kteří nechodí na oslabení.

Ale to je sto lidí, sto názorů. Myslím, že pokud se shodnem, že chceme vyhodit GWG nebo SHP, tak by bylo nejlepší udělat nějakou anketu, hm?
Jo, hlavní je, že se všichni shodnem na úpravě GK. Dál bych to řešil tou anketou, jak řikáš.

Jinak pokud existuje u určitých golmanů větší pravděpodobnost SHO, uplně stejně to platí i o hráčích a GWG že jo. Lepší tým, lepší hráč, lepší lajna - větší pravděpodobnost. To SHP je už jiná liga no.
fantomas píše:Ale to je sto lidí, sto názorů. Myslím, že pokud se shodnem, že chceme vyhodit GWG nebo SHP, tak by bylo nejlepší udělat nějakou anketu, hm?
Mne išlo o to, by sme si ucelili názor, že obe stats (GWG aj SHP) spoločne sú v nepomere ku tej "šťastnej" G stat (SO). Keď nad tým premýšľam a mám vybrať medzi SHP a GWG, vybral by som body v oslabení.

V rámci GWG máme za tento ročník 180 hráčov, ktorí majú 1 GWG (105 hráčov s 2 GWG). Hráčov s jedným SHP bolo 120 (hráčov s 2 SHP bolo 49). Brankári vychytali celkovo 157 SO. Tým chcem len povedať, že pomer SO a SHP je bližší, resp. SHP podobne ako SO sú vzácnejšie štatistiky. To viac menej len súhlasí s tým, čo napísal honziss, a teda že je vyššia pravdepodobnosť, že GWG si môže pripísať kde-aký 4th liner s TOI 5 min a je to častejšia "náhoda" v zápasoch, ktorá môže rozhodnúť o výsledku vo fantasy.
Nevidím sa v zozname, tak radšej ešte raz: mám záujem o keeper, aj o paralélnu hru. YAHOO ma neskutočne baví a rád by som s Minnesotou pokračoval a vylepšil tohtosezónne štvrťfinále.
fuha, uz sa pekne zacina plnit aj druha 12tka, tak sa teda hlasim aj ja, aby mi neuslo teple miestecko :nervozny:
Bude mit smysl dal hrat klasickou yahoo, kdyz vsechna pozornost urcite pujde k tehle nove lize?
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS