Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Napadlo mě jestli by někdo neměl zájem o to hrát i keeper ligu. ve stručnosti popíšu o co jde. (některé) hráče které nadraftujeme si pak můžeme nechat do příští sezony, kdy se draftuje znova. Je také možné obchodovat s drafty na další roky, takže se něco děje vlastně pořád.

základní info zde
http://help.yahoo.com/kb/index?page=con ... sions=true" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže ten kto mal tento rok štastie a draftoval 1. by si preniesol Krosbyho aj do dalšej sezony kde by mal draftovať trebárs 10 a nemal by ho ani náhodou?
Ohlund píše:Takže ten kto mal tento rok štastie a draftoval 1. by si preniesol Krosbyho aj do dalšej sezony kde by mal draftovať trebárs 10 a nemal by ho ani náhodou?
nevim jak to presne funguje (to nevim ani o tomhle foru, jelikoz jsem odpovedel a zprava nikde neni) ale bylo by to tak ze si necha Cindyho i na pristi rok a na dalsi roky pote.
Keeper som chcel skusit uz davno, takze ak by sme do toho sli viaceri, tak som za.
Ohlund píše:Takže ten kto mal tento rok štastie a draftoval 1. by si preniesol Krosbyho aj do dalšej sezony kde by mal draftovať trebárs 10 a nemal by ho ani náhodou?
To by se dalo jednoduše vyřešit tím, že ten začáteční draft by proběhl formou aukce a všichni by tak měli stejné šance na získání ktréhokoliv hráče.
Víc infa :arrow: http://www.hokejforum.com/yahoo-fantasy ... ml#p373217" onclick="window.open(this.href);return false;
Uz vedle nasi tradicni HF ligy bych zkusil i tu keeper ligu, kdyz popvodnik zvladne hrat x milionu lig tak ty 2 bych snad zvladl :-D
tak by sme mohli skusit pospisovat kto vsetko by mal o tu keeper ligu seriozny zaujem. zatial sa pozitivne vyjadrili tito:

1) fantomas
2) honziss
3) petrik
4) kajo
5) Selly
6) Ohlund

dalsi sa dopisujte
a ti co sa sem hlasite, budete nadalej hrat aj nasu povodnu ligu?
ja sa neviem rozhodnut :hmm:
arek píše:a ti co sa sem davate, budete nadalej hrat aj nasu povodnu ligu?
Najskor by som zistil kolki z ucastnikov tradicnej ligy by mali zaujem o keeper. Keby to bola velka vacsina, mozno by sa tradicna liga dala uplne zrusit a prejst uz len na keeper ? :neviem:
uz teraz sme tu 4... :hmm:
Ja by som mal záujem
petrik píše:eby to bola velka vacsina, mozno by sa tradicna liga dala uplne zrusit a prejst uz len na keeper ?
wtf
ako som sa uz vyjadril davnejsie predtym, neviem ci by ma bavilo mat v time tych istych hracov (cest zopar vynimkam tzv. srdcovkam), preto sa stale tesim na novu sezonu, kde ich môzem opätovne ziskat
co zas vymyslame, clovek tu konecne po nejakom tom roku ustali nejake stabilne pravidla, vyplonkuje neaktivnych managerov a zase nieco nove
otvorila sa 2.liga, tiez to chce isty cas, mozno restrukturalizaciu:D 1 a 2 neviem no

ja som to este poriadne necital, takze este sa k tomu nevyjadrujem do detailov, nechavam to otvorene
cepi píše:
petrik píše:eby to bola velka vacsina, mozno by sa tradicna liga dala uplne zrusit a prejst uz len na keeper ?
wtf
ako som sa uz vyjadril davnejsie predtym, neviem ci by ma bavilo mat v time tych istych hracov (cest zopar vynimkam tzv. srdcovkam), preto sa stale tesim na novu sezonu, kde ich môzem opätovne ziskat
co zas vymyslame, clovek tu konecne po nejakom tom roku ustali nejake stabilne pravidla, vyplonkuje neaktivnych managerov a zase nieco nove
otvorila sa 2.liga, tiez to chce isty cas, mozno restrukturalizaciu:D 1 a 2 neviem no

ja som to este poriadne necital, takze este sa k tomu nevyjadrujem do detailov, nechavam to otvorene
ty hlavne zreferuj ako dopadla druha liga ;)
aspon prve 4 miesta
cepi píše:
petrik píše:eby to bola velka vacsina, mozno by sa tradicna liga dala uplne zrusit a prejst uz len na keeper ?
wtf
ako som sa uz vyjadril davnejsie predtym, neviem ci by ma bavilo mat v time tych istych hracov (cest zopar vynimkam tzv. srdcovkam), preto sa stale tesim na novu sezonu, kde ich môzem opätovne ziskat
co zas vymyslame, clovek tu konecne po nejakom tom roku ustali nejake stabilne pravidla, vyplonkuje neaktivnych managerov a zase nieco nove
otvorila sa 2.liga, tiez to chce isty cas, mozno restrukturalizaciu:D 1 a 2 neviem no

ja som to este poriadne necital, takze este sa k tomu nevyjadrujem do detailov, nechavam to otvorene
Tak ako uz pisali fantomas s honzissom, dostalo by to celkom novy rozmer. Napr. pri vymenach hracov by si uz nesledoval len stats z aktualnej sezony alebo poslednych par tyzdnov, ale aj perspektivu do dalsich sezon. aj vymeny pred TD by mohli byt vdaka tomu ovela zaujimavejsie, lebo ti co uz nemaju sancu postupit by mohli pustat starsich “rentalov” za mladsie vychadzajuce hviezdicky z ktorych by mohli profitovat v dalsich sezonach. Momentalne maju timy co nemaju sancu postupit nulovu motivaciu robit pred TD nejake vymeny, vlastne prakticky nemaju motivaciu tu sezonu standardnym sposobom dohravat – to by pri keeper lige nebolo, tam sa da aj po strate sance na PO pripravovat tim do buducej sezony :neviem:

A prave to ze sme uz z velkej miery odfiltrovali neaktivnych manazerov je najvacsia vyhoda, kedze ta keeper liga je zalozena prave na dlhodobej stabilnosti zucastnenych hracov

Zalezi len na tom aky by bol o to zaujem :hmm: ak nie tak ja osobne nemam problem zostat aj pri standardnom formate. Obidva paralelne neviem ci by som riesil, to si este do jesene necham prejst hlavou, ale mozno aj hej :giggle:
Ja bych urcite pokracoval jak jsem psal uz vyse, 2 ligy bych zvladnul :)
rozoslal som PM vsetkym co to tu hrame (minus popvodnik, rono a wanic)
tak uvidime aka bude odozva
Mám záujem o keeper ligu. Má to niečo do seba. Zaújmavé bude, že o starých NHL hráčov bude menší záujem, nakoľko po ukončení kariéry manažér príde o hráča.
Mne nerobi problem utiahnut dve ligy, alebo nasu pretransformovat na keeper, ja sa priklonim k vacsine nazorov.
Len aby sme sa potom nedostali do roviny, ked xy rokov budu ti isti top hraci v rukach tych istych manazeorv a na volnej listine budu vzdy volni ti isti hraci ktori budu rotovat a samozrejme ludom sa nebude chciet ist do brutalnych trejdov, teda okrem Ohlunda :D ze jo ;)
Tym padom by sme sa dostali do nudnej roviny a mohlo by to stratit na atraktivite.

A teda ma napadla jedna otazka, neda sa obmedzit pocet hracov, ktorych by si mohol ten hrac nechat? Dajme tomu by bolo cislo 5 v poli + jeden brankar? Jednak by to bolo atraktivnejsie, rozsiril by sa pocet volnych hracov pre draft a nebolo by to take jednotvarne.
petrik píše:ty hlavne zreferuj ako dopadla druha liga
Obrázek
ff ako 2 ale 1 a 3 podla mena ci nicku nemam sajnu
jo esze zmazany uzivatel skoncil 4
Cathy píše:Mne nerobi problem utiahnut dve ligy, alebo nasu pretransformovat na keeper, ja sa priklonim k vacsine nazorov.
Len aby sme sa potom nedostali do roviny, ked xy rokov budu ti isti top hraci v rukach tych istych manazeorv a na volnej listine budu vzdy volni ti isti hraci ktori budu rotovat a samozrejme ludom sa nebude chciet ist do brutalnych trejdov, teda okrem Ohlunda :D ze jo ;)
Tym padom by sme sa dostali do nudnej roviny a mohlo by to stratit na atraktivite.

A teda ma napadla jedna otazka, neda sa obmedzit pocet hracov, ktorych by si mohol ten hrac nechat? Dajme tomu by bolo cislo 5 v poli + jeden brankar? Jednak by to bolo atraktivnejsie, rozsiril by sa pocet volnych hracov pre draft a nebolo by to take jednotvarne.
Toho bych se nebál, Cathy :) každej hráčum věříme jinak, každej v nich vidíme jinačí potenciál, každej jinak odhadneme veteránův zenit, do toho budou chodit různí McJesusové z reálných draftů - nikdy se to nezacyklí, o to bych strach fakt neměl.

Jinak k těm dvěma ligám - s honzissem taky hrajem non-keeper i keeper a de to uplně krásně. Určitě se tý svý další ligy nevzdávejte, už jen ten had a pro změnu ultradeep formát z toho dělaj pěknou alternativu.
cepi napis tie nicky, ja mozno budem vediet.
arek píše:cepi napis tie nicky, ja mozno budem vediet.
1. UmbrellaCorp.
3. Evando
Ja by som mal zaujem aj o jednu aj o druhu ligu
Cathy píše:A teda ma napadla jedna otazka, neda sa obmedzit pocet hracov, ktorych by si mohol ten hrac nechat? Dajme tomu by bolo cislo 5 v poli + jeden brankar? Jednak by to bolo atraktivnejsie, rozsiril by sa pocet volnych hracov pre draft a nebolo by to take jednotvarne.
Pro to, abys mohla budovat svůj kádr fakt musíš mít jistotu, že si ty hráče, kterým věříš do budoucích let, můžeš ponechat. Tzn. na konci sezóny např. nějaký tým už nebude mít ambice na play-off, tak dá na Tradelist nějakého rentala, který má třeba stále výkonnost, ale před sebou max. 2-3 sezóny, a bude za něj chtít mladého talenta, který má celou kariéru před sebou (řekněme jako ve skutečnosti). Kdyby neměl jistotu, že si toho talenta může nechat, tak nebude mít motivaci ten trejd provádět = ztráta toho kouzla budování franchise. Ty keepy slouží vlastně jako smlouvy v reálném hokeji. Fakt se toho nebojte. Ten počet 12 keepů z 23 hráčů je ideální počet k tomu, aby se ta liga nezacyklila, ale zároveň aby tam v tom bylo to kouzlo, které klasická yahoo liga nemá.
tak na zaklade odpovedi na PMky ludia maju zaujem o keeper, ale chcu zachovat aj sucasnu ligu (cize chcu 2 paralelne ligy)

zatial zaujem o paralelnu keeper ligu prejavili:
1) fantomas
2) honziss
3) petrik
4) kajo
5) Selly8
6) Ohlund
7) megaton
8) Lukas33
9) Joe S.
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG