Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

ja som odpisala do topicu zapis si ma medzi paralelne ligy :) ja sa prisposobim ale po vecernej uvahe som skor za paralel
ja sa este nevyjadrim..pre mna je to dost skoro to takto riesit lebo este netusim co bude v septembri a kolko bude casu
update:
1) fantomas
2) honziss
3) petrik
4) kajo
5) Selly8
6) Ohlund
7) megaton
8 ) Lukas33
9) Joe S.
10) Cathy
11) cepi
hmm tak sa musim vyjadrit tvle lebo nebude miesto :D tak ma tam dopis ak ma nikto nepredbehol
ak by sa zacala skladat aj druha dvanastka, tak by som sa pridal, ale idealne az niekedy v lete, ked budem vediet ako na tom budem s casom. :jn:
Niektori mi tu pridete ako keby ste za pol roka cakali do rodiny minimalne trojcata a neviete, ci budete mat cas 2 minuty na fantasy denne :jn: no offense
ak keeper ako alternativa k nasej yahoo, tak by som si to tiez rad vyskusal.
update:
1) fantomas
2) honziss
3) petrik
4) kajo
5) Selly8
6) Ohlund
7) megaton
8 ) Lukas33
9) Joe S.
10) FLYERS FAN :D
11) Cathy
12) cepi
13) Anty
14) dunim
:dup:
Já si ještě jednou pročtu princip ligy, ale vypadá to, že je to více propracovaný než yahoo fantasy, což by se mi určitě líbilo. Pokud to tak je, tak se určitě přihlásím. Jen snad nepropásnu draft. :nervozny:

EDIT:
Přečteno. Téměř pochopeno. Jdu do toho. :yes:
update:
1) fantomas
2) honziss
3) petrik
4) kajo
5) Selly8
6) Ohlund
7) megaton
8 ) Lukas33
9) Joe S.
10) FLYERS FAN
11) Cathy
12) cepi
13) Anty
14) dunim
15) rono - aj ked po tomto rocniku... :roll2:
Jsem čekal kdo a kdy to vytáhne. No, netrvalo to dlouho. :giggle:

Já vím, sral jsem na to, ale na yahoo už (asi) pokračovat nebudu, jednak je to očividně méně propracovaný než toto a jednak ten novej design mi vůbec nevyhovuje. Navíc když ti oddraftuje tým někdo "jinej", tak mi věř, že by to nebavilo nikoho.

Keeper mě fakt zaujala a já rád hraju něco, co není na jednu, dvě sezóny, ale na dělší dobu, nebo-li franchise. Proto třeba tak strašně miluju BE a GM v NHLku (dříve Dynasty Mode), nebo fotbalové či hokejové manažery. :slintac:
Este ma napadol sposob akym trochu odbkat ten aukcny draft – mohli by sme z neho po vzajomnej dohode urobit draft “kombinovany”

Prvych napr. 5 kol by boli aukcie (top hraci) s tym ze kazdy tim by si mohol vydrazit max. 5 hracov (jedneho na kolo). Zvysne kola by uz mohli byt klasickym hadom – jednoducho by sa uz nebidovalo a kto si koho vyberie toho si aj draftne za vyvolavaciu cenu 0… :neviem: len by to museli vsetci poctivo dodrzat
Takto by sa to snad mohlo o nieco skratit
a nebola tam "podmienka" 12 hracov? :giggle:
cepi píše:a nebola tam "podmienka" 12 hracov? :giggle:
Noo – mozno by san as naslo dost na dve 12-clenne konferencie :neviem: alebo aspon 10-clenne
petrik píše:Este ma napadol sposob akym trochu odbkat ten aukcny draft – mohli by sme z neho po vzajomnej dohode urobit draft “kombinovany”

Prvych napr. 5 kol by boli aukcie (top hraci) s tym ze kazdy tim by si mohol vydrazit max. 5 hracov (jedneho na kolo). Zvysne kola by uz mohli byt klasickym hadom – jednoducho by sa uz nebidovalo a kto si koho vyberie toho si aj draftne za vyvolavaciu cenu 0… :neviem: len by to museli vsetci poctivo dodrzat
Takto by sa to snad mohlo o nieco skratit
A nechtěli byste rovnou, že bysme si ty hráče rozdali jako karty a hráli s nima žolíka? :slap:
Já fakt čumim, co tady vymejšlíte :-O čert jednou pro vždy vem, na co ste zvyklí, uvědomte si, že keeper liga tu opravdu neni od nákýho nekonečnýho šachování a promejšlení, jak ten draft - co by byl přitom podobně dlouhej(!) jako váš dosavadní - aspoň o 20 minut zkrátit. Pokud k tomu takle přistupujete, tak to se na mě nezlobte, to se do toho ani nehrňte.

Stejně tak nějaká 10členná liga... to prostě nejde si takle říct. 12členná liga je to od toho, aby přesně vycházelo play-off (dva nejlepší týmy základní části maj bye až do semíčka, prostě maj výhodu jednoho vynechanýho kola) a zrcadlově pak i "play-down" (resp. pavouk útěchy). Desetičlenná by prostě nedávala takovej smysl (a ostatně ani nevim, čemu by to jako pomohlo).

Jednoduše přestaňte koumat. Máte tu před sebou formát, prověřenej zkušenýma hráčema (čimž nemyslim nutně nás s honzissem), a tak to prostě berte... jako "ano/ne" - buď do toho du, nebo ne. Nic mezi. Myslim, že sme vám nejmín na sto řádcích jasně popsali, kde spočívá ta (nepopiratelná) atraktivita keeperu, všechno sme vysvětlili, proč tomu tak je - a osobně si teda myslim, že to všechno nákej o pár minut delší draft (týkající se jednoho jedinýho dne jednoho jedinýho podzimu vašeho života mimochodem) bohatě přebohatě vynahradí. Pokud vám tohle nestačí, tak... popravdě nevim, co s váma už.
jaaj ved ma hned nezozerte :D

IMO z 10 clennej ligy vyjde PO uplne rovnako, predpokladam ze pocet postupujucich sa da nastavit nie? tak ako moze postupit 6 z 12, tak snad moze postupit aj 6 z 10 a bude to uplne to iste :neviem:
No už to neni zrcadlo prostě a hádám, že pokud najdeme 20 lidí, najdeme i 24..
Na úvod, ak neprekážam, som za. Ale neručím za seba v zdraví, zvykne mi z Fantasy prepínať a nerobím nič iné. :dudo: Tento rok som v jednej lige bol pre mňa nepochopiteľne 18. po prvom mesiaci (po drafte som bol s tímom spokojný). Prekopal som celý tím množstvom výmien a kým som odchádzal do zahraničia už som bol na PO pozíciach. Ale žiaľ, prišiel som do nového apartmánu, kde mal byť internet vybavený a BUM!, nič nebolo vyriešené. Dva týždne som mal množstvo nezmyselných vybavovačiek čo mi nabúralo 3 matchupy a prišiel som o PO ako na HF2, tak vo "svojej" lige, v ktorej som strávil celé týždne tým, aby som dosiahol PO. :plac:

Keeper ligu som chcel vždy rozohrať, jednak k tomu tímu je väčší vzťah ako k tímu, ktorý na konci sezóny vymením a ostane z neho tak možno meno... a na druhej strane ako bolo spomenuté, väčšmi sa masíruje ego nás diskutérov, pretože treba dobre odhadnúť potenciál do budúcna.

Ak so mnou nemáte problém, rád sa pridám ale bol by som rád, keby sa prebrali stats v ktorých by sa súťažilo. :ninja:
Sloter píše:Prekopal som celý tím množstvom výmien
Berieme, takýchto hráčov treba čo najviac. Záujem o YFL každý rok mierne stúpal, myslím že 24 ludí na 2 12 členné konferencie (ligy) nebude problém.
update:
1) fantomas
2) honziss
3) petrik
4) kajo
5) Selly8
6) Ohlund
7) megaton
8 ) Lukas33
9) Joe S.
10) FLYERS FAN
11) Cathy
12) cepi
13) Anty
14) dunim
15) rono
16) Sloter
já mám určitě taky zájem
Vidím, že zájem je, za což jsem rád. Doufám, že se najde ještě dalších 7 hráčů a rozjedou se obě plánované keeper ligy/konference.

Když už tedy víme, že se tenhle projekt rozjíždí, rád bych otevřel otázku stats, na které budeme v keeperu hrát. Když jsem koukal na stats, na které hrajete v non-keeperu a měl bych to brát jako předlohu, tak víceméně nemám nic proti tomu ponechat stejné hráčské stats s tím, že bych možná zvážil, jestli nevyhodit GWG. Důvod je ten, že je to čistě luckerská statistika. Na GWG neexistuje žádný skill, nikdo nedokáže odhadnout, jestli danej hráč bude nebo nebude dávat vítězné góly a fanta je právě o tom, že by člověk měl mít možnost svou volbou nějak ovlivnit každou stats. Takže bych byl rád, kdybyste se k tomu vyjádřili a řekli své stanovisko. Pokud na GWG mermomocí hrát chcete, tak ok, přijmu, nicméně bych byl raději pro to tuhle stats vyhodit.

Nicméně na čem budu trvat jsou úpravy u brankářských statistik. Pokud jsem nic nepřehlédl, tak nehrajete na L (prohry) a GA (obdržené góly) a naopak tam máte GS (starty). Jsem jednoznačně pro to, aby GS šly pryč a byly nahrazeny L a GA. Důvod je ten, že v té podobě bez L a GA je to pro všechny strašně jednoduché - každej může vždy nasadit všechny brankáře a nemusí se ničeho bát, že by mu to posralo nějaké statistiky. Aneb rovná se žádné taktizování. Rovná se méně manažerského faktoru. Rovná se větší nuda a strojovitost. Fanta by měla být co nejvíc o tom, jak danej manažer dokáže tyhle věci odhadnout, zvětšit tu míru jeho zásahu, aby to nebylo jen o tom, co předvede ten hráč na ledě, ale i o tom, jak s tím, co hráč na ledě předvede, naloží fantamanažer.

Sakra, je neděle, poslední den matchupu, je to 7-7, ale já potřebuju vyhrát, W i L a dokonce i SHO jsou vyrovnané a GA vedu jen o 3 góly, mám to risknout a postavit mého brankáře, který dnes chytá proti Buffalu abych měl šanci na to, že překloním na svou stranu W a třeba i vychytá shutout a tím vyhraju celý matchup? Anebo ho nepostavit protože si myslím, že to posere, dostane 4 góly a prohraje, čímž ztratím GA i L a nakonec i celý matchup prohraju?

O tomhle by měla být fanta. Ta možnost ovlivnit svým vlastním tahem celý matchup je k nezaplacení. Upřímně, stavět vždycky všechny brankáře a nemuset nad tím vůbec přemýšlet, by mě asi fakt nebavilo. Není větší nuda, než když se hraní fanty smrskne na to, že tam člověk vleze jednou denně na 2 minuty, aby nastavil sestavu a tím to pro něj končí.

Můj návrh je tedy takový, aby se hrálo u hráčů na G, A, P, +/-, PPP, SHP, SOG, HIT, BLK, FOW a po diskuzi možná i GWG. U brankářů pak na W, L, GA, GAA, SV, SV% a SHO.

Tak se k tomu kdyžtak nějak vyjádřete. :)
Za mě brankářský stats - spot on. V současnym nastavení si to ani pořádně nedovedu představit. Pokud tam chcete mít GS, neni nic jednoduššího než navýšit minimum startů pro jeden week (my to máme na čtyřech, vy mám pocit na dvou, to je malinko). Jinak je GS dost zbytečná statistika podle mě - a přímo vražedná v kombinaci s absencí GA a L.

GWG bych pak klidně nechal, takový zpestření - alá podobně neodhadnutelný SHO u golmanů - podle mě nejsou na škodu.
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS