Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Keepeři potvrzení, nastává tedy čas draftování. :jupi:

Pro zajímavost dvě stats z letoška dle ranku Yahoo:
nejvýš postavenej zahozenej hráč - Andrew Ladd (#79)
nejníž postavenej keepnutej hráč - Jacob Trouba (#280)
asi som blby ze to pripominam :D ale ako je to s tym mojim trestom kvoli ktoru som mal stratit tusim 1. kolo draftu?
To se týkalo prospect draftu (a zahrnovalo to i 3. kolo :-D ) a bylo to reflektováno v příslušnym topiku. :)
fantomas píše:To se týkalo prospect draftu (a zahrnovalo to i 3. kolo :-D ) a bylo to reflektováno v příslušnym topiku. :)
jaj taak :D nejak som to zle pochopil
draft som planoval riesit cez mobil, ale 20:57 som zistil ze na to potrebujem stiahnut nejaku jahuu pikacovinu inak ma to k draftu nepusti... a do toho sa mi pustat vobec nechcelo takto po opici tak som sa na to vykaslal a nechal to na autopick :D kedze som sa predtym nedostal ani k nastaveniu tych prospectov do "do not draft" kategorie dopadlo to jak to dopadlo... (sorry)
apson budem mat zaujimavejsi uvod sezony kym nejak utrasiem zostavu :giggle:
mám dost obránců, tak kdybys měl třeba zájem :D
Preshow Destroyers ide do sezony s tymto kadrom (novi hraci su cerveno zvyrazneni ..na cierno su keeperi):

GK: Lundqvist Anderson Miller

oproti minulej sezone nahradil Miller Howarda (malo by to byt zlepsenie) povodni brankari su vsak zase o rok starsi a pravdepodobne je to najstarsia brankarska trojica v lige a teda tento post do buducna je dost otazny..tuto sezonu ocakavam priemer v lige

D: Karlsson Letang Boychuk Green Parayko Girardi Nesterov

Boychuk s Greenom napokon ostali a podpisali nove zmluvy...velku radost mam zo zisku Parayka, ktory ma potencial byt keeperom na konci sezony..obrana je doplnena vet Girardim a mladikom Nesterovom...ocakavam ze obrana by mala patrit medzi tie TOP

F: Kopitar Thornton Rakell Dubinsky Simmonds T.J. Oshie Huberdeau Teravainen Palat Atkinson J.T. Miller Brouwer Horvat

hned na uvod treba povedat ze utok nebol na zaciatku sezony nikdy tak mlady..trejdom prisiel pocas minulej sezony Huberdeau..zadarmo Rakell na konci sezony..Teravainen z juniorky...draftom Palat Miller ci Horvat..v tejto chvili neviem predpokladat ako dobry/zly bude tento utok...ale jednym dychom musim povedat ze mam z neho lepsi pocit ako pred minulou sezonou

celkovo je tim najmladsi aky kedy bol..niekolki novi hraci maju sancu byt keepovatelny na konci sezony a sam som zvedavy ako sa mu bude darit..celkovym cielom je dostat sa opet na stupne vitazov

na zaver este historicke okienko..tito hraci posobia od sameho zaciatku v time:

Lundqvist Anderson Karlsson Letang Boychuk Kopitar Dubinsky T.J. Oshie

co je priblizne 35% zo sucasnej zostavy
krasny uvod sezony :D Panthers have confirmed that Huberdeau will miss 3-4 months
vymením Crosbyho
nani92 píše:vymením Crosbyho
:arrow: Girardi

:serus:
Nenastavil som zostavu :slap: debil
Nemá někdo k dispozici brankáře? Nemusí to být nějaké top jméno ani člověk, co odchytá 100% zápasů. Klidně spolehlivý 1B gólman nebo někdo, kdo má aspoň půlku zápasů? Někdo, koho by mi nebylo líto pustit po sezoně, protože počítám, že Murray příští rok už někde bude jednička. Pokud ano, ozvěte se v PM nebo posílejte nabídky v Yahoo.
rozeslal jsem par nabidek tak na ne mrknete, kdyztak poslete protinavrh
Kratke zhrnutie po 3.kole (alebo inak..Keď sa človek nudí v práci):
Na tabuľku sa momentálne pozerá veľmi dobre ale je treba povedať že to možno nie je úplne zaslúžené keďže trošku mi dopomohol aj rozpis..čo sa týka hracskych stats tak sa radím k priemeru ligy (som na 4.-9.mieste v súhrnných stats okrem ďalších spomínaných) napriek tomu mám pozitívnu matchup bilanciu vo všetkých stats okrem G a GWG.. Dominujem (top3) iba v náhodných SHG a v hitoch a blokoch... Celkovo však ani v jednej stats nie som v najhoršej trojke čo je určite pozitívne

V brankársky stats mám pozitívne 4 stats ( v troch som top3) v jednej mám bilanciu vyrovnanú a len v jednej prehravam... Celkovo dostávam v súhrnné veľa gólov ale z veľa striel a mam veľa prehier čo však súvisí s tým že mám veľa brankársky štartov (21 a len Humenné má viac) kvalitatívne musím brankárov pochváliť keďže podávajú v rámci ligy top výkony

Potešili :thumbsup:
Anderson
JT Miller
Vesey
Simmonds
Karlsson

Sklamali :thumbsdown:
Dubinsky.. Bol keepnuty ale bohužiaľ už nie je medzi nami
Palat
Parayko

Napokon trošku dlhšie zhrnutie :D
Nechal som dvoch 4 bodových hráčov na benchi :(
Anty píše:Nechal som dvoch 4 bodových hráčov na benchi :(
:hehe: :hehe: :hehe: Dík za pomoc. Ale stejně ty body vyhraješ v pohodě, akorát si posadil GWG, kterej by ti pomohl. Uvidíme, jak to dopadne, hity a bloky snad uhájím, ve hře máme PPP a áčka ještě. A pokud tobě nastoupí Hank i Plešoun, tak otočíš saves. Každopádně gólmani tento týden ode mě paráda :klobuk:
Vcelku som sa obával aký výsledok dnes ráno uvidím vzhľadom na okolnosti ale napokon 8:8 vyzerá super :) tvoji brankári má zničili :-D dneska mi Anderson nejakými 40 zákrokmi zachránil aspoň jednu gk stat keď už nič

Každopádne pokračujem v dobrom vstupe do sezóny :thumbsup:

Čo sa týka hráčov na trade tak hlavne čo sa týka Oshieho platí se chcem zaň keepovatelneho centra čo chodí na buly alebo teoreticky Gk.. Do trejdu môžu byť zahrnuté picky a ini pravdepodobne nekeepovatelni hráči
Pěkně to Anderson otočil no :-D Remíza asi zasloužená, můj útok neměl moc dobrý týden a zachránili mě brankáři. Se svým vstupem do sezony jsem taky na výsost spokojený, mým skromným cílem bylo po rebuildu bojovat o PO, tak uvidíme, co z toho bude, zatím je brzo, ale daří se nadplán.
Po debakli sa črtá ďalší... Lundqvist na benchi Anderson pri manželke.. S Markstromom/Millerom/Lehtonenom ďaleko nedojdem

Dneska som sa ešte tešil ráno keď som videl výsledok že Lundqvist má SO a prdlajz ...na 5 minút bol vystriedany a tak ho nedostal :?

Tvle kto má Rantuu? Asi mam záujem :D
po dlhsom case kratky report

od toho posledneho reportu po 3. kole prisla mizerna 7zapasova seria kedy som mal bilanciu 1 vyhra 1 remiza a 5 prehier a az teraz prisli 4 vyhry v rade (rovnaky traja superi zo zaciatku sezony + Beavers) drzim sa zazracne na 2. mieste tabulky aj ked je to velmi vyrovnane

celkovo pokracujem v nastolenom trende z uvodu sezony kedze v drvivej vecsine stats som priemerny a takmer v nicom nedominujem a na druhu stranu takmer v nicom nie som hlboko podpriemerny..ocakavam mierny prepad a dufam ze zakladnu cast zakoncim na urovni 5.miesta co mi zaruci PO (v PO je to uz aj trosku o stasti ci trafim tyzden) ale bude to este boj kedze teraz ma cakaju superi s ktorymi som prehral (3 debakle) az na Humenne a remizu s Hogsmeade

player update:
:thumbsup:
Atkinson - moj najlepsi hrac tuto sezonu a to nebol keeper
Karlsson - splna presne to co som ocakaval a je top medzi obrancami
JT Miller - dalsi non keeper ktory napriek nizsiemu icetimu zbiera slusne body
Rakell - 38 zapasov 19 golov.. co viac k tomu povedat?
za posledne obdobie pochvalim aj Ryana Millera (chytil dobru formu a drzi ma nad vodou) ci prebudeneho Oshieho (nikto nema viac bodov za posledny mesiac ako on)

:thumbsdown:
Lundqvist - kym bol Rantaa zdravy tak Lunda na par zapasov vytlacil z brany..ak Qvist nezacne lepsie chytat tak tato sezona bude len tazko uspesna (za posledny mesiac SV% 87,3 a to mal jedno ciste konto)
Kopitar - 4 goly v 40 zapasoch
trochu sa pokazil Simmonds hlavne co sa tyka minusiek a aj slabsou produktivitou znegoval pochvalu z minuleho reportu

specialnu kategoriu mam pre dvojicu Letang Anderson kedze jeden sa opet zranil a druhy sa neukazal v kabine uz dost dlho (manzelke drzim prstiky)..budem ich potrebovat

vymeny zatial nechystam ak to vyrazne nepokazim

celkovo ak sa niekto pozrie na kvalitu mojich utocnikov tak sa musi cudovat co robim na 2. mieste tabulky..ale tak snad budem podavat lepsie vykony ako po poslednou generalnom reporte :)
Anty píše:drzim sa zazracne na 2. mieste tabulky aj ked je to velmi vyrovnane
No teďka to bude zajímavé, hrajeme spolu, já jsem čtvrtý a ztrácím nějakých 5 bodů na tebe, pokdu nějak výrazně prohraju, top 2 mám dost možná mimo dosah.
No ja budem rad ak udržim podobný stav ako máme teraz
Moje bilance gólmanů je neskutečná... 3GP 3W 3SO :cool: . To jsem určitě nikdy neměl a ani mít už asi nebudu.

Taková malá záplatička na tu obvyklou bídu.
A stejně zatim prohráváš :-D takový nestoudný plýtvání! :-P
ale jen 7-10 coz je pro me vyhra :lol2:
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES