Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Halifax Royals

Jon Quick
Ben Bishop

Alec Martinez
Mark Giordano

Max Domi (nemám ho na súpiske, bude ho treba nahodiť ručne)
Jonathan Toews
Jeff Carter
Phill Kessel
Mikael Granlund
Tyler Toffoli
Alexander Wennberg
Jeff Skinner (získaný trejom)

Prospect pool:
Sebastian Aho
Springfield Duffmen - prozatím

G - Bobrovski, Gibson

D - Doughty, Ekblad

LW - Gaudreau, Forsberg

C - Giroux, Matthews, Eichel

RW - Voráček, Pastrňák

K jednání
G - Petr Mrázek
D - Duncan Keith, Matt Niskanen, Ryan Ellis, Nick Leddy
F - V útoku kromě těch, které nekeepnu jsem choten jednat i o Eichelovi a Voráčkovi
Holland's Red Army

Carey Price

Brent Burns
Brent Seabrook
Keith Yandle

Sidney Crosby
Patrick Kane
Patrik Laine
Alexander Radulov
Chris Kreider
Mats Zuccarello
Kevin Hayes
Dylan Larkin

Prospect pool:
Pierre-Luc Dubois
Yevgeni Svechnikov
Alaska Wolves keepers:

P. Rinne
S. Varlamov
M. Smith (via trade)

V. Hedman
E. Johnson

N. Backstrom
A. Panarin
M. Duchene
M. Rantanen
R. Johansen
A. Barkov
B. Wheeler

Prospect pool:
Z. Werenski
K. Connor
BIG BAD BRUINS KEEPERS

Devan Dubnyk
Robin Lehner
Brian Elliot

Shea Weber
Dougie Hamilton
Torey Krug (trade)

Evgeni Malkin
Vladimir Tarasenko
Tyler Seguin
Jamie Benn
Sean Monahan
Alex Galchenyuk

Prospect pool:
Mantha
Keller
Zacha
:!: Změna pravidel :!:

Již s ohledem na tuto sezónu, a aniž bych to podrobil zdlouhavému hlasování, zavádím po dřívější konzultaci s deputy commishem tomasinhem tzv. "play-off reseeding", což jednoduše znamená, že se v každém kole play-off vždy automaticky spáruje po základní části nejvýše postavený tým s tím nejníže postaveným.

Myslím, že takovému nástroji celkem velí selský rozum, proto jsem rozhodl takhle unilaterálně.
Taky váha zisku Presidents' Trophy se tímto okamžitě zvyšuje, což považuju za plus. :)

:!: Změna pravidel :!:

Další, již odhlasovaná změna pravidel se týká pořadí na doplňovacím draftu.

Doteď to bylo nastavené tak, že kdo trůnil na posledním místě po consolation play-off, bral jako první (letos petrik). Od draftu 2018 se nicméně pořadí draftu v Yahoo bude určovat pořadím po základní části.

Pořadí na prospect draftu se nadále bude určovat náhodným generátorem zvlášť pro obě poloviny tabulky. Tenhle systém rozhodně zachovávám a hlasování nepodrobuji, jakž takž to koneckonců simuluje reálný NHL draft.
NoBa Witchers Keepers

Cam Talbot
Cory Schneider

Roman Josi
Rasmus Ristolainen
Jacob Trouba
Seth Jones

Patrice Bergeron
Ryan Getzlaf
Mark Scheifele
James van Riemsdyk
Ondrej Palat
Mike Hoffman

Prospect pool:
nikto
COLORADO DRAGONS keepers


1. Frederik ANDERSEN, G
2. Petr MRÁZEK, G (trade from Logan)

3. Kevin SHATTENKIRK, D
4. Justin SCHULTZ, D
5. Shayne GOSTISBEHERE, D

6. Steven STAMKOS, C
7. Kyle TURRIS, C
8. Derek STEPAN, C
9. Gabriel LANDESKOG, LW
10. Matthew TKACHUK, LW
11. Jordan EBERLE, RW
12. Conor SHEARY, RW/LW (trade from Heny)

keeper roster aktualizovaný o 12. hráča

Prospect pool:

1. Tyson JOST, C
2. Kieffer BELLOWS, LW
3. Shea THEODORE, D
Keep:
by Silesia Ice Miners

Braden Holtby
Tuukka Rask

Dustin Byfuglien
Oliver Ekman-Larsson
Alex Pietrangelo

Ryan O'Reilly
Vincent Trocheck
Max Pacioretty
Mika Zibanejad
Jonathan Drouin
Kyle Palmieri
Nino Niederreiter

&
Mitchell Marner
Brock Boeser
Christian Dvorak
Springfield Duffmen


G - Bobrovskiy Sergei, Gibson John

D - Doughty Drew, Ekblad Aaron, Keith Duncan,

LW - Gaudreau Johnny, Forsberg Filip

C - Eichel Jack, Giroux Claude, Matthews Auston

RW - Pastrňák David, Voráček Jakub

Prospects

D - Provorov Ivan
C/RW - Konecny Travis
:!: DŮLEŽITÉ :!:


Přidělil jsem všem keepery a upravil draft order podle off season trejdů. Prosim všechny, aby si obojí ve vlastním zájmu překontrolovali v draft results (viz https://hockey.fantasysports.yahoo.com/ ... aftresults" onclick="window.open(this.href);return false; ). Případně u mě co nejdřív reklamovat nepřesnosti. Dík

Zajímavosti:
nejníže postavený keeper na Yahoo ranku: Erik Johnson (317; petrik)
nejvýše postavený nekeeper na Yahoo ranku: Corey Perry (69; Lukas33)

Nyní - když dáte add player, uvidíte všechny nekeepovaný hráče, kteří se objeví na draftu. Jsou mezi nimi nicméně i prospecti (hned nahoře Marner, Werenski, Aho...), který si samozřejmě na draftu můžou vytáhnout pouze jejich majitelé, takže všem ostatnim doporučuju si je v pre-draft rankings všechny nastrkat do "Do Not Draft", aby vás pak na draftu nezradila intuice a nepřipravili jste se zbytečně o pick.
uz dlhsie sa snazim o nejake vylepsenie/ozvlastnenie co sa tyka prospectov a mam novy navrh

mne osobne chyba moznost mat dlhsie chraneneho aspon jedneho prospecta bez nejakych podmienok..hlavne z toho dovodu ze niektorym hracom trva dlhsie kym sa presadia a velmi casto sa stava ze prospecti prepadavaju..hodi sa to hlavne u brankarov a obrancov kde vyvoj trva zväcsa dlhsie.. ako si to teda predstavujem?

podmienkou by bolo ze hrac by musel mat na zaciatku sezony (napr. k 1. oktobru) maximalne 24 rokov s tym ze to moze byt iba hrac ktory bol uz predtym draftovany na prospect drafte danym timom v predchadzajucich sezonach (hraca na novej pozicii PROSPECT + by som teda nemohol len tak draftovat na prospect drafte, ale by som ho na tuto poziciu len presunul z klasickych PROSPECTov)

PRIKLAD:
hrac X bol vytiahnuty na Prospect drafte v sezone 2017/18 podla klasickych podmienok..pred sezonov 2018/19 by vsak uz nesplnal podmienky a od novej sezony by uz nemohol byt klasickym PROSPECTom .. a tak ho dany tim umiestni na novu poziciu PROSPECT + kde by mohol byt az do 24 rokov bez ohladu na pocet odohranych zapasov v NHL


navrhol by som takuto anketu (najprv mozme o tom samozrejme este diskutovat, napr. o presnych podmienkach novej pozicie):

alternativa 1.: doterajsi system teda
3 x PROSPECT

alternativa 2.: doterajsi system + jedna nova pozicia
3 x PROSPECT
1 x PROSPECT +

alternativa 3.: namiesto jedneho prospecta zo sucasneho systemu jeden novy
2 x PROSPECT
1 x PROSPECT +
No nieco na tom je ze niektore timy dusia v prvych sezonach mladych v bottom 6 s nizkym IT a prominentnejsiu ulohu v time im umoznia az ked uz v nasom yahoo nesplnaju podmienky na keepovanie medzi prospektmi. V takom pripade mame moznost risknut to s nimi a keepovat ich ako regularov (aj ked si to zatial realnymi vykonmi nezasluzili) alebo ich pustit k vode a riskovat ze to casom poriadne olutujeme...

Ja nie som apriori proti, ale ak by sme do toho isli tak z mojho pohladu jednoznacne do alternativy 3, t.j. ze celkovy pocet prospektov by zostal 3ks, ale jeden z nich by mohol byt v kategorii prospect+
Okrem toho samozrejme aj to ze na prospect+ by mohol byt “povyseny“ len hrac ktoreho som uz predtym mal v time ako prospecta.
Co sa definovania prospect+ tyka – dal by som tam len jedinu podmienku a to draft eligibility v poslednych 5 draftoch. Do 5 rokov po drafte by uz malo byt v 99% pripadov jasne kto na co v NHL ma...
no ja nesuhlasim s ani jednou moznostou.. ta alternativa 3 by sa dala, ale to by museli byt uplne specificky nastavene pravidla co sa mi zda zbytocne. tie navrhovane ze max 24r. a draft eligibility 5 rokov su absolutne extremy.. (neviem si predstavit ze niekto ziska 13 spot, napr taky barzal na 3-4 roky, lebo brankari). pri pohlade na pravidla prospectov, je kazdemu jasne, ze niektore posty sa ,, neoplati,, brat.. nie je to fer, ale ziadna tragedia. cesty ako ziskat G su.( vysoky draft), trejd( ved aj tuto sezonu bol trejdnuty prospect za G, co sa da brat ako g ziskany cez prospect pool)...( coskoro ma to tiez caka).. mozno by sa dalo pri niektorych poziciach navysit GP, kym stratia prospect status.. :neviem: (a nie som si isty ci to nenavrhoval Heny niekedy u vsetkych a nepreslo to).
dunim píše: (neviem si predstavit ze niekto ziska 13 spot, napr taky barzal na 3-4 roky, lebo brankari).
no toto by sa dalo lahko osetrit napriklad tym ze na tom prospect+ spote by hrac mohol byt iba 1 sezonu
To neni vůbec marný, díky za příspěvek, Anty.

Za mě ideálně takhle:
Definice Prospecta+ s ohledem na 2018/19:
1) max. 24 let k 1. říjnu 2018
2) majitel si daného prospecta sám vybral, nejtrejdoval pro něho
3) majitel daného prospecta měl po dvě celé sezony v rámci prospect poolu
4) daný prospect za ony dvě sezony v prospect poolu neodehrál více než 120 zápasů
Body 2) a 3) oceňují dlouhodobou práci manažera a dávají mu extra šanci zhodnotit loajalitu vůči hráči, kterýmu věří, což je z mýho pohledu důležitý. Vzít na prospect draftu 22letýho sleepera a pak si ho dva roky rezervovat s pomocí P+ podle mě neni až takový umění a neni to uplně v zájmu hry.

Bod 4) je potom důležitej na základě jednoduchý logiky: Anty to (rozumně) navrhuje za tim účelem, aby dostali adekvátní šanci na rozkvetení i beci nebo golmani (/ v mládí déle zranění prospecti), co na ni obecně čekají dýl. Nedává tudíž smysl, aby na P+ postupoval regulérně zaběhlej mladík, i když ho manažer jako prospecta už jednou keepoval a prokázal mu tim (logickou) důvěru.
Definice postu P+:
Hráč, co splňuje všechny body uvedené výše, může na Prospect+ pobýt pouze jednu sezonu.
Na 2. sezonu tentýž hráč získává nárok jedině tehdy, pakliže ve své první P+ sezoně neodehrál více než 50 zápasů*.
* všemi "zápasy" se mimochodem míní pouze základní část
Co vy na to? Líbilo by se vám to takhle, i po tom vysvětlení?

Osobně jsem potom pro variantu 3P a 1P+, ale o tom už by se případně hlasovalo v rámci celý ligy.
Ufff, no ty si to riadne skomplikoval s tolkymi kriteriami… (aj by si nam pred sezonou vzdy preveril vsetkych prospectov aby sme vedeli ktori nam splnaju podmienky prejst na prospect+ ? :D )
Ja osobne nie som proti. Ale neprekaza mi ani sucasny stav. Budem spokojny s akymkolvek vysledkom hlasovania.
Ale aby teda bolo jasne – nebudem tuto zmenu blokovat a hlasujem ZA
petrik píše:aj by si nam pred sezonou vzdy preveril vsetkych prospectov aby sme vedeli ktori nam splnaju podmienky prejst na prospect+ ? :D
Jasně, s tim se počítá, to je moje práce, cepi mi za commishování takový prachy neplatí jen tak zbůhdarma. ;)
mne sa súčasný systém páči a nehlasujem za žiadnu zmenu
nani92 píše:mne sa súčasný systém páči a nehlasujem za žiadnu zmenu
Aby bylo jasno, tak hlasování ještě spuštěno nebylo a bude se klasicky provádět po zprávách.

Teď je jen čas na připomínky.
Ja som určite za, IMO tie obmedzenia, čo napísal fantomas vyzerajú dostatočne.

Neviem len, či 2+1 alebo 3+1. Prvý dojem bol 3+1, ale zase, 4 hráčí x 12 tímov, nie je to už priveľa. :hmm:
fantomas píše:To neni vůbec marný, díky za příspěvek, Anty.

Za mě ideálně takhle:
Definice Prospecta+ s ohledem na 2018/19:
1) max. 24 let k 1. říjnu 2018
2) majitel si daného prospecta sám vybral, nejtrejdoval pro něho
3) majitel daného prospecta měl po dvě celé sezony v rámci prospect poolu
4) daný prospect za ony dvě sezony v prospect poolu neodehrál více než 120 zápasů
ja by som to nechal v takejto podobe, ten bod 4 by som už osobne neštiepil, že v prvej sezóne neodohral viac ako 50 zápasov.

Toť môj názor
Ok, panove, tak zase predavame tym.

Andymu diky za nabidku docasnyho zaskoku (a ostatnim za tipy), ale nakonec sem se rozhodl vsadit na dlouhodoby reseni a overenou hracskou kapacitu, honzisse. Toho uz nekteri z vas znaji z pocatku HF keeperu, kterej sme spolu rozjizdeli. Honziss se pak s nama nahle rozloucil, pac se fantou prehltil, ale ted slibuje, ze je zpatky pri chuti a plny energie. Jako reseni behem sezony pro me coby commishe idealni - aktivni hrac, kteryho dobre znam a on ma v maliku keeper pravidla.

Zaroven dekuju i Loganovi, kterej se do letoska radil k nejaktivnejsim hracum, i co se trejdu tyce, a vybudoval velice solidni core, bohuzel se ale holt projevily trvalejsi casovy indispozice.

Transfer tymu provedu az nekdy navecer, jen co dorazim k PC.
fantomas píše:Transfer tymu provedu az nekdy navecer
navecer o 2 tyzdne? :jn: som si nasil budu na seba:) ale tak to ma fungovat a za honzissa :thumbsup:
kader ma(l) logan inak naslapany a ak by mu to casovo vychadzalo a venoval sa timu, to PO by dal asi s prehladom; no, aj ten zaver bude este zaujimavy
no co bude spustene hlasovanie? :D nieze by to nejak ponahlalo
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS