Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

tomasinho píše:
Anty píše:drzim sa zazracne na 2. mieste tabulky aj ked je to velmi vyrovnane
No teďka to bude zajímavé, hrajeme spolu, já jsem čtvrtý a ztrácím nějakých 5 bodů na tebe, pokdu nějak výrazně prohraju, top 2 mám dost možná mimo dosah.
tak si vyrazne vyhral :-(
mohlo mi byt jasne ze ked napisem report tak pretrhnem vitaznu seriu :?
Anty píše:tak si vyrazne vyhral :-(
Ani nevím, kde se pak tak najednou vzal takový náskok, ale nestěžuju si, posun na druhé místo potěší, i když to bude hodně těsné, megaton taky vyhrál dost. Navíc teďka hraju s Henym.
velmi zly prvy den Po zapasu + po Lundqvistovi zraneny aj Anderson...zacinam hladat uterak
Pred rozhodujúcimi dvoma dňami sa nám to vyrovnalo.. Dokonca máme na chlp presne počet hráčov ktorí zasiahnu cez víkend do hry a podobné je to aj v bráne

:nervozny:
Podobne u mňa. Veľmi vyrovnaný zápas, skoro všetky stats. :scare:
velmi tesny zapas s Loganom dotiahnuty to vitazneho konca a tak aj tretikrat si zahram o medaily :!: :thumbsup: po predchadzajucich tretich miestach by bolo fajn uz konecne postupit do finale... Henyho powerhouse sa vsak zda byt neprekonatelny

v lige ma dvakrat deklasoval 3:12 a 3:13 a tak budem potrebovat fantasticke vykony golmanov a Henyho jeden z najslabsich tyzdnov sezony

do neho :box:
Pěkně se pobijte kluci, mě čeká kalifornské derby s Lukym :-D Taky žádná procházka růžovou zahradou, obhájce, který zachránil PO v posledních kolech a zase vystrkuje drábky narozdíl od reálných Kings. Snad moji kouzelníci z Prasinek v čele s McJesusem ale ještě aspoň dvakrát zakouzlí :box:
V polovici sezóny som si myslel, že nebude ani to PO, takže semifinále považujem za zázrak. Veľmi mi pomohli brankári, síce mali striedavé výkony (napr. Quick SO a potom 2 góly z 5 striel :-D ), ale celkovo z toho vyšli slušné čísla. Vpredu to bolo veľmi tesné, G a GWG som napríklad prehral o 1, bloky som zase o 1 vyhral a podobne.

3 hviezdy série:
:winner1: Znovuzrodený Toews (3+2, +4, a nejaké tie SOG a FW)
:winner2: Quick (93.1% a 1 SO)
:winner3: trochu nečakane Giordano (2+2, +5, 7 SOG a 13 BLK)

Podstatne viac čakám od Perryho (asi zbytočne), Wennberga - ten nejako pred PO stratil formu, pridalo sa drobné zranenie a aspoň jeden z dvojice veteránov D.Sedina Sharp by si mohol spomenúť na predchádzajúce sezóny, aspoň v tom PO. :pray:
velmi vyrovnane ako pred tyzdnom ale pozeram ze Heny ma v hre omnoho viac hracov kua
Môžem začať prípravu na zápas o bronz. Niekam mi odišli útočníci. :neviem:
Lukas33 píše:Môžem začať prípravu na zápas o bronz. Niekam mi odišli útočníci. :neviem:
No myslím, že po dnešním přídělu do brány Della už asi můžeš, není tam pořádně co otočit.
no u nas je vysledok tesny ale tiez velmi nemam kde Henyho pretlacat...potrebujem dnes bodovo explodovat lebo inak to nepojde
Anty píše:ale tiez velmi nemam kde Henyho pretlacat
Tak G, A i PTS můžeš, i když ti zítra hraje trochu méně hráčů. SOG můžou být taky ve hře. Je to ještě otevřené.
tomasinho píše:
Anty píše:ale tiez velmi nemam kde Henyho pretlacat
Tak G, A i PTS můžeš, i když ti zítra hraje trochu méně hráčů. SOG můžou být taky ve hře. Je to ještě otevřené.
A teraz?
Omg 8:9 a ja mám pocit že sa to už fakt otočiť nedá
Anty píše:A teraz?
Omg 8:9 a ja mám pocit že sa to už fakt otočiť nedá
No už to vypadá beznadějně, všude je nějaká ztráta, by se ti abnormálně museli zbláznit hráči v SOG, ale šance je naprosto minimální.
tomasinho píše:
Anty píše:A teraz?
Omg 8:9 a ja mám pocit že sa to už fakt otočiť nedá
No už to vypadá beznadějně, všude je nějaká ztráta, by se ti abnormálně museli zbláznit hráči v SOG, ale šance je naprosto minimální.
Nevim, jak to mate vy, ale ja jsem otocil vcera s joem o 26 (45:19) na +9

A to vetsinou SOG prohravam.
AndyF píše:Nevim, jak to mate vy, ale ja jsem otocil vcera s joem o 26 (45:19) na +9

A to vetsinou SOG prohravam.
Tak při sobotě, kdy ti hraje celá sestava, to ještě jde, ale v neděli, když hraje oběma cca stejný počet hráčů, už to je hodně složité.
gratulujem Henymu k postupu do finale a taktiez aj tomasinhovi..obaja uplne zasluzene aj vzhladom k zakladnej casti

ja si zahram aj do tretice o 3. miesto
Toto bolo trápne. :ninja: Aspoň to tretie miesto skúsim.
Anty, díky :wink2:
Lukas33 píše:Toto bolo trápne. :ninja:
Občas to tak blbě vyjde, já měl dobrý week, tvůj útok slabý a pak aby toho nebylo málo, tak dostane Dell šestku no. Jak se říká, na posraného aj hajzl spadne.
Tak Heny, gratuluju, zasloužená výhra, celý week jsem nějak dotahoval a maloval si, co půjde otočit, no nakonec to skončilo docela jasně. Gólmani těžce zklamali, Jones si vybral na suckování ejméně vhodnou chvilku. Každopádně i vzhledem k průběhu celé sezony to je zasloužený titul, pro mě po menším rebuildu Sloterova týmu tohle je absolutní nadplán a i když prohra ve finále je na pytel a mrzí, pořád to byla úžasná sezona, s jakou jsem vůbec nepočítal.

Díky všem za celou sezonu a gratulace vítězi :vitaz:
gratz :klobuk:
:winner3: Na to ako sa sezóna zo začiatku vyvíjala maximálna spokojnosť. V priebehu týždňa prihodím aj nejaké to zhrnutie sezóny.
gratulujem vsetkym medailistom :klobuk:

zial tento rok to uz nevyslo a myslim ze zasluzene..4 miesto po zakladnej casti a aj PO je pre mna super vzhladom na kader..smerom do buducna pokracujem v postupnej obmene kadra
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS