Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Organizační záležitosti

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Gratulka Henymu i ostatním medailistům. :klobuk:
Díky moc všem za gratulace. Já se přidávám ke :serus: pro Tomáše s Lukášem. Aktualizoval jsem topic s výherci.

Od příští sezóny bych zkusil upravit pravidla pro keep prospektů. Konkrétně pravidlo, jenž určuje počet odehraných zápasů. Momentálně je to nastaveno na 82. Já navrhuji 82+9. Tím +9 se myslí to (nebo by se to uplatňovalo když) je daný rookie pouze vyzkoušen v lize a ani mu oficiálně nenaběhne ELC smlouva. Tento jev bude čím dál častější, a je škoda poté přijít o jeho práva, kvůli těmto testy-zápasům.
Už teď se to týká spousty jmen. Rantanen, Jost, Strome, Boeser, Nylander, Barzal, Keller & Svechnikov.

Stejně tak by se ta plusdevítka mohla aplikovat v případě výměny, pokud by prospekt odehrál v jedné sezóně více než standardních 82 matchů. Není to sice časté, ale stát se to může.

Co vy na to, co myslíte?
Heny píše: Co vy na to, co myslíte?
ja som sa za a zaroven by som navrhol aby sme mohli chranit o jedneho prospecta naviac
ja nie som proti, ale pride mi to zbytocne komplikovane... nemam problem ani so sucasnym stavom :neviem:
Opožděná gratulace všem medailistum! :klobuk:
Moje sezona samozřejmě masivní zklamání, ale střílet kvůli tomu zatim nebudu. Kdyby ale někdo chtěl třeba Saada, nebojte se ozvat...

K příští sezoně: ještě do začátku léta bych rád měl vyřešenou skvadru pro nadcházející ročník. Změny se očekávat dají, respektive určitě přijdou, protože se nám hlásí dvě stálice vedlejší HF ligy - dunim a cepi. Otázkou je, koho jima nahradit. Nejprv se teda ptám:
Je tu někdo, kdo sám od sebe nechce pokračovat, potažmo je ochoten skočit dřív, než bude strčen :giggle: ? Pokud se nikdo takovej nenajde, s mym vice-commishem tomasinhem sme celej rok bedlivě sledovali aktivitu a rozhodneme se sami ve dvojici (protože si upřímně nemyslim, že by se něco takovýho mělo dávat k hlasování celý lize, sorry).

O čem se naopak bude hlasovat, to je Henyho/Antyho návrh na úpravu pravidel prospektů. Samotnýmu mi to přijde už zbytečně komplikovaný, koneckonců je tam furt ten bod s ročníkem, takže třeba Ehlerse mám jako hodnotnýho prospecta dva roky, aniž bych se musel starat o jeho počet odehraných zápasů, ale pokud by byl zájem, budiž. K hlasování nicméně, logicky, nepřistoupíme dřív, než bude známo složení ligy pro 2017/18.
ak by bolo miesto, by som to aj ja chcel skúsiť :jn:
fantomas píše:O čem se naopak bude hlasovat, to je Henyho/Antyho návrh na úpravu pravidel prospektů. Samotnýmu mi to přijde už zbytečně komplikovaný, koneckonců je tam furt ten bod s ročníkem, takže třeba Ehlerse mám jako hodnotnýho prospecta dva roky, aniž bych se musel starat o jeho počet odehraných zápasů, ale pokud by byl zájem, budiž. K hlasování nicméně, logicky, nepřistoupíme dřív, než bude známo složení ligy pro 2017/18.
To datum od 1.1. je taky špatné nastavené. Diskriminace hráčů narozených na podzim. Když už, tak by to mělo být vzato inspirací dle real draft eligible years. Od toho pro hráče posledního možného data. Tzn. od půlky září, a ne ledna.

A komplikované mi to právě nepřijde vůbec, naopak.
Ja uz jsem si o tom s cepim psal tak mesic dozadu ze pokud bude mit zajem ze mu tym prenecham klidne hned. On mi na to odepsal ze zas tak na to nespecha a da vedet cca do leta.
Pokud by se našlo dost zájemců, pořád je možnost otevřít Hlinkovu konferenci btw. Teoreticky i o 10 týmech.
Heny » úte dub 11, 2017 6:43 pm píše:
fantomas píše:O čem se naopak bude hlasovat, to je Henyho/Antyho návrh na úpravu pravidel prospektů. Samotnýmu mi to přijde už zbytečně komplikovaný, koneckonců je tam furt ten bod s ročníkem, takže třeba Ehlerse mám jako hodnotnýho prospecta dva roky, aniž bych se musel starat o jeho počet odehraných zápasů, ale pokud by byl zájem, budiž. K hlasování nicméně, logicky, nepřistoupíme dřív, než bude známo složení ligy pro 2017/18.
To datum od 1.1. je taky špatné nastavené. Diskriminace hráčů narozených na podzim. Když už, tak by to mělo být vzato inspirací dle real draft eligible years. Od toho pro hráče posledního možného data. Tzn. od půlky září, a ne ledna.
Datum se urcite nebude menit s platnosti pro nadchazejici sezonu (protoze se uz dle puvodnich pravidel jednou zasadne draftovalo), ale muze se o tom hlasovat s platnosti od 2018/19.
fantomas píše:
KDO JE PROSPECT?
Hráč musí být draft eligible 2012-2016 (tzn. plus mínus mladší 23 let)
+ hráč mimoto musí splňovat alespoň jednu z následujících podmínek:

1) Status nováčka (Rookie)
2) Neodehráno více než 82 utkání v základní části NHL
3) Neodchytáno více než 40 utkání v základní části NHL
4) Datum narození 1. 1. 1996 a později
Toto je z topicu “prospect draft”

Neviem ci ma nejaky vyznam mat v pravidlach obe podmienky – aj draft eligibility aj datum narodenia … :?:
IMO by kludne stacila aj ta draft eligibility (max. 5 rokov dozadu) a datum narodenia by sa tym padom nemusel riesit vobec :neviem:
a aj ten status novacika mi pride zbytocny, lebo to sa v drvivej vacsine pripadov kryje s tym poctom odohranych zapasov - kto nesplna pocet zapasov, nebude splnat uz ani status novacika

podla mna by kludne stacili 2 kriteria - draft eligibilty (max 5 rokov dozadu) a pocet odohranych / odchytanych zapasov (kludne tak ako je to nastavene teraz, cize 82/40)

PS: ano, viem ze kvoli tym 82 zapasom mi straca Rantanen status novacika (presvihol to o 2 zapasy) - so what. mame to teraz zvysovat na 82+9 ? potom o rok mi nejaky novacik presvihne aj to zase o 2-3 zapasy, tak to budem chciet menit na 100? atd?
rantanen hral NHL uz druhu sezonu (prvu kompletnu), neviem preco by este stale mal byt v tejto hre brany ako novacik... IMO je to uz regular NHLer a budem ho normalne keepovat :neviem:
Sorry, ze vam do toho vstupuju, ale Heny ma pravdu.
petrik píše: so what. mame to teraz zvysovat na 82+9 ? potom o rok mi nejaky novacik presvihne aj to zase o 2-3 zapasy, tak to budem chciet menit na 100? atd?
To je samozrejme demagogie a Heny jasne vysvetlil proc to chce..
Draft eligibility se pridaval, aby si Heny nemoh pojistit dalsiho Hammonda. Rocnik tam je zaroven proto, aby se 18/19letej kluk s jednou komplet sezonou prece jen dal kvalifikoval jako prospect, a aby tudiz jeho manazer byl nalezite odmenen za svuj identifikacni talent. Napad na odebrani jednoho z kriterii tudiz durazne nepodporuju a v tuhle chvili se klonim pouze k hlasovani o Henyho miniuprave.
fantomas píše:Draft eligibility se pridaval, aby si Heny nemoh pojistit dalsiho Hammonda. Rocnik tam je zaroven proto, aby se 18/19letej kluk s jednou komplet sezonou prece jen dal kvalifikoval jako prospect, a aby tudiz jeho manazer byl nalezite odmenen za svuj identifikacni talent. Napad na odebrani jednoho z kriterii tudiz durazne nepodporuju a v tuhle chvili se klonim pouze k hlasovani o Henyho miniuprave.
No neviem – podla mna je odmenou pre manazera s identifikacnym talentom uz to ze ma v time kvalitneho mladeho hraca na XY rokov. Ked niekto odohra komplet sezonu tak by uz podla mna za prospekta povazovany byt nemal…

Ale v podstate mi je to jedno a nemam s tym nejaky “zasadny problem” alebo co… prisposobim sa pravidlam ake sa schvalia :neviem:
Inak ake su vlastne oficialne NHL kriteria pre ten “status novacika”? moze teoreticky nastat situacia ze hrac uz bude mat v NHL odohranych viac ako 82 zapasov a stale bude mat status novacika?
AndyF píše:Sorry, ze vam do toho vstupuju, ale Heny ma pravdu.
petrik píše: so what. mame to teraz zvysovat na 82+9 ? potom o rok mi nejaky novacik presvihne aj to zase o 2-3 zapasy, tak to budem chciet menit na 100? atd?
To je samozrejme demagogie a Heny jasne vysvetlil proc to chce..
Ano, ja Henyho argumentaciu chapem, ale nevidim dovod preco by prospekti mali byt chraneni dlhsie… :neviem: po odohrati tych 82 zapasov ( a je jedno ci ich odohra vsetky v jednej sezone, alebo 9 zapasov v jednej a zvysnych 73 v druhej sezone) by uz manazer mal byt schopny urcit co v tom prospektovi ma a ci sa nanho oplati obetovat jeden z 12 keeper spotov.

Ako vravim – nie som zasadne proti tomu navrhu, je mi to v podstate jedno. Ta hranica poctu zapasov sa niekde nakreslit musi, ci uz sa dohodneme na takom alebo onakom cisle. V konecnom dosledku aj tak vzdy niektori hraci skoncia tesne pred nou a niektori tesne za nou, akekolvek cislo sa schvali.
petrik píše:Inak ake su vlastne oficialne NHL kriteria pre ten “status novacika”? moze teoreticky nastat situacia ze hrac uz bude mat v NHL odohranych viac ako 82 zapasov a stale bude mat status novacika?
Takto
To be eligible for the award, a player cannot have played more than 25 games in any single preceding season nor in six or more games in each of any two preceding seasons in any major professional league.
Takže po 82 rozhodně už není nikdo rookie.
[quote="tomasinho"][/quote]
dik

Takze ten “status novacika” v pravidlach mame naozaj zbytocne, kedze to 100% pokryvaju dalsie kriteria o pocte zapasov
Otazka je, jestli se ten status vztahuje k prave probihajici, respektive ukoncene sezone, nebo k te nastavajici..
petrik píše:Takze ten “status novacika” v pravidlach mame naozaj zbytocne, kedze to 100% pokryvaju dalsie kriteria o pocte zapasov
Jop, to teda v zájmu větší jednoduchosti vypustim.
:!: DŮLEŽITÉ :!:

Tak jo, pánové, úzké vedení ligy rozhodlo o menšim makeoveru naší konference, která se po obměně tří členů v rámci zachování Palova odkazu mění na "HF Demitra Keeper League", neboť vytvoření druhý konference se teď už opravdu zdá nepravděpodobný.

Do ligy tímto každopádně vítám cepiho, dunima a Joea S., protřelé to hráče, kteří snad do naší ligy vnesou svěží vítr. Rozdíl v aktivitě megatona, Sellyho a FF a zbytkem ligy byl bohužel v mnoha pasážích propastnej, takže bylo při zvýšenym zájmu o členství v lize nasnadě jednat. Doufám, že mi to vystrnadění hráči nebudou mít za zlý, pořád samozřejmě platí, že byla čest s váma hrát.

Vzhledem k tomuhle menšímu zemětřesení uvnitř ligy upravim pravidla v příslušnym threadu, aby byly aktuálnější, přehlednější a nováčci v důsledku příliš netápali. Ještě dneska snad taky rozešlu zprávy s anketama s ohledem na dvě potenciální úpravy prospectího elementu našeho keeperu. Takže buďte ve střehu, ať to rozhodnem co nejdřív.

Díky :)
U me nastal bohuzel postupny ubytek casu a ac jsem sestavy nastavoval pravidelne tak jsem se tomu nemohl venovat na 100% coz se v takoveto konkurenci hned projevilo. Proto jsem sve misto nabidl cepimu a preju mu hodne stesti, horsi vysledky nez ja podavat nemuze. No a vam ostatnim diky za prima zabavu :)
Ďakujem odchádzajúcim manažérom :klobuk: a vítam nových :box: kvalita ligy dosť výrazne stúpla a prakticky zostala len smotánka
Selly8 píše:a preju mu hodne stesti, horsi vysledky nez ja podavat nemuze.
vdaka kamosko a to nemôzem, lebo som si vybral megatonov tim :-D

bez tejto zabavky si uz hokej aky taky neviem predstavit:) v keeper s aktívnymi GM´s, ktori su na podobnej hracskej vlne nova chut nova motivacia :box:

a ako je uvedene v oznameni, do obehu davame od novej sezony aj sosku pre vitaza
http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=417156#p417156" onclick="window.open(this.href);return false;
Selly8 píše:U me nastal bohuzel postupny ubytek casu a ac jsem sestavy nastavoval pravidelne tak jsem se tomu nemohl venovat na 100% coz se v takoveto konkurenci hned projevilo. Proto jsem sve misto nabidl cepimu a preju mu hodne stesti, horsi vysledky nez ja podavat nemuze. No a vam ostatnim diky za prima zabavu :)
tvoj tím som získal nakoniec ja :petrik:

a ako to, že si mal v tíme len jedného káčera :hmm:
749 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS