Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

honziss píše:Jsem ochotnej vytrejdovat všechno, co má doma brusle a umí to držet hokejku.
já v podstatě taky ... až na golmany ...
Me se nejak prestava darit a uz jsem mimo plejof pozice. Ted hraju dulezity zapas s rudou armadou ,ktera okupuje 8.misto a pokud prohraju zrejme se muzu s PO rozloucit. Tim padem by byli na vymenu vsichni starsi hraci, z hlavy me napada Jagr, Campbell, Thornton ,Stlouis, ale klidne muzete poslat nabidku i na jine, nicmene mam tam borce s kteryma bych se loucil jen tezko. A je samozrejme ze i hraci kteri zaskakuji za zranene jsou k dispozici, ale o ty asi zajem nebude :D
Plánujem trochu posilniť pred PO a nerád by som, aby som sa tým trejdom vlastne oslabil. :-D Nie som si úplne istý, nakoľko viem odhadnúť, akých hráčov sa dá v drafte získať a ani akú hodnotu majú vlastné výbery v drafte. Najme tie v "prvých" kolách. Nemá niekto z veteránov screenshot z výsledkov minuloročného draftu?
http://s24.postimg.org/822g726ed/Bez_n_zvu.png" onclick="window.open(this.href);return false; - tu máš prvé 3 kolá,kde su asi najzaujímavejší hráči..ale mne sa podaril skvelý kúsok v 18.kole Tylera Johnsona :yahoo:
nani92 píše:http://s24.postimg.org/822g726ed/Bez_n_zvu.png - tu máš prvé 3 kolá,kde su asi najzaujímavejší hráči..ale mne sa podaril skvelý kúsok v 18.kole Tylera Johnsona :yahoo:
no nic moc :D to su mi asi doterajsie trejdy na dve veci
Anty píše:
nani92 píše:http://s24.postimg.org/822g726ed/Bez_n_zvu.png - tu máš prvé 3 kolá,kde su asi najzaujímavejší hráči..ale mne sa podaril skvelý kúsok v 18.kole Tylera Johnsona :yahoo:
no nic moc :D to su mi asi doterajsie trejdy na dve veci
1) Cos jako čekal? :eek2:
2) Nejsou
Trade announcement

Toews, J. Staal a 23. kolo v draftu ze Seattle Metros do Halifax Royals za Vanek, Turris a 13. kolo v draftu.
Trade announcement

M. Fisher a 21. kolo v draftu (volba Hollandovy armády) ze Seattle Metros do Preshow Destroyers za D. Helm a 15. kolo v draftu.
Trade announcement:

V.Filppula :arrow: Preshow Destroyers
M.Hoffman :arrow: Springfield Duffmen
:!: TRANSFER ALERT :!:

Oznamuju dohodu na dalším trejdu, kterou mezi sebou nad výtečnou chugwaterskou chilli omáčkou při sledování vzájemného soupeření vlastních týmů uzavřeli manažeři fantomas s honzissem.

Justin Faulk, D + 2nd rounder + 5th rounder (Chugwater Chokers) :arrow2: :arrow: Derick Brassard, C + Andrei Markov, D + 7th rounder + 9th rounder (Seattle Metros)
Pojďte ještě trejdovat, hm?! :bee:
honziss píše:Pojďte ještě trejdovat, hm?! :bee:
kto je v ponuke? :D
Řekni jméno a já ti řeknu hodnotu. :hop:
honziss píše:Řekni jméno a já ti řeknu hodnotu. :hop:
mas v poste :D
no,kedže u mňa je už PO len útopiou, tak ak by mal niekto záujem o mojich hráčov,tak budem rád otvorený všetkým ponukám, hlavne za picky, ale kľudne sa dajú poriešiť aj hráčske výmeny..Lovu zdar
Taky jsem naklonen na nejake to trejdovani :)
:!: TRANSFER ALERT :!:

FILPPULA Valterri + Round 15 (traded from Chugwater Chokers) + Round 17 (traded from Holland's Red Army) :arrow: Holland's Red Army

SIMMONDS Wayne + Round 16 + Round 18 :arrow: Preshow Destroyers
:!: TRANSFER ALERT :!:

THORNTON Joe + Round 20 :arrow: Preshow Destroyers
SODERBERG Carl + Round 14 :arrow: Concord Skaters
Concord Skaters a.k.a. Buffulo Sabres aneb Tank mode ON?
Giroux, Voráček, Ryan, Ekblad, Keith, Strome, Gibson, Bobrovski ty nevyměním
Kucherov, Gaudreau, Seabrook to by musela být taky hodně dobrá nabídka

zbytek naslouchám nabídkám, předpokládám že největší zájem by měl budit Stastny a Ward jakožto spolehlivě chytající golman.
Logan píše:Ward jakožto spolehlivě chytající golman.
:lol2:
megaton píše:Concord Skaters a.k.a. Buffulo Sabres aneb Tank mode ON?
Ja ani nevim jakym stylem se bude urcovat poradi na draftu, to vubec neresim. Ale plejof je v riti a St.Louise s Thorntonem bych stejne nekeepoval do dalsi sezony tak nevim co se ti na tom nelibi. Navic kdyz se podivas na stats Martyho a Frolika tak zas tak velky rozdil tam neni :wink:

A vubec ja ani nevim co to je to tankovani :noway: V aute mam natankovane a tankem jsem jeste nejel.
no me je to vlastne jedno co udelas, me to naopak vyhovuje, neb te povazuji za konkurenta v boji o PO, ale pokud chystas takovy firesale pak mam zajem o jine tve starsi hrace. Co za takoveho Sedina?
Hmm tak u nej jeste premyslim ze si jej necham, protoze dalsiho top centra ( rozumej pravidelne bodujiciho ) uz nemam. Tak zkus treba neco nabidnout a ja se rozhodnu, ale jsem fakt na vazkach. Udelal jsem na draftu chybu ze jsem nesel po top centrovi do triceti, ted bych nekoho takoveho potreboval az nebetycne moc.
megaton píše:no me je to vlastne jedno co udelas, me to naopak vyhovuje, neb te povazuji za konkurenta v boji o PO, ale pokud chystas takovy firesale pak mam zajem o jine tve starsi hrace. Co za takoveho Sedina?
no kedze do PO ide 6 timov tak to by musel Selly vazne zamakat aby to dal
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO