Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Tak dam nejaky strucny prehlad timu aj ja...

Keepers: keepoval som trojicu brankarov Rinne/Varlamov/Smith, obrancov Hedmana a Johnsona a utocnikov Backstroma, Johansena, Barkova, Panarina, Wheelera, Duchenea a Rantanena. Od tychto mam samozrejme ocakavania najvyssie, mali by byt tahunmi timu (aj ked u niektorych su iste opodstatnene obavy :giggle: )
V drafte som potom pridal niekolko dlasich kvalitnych mien: do obrany Werenski, Boychuk, Goligoski, Severson, do utoku Hishier, Lee, Lindholm, Pearson, Zucker. Na zaver draftu som si nechal dva “wildcard picky“ Zadorova a DeBrincata. High riks/high reward volby, ktore mozu velmi rychlo z timu vyletiet alebo byt takto o rok medzi keepermi... pravdepodobnejsia je samozrejme ta prva moznost, ale mozno motyka vystreli :giggle:

Celkove hodnotenie timu:
Brana – mam v time tri jasne jednotky, ale objektivne su kvalitativne az z “druheho sledu“ a kazdy z nich ma nejaky question mark. Rinne uz nie je najmladsi a da sa ocakavat pokles vykonnosti. Varlamov je injury prone a u Avs vela vyhier asi nepoberie, Smith je kombinacia predchadzajucich dvoch (vyssi vek a slabsi tim). Mohol by som byt konkurencieschopny aspon v kvantitativnych stats a z casu na cas snad aj v tych kvalitativnych. Long term plan je cca do 2 rokov brankarov aspon ciastocne omladit.
Obrana – obrane pri tvorbe timu davam pravidelne najnizsiu prioritu, napriek tomu sa na dvojici Hedman-Werenski do buducna da stavat. S vynimkou spominaneho Zadorova by aj ostatni hraci mali vo svojich timoch patrit k najvytazenejsim obrancom. Problem by mohol byt podobny ako u brankarov – ze su povacsinou zo slabsich timov (Johnson-Avs, Severson-Devils, Goligoski-Coyotes, Boychuk-Isles). Uvidime, tu zazraky rozhodne necakam, snad aspon v sekundarnych stats (okrem +/- :giggle: ) by mohli trochu pomoct – vacsina z nich by mala byt za sezonu schopna vyprodukovat trojciferne pocty hitov aj blokov
Utok – s utocnikmi som v podstate spokojny. Z celkovo 13 ma momentalne 5 multiposty, co mi pri tvorbe zostavy dava istu flexibilitu. S napatim budem cakat aku dieru do sveta urobi Hishier, ci Lee zopakuje svoju strelecku potentnost skombinovanu so sympatickym poctom hitov, ci Lindholm v caroline zazije break-out year a Duchene v colorade bounce-back year (resp. kam ho vymenia), aky vplyv bude mat na Panarinove vykony zmena timu atd atd. Je zrejme ze ani tu to nie je bez question markov, ale ja tejto bande celkom verim.

Celkovo mam samozrejme prilis mnoho hracov Avs – to je neduh ktoreho sa mi akosi nedari zbavit :giggle: pomohlo by keby Sakic konecne niekam vymeni Duchenea a Zadorova pravdepodobne rychlo dropnem, cim by sa to ciastocne poriesilo. Vcelku s nadejou sa divam na trojicu mladikov werenski-hishier-lindholm, viem si lahko predstavit ze o rok ich vsetkych budem mat medzi keepermi (alebo aspon dvoch).

V prospect poole cakaju Kyle Connor a Jesse Puljujarvi – tuto sezonu este od nich velke veci necakam, ale v oboch vidim do buducna perspektivu. vyhovovalo by mi keby im status prospekta zostal aj pre dalsiu sezonu (z tohto pohladu je fajn ze sezonu zacinaju v AHL)
Henrik Lundqvist NYR 0.880
Craig Anderson 0.857
Jimmy Howard0.949

urcite ste si uz domysleli koho som nechal sediet..
Anty píše:urcite ste si uz domysleli koho som nechal sediet..
rozhodne spravne rozhodnutie :moj:

sobotnajsi roster bude inak dilemovo benchovy :matika:
cepi píše:
Anty píše:urcite ste si uz domysleli koho som nechal sediet..
rozhodne spravne rozhodnutie :moj:

sobotnajsi roster bude inak dilemovo benchovy :matika:
zase som sa odrbal u brankarov :slap: a to som vcera velmi vazne rozmyslal ze necham Howarda aj Andersona..hrali proti sebe a napokon obaja super vykony...remiza a teda ani jeden nema L a skvele cisla k tomu...namiesto toho Lundqvist 70,6% :D este k tomu som samozrejme aj z dvojky Howard Anderson vybral toho ktory bol mierne horsi
utocnikov som tiez mohol trafit lepsie
uprimne, po tej bodovej biede som ocakaval obrat v skore (keeperi mi este ocividne uhorkuju)
nakoniec to benchovanie nevyznelo az tak tragicky (i ked Lehner to dojebabral)
zaciatok dlhsieho hracieho tyzdna a ja full moves :unsure:
Obrázek

Obrázek

Value druhého kola -> :v_hajzli:

To já jen tak, třeba pro nováčky. No offense.
Crow a Fleury tři starty, tři výhry, tři obdržený góly. Že by blýskání na repete famózní první sezony? :psst:
Sháním beka výměnou za útočníka :)
ja jsem vul :slap: vyteseny ze Krug dnes premierovo v akcii, pre full roster docasne dropujem prospecta Kellera a ono mi samozrejme Kruga zaktivuje az k zajtrajsiemu dnu...kedy nehra...pricom Keller dnes hra :hahano:
cepi píše:ja jsem vul :slap: vyteseny ze Krug dnes premierovo v akcii, pre full roster docasne dropujem prospecta Kellera a ono mi samozrejme Kruga zaktivuje az k zajtrajsiemu dnu...kedy nehra...pricom Keller dnes hra :hahano:
Keller dnes nehrá :hmm:
Logan píše:Sháním beka výměnou za útočníka :)
hmm mozno pustim Letanga ale musel by to byt fakt dobry utocnik keeper
Logan píše:Sháním beka výměnou za útočníka :)
tiez viem pustit beka, okrem ristolainena
mam o centra viac ako by bolo idealne. ak by niekto mal zaujem o nugent-hopkinsa/getzlafa za kridlo, tak som same ucho.
riadne vyrovnane :nervozny: hadam az na 1-2 stats to moze dopadnut akokolvek..na to ze som sa dvakrat odrbal s Howardom tak su brankarske stats stale dobre..aj ked sa to moze uuuplne otocit
brankárske stats :dudo: Fredie ide bomby posledné zápasy a to ma bude stáť asi dobrý výsledok :dudo:
Week 1 - vs Alaska Wolves, win 10:7


S prvnim weekem vesměs spokojenost, vystačil jsem si se čtyřma golmanskýma startama a třema vyhranýma stats, který nás nakonec s petrikem oddělujou. Příjemnym překvapenim je počet gólů a zejména teda GWG - u nich jen doufám, že se Saad se svýma čtyřma (!!) takhle zkraje nevystřílel a takříkajíc nepřepálil start.

FW jsou dle očekávání slabinou, i když Nick Foligno hnedka nabral třetí post a mohl by být do budoucna asset i na buly. Výrazný rezervy vykazuje zatim i přesilovka, ale na tom snad leccos změní návrat Hornqvista a doufejme, že nevyhnutelný procitnutí Sharks.

Teuvo Teravainen se zatim ani jednou ze tří možností nevešel na roster, takže si u nás konečně odbude premiéru teprve v úterý. Dosud jsme o nic nepřišli, tak snad si ty body šetřil právě na první ostrý starty s náma.
Spíš ale ne :giggle:

Chokers hvězda týdne: Brandon Saad :plus: 6 zápasů, 6+2, 1 PPP, 4 GWG, +6, 26 SOG
Chokers zklamání týdne: Logan Couture :minus: 4 zápasy, 1 bod, -3
u mna skvelych 11:4 aj ked sa este mozu niektore stats otocit...vyhra je uz prakticky ista a ide len o to o kolko..zajtra mensi report bude
:cepi:
v G o 1, v A o 3, +/- o 2, v hitoch o 6....a zo 7 G stats jedina vyhra? wtf
ani benche nevysli, Monahan+Galch po gole...o dojebabranych moves nevraviac :doh: hned z uvodu vycerpane a na hracoch ako Seidenberg, ci Girardi :hroza: brrr rychlo zabudnut a spamätat sa

btw nahanam nejake zaujimave D (bloky)
11:4 udrzane :good:
dobry vstup do sezony..uz pred zapasom som ocakaval ze v brane som silnejsi a keby som dal Howarda do hry aspon raz tak vyhram 6:0 namiesto 4:1...body som vyhral tesne a tam som trafil supera na tento tyzden..s inymi timami by som mal väcsie problemy

:plus:
Howard 3 vyhry 0 prehier len 5 inkasovnych golov a uspesnost zakrokov 95,5% (dvakrat sa ale nevosiel do zostavy :| )
Anderson 2 vyhry 0 prehier len 7 inkasovnych golov a uspesnost zakrokov 93,7%
Oshie 3+5
Kopitar 4+4

:minus:
D. Sedin 1+1
Tatar 0+1

Joe :box:
:hroza: zaciatok ako z velkej knihy, prehra 8:9. sh bodom superovho mansona v poslednom zapase.. zatial prevladaju negativa. ofenzivu som vedel ze budem mat slabu, ale zas byt vo vacsine stats posledny je moc. do toho som mal horsi brankarsky tyzden, kde sa mason rozhodol ze bude trvalo na lavicke a urobi preto vsetko. (ze sa ja nepoucim, ze kto raz oblecie dres flyers je dozivotna diera- jediny bobor musi daco hltat na imunitu).talbot s celym edmontonom tiez exceloval a statistiku som si pokaslal nasadenim schneidera proti caps o com som silno rozmyslal. znamenalo to prehru sv% o 3 desatiny.. co uz.

v utoku som sklamany hlavne zo sogov a fw.. bo to boli statistiky s hitmi a blokmi na ktore som sa sustredil pri drafte. hity a bloky vysli vyborne 1 a 3 flek(bez prispenia josiho). ale posledne sogy su fakt neprijemne zistenie. sice bez naj hraca v tomto smere, takze tam je priestor na zlepsenie, to iste aj fw, kedze som hral bez svojich dvoch top centrov.
k tomu kopa zraneni. cely match som bol bez bergerona, getzlaf naskocil na 2 zapasy, josi tiez len na 2, do toho zrakveny coyle na 2 mesiace a fabbri sa preventivne odpalil na cely rok.. trosku mi este robi problem planovanie na fa trhu. na zranenia som po tahoch uz nemhol reagovat sohladom na vyvoj zapasu a musim rozmyslat dalej ako 2-3 dni dopredu.

uz len pripominam ze mam o centra navyse a zaujem mam o rw kus za kus.
Výhra 9:6, vzhľadom na vyrovnaný priebeh, kedy som väčšinu času prehrával o 1 – 2 body, maximálna spokojnosť.

Body a asistencie moji hráči nejako od ignorovali, vyhrali mi to brankári (všetko okrem SV) a sekundárne štatistiky (FW, SOG, BLK, GWG).

:plus:
Quick - 3 zápasy, 3 výhry, 94.3% a 1 SO.
Bishop - 3 zápasy, 2 výhry, 93.8%.
Toews - 3+3, 82 FW
Z obrancov Giordano - 1+2, 21 SOG, 24 BLK

:minus:
Holden - 2x bol HS, medzitým sa už s tímom rozlúčil. Nahradil ho Ceci, kt. príjemne prekvapil - 2+1 a 15 BLK
Burakovsky - 0+1 a iba 3 SOG v 6 zápasoch, WTF?
Lukas33 píše: :minus:
Burakovsky - 0+1 a iba 3 SOG v 6 zápasoch, WTF?
Zato kdybysme hráli na PIM, jenom jednim výkonem proti NJ by ti to nejspíš vyhrál. :giggle:
dunim píše:trosku mi este robi problem planovanie na fa trhu. na zranenia som po tahoch uz nemhol reagovat sohladom na vyvoj zapasu a musim rozmyslat dalej ako 2-3 dni dopredu.
S tim se zatim netrap, tenhle úvodní week byl specifickej, páč to byl dvoutýden. Na obyč týden jsou 4 addy většinou ažaž.
Spokojenost s prvním týdnem. Začali jsme velkém stylu a tomasinha doslova smetli.
Jisota v brance odBobra s Gibbym dodává týmu sebevědomí a i útok letos vypadá dobře, nicméně stále bych rád získal obránce.
Logan píše:Začali jsme velkém stylu a tomasinha doslova smetli.
První vyhrání z kapsy vyhání. Já si hezky šteluju formu až k směrem k PO, marody počítám skoro na dvou rukách už, ale ono to půjde a ne že ne. Snad Murray s Jonesem začnou taky chytat něco jiného jak rýmu. A McDavid by mohl přestat trapošit s 5 body. Díky bohu za ty dva kluky ruský ušatý z Washingtonu, dokupy 21 bodů jenom oni dva. A do třetice kluk jedna ruská ušata Kucherov, na ty je radost spoléhat.

A teda plus i další novic Klingberg, Nylander solid jako vždy. Zklamání zatím McDonagh, příchodem Shattyho nemá 1. PP a míchají mu v obraně spoluhráče jak na běžícím páse. Snad se rozehraje.
tomasinho píše:Díky bohu za ty dva kluky ruský ušatý z Washingtonu, dokupy 21 bodů jenom oni dva. A do třetice kluk jedna ruská ušata Kucherov, na ty je radost spoléhat.
:nechutne: MAKE AMERICA GREAT AGAIN!
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS