Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

fantomas píše: Teuvo Teravainen se zatim ani jednou ze tří možností nevešel na roster, takže si u nás konečně odbude premiéru teprve v úterý. Dosud jsme o nic nepřišli, tak snad si ty body šetřil právě na první ostrý starty s náma.
:ciga:
mna teraz trolluje Joe so Strome-om..doteraz mal 0+0 ale ako hra proti mne tak hned prvy den 1+1
Anty píše:mna teraz trolluje Joe so Strome-om..doteraz mal 0+0 ale ako hra proti mne tak hned prvy den 1+1
ja mám dojem, že teba v súčasnosti trollujú najmä tvoji brankári :jn: pomer inkasovaných gólov 2:22 :dudo:
To ani radšej nehovorím :eek2:
uz pred sezonou som sa obaval G stats ale toto :paperbag: este aj spasitel Dubnyk chytil nechytalnu virozu od Lehnera :hroza:
vyzera to sice na premierovy triumf tie Henyho IR.... ale v uvodnych dvoch kolach som mal z G vytazit daleko viac (uvidime este co dnes Elliot a Lehner)
inak to ako jako dokedy sa ma cakat pokial mi z IR+ skoci hrac na IR :evil:
nemá niekto záujem o Pricea?
matchup s antym bol veľmi vyrovnaný, a ako sme čakali v chate, rozhodol ho jeho howard, našťastie v môj prospech :good:

ale s prvými kolami zatiaľ spokojnosť (väčšia ako v classic lige), s tým kádrom, čo mám, je to priam zázrak prvé dve kolá premeniť na dve výhry, síce 9:8 a 8:7 :ciga:
uvod :cepi:
te buh za ten vypadok fora, emocie opadli, lebo ked som v pondelok rano mrkol na vysledne skore 7:9 s tym, ze som pocital s vyhrou 8:3 :hahano:
Big Bad Bruins did not meet minimum goalie requirements. :hroza:
G stats z uvodnych 2 kôl - 0-1-1 / 0-2-0 / 0-2-0 / 1-1-0 / 0-2-0 / 0-2-0 a to som este riesil superov,kde boli G hratelni, no pokial budu sable tak suckovat a Dubnyk nezacne lapat tak, ako by sa na jeho renome patrilo neznam neznam (za to Elliot celkom prijemne prekvapuje, hadam som ho tymto nejinxol)
predosly GM´s tahal v 2 a 3.kole prave Lehnera a Elliota...hm, uvidime jak dal
:arrow: ak by niekto uvazoval nad stabilnejsou G ponukou za zaujimavu protihodnotu, môze ma informativne otukat:)

aby toho nebolo malo, ani doterajsie trejdy, nemôzem povazovat za uspesne, pricom 2jica mojich hracov ma dost sokuje
:minus: Krug (za 1.kolo) - 6Z-1+1 (8sog/-8)....aj v minulej sezone slabsi uvod+to zranenie, hadam zaberie, co ineho zostava
:minus: Galchenyuk (tu bola moznost ho pred sezonou trejdovat) - 8Z-1+0! (15sog)......celkovo produktivita Habs dovi dopo, no doslova zabity v 4.lajne lol verim tomu, ze ak sa bude pakovat Julien alebo on, situacia sa razom obrati,
Looch+Eaves / Backes+buduce 3.kolo....Eavasa som ako po minule roky povazoval za svojho cierneho kona, jeho diagnoza hovori jasnou recou, tym padom vysledny trejd dopadol ako dopadol :minus:

v ramci ostatnych stats je to solidne hratelne, urgentne som potreboval vystuzit obranu, stalo sa, ze som na supiske riesil 5 bekov :unsure: terajsich 7 tak akurat, tak hlavne na bks sa to hadam cim skôr prejavi
:plus: tesia prospekty Mantha+Keller (toho si definitivne nechavam hore)
cepi píše:(za to Elliot celkom prijemne prekvapuje, hadam som ho tymto nejinxol)
:lol2: :pc: Lehnera benchujem, roleta stiahnuta...z tych G ma tuto sezonu asi *****
Cepi a golmani :-D :-D trošičku křest vohněm pro nováčka. :lol:


Week 2 - vs Bemidji Beavers, loss 7:9


Druhej week hodnotim smíšeně. Na jednu stranu je sedm vyhraných stats zklamánim, na stranu druhou vzhledem k okolnostem... úspěch. Ještě před víkendem sme na svý straně měli 3-4 stats a v neděli nás dva hity od Abdelkadera (!) dělily od prohry další stat. Neskutečně to zvíře zrovna neudělalo ani jeden.

Potom, co nám první week vyhráli nereální golmani, tentokrát GKs řádili na druhý straně - i proto si moc na těsnou prohru nelze stěžovat. Doposud se nám ani jednou nepodařilo vyhrát A, +-, PPP, FW... to je zbytečně moc stats.

Chokers hvězda týdne: Logan Couture :plus: 3 zápasy, 5+2, 3 PPP, +3, 7 SOG, 4 bloky
Chokers zklamání týdne: Rick Nash :minus: 3 zápasy, 0 bodů, -1, :arrow: drop
prehra 7:8 vo vyrovnanom zapase s Joeom je OK
brankari nic moc ale to sa asi dalo ocakavat, celkovo priemerny vykon..ocakavam ze sa celu sezonu budem pohybovat niekde okolo playoff

:plus:
Karlsson po zraneni hned 0+6, takze zatial potvrdzuje to co od neho ocakavam
a to je snad vsetko :giggle:

:minus:
celkovo brankari..hlavne Howard
Oshie, Atkinson po bode
Rakell 0

po dvoch novacikoch ma caka keeperom ostrielanejsi super ktoremu sa zatial nedari a tak dufam ze sa mi to podari vyuzit (po dvoch dnoch sme zatial podobne tragicky :D )
To som zas vcera krasne trafil brankarov...
Rinne na lavicke, varlamov v zostave... :ciga:
Week 3 - vs Big Bad Bruins, win 8:7


I přes výhru panuje v táboře Chokers mírný rozčarování. Monahanovo GWG nám v poslednim zápase weeku ukradlo jednu stat a obecně víkend nepřinesl v podstatě nic dobrýho - další nevýhrou Chicaga počínaje, směšnýma třema áčkama konče. Stále platí, že se nám nepodařilo vyhrát A ani PPP, což je vážně velký zklamání.

Chokers hvězda týdne: John Tavares :plus: 3 zápasy, 6+1, 1 PPP, 1 GWG, +3, 31 FW
Chokers zklamání týdne: Nikolaj Ehlers :minus: 3 zápasy, 0 bodů, -2, 4 SOG
5:9 s Halifaxom

velmi zly vysledok..vela tesnych stats a väcsina pre supera..po troch kolach so supermi ktore nezacali dobre sezonu som az na 7.mieste takze to nevyzera vobec dobre..ocakavam ze ma tomashino viac potrapi a musim predviest konecne nadpriemerny vykon

:plus:
Huberdeau 1+3
Howard 96,2%
pochvalim aj Dadonova ktoreho som uz dal niekolkrat sediet a vzdy sa to nevyplatilo..jeho 5+6 od zaciatku sezony :thumbsup:

:minus:
zase raz Lundqvist :evil: 83,33%
Tatar a Simmonds bez bodov
Oshie len 0+1
Třetí golman Vegas zraněnej :sok: :lol: sem fakt vsadil na ten správnej mančaft. :good:
cepi a jeho addovanie cudzích prospectov :lol2: :good:
Joe S. píše:cepi a jeho addovanie cudzích prospectov :lol2: :good:
koho mi len pripomina :ninja:
Anty píše:
Joe S. píše:cepi a jeho addovanie cudzích prospectov :lol2: :good:
koho mi len pripomina :ninja:
ale teba sa ešte netýkali sankcie :giggle:
@ Heny « 31 Okt 2017, 11:04 » :rtfm: pane admin
@ Heny « 31 Okt 2017, 11:03 » cepi mi ujídá z prospekta :eat:

:lol2: :lol2: no aspon v niecom dominujem :hahano: ako sa vravi do 3tice vsetko dobre? :hiding: inak Zacha je FA
Joe S. píše:
Anty píše:
Joe S. píše:cepi a jeho addovanie cudzích prospectov :lol2: :good:
koho mi len pripomina :ninja:
ale teba sa ešte netýkali sankcie :giggle:
tykali :D
mňa decimujú zdravotné problémy, jednak ani IR spoty mi nestačia (vrátane dvoch najlepších obrancov) a jednak vďaka svojej chorobe sa mi podarilo v oboch ligách nastaviť a neuložiť zostavu :hroza: Takto som prišiel o gól neskvika (chválabohu, že som ale neprišiel o goalie stats)
No teda, hezký... cepiho se příští rok netýká druhý kolo prospect draftu. :nono:
fantomas píše:No teda, hezký...
:mrkva:

k predoslemu matchu Big Bad Bruins 7:8 Chugwater Chokers

tretia prehra v rade, no vzhladom k tomu, ze pred vikendom bolo manko tusim 5:11 a zavanalo to nechutnym debaklom, prijatelny vysledok
dalsim pozitivom, podarilo sa mi vyhrat jednu z G stats!!!! :gol: a jednu zremizovat :vitaz:


:plus: Benn 3+2 (ako bonus pridava fw)
:plus: Keller 2+2 (13sog, ten ide od zaciatku sezony ako pila)
:plus: Weber 2+2 (16sog)
:plus: Edmundson1+2 (11bks, fajn D kauf)

:minus: det 2jka Zette 0+0 Mantha 0+1
:minus: Galch - pri vyssom pocte hracov u mna benchovany...ako keeper...aj to pri toi okolo 11 minut 2+0 (vykupenim aj pre neho aj pre mna trade!)
:minus: :minus: Krug 0+0...0 sog!!! 3hit,3blk...celkovo 8 zapasov 1+1 a 8 sog....v poslednom zapase konecne skoroval, to zranenie v uvode, asi zanechalo stopy, ale ako trejdnutu 1tku, od neho ocakavam ine pridely, tie sogy musia padat rana za ranou

aktualne suboj s petrikom otvoreny, miskou vah budu zrejme opät vykony G :nervozny:
neponechal som ale nic na nahodu a zacal pekne z ostra - strikeom :lol:

este v ramci celkovych team stats, nie spatne, aj ked zaujal vôbec najnizsi pocet A, v G pritom druhy...solidny na sog, fw (v tomto diametralny obrat oproti minulosti), neprekonatelny v mojej oblubenej hit discipline, 14 gwg (gut job Monahan), na strane druhej v minusovej statistike, o blk nevraviac (tam sa to hadam angazovanim Edmunda a Dekeho aspon o nieco vylepsi)
statistiku Goaltenders radsej neotvaram...stale plati, kto by mal, mohol niekoho zaujimaveho ponuknut, samozrejme za zaujimavejsiu protihodnotu (mimo napr.Kellera:) paci sa
cepi píše: Galch - pri vyssom pocte hracov u mna benchovany...ako keeper...aj to pri toi okolo 11 minut 2+0 (vykupenim aj pre neho aj pre mna trade!)
:hmm: :?:
tomasinho píše:
cepi píše: Galch - pri vyssom pocte hracov u mna benchovany...ako keeper...aj to pri toi okolo 11 minut 2+0 (vykupenim aj pre neho aj pre mna trade!)
:hmm: :?:
:giggle: som tym myslel, ze bude z MTL skôr ci neskôr trejdnuty (neexistuje ze bude paberkovat v bottom six, v 4 lajne s toi 10 minut?!) a potom to bude z jeho strany o niecom inom :frajer:

inak nas spolocny trejd celkom lol, cely cas sme riesili Looch ciste za 3.kolo, nejako pribudol Eaves/Backes a obaja dopadli ako dopadli:D


:?: ako je to s G stats SA? to len tak do poctu tam je, ci ako jako sa pocita
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG