Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Week 8 - vs NoBa Witchers, loss 5:10


Teda s prohrou jsem dopředu počítal, ale tenhle styl byl vyloženě krutej. Před sobotní nocí dokořán otevřených sedm statistik a na mojí straně nakonec zůstaly jen PPP. Prohry jsem promrhal za cenu SV%, takže pohoda, ale teda zbytek... katastrofa.

Chokers hvězda týdne: Patric Hornqvist :plus: 3 zápasy, 3+1, +4, 2 PPP, 13 SOG
Chokers zklamání týdne: Jaden Schwartz :minus: 3 zápasy, 0 bodů, 9 SOG


Week 9 - vs Preshow Destroyers, win 11:5


Vesměs dokonalá satisfakce. Opět poměrně vyrovnanej week po více směrech, ale +- uhájený s rozdílem jednoho, SOG s rozdílem osmi, GWG urvaný teprve v sobotu, bloky taky na poslední chvíli otočený. Tentokrát se víkend podařil, byť to samozřejmě pořád mohlo být lepší.

Po dlouhý době zachytali golmani, když na prostoru pěti startů zvládli dohromady jedno pullnutí a zároveň 94 %. Příčinu nutno hledat primárně ve vzepětí Flyers, na který sem čekal vážně jako na smilování.

Chokers hvězda týdne: Brian Elliott :plus: 3 starty, 3 W, 5 GA, 103 SV, .954 SV%
Chokers zklamání týdne: Mark Stone :minus: 3 zápasy, 0 bodů, -8, 4 SOG
Nebudem sa vyjadrovať :bitka3:
Zlý sen, ne že by 11:4 bylo špatné, ale před včerejškem 15:1, počítal jsem s 13:2, kdyby vyhrál Hellebuyck a otočil saves. Ale že přijdu i o +- a v přesile 6 proti 2 i o góly, to jsem fakt nečekal, slušnej po*eb. No ale i tak solidní win a snad mě to nakopne nahoru.
trojtyzdnovy suhrn

Preshow Destroyers 5:11 Silesia Ice Miners™
v brane totalna katastrofa s lidrom tabulky..inak to ani dopadnut nemohlo
:plus:
Kopitar 4+2
Panarin 2+3
:minus:
Karlsson dalsia 0 :scare:
ani jeden brankar nezachytal..vrcholom bolo Howardovych 78,6% a 15 :!: inkasovanych golov

Preshow Destroyers 5:11 Chugwater Chokers
dalsi tim na cele tabulky a rovnaky vysledok..ani 46 :!: bodov nepomohlo..brankari opät obrovske sklamanie
:plus:
Kopitar 2+7
Panarin 0+6
Huberdeau 1+4
:minus:
Howard opät tragedia..86,1%
Karlsson 0+1, -5...je az neuveritelne ako sa pokazil
Atkinson 0bodov
Rakell 0+1


Preshow Destroyers 4:10 Alaska Wolves

tento vysledok ide plno na moj vrub kedze som nenastavil zostavu...ak by som nastavil tak je vysledok 8:6 pre mna
:plus:
D.Sedin 0+4
vynikajuci brankari po dlhej dobe..kvoli mojej chybe a posadeniu Andersona (ciste konto) som namiesto vyhry 4:0 v Gk stats prehral 2:3..co je obrovsky rozdiel
:minus:
Kopitar 1+0
Huberdeau 0+1
Rakell 0+1

prvykrat som vypadol z PO pozicii pricom mi zacina utekat prva 7icka..ak sa uz konecne nezadari tak velmi rychlo mozem byt mimo sanci na PO
:sok: vyhra 8:7 s Bemidji Beavers.. znovu silna nedela a otocka vysledku zo 7:10. inak tyzden nestal za nic.. secondary stats ma podrzali a tentoraz aj golmani celkom ... produktivita znovu najhorsia- najhorsia v sezone.. teraz ma caka cepi, ktory ma tie secondary stats este o level vyssie ako ja, takze tu produktivitu surne potrebujem. inak to budu jatky. snad sa hraci hecnu konecne (bolo by na case).
taky kadri nebodoval 7 zapasov v rade, scheifele 7z-3 body (po 9 bodovom tyzdni), hoffman ani nehovorim 7z-2a. nad reinhardom som uz zlomil palicu a siel smer fa- ten to mal jednu asistenciu za jedenast zapasov, alebo tak nejak a nic k tomu :hroza: inak snuru teraz proti silnym superom som zvladol vyborne(vysledkovo) a dokonca som si uhral 5 statistik do plusu, co som vobec necakal. (videl som sa niekde okolo 8meho miesta s tym timom, ale 4te po polke zakladnej casti berem vsetkymi desiatimi) :)

MVP timu po polke sezony je jednoznacne scheifele, ktory taha utok s 15+21 a pridava necakanu statistiku 10+fw zapas co zapas. inak nikto nevyskakuje, mozem spomenut reilly smitha s 9+16 co je na draft z posledneho miesta a z hraca prveho na odstrel celkom dost.
v obrane hra prim josi 7+14.. ostatni obrancovia hraju svoj standard, posledne 2-3 tyzdne tesi orlov, ktory zacal bodovat( aj hitovat, s cim som neratal).

Golmani drzia- schneider je istota a aj talbot s edmontonom zacal vyhravat.

minusy su draft kridel fabbri a reinhard. vyhodene vysoke pozicie :slap: ale tak nahradzaju ich znovuzrodeny brown a fa tah anderson.

Uvidime ako sa vydari druha polovica zakladnej casti :)
Week 10 - vs Silesia Ice Miners, draw 7:7


Totální katastrofa, z 10:5 během víkendu remíza 7:7. Sice s lídrem, ale stále nepřijatelný výsledek daný přetaktizovánim ze strany GM. Postavit v sobotu Elliotta a nečekat na neděli, pískáme si. Stejně tak nehrát "zanďoura" v neděli (nebát se srovnání proher) a postavit Crawforda, vyhrajeme aspoň o bod.

Bohužel další prošustrovaný vedení, což zamrzí zvlášť, když jsme čelili soupeři s početnou marodkou a podstatně horšim útokem. Že se v poslední den naráz zblázní trojlístek Ferland-Marchessault-Haula a zvrátí na Henyho stranu góly, to je druhá, neovlivnitelná věc... pravda.

Chokers hvězda týdne: John Tavares :plus: 4 zápasy, 2+7, 3 PPP, 15 SOG, 47 FW
Chokers zklamání týdne: Teuvo Teravainen :minus: 4 zápasy, 0 bodů, -3, 7 SOG
Big Bad Bruins 5:9 Halifax Royals

vyraznejsia prehra do vtedy so superom o dve priecky nizsie rozhodne nezahrala do karat
tam sa superovi zblaznili brankari a neverim, ze toto este niekedy zopakuje...5W-0L-8GA-.944.-1SHO
v posledny hraci den som to pretaktizoval, kde mi na nedelu chybal jediny hrac=jedina strela a tak to zostalo 147:147sog....a prehra o 1G...na strane druhej vyhra o 1A a remiza 33:33....tych superovych 5 ziskanych G bodov rozhodlo

Big Bad Bruins 8:7 Hogsmeade Hedgehogs

tesny triumf so superom na poprednejsich prieckach potesilo, prekvapilo
skoda fw a ppp, inak spokojnost

Big Bad Bruins 8:9 Holland's Red Army /8 /75-80-15/.485/

bolo to ako na hojdacke, pred nedelou 9:8 po, 8:9...nanimu to bodovo padlo v psoledny hraci den, ale pri tej bodovej biede sa vitazstvo v A pocita, ak ked prehra o 2body v B zamrzela
super ma prekvaôpilo rozsekal v GWG (5), aj v sog mojich 154 zdaleka nestacilo (175)
esteze som zareagoval na Dubnykove vyoutovanie, Stalock mi sfleku stiahol roletu a pocas vikendu som to uz pre istotu v kleci benchoval, kedze som mal v G stats garanciu 3 vitazstiev

hm zvitazim nad poprednymi timami (BB,HH) a poprehravam so supermi toho casu podo mnou (AW,HR,HA) hm
coraz castejsie pukam aj v stat´s :plus:/:minus: (tretia lost v rade), ale tam je to hop alebo trop, v PPP tiez ziadna slava, ostatne second stats vcelku ok, az na tie bloky, kde sa to skôr ci neskôr budem snazit vykompenzovat, aj ked obetovat jednu stats na ukor inej, i tak se da
nutne potrebujem zvysit bodovu efektivitu, lebo posledne tyzdne nic moc veru, aj z toho dôvodu som sa to rozhodol hrat na 2 stabilnych G a dovi dopo Lehnerovci, Elliotovci (aj ked ten kuva chytl druhy dych), sahol si napr. po Silfverbergovi, ktory mi to G hadam pozdvihne (co som omrkol, benji ho tahal v drafte ako druheho...), pomaha aj Backes, Looch detto, takze trejd s tomasinom hodnotim oka
Galch jeden tyzden parada, dalsie opät dovi dopo, pod Julienom je to des a hruza, naopak sa konecne prebudza Zette, no keeperi este musia pridat!
caka ma novacik dunim, z novacikovskeho tria najuspesnejsi, Joe zda sa odkvecol, tak verim, ze ziskam dôlezite body, aby mi prva 6tka prilsi neusla, stale sa tam motkam okolo toho 8 fleku, ale je to stale hratelne a v PO verim! :power:
posledné týždne tragédia, last week s lukášom som ešte v sobotu viedol celkom v pohode a po nedeli 3:12, som mal v pondelok ráno hodiť notebook o zem :lol2:

tento nakoniec 4:11 proti tomasinhovi, pričom ešte v sobotu 1:15, aspoň ten SO Hellebuycka to trochu zvrátil. V útoku to prestalo padať Stamkosovi s Vladom a na bodovej produkcii to riadne cítiť :? jediným pozitívom bolo asi 3+2 Landeskoga, i ked všetko bolo v jednom zápase :lol2:
Panove, radim vam dobre, v tehlech dnech se Henymu pokud mozno vyhejbejte obloukem. Ten jeho lazaret jako by siril nejakou epidemii - jen co rozehrajem matchup, padne mi nadlouho Schwartz, okamzite na to Perry, koncem weeku i Couture a Hornqvist, a ted uplnou zahadou jeste TyJo.

Co to jako je?!
fantomas píše:Panove, radim vam dobre, v tehlech dnech se Henymu pokud mozno vyhejbejte obloukem. Ten jeho lazaret jako by siril nejakou epidemii - jen co rozehrajem matchup, padne mi nadlouho Schwartz, okamzite na to Perry, koncem weeku i Couture a Hornqvist, a ted uplnou zahadou jeste TyJo.

Co to jako je?!

to takto súperov odstavuje? :giggle:

to je pomaly horšie, ako sme mali jeden rok v classic lige, kde krátko po tom, ako dal ohlund na niekoho ponuku, skončil na IR :lol2:
Tvle už... Teraz posadim hattrick Lindholma
:serus: Lukymu, zaslouženě vyhrál. Vedl skoro celý týden, před včerejškem nebo v době, kdy jsem šel po půlnoci spát, asi 12:5, nakonec jsem to z mého pohledu stáhl na 7:8, což beru skoro jako výhru, bodově se mi trošku utrhli, Jones dokázal smazat shutouty, takže fajn. Lukymu fantasticky zachytali gólmani, s tím nic moc dělat nešlo, navíc, když moji chytají poslední dobou prd (Jones konečně až dnes zabral). Každopádně teď si na tři dny od Yahoo odpočiňme a užijme se hezké Vánoce. :pivo2: :kajo:
neskutočné, ani posledný tím tabuľky neporazím, pred posledným dňom 9:4, po ňom 7:8, fakt celé zle. Raz sa mi preberú útočníci, tak si zoberú voľno cedníci :hroza:


btw. stále som ochotný vymeniť za výhodnú protiponuku svojich obrancov
Week 11 - vs Springfield Duffmen, loss 6:8


Achjo, to byl teda fakt předčasnej dáreček. Zase zhruba dvě noci před koncem weeku vedu 10/9:5, a nakonec z toho je frustrující prohra. Sobota se opět hrubě nevydařila; bloky projetý, SV prohraný o dva, +- jakbysmet.

Nacházim pramálo pozitiv - bodovací statistiky se nám sice podařilo ovládnout, ale na SOG jsme si vybrali slabší týden. Vyloženej blackout si před svym opětovnym upadnutim na marodku vybral Crow, kterýho už podruhý v sezoně vyhnali z brány posraný Devils.

Chokers hvězda týdne: John Tavares (podruhé za sebou) :plus: 3 zápasy, 2+4, 3 PPP, 12 SOG, 30 FW
Chokers zklamání týdne: Corey Crawford :minus: 2 starty, 2 L, 7 GA, 22 SV (1 pull), .759 SV%
Vsetko najlepsie veduci. :klobuk:
Dufam ze ti dnes nedam darcek v podobe otocenia priebezneho vysledku :-D
Opäť raz prehra 7:8, to je snáď zlý sen :hroza: to čo som čakal, že posledný deň otočím, som otočil, ale stratil som FW :?

Minulý týždeň som chválil ofenzívu a káral brankárov, tento týždeň brankári zabodovali a naopak ofenzíva mala byť lepšia (najmä asistencie chýbali), ale aspoň sa strelecky prebral Stamkos a Landových 5 bodov tiež nebolo na zahodenie
No môže pomaličky trejdovat :lol2:
Anty píše:No môže pomaličky trejdovat :lol2:
či bude dakto chcieť, ja čakám na ponuky (najmä na obrancov) už dlho a žiadne nechodia
Week 12 - vs Alaska Wolves, loss 5:10


To bylo zase nadělení. Dáreček k narozeninám v podobě otočení nepříznivýho výsledku se navzdory petrikovym obavám ani omylem nekonal - naopak sem ještě dostal facku skrze benchnutý Fleuryho a Forsberga, takže jsem poprvý v sezoně nedal starty. Vtipný je, že i kdyby chytal Forsberg a dostal to, co Glass, vyšlo by to uplně nastejno... nevyhrál bych ani jednu GK stat. Lol

Vepředu to jakž takž šlo, povedlo se těsně vyhrát áčka i FW, srovnat GWG a naopak těsně prohrát SOG. Holt když to odsabotujou ti kašpaři v brankovišti, je to potom složitý... ve výsledku propad až na pátý místo, ugh.

Chokers hvězda týdne: Tyler Johnson :plus: 3 zápasy, 3+1, +3, 1 GWG, 20 FW
Chokers zklamání týdne: Anton Forsberg :minus: 1 start, 1 L, 5 GA, 26 SV, .839 SV%
Anty píše:No môže pomaličky trejdovat :lol2:
Rakell :jn: :jn:
druha vymena v kratkom case s petrikom

Duchene
:arrow: Preshow Destroyers
JT Miller :arrow: Alaska Wolves


na vymenu ponukam dalsich keeperov..prvy traja su clenom mojej organizacie od uplneho pociatku, a teda 3 a pol sezony

Lundqvist
Oshie
Letang
Atkinson


tim opustil aj dalsi z keeperov brankar Anderson ktory taktiez je u mna od uplneho zaciatku
s ducheneom som mal trpezlivosti az-az, ale co je vela to je vela... tak nech mu change of scenery pomoze ;)
konecne vyhra! v utoku peknych 40 bodov a slusne aj brankari ale co z toho ze ti Joeovi brankari boli nafetovany

celkovo vsak je uz PO viacmenej passe..okrem vyssie spomenutych hracov mozu odist aj dalsi

na vymenu ako rentalov ponukam aj ostatnych.. najzaujimavejsi su
Krejci 22 zapasov 17 bodov
Dadonov 33 zapasov 23 bodov
a viaceri obrancovia Ekholm Chara Lindholm Skjei

nevymenitelny resp. len velmi tazko menitelny su:
Kopitar
Huberdeau
Panarin
Karlsson
Rakell


celkovo si ziadam za protihodnotu bud keepovatelnych hracov alebo draft picky
Anty píše:konecne vyhra! v utoku peknych 40 bodov a slusne aj brankari ale co z toho ze ti Joeovi brankari boli nafetovany
Ako hovorím, zahrajú hráči v poli, brankári majú week off, zahviezdia brankári, voľno si vyberie ofenzíva :neviem: to už zúfalstvo



postavenie v tabuľke však má za následok, že som otvorený trejdom (aj hviezd), samozrejme za primeranú protiponuku
Week 13 - vs Bemidji Beavers, draw 7:7


Čeká nás ještě někdy bezproblémovej, pohodovej víkend? Zase uplně nesmyslně zběsilá neděle jako na houpačce, kdy sme tentokrát nejprv otáčeli v náš prospěch, a pak zase ve zbytku noci pracně nabytej náskok ztráceli.

Jakkoliv bych normálně remízu s druhym mančaftem tabulky bral, tohle nevyhrávání mě nebaví. Kór když o SV% ve prospěch soupeře rozhodovaly setinky, a když FW prohráváme o tři buly...

Chokers hvězda týdne: Mark Stone :plus: 3 zápasy, 2+4, +5, 1 GWG, 1 PPP, 8 SOG
Chokers zklamání týdne: Nick Foligno :minus: 3 zápasy, 1+0, -3, 5 SOG, 5 FW

---

V reakci na neuspokojivý výsledky... :!: TRADE ALERT :!:

David Krejčí, 23rd round :arrow: Chugwater Chokers
15th round :arrow: Preshow Destroyers
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS