Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Jenže s timhle se ta liga zakládala, o tom se snad nikdy ani nehlasovalo (proto ti řikám, že pokud máš problém s jednim z pilířů týhle ligy, máš radši tým rovnou pustit), a hlavně to taky lize na "keeperství" technicky neubírá, ba naopak přidává, protože "keepuješ" na dvou úrovních místo jedný.
zakladala a ja byl od zacatku proti a neni to nic z ceho jsem happy. kdyby to nebylo, dalo by se diky tomu vyhnout par situacim/nedorozumenim, ale vzhledem k tomu, ze mam lepsi veci na praci, nez se tu dokola hadat o tom, ze je to zbytecnost, tak to necham bejt. Pokud ty mas problem s tim, ze s tebou, a treba i dalsimi, nekdo (ja) nesouhlasi, pak bys mel zvazit zda nerezignovat v roli commishe, protoze tve vylevy a vyzvy k oposteni jsou vice nez trapne.
Lol :-D tady vůbec nejde o nesouhlasení. Tady jde o neustálý pruzení a protestování proti pilíři naší hry. O mnoha věcech už sem připustil diskuzi a o mnoha věcech se tu už hlasovalo, což všichni respektovali. Jen ty furt musíš za každou cenu remcat jako malej harant, tak to laskavě neotáčej na mě.
me nejde o to mit posledni slovo, ale vazne se zamysli nad svou argumentaci. co post, to jsem bud jak malej, harant, nebo lama co ma Manthu a uz abych vypadl, kdyz me to vadi. ja ti tu celkem trpelive odpovidam a troufam si i rict ve vsi slusnosti argumentuju a uz jsem se snad trikrat vyjadril, ze uz se tim nehodlam zabyvat. proste pokud jste s pravidly, trejdem, nastavenim vsichni zadobre, tak OK, respektuji to, ale snad mam pravo rict, ze se ruznym nedorozumenim da celkem jednoduse predchazet. pokud te to tak otravuje, tak na to proste neodpovidej, dej si me do ignoru, nebo tu ligu proste nerid. a za me je toto (snad) posledni post k tematu.
Nechce niekto jedného z trojice Thornton Nugent-Hopkins Dubinsky? Potrebujem sa jedného centra zbaviť ideálne za krídlo
Kdo dneska krásně addnul Montoyu, aby si po*ral gólmanské stats? :frajer: :hfman: :rocker:
Trade Alert


Jordan Staal :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

Kevin Hayes :arrow: Holland's Red Army
Tak takhle vyrovnany golmany sem snad pred vikendem jeste nevidel... :D

Přílohy

no ja pred vikendom zatial velmi dobry vysledok s lidrom sutaze ale este to nie je ani zdaleka rozhodnute..mam aj teraz prilis vela zrakvenych hracov a prichadzam zbytocne o nejake stats
Konečne má liga pravého lídra..nastáva doba teroru :box:
Trade alert :!:

J. Jagr :arrow: Holland´s Red Army
B. Campbell :arrow: Alaska Wolves
nani92 píše:Konečne má liga pravého lídra..nastáva doba teroru :box:
:yes:
Anty píše:
nani92 píše:Konečne má liga pravého lídra..nastáva doba teroru :box:
:yes:
:yes: :jupi:

K mému trefnému týmovému sloganu vázaného k názvu týmu Magic turnaround in Hogsmeade můžu dodat i další termín z potterovské dílny, tedy "Mischief managed". :frajer:
Ďakujem ti Bernier sa pokazenie víťazného matchupu..ak si ešte niekedy addnem niekoho z Anaheimu, prosím vyhodte ma z ligy..
Trade alert :!:

Jake Muzzin :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

Matt Niskanen :arrow: Springfield Duffmen
TRADE ALERT

Silesia Ice Miners' Sam Bennett & 15th round pick to Bemidji Beavers for Alex Pietrangelo & 22th round
fantomas píše:Tak takhle vyrovnany golmany sem snad pred vikendem jeste nevidel... :D
Dovolím si oponovat. :-D
Obrázek
Potrebujem kvalitné krídlo, ponúkam kvalitného centra. :-D Vymeniteľný je každý, za rozumnú ponuku.
Sam Bennett :arrow: Preshow Destroyers
Dmitri Orlov :arrow: Bemidji Beavers

Bennett se u mě moc dlouho neohřál, nicméně jsem musel zareagovat na menší krizi s bekama, kterou jsem měl/mám (Faulk, Subban na IR) a proto se pakuje pryč.
Když už vidim stěhujícího se Orlova...
Nechce ještě někdo top obránce za (near-)top útočníka (RW, buď čistý nebo dvojpost)?
prepinam na "seller mode"
kto by nahodou niekoho odo mna chcel, treba poslat ponuku. primarne za drafty, ale nebranim sa improvizaciam :D
:!: TRADE ALERT :!:
Rick Nash, Brendan Gallagher (IR), Round 16 :arrow: Chugwater Chokers
Oliver Ekman-Larsson, Round 23 :arrow: Silesia Ice Miners™
petrik píše:prepinam na "seller mode"
:D
Ja taky...jako kazdy rok :hroza:
fantomas píše: :!: TRADE ALERT :!:
Rick Nash, Brendan Gallagher (IR), Round 16 :arrow: Chugwater Chokers
Oliver Ekman-Larsson, Round 23 :arrow: Silesia Ice Miners™
wtf?! veto
Logan píše:wtf?! veto
Co kdyby jsi místo stupidní zkratky, konstruktivně sepsal, co Ti na tom vadí? Kdo dle Tvého soudu tratí, kdo vyhrává? Nevíme nic. Vůbec nic. Celé je to v Tvém podání naprosto irelevantní, impulsivní. Jako výkřik do ranní tmy, po špatném spánku.

Oba jsme přeci rozumní, a oba máme důvod proč provádíme ten trejd. Normálně (bez nátlaků z jakékoli strany) jsme se dohodli přes zprávy. Oba jsme souhlasili, potvrdilo se to přímo v yahoo. Tak kde je problém?
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS