Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Joe S. píše:včerajšiu noc môžem zhodnotiť jedným slovom: J E B A Ť :panika:
tak to som mal ine stastie, ze pri mojom desivom 1+2 (den predtym 3 zapasy a 5+3..) si uhral len 2+3 a nejako to bodovo tesne drzim, ale tam je vsetko otvorene..second stats celkom oka a v G stats by som tiez nemal odist naprazdno, uvidime
ak vidim dobre tak Logan nenastavuje zostavu (aj tak prehravam :bitka3: )
Tak dlouho benchuješ keepera Littla až na*ebe 3 body proti tvému týmu :giggle:
tomasinho píše:Tak dlouho benchuješ keepera Littla až na*ebe 3 body proti tvému týmu :giggle:
:moj:
ale tie body ti aj tak chybat nebudu...
Anty píše:ak vidim dobre tak Logan nenastavuje zostavu (aj tak prehravam :bitka3: )
pardon, prožívám trochu hektičtějších 14 dní, ale snažim se na to myslet co to jde,ten jeden den mí ulítnul :jn:
petrik píše:ale tie body ti aj tak chybat nebudu...
Tobě ale pebývá shutout Pekáče :bitka3:
tomasinho píše:Tobě ale pebývá shutout Pekáče :bitka3:
LOL :moj:

ale aj tak vzhladom k tomu kto dnes nastupi mne a kto tebe pocitam s tym ze to dnes v hracskych stats otocis a konecny vysledok bude tesny - a kludne moze byt aj v tvoj prospech.
chvalabohu aspon za tych cednikov, tento tyzden mi zachranili krk
Logan píše:
Anty píše:ak vidim dobre tak Logan nenastavuje zostavu (aj tak prehravam :bitka3: )
pardon, prožívám trochu hektičtějších 14 dní, ale snažim se na to myslet co to jde,ten jeden den mí ulítnul :jn:
Ale nakladas mi riadne :scare: tie gk stats úplne vyrovnané a aj tak prehravam 0:4 dnes Lundqvist :pray: ostatné stats moc vyrovnané nie sú...zopar by otočiť slo lebo mam dosť hráčov v hre narozdiel od teba (7+GK:2)
petrik píše:chvalabohu aspon za tych cednikov, tento tyzden mi zachranili krk
Jo a já posadím Jonese zrovna, když dá shutout, to je fakt na mašli tohleto. Ale máš pravdu, plno je toho těsně, ale FW nedám už, možností pro mě jsou asi akorát střely a +-, jinak nic. Takže to může 9:8 pro mě nakonec, ale +- je nepředvídatelné a střílet by museli až moc ti moji dřeváci.
Anty píše:
Ale nakladas mi riadne :scare: tie gk stats úplne vyrovnané a aj tak prehravam 0:4 dnes Lundqvist :pray: ostatné stats moc vyrovnané nie sú...zopar by otočiť slo lebo mam dosť hráčov v hre narozdiel od teba (7+GK:2)
Tak já teď snad3x po sobě dostal hroznou nakládačku, protože mi vždy něco zklamalo. Nebo spíš útok teda zklamal.
a ten trejd nic? :D
omlouvám se všem, snad v týdnu .... fakt jsem teď neměl čas se na to vůbec soustředit a nastaovat sestavu

narozky, stěhování, nová práce, fakt jsem teď tu fantu tolik nestíhal :)
petrik píše:konecny vysledok bude tesny - a kludne moze byt aj v tvoj prospech.
Tak nakonec jsi vyhrál o jeden bod, 2 střely mi chyběly. Rozhodl asi i ten posazený shutout Jonese, ale celkově jsi měl lepší týden, gólmani ti zachytali výborně a to je půl úspěchu. Takže gratulace. Dokonce jsi mě o jeden bodo přeskočil v tabulce. Já jsem sedmý, tudíž mimo PO pozici, ale ztráta na čtyřku není velká, bude třeba zabrat.
Week 7 - vs Holland's Red Army, win 10:5


Pět vyhraných matchupů v řadě, mimořádně uspokojivej streak a už celkový druhý místo. Narazili sme na soupeře, kterej má ještě větší problémy s FW a def stats, přičemž sme si zkušeně a rovněž s velkym náskokem pohlídali áčka, SOG i body.

Štěstí nám tentokrát trochu přálo na přesilovce, k vyrovnanym GA nám pro změnu pomohl šikovnej tah GM s posazenim sobotního Crawforda.

Teď na dunima a s prapodivnym rozpisem, kdy nám téměř v každej den hraje míň hráčů než soupeři. Tohle bude složitý...

Chokers hvězda týdne: Logan Couture :plus: 4 zápasy, 3+1, +4, 1 SHP, 1 PPP, 12 SOG, 6 bloků
Chokers zklamání týdne: Brian Elliott :minus: 3 zápasy, 0 výher, 9 GA, 89,9 %
pre zapasom som nepocital s tym ze budem napokon spokojny za prehru 6:9..treba povedat ze Logan mal kvalitny tyzden ci uz co sa tyka bodov alebo aj stats brankarov..u brankarov nemam statistiky az take zle a aj napriek tomu som prehral 1:3

:plus:
Oshie 0+5
Parayko 0+4
Lundqvist 3 vyhry, len 5 inkasovanch golov, 95,3%

:minus:
Panarin 1 gol
Huberdeau 0+1
Karlsson 0 bodov a -6
Big Bad Bruins 10:5 Colorado Dragons /8 /54-55-10 /.496/


treti triumf v rade a druhy dvojciferny!
kader de facto stabilizovany a hned to vyzera coraz slubnejsie, 50% uspesnost na dosah
hned v druhy den pri vyssom pocte hracov som sa pustil do mensieho trhaku, ktory som kazdym dnom navysoval a skoncilo sa to vyraznejsim vitazstvom
v sobotu som nechal takticky Dubnyka aj Lehnera na benchi, co mi zachranilo remizovy stav pri L
vseobecne na strely, hity, buly idem paradne, aj druhe vitazstvo v blokoch sa rata
proti Lukasovi, ktory odohral dobry part ocakavam narocnejsi, vyrovnanejsi duel, ale potrebujem sa viest na vitaznej vlne, v zostave hadam uz s Weberom, Malkinom (aj Backesov navrat sa blizi)

:plus:
Tarasenko 2+4 / 17sog
Monahan - 3+3 / 10sog / 38fw
Seguin 4+1 / +6/ 15sog

:minus:
Benn 0+0 /aspon 28fw
Marleau 1+0 (-3 aspon prida nejaky ten sog,fw,hit
cepi píše:
Big Bad Bruins 10:5 Colorado Dragons /8 /54-55-10 /.496/


treti triumf v rade a druhy dvojciferny!
kader de facto stabilizovany a hned to vyzera coraz slubnejsie, 50% uspesnost na dosah
hned v druhy den pri vyssom pocte hracov som sa pustil do mensieho trhaku, ktory som kazdym dnom navysoval a skoncilo sa to vyraznejsim vitazstvom
v sobotu som nechal takticky Dubnyka aj Lehnera na benchi, co mi zachranilo remizovy stav pri L
vseobecne na strely, hity, buly idem paradne, aj druhe vitazstvo v blokoch sa rata
proti Lukasovi, ktory odohral dobry part ocakavam narocnejsi, vyrovnanejsi duel, ale potrebujem sa viest na vitaznej vlne, v zostave hadam uz s Weberom, Malkinom (aj Backesov navrat sa blizi)

:plus:
Tarasenko 2+4 / 17sog
Monahan - 3+3 / 10sog / 38fw
Seguin 4+1 / +6/ 15sog

:minus:
Benn 0+0 /aspon 28fw
Marleau 1+0 (-3 aspon prida nejaky ten sog,fw,hit
No tie brankárske stats boli dosť otvorené, ja som robil, čo sa dalo, aby som ich zvrátil, ale nepodarilo sa, ešte že v sobotu jeden brankár nedochytal a druhý prehral až nájazdy :lol2:

Ale ten týždeň moji hráči slabota, nikto nemal ani 4 body :hroza:

Jediné, čo ma môže trochu tešiť, je to, že sa Eberle začína preberať, už som nad ním skoro zlomil palicu, za to Lando ma začína s*ať, a do toho ešte tá jeho suspendácia :hroza:
:scare: :nervozny: Uáááá!
Neskutečná bitva s dunimem v tomhle týdnu: před sobotní nocí W, L, SOG, PPP, P, A, G všecko dokořán otevřený, čti max. o dva!
veru.. bohuzial sobotna noc mi nepriala :bitka3: okrem SOG, nemozem byt spokojny s nicim( lindell 8striel :-O ).. G su na remize, A som uz asi stratil spolu s P a PPP a goalie stats mi pekne skraslili moji devils prehrou 0:5 s arizonou. kto mal cakat, ze devils dostanu 5ku a ta ryba na suchu v brane chicaga fantomasovi nieco vychyta.. W, L su o 1 a SV% o 0,004, takze dnes mi ostava verit LA, ze daju chicagu aspon 4ku, vsetko v pp a cez browna s gaborikom :-D momentalne vedenie 8:7 ( s ktorym by som bol spokojny) sa razom moze otocit na 6:9 aj ked mi hra viac hracov..
momentalny stav ako sa od zaciatku vyvijal cely tyzden, by som aj bral, ale mam obavy, ze po 3 win zapisem vyraznejsiu prehru a to pri nahanani prvej 6tky nedobre :nono:
lukasovi brutalne lapa duo Kvik-Bish 5Z-5V...ostatne G stats ruka v ruke
tuto noc sa hraci konecne bodovo prebudili (ale G som kuva chcel!) naopak lukasovi zurovali, takze necakane som to obratil v A a dorovnal v B, sogy 130:130, zial do karat mi nehra v posledny den vyssi pocet hracov supera (uz vcera to chcelo dropnut Benna co uz) takze vsetko pada na Seguinovi a Bennovi :guns:
wow, vyhra nad fantomasom v pomere 10:5.. tak takyto vysledok som si vcera veru nevedel predstavit pri ziadnych kombinaciach :shock: moji hraci sa hecli a za nedelu dali 3+5.. (z toho vsetky goly vitazne :-D ). cim som vyhral G a pretlacil 5 bodovu stratu v moj prospech. 5a vyrovnalo asistencie a yahoo mi pripisalo
dalsie 2 korekciami, takze aj tu bola uplne necakana vyhra. superov golman sice pretlacil sv% ale prehral, cim vyrovnal L na 2:2.. spokojny mozem byt aj so sogmi.. Na FA som sa snazil vyuzit vyhodu rozpisu a ziskavat na supera dalsie starty, co sami darilo. aj ked sa mi dvaja potiahnuti hraci hned zrakvili. aspon som dropol silfverberga a potiahol gaborika, ktoreho 2 goly boli rozhodujuce. rozpis mam tazky, po zlych tyzdnoch proti antymu a henymu, kde som stastim uhral prijatelne prehry, sa stastie neodvratilo a napravil som si chut.. teraz ma caka petrik. v tabulke je to riadne natrieskane, ak sa chcem udrzat hore a snad sa aj odputat od prenasledovatelov, mal by som vyhrat.. je zaujimave ze v +/- som top a bilanciu mam 4-4-0 a v takych asistenciach som uplne posledny a mam to 5-2-1 :-D inak mozem byt so sezonou zatial spokojny, pretoze sa drzim vyssie ako som cakal.. stracam dost na golmanoch body, takze by som si tych g mal zacat postupne lepsie manazovat.

:plus: Scheifele 3+6 a 52FW cim prekvapil a tuto sezonu je na buly necakane dobry. co zapas to dvojciferne cislo.
:minus: Reinhart 0+0, stale cakam, ze sa preberie, ale pri momentalnom buffale je to beh na dlhe trate.. toto mi na drafte nevyslo, vysoko som tahal mlade kridla s nadejou( ake by som podla svojho vkusu do yahoo ani netahal), ze aspon jedno snad vyskoci na keep.. fabbri hned mimo a reinhart zatial nic.. skoda

Inak opakujem, ak niekto potrebuje posilnit na C, tak by som rad jedneho menil( najlepsie za obrancu, mozno kridlo). k dispozicii by bol hlavne nugent-hopkins, a pripadne pri spravnej ponuke Getzlaf.
neskutočné, výhra s Loganom 9:6 a ešte po piatku to bolo 5:1 :jupi. Nakoniec mohlo byť aj lepšie, viď bench SO Hellebuycka, ale tak jeho štart bol lotériou, i keď tryskáče hrali proti slabučkým sens, ktorým pomohol trejd duchenea :dudo: :giggle: ale tak kvôli hypotetickému zisku jednej štatistiky riskovať stratu hneď dvoch? to sa mi zdalo neprimerané

hráči z poľa ale nie a nie pridať, tento týždeň ale prekvapil jeden hráč, už som ho pomaly dropoval, ale tento týždeň si vďaka 4+1 Gallagher miesto v tíme udržal.

PS: Ak by mal niekto záujem, mám s výhľadom do budúcnosti pretlak obrancov, k dispozícii je najmä Schultz, ale pri nejakej viac než dobrej ponuke tam sú aj iní :psst:
Halifax Royals 9:5 Big Bad Bruins

Keby si útočníci nevzali v sobotu voľno, mohla z toho byť aj vyššia výhra.

V tíme sa udialo zopár zmien. Nečakane ma trápi pozícia centra. Carter sa hneď v úvode zranil. Wennberg bol tiež nejaký čas mimo, pri ňom ma ale trápi skôr jeho výkonnosť. Počítal som s ním do budúcna na post prveho alebo druhého centra, momentálna je ale najslabší center v tíme. Keby nebolo tragického Bozaka a zranenia Cartera, už by bol možno preč. Takto to odniesol Bozak, za ktorého už dávnejšie prišiel Anisimov, kt. hrá momentálne lepšie ako Wennberg. Do tímu pribudol aj Danault, ktorý môže zaskočiť na poste 4C, vždy keď ma Wennberg naserie.
V obrane nahradil Ceciho Russell. S obrannou hrou Ceciho som bol spokojný, smerom dopredu to bolo oveľa horšie a pri výpadku formy niektorých útočníkov potrebujem obrancu, kt. aspoň raz za čas niečo vytvorí.

:plus:
Bishop + Quick 5 zápasov, 5 výhier. 94,4% a 1 SO. :sok:
V útoku a obrane to bol kolektívny výkon, nikto nejako extra nevyčnieval. Najviac bodov urobil Domi 0+4, snáď sa koneče prebral.

:minus:
Giordano 0+0 -4 :nono:
Koivu a Steen 0+0
Granlund a Aho iba 1 bod.
no tak za ten majstrstik s mcelhinneyom si si dunim tento W zasluzil... :klobuk:
diky, ale cisty luck (z nudze cnost).. tym tahom som si zachranil prdel. cely tyzden som planoval aku dvojku, kto kedy, proti komu... padol mi zrakveny hutton, condonovi som neveril, ostaval mi dell na vikend.. lenze zranil sa luongo a vsetky plany sli do prdele, zobral som instiktivne reimera, ved peg nemoze vyhravat stale a dalsi zapas hrala florida s coloradom :hahano: bolo to jednoduchsie. reimer- 9 golov-1win. k tomu 2x 5ka aj pre devils a z golmanskeho naskoku bola strata.. esteze som si nechaval tah na nedelu (sog, hit boli tesne, tak som cakal ako sa to bude po sobote). vyslo to tak ze bolo treba golmana. no a vyber nebol velky.. husso sa predpokladalo ze nedostane sancu u blues, tak mi ostal mcelhinney ktory dal 41 saveov a so cim otocil strateny zapas :-D ale vyhra je zadostucinenie, lebo koli tomuto tahu som vynechal prvy zapas devils v sezone, kedze som to musel stihnut do 9tej a musel som si pozriet vysledky( a zaznam zapasu s vysledkom 2:5 som nemal chut vidiet)..

Ofenzivne bol tento tyzden mizerny, spokojny mozem byt, ale s hitmi, blokmi, fw a sog.. konecne som bol dobry vo vsetkych 4 tychto kategoriach.. ale na body sa musia hraci prebrat, lebo buduci tyzden ma caka totalny masaker proti beavers..

Znova opakujem ze nugent hopkins ( pripadne iny c) je volny na trejd za D, kridlo.. necakam ziadny zazrak, ani nechcem ryzovat.. ide mi o flexibilitu po navrate Getzlafa. takze ak by sa nasiel niekto s kym by sme si postovo pomohli navzajom, bolo by to fajn..
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS