Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Dubnyk 2x po sebe SHO :sanka: (no koonecne sa prebral) u mna 2x na benchi :rofl:
inak co mam v tejto sezone 3x SHO vsetko benche :hahano: :hahano: :hahano:
slovami klasika
@ AndyF « 12 Nov 2017, 06:13 » Uz me to zbytecny promrdavani golmanskejch stats vazne nebavi.
petrik píše:lol...
Som ta presvedcil?
chce(lo) to totalnu zmenu, short i long term tak aj preto; ale klamal by som, ak si k tomu neprispel:) (skoda, ze som tu knihu COL pre teba za zvyhodnenu cenu nevyhral:(
prichodom Fredieho stabilny G post na par rokov chvaalabohu vyrieseny, porieseny, no a jdem si pro titul :lol2:
cepi píše:uz na mna caka vyzva v podobe veduceho GM, neviem preco ale som optimisticky naladeny! :buchac:
:frajer: nepredbieham, ale pred poslednym dnom zda sa vymalovane (max. 8:8, 9:7 tak ako je ideal, aaj ked este tie hity.. ak da Andrei roletu klepne ma, uz len v suvislosti s mojim sho bench) a 2 alebo 3x triumfujem v G stats :-O :gol: (Charlie :good:
do dalsich tyzdnov plny optimizmu :power:
zatial 14:1 :thumbsup: v posledny den ma nani viac hracov v hre a realne moze otocit asi max 3 stats... takze ten vysledok bude dobry..este by to mohlo skoncit aj 15:1 :D
tak 13:1 :hop:

presne tento vysledok som potreboval pred tazkymi supermi s ktorymi teraz budem hrat jeden tyzden za druhym..darilo sa utoku aj brankarom..musim si udrzat tuto formu (a idealne keby aj superi mali rovnaku formu ako nani :D )

:plus:
po kritike sa presadili
Rakell 1+4
Lundqvist 3 vyhry + 92,0%
Howard 94,0%
(celkovo brankari 5 vyhier a 0 prehier)

dobru formu z uvodu sezony ukazuju stale
Kopitar 1+3
Huberdeau 0+4
Karlsson 0+4

:minus:
Atkinson 0 bodov..najväcsie sklamanie sezony..keeper s bilanciou 4+1 :nono:
Simmonds 0 bodov
Johnson 0+1
Tatar 1+0 a tym uz opustil
tym opustili uz aj obrancovia Ekholm a minuly tyzden Vlasic
TRADE ALERT

A.Panarin :arrow: Preshow Destroyers
W.Simmonds :arrow: Alaska Wolves


ponuka od petrika ktoru som prijal..myslim ze je korektna (ako kazda ponuka ktoru mi kedy petrik poslal)
Week 5 - vs Halifax Royals, win 10:6


Série výher protažena na tři matchupy a to i přesto, že šli golmani oproti minulýmu weeku od 10 k 0, což konkrétně dosluhující hrdina Crawford korunoval naprosto příšernym výkonem proti (of all clubs!) NJD, čimž ještě Lukášovi vyloženě na zlatym podnose daroval GA.

Naštěstí se tentokrát pochlapili hráči v poli, kteří strhli na naší stranu všechny stats vyjma dvou (a jedný tradičně problematický v podobě FW). Především čtyři GWG a pokračující vzestup PPP těší, v otázce bodů jsme nicméně čelili výjimečně slabýmu soupeři, takže žádný usínání na vavřínech není na místě.

Chokers hvězda týdne: Eric Staal :plus: 4 zápasy, 1+3, 1 SHP, 1 PPP, 11 SOG
Chokers zklamání týdne: Corey Crawford :minus: 2 zápasy, 2 prohry, 9 GA, 83,7 %
Anty píše:TRADE ALERT

A.Panarin :arrow: Preshow Destroyers
W.Simmonds :arrow: Alaska Wolves


ponuka od petrika ktoru som prijal..myslim ze je korektna (ako kazda ponuka ktoru mi kedy petrik poslal)
:serus:
snad im "change of scenery" obom pomoze...
Big Bad Bruins 8:7 Bemidji Beavers

first win :!: :wine: proti dovtedy veducemu timu...uz pred subojom som avizoval optimizmus, co sa pocas priebehu celeho tyzdna potvrdzovalo
skoda sog dorovnavky 157:157, superovi zahralo do karat pocetnejsi hracsky material v posledny hraci den (dokopoy 25sog...) zatial so som mal v poli len dvojite zastupenie Larsson-Looch (nakoniec vdaka nemu aspon tie 2 strely , no najmä 5 hitov a tesny triumf hit 71:69)
!!! triumfoval som v 3 G stats, super mi sice dopomohol benchnutym Andreiom, na strane druhej ja som mal 2x zabenchovaneho Dubnyka s dvomi roletami
potesil som sa prichodu Freddieho, takze moja G nocnej mora by mala byt zazehnana aj do dalsej jahu dekady
vôbec po 1x môzem povedat, ze som s momentalnou skladbou timu spokojny, kader na dlhsi cas stabilizovany, jednoznacne som musel popracovat na poslineni BLK, desiva bilancia 0-5-0, ale ked som to isty cas daval s 5 bekmi...momentalne ich mam 8, takze som presvedceny o tom, ze aj v tomto smere dôjde k obratu a tabulkou sa budem posuvat vyssie

:plus:
aleluja golmani (exCharlie+exElliot
Malkin 1+4, gwg
Marleau 3+1, gwg (uzitocny aj na fw,hity
Looch 1+3, 10hit (nocnych 5 pomohli
Krug 1+3 (momentalne taha 7 zapasovu bodovu snuru, konecne sa prebudza aj pocetnostou strely v poslednom matchi rovna 9tka....v predoslych 11Z to nahadzal len 13x

:minus:
Zette 0+0 (nejako sa nam zasekol
Galch 0+0, -3 (uz nech je v inom time, nemyslim v jahu:)
Stastny 0+0, -5 (kompenzuje to fw
Dallas duo, dokopy len 3 body
keď sa darí, tak sa darí, celý týždeň vediem s p*trikom, aby som nakoniec prehral 7:8 :hroza: povzbudivé na zápas s celkovo druhým impom :dudo:


fakt vyrovnaný zápas a takto to skončí :bitka3: a som zvedavý, kde skončím, keď odíde náhodou forma jedinému pozitívu môjho tímu - combu z Tampy a Shattenkirkovi :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Já to nemám ani sílu hodnotit, já prostě Henyho neporazím, ani kdyby trakaře padaly. Můj nemesis, co už. Taky by ale Murray mohl začít chytat a Jesus hrát jak Jesus. Jones s Kucherovem to sami neuhrajou.
uz po prvom dni môzem vyhlasovat hviezdy tyzdna :cool: Staal 0+4, Tarasenko 2+0, Stastny 0+2, po A Seguin,Benn,Edmundson k dokonalosti chybal nejaky bod od Hamiltona a Monahana
2G / 9A / 11B / 3PPP/ 18SOG / 54FW Homer bude mat co robit, vyzera to na zaujimavy week :super:
petrik píše:
Anty píše:TRADE ALERT

A.Panarin :arrow: Preshow Destroyers
W.Simmonds :arrow: Alaska Wolves


ponuka od petrika ktoru som prijal..myslim ze je korektna (ako kazda ponuka ktoru mi kedy petrik poslal)
:serus:
snad im "change of scenery" obom pomoze...
dostal si dnes odpoved :lol2:

btw, u mna zatial :thumbsup:
cepi píše: dostal si dnes odpoved :lol2:
:?: nieco mi uslo?
petrik píše:
cepi píše: dostal si dnes odpoved :lol2:
:?: nieco mi uslo?
cepi si asi pomýlil Panarina s Anisimovom. Pre niekoho rusák ako rusák :giggle: :jn:
Joe S. píše:
petrik píše:
cepi píše: dostal si dnes odpoved :lol2:
:?: nieco mi uslo?
cepi si asi pomýlil Panarina s Anisimovom. Pre niekoho rusák ako rusák :giggle: :jn:
no keby som bol byval vytrejdoval za toho simmondsa anisimova, ani ten jeho nasledny hetrik by mi radost nepokazil :giggle:
Heny píše:Obrázek

Obrázek

Value druhého kola -> :v_hajzli:

To já jen tak, třeba pro nováčky. No offense.

13. (153) Tyler Johnson C :arrow: FA
14. (160) Ryan Strome C,RW :arrow: FA
15. (177) Tomas Tatar LW,RW :arrow: FA
17. (201) Marc-Edouard Vlasic :arrow: FA

podareny draft
Neskutečný
po slibném začátku nám trochu odešla forma a k tomu se lepí i smůla
golmani tenhle week výborná forma ale co na plat když soupeř má zrovna Dubnyka se Schneiderem a každej si udělá SHO :hroza:
každopádně co se týče útoku a obrany, jsemotevřený všem jednáním,rád bych udělaltrochu shake up,
takže pokud by měl někdo zájem o trade, pište nebo posílejte offer :)
Week 6 - vs Hogsmeade Hedgehogs, win 9:7


Tenhle matchup mě zatim bavil ze všech nejvíc - jednak kvůli fejsbukovýmu hecování s Tomem, jednak pro zvraty a taktizování, který sem nakonec ustál o něco líp a i přes celotýdenní zaostávání urval celkový vítězství. Závěrečnej add Eakina sice nepomohl obrátit FW, k čemuž byl primárně určenej, ale zato (nečekaně) zvrátil SOG.

Po bodový stránce naprosto fenomenální týden - 55 bodů, 18 PPP, 22 gólů. Nemyslim si, že tenhle počin ještě ve zbytku sezony zopakuju. Je jen s podivem, že se i takhle podařilo Tomovi vyhrát GWG (tři z 13 G).

Závěrem, a s ohledem na nadcházející week, bych chtěl poděkovat cepimu za drop Elliotta - při pokračujícim marodění Fleuryho a Henyho zabrání Subbana sem byl v neděli na pokraji zhroucení, ale tohle mi pondělní ráno hnedka jináč prosvítilo. Golmanská krize - snad konečně!! - i do budoucna zažehnána.

Hurá za pátou výhrou v řadě! :box:

Chokers hvězda týdne: Teuvo Teravainen :plus: 3 zápasy, 5+3, +4, 3 PPP, 1 GWG, 14 SOG
Chokers zklamání týdne: Logan Couture :minus: 2 zápasy, 0 bodů, -3, 5 FW
ach, prehra s Preshow Destroyers.. mozem byt rad za 5:7.. brana uplne zlyhala tento tyzden :D tam to bolo 0:4, zachranil ma utok (ktory zlyhal totalne tiez, ale antyho bol nejakym zazrakom este horsi, takze sme boli v tomto smere najslabsi so vsetkych).. toto bol asi moj najhorsi tyzden s uvodom sezony.. mal som az jedneho hraca so 4mi bodmi (josi 1+3), inak slabota.. v podstate mi nic nevyslo.. ani sog, ani hitty, ani fo, len bloky.. kopa hracov mi hrala len 2x, tak sa to dalo aj cakat, plus zranenia, kde mi v tomto chyba vyrazne getzlaf s ristolainenom, tí sa nedaju nahradit..+ stale zraneny coyle..
teraz ma caka lider heny.. vyhliadky nemam moc dobre, ale o to viac som namotivovanejsi :box: skoda, ze som si neusetril fa tahy na vcera. vyzerali by o dost lepsie ako tie dnesne. co uz( budem musiet verit montrealu).. a hned samozrejme chyba so sissonsom, vyplytvany tah :bitka3:
dunim to uz zhodnotil za mna..v utoku to bola tragedia na oboch stranach a mna zachranili len golmani ktory sa :hecli..7:5 je super vysledok vzhladom na moj vykon...teraz Logan ktory je na spodku tabulky takze to treba vyuzit

:plus:
celkovo boli dobry vsetci traja brankari s tym ze najlepsi bol Howard (93,8%)
prebral sa konecne Oshie 3+2
a aj 3 body + nejake sekudarne stats od Parayka su good

:minus:
Atkinson...no comment
Krejci po zraneni bez bodu
Miller 0 bodov
Dadonov len nahravka
hadam prvykrat v sezone nevysiel tyzdne Karlssonovi
ako hodnotiť predchádzajúci týždeň po výhre 8:6 nad druhým tímom tabuľky? Veľmi rozpačito, keďže pred posledným dňom to vyzeralo veľmi pozitívne, keď som viedol 11:4, ale 2+5 jeho hráčov v posledný deň urobilo svoje vrátane vyrovnania PPP, prehru v strelách o 1 strelu radšej nekomentujem :censored:

Ale čo potešilo, boli brankári, 4:1 v stats cedníkov, to beriem. S hráčov z poľa nezažiaril asi nikto extra, iba Lando so svojim hetrikom, inak nič nadpriemerné (možno Brodie 0+4, ale za to -5 :dudo: )
Big Bad Bruins 12:5 Springfield Duffmen

druhe vitazstvo v rade a to dost vyrazne, potesilo
na strane druhej, nebyt superovych golmanov z inej dimenzie, bol by to docela debakel...v 4G stats som tahal za kratsi koniec, pricom moja bilancia 4W / 1L / 12GA /.944%SV......loganove cisla 5W /0L/ 9GA/ .953%SV....roletky pomohli a to rovno 3 :-O za celych 5 tyzdnov som neriesil (resp. zabenchoval) ani jednu...tak ako som od zaciatku plackoval, ze to s G proste neuhram a tentokrat mi ich vyborne cisla moc nepomohli, hraci v poli to prikladne potiahli
btw, premierovy triumf v blokoch!

:plus:
jednoznacne G duo - trejdnuty Freddie - 2 zapasy=2 rolety / Dubnyk 2 zapasy=1roleta
Benn 3+2 (aj na fw ide
Monahan 3+1
Staal 0+6

:minus:
uz zial tradicne Galch 0+1, 2SOG
po takomto tyzdni, ale v podstate niet co vytknut

v tomto tyzdni novacikovsky suboj, sused zo spodu, co by mohlo platit aj koncom tyzdna....lolovina hned z uvodu....trejdnuty Keller z poslednych 6Z 0+1, dnes 0+2(PPP) a to rovno v suboji s Andersenom, ktory v predoslom tyzdni 2x zaroletkoval....neva, vymena bodla a pomohla
dnes slusny pocet hracikov, u Joea naopak, je cas na mensi trhacik :yes:
cepi píše:
v tomto tyzdni novacikovsky suboj, sused zo spodu, co by mohlo platit aj koncom tyzdna....lolovina hned z uvodu....trejdnuty Keller z poslednych 6Z 0+1, dnes 0+2(PPP) a to rovno v suboji s Andersenom, ktory v predoslom tyzdni 2x zaroletkoval....neva, vymena bodla a pomohla
dnes slusny pocet hracikov, u Joea naopak, je cas na mensi trhacik :yes:
asi ma vyjde draho Tkachuk na IR+ a jeho 2 presilovkové asistencie :bitka: :scare:
Prehra 7:8 s Alaskou Wolves, napriek tomu v podstate spokojnosť. Pred sobotnými zápasmi to bolo 2:12… A hlavne, niektorí hráči, na ktorých som sa spoliehal sa snáď konečne zobudili.

:plus:
Bailey 1+4
Anisimov 4+0
Leddy 2+2

:minus:
Brankári WTF? 0 výhier a SV% pod 85%?
Domi – 0+0 a -4
To mě Smith trestá za to, že jsem ho petrikovi vyměnil? :cry: A já vůl s ním měl loni svatou trpělivost, tak jsem mu věřil a on se mi pak oplatí tak, že proti mě udělá dva takové zápasy? Tsss :fucker2: Gólmani už úplně v prdeli nejspíš.
včerajšiu noc môžem zhodnotiť jedným slovom: J E B A Ť :panika:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS