Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

:!: TRANSFER ALERT :!:

Oznamuju dohodu na dalšim trejdu, tentokrát uzavřenou mezi manažery fantomasem a Antym.

Jason Pominville, RW + 3rd rounder (Chugwater Chokers) :arrow2: :arrow: David Backes, C/RW + Tyler Ennis, C/LW + 5th rounder (Preshow Destroyers)
fantomas píše:
:!: TRANSFER ALERT :!:

Oznamuju dohodu na dalšim trejdu, tentokrát uzavřenou mezi manažery fantomasem a Antym.

Jason Pominville, RW + 3rd rounder (Chugwater Chokers) :arrow2: :arrow: David Backes, C/RW + Tyler Ennis, C/LW + 5th rounder (Preshow Destroyers)

kde zmizol trejd?
Tak dik.
Priste byste nas mozna mohli aspon prve pozadat o vysvetleni. :-!
tak aspon nejaky koment by som chcel nech viem co chcu upravit
Presne, tohle je solidni podpasovka.
Vam to nekdo zrusil nebo co? Pro poradek ja o tomhle nic nevim.
Selly8 píše:Vam to nekdo zrusil nebo co? Pro poradek ja o tomhle nic nevim.
Evidentně. I když sem měl za to, že pokud se zvetuje trejd, ukáže se to i v All Transactions - a tam nic.
Furt čekám na ty, kdo vetovali a proč. Vim jen o Sloterovi.
Ja som tiež nič nevetoval. (jedine že by som sa preklikol, ale to pochybujem).
Ja nie
ani ja
taky nic, i když na první pohled mi to přijde trochu fantomasův win, takže proti vetu jako takovýmu nic nemám :-D
niesom si teraz na 100% istý, ale myslím že ja som tam veto dal..kedže si Fantomas polepšil absolútne vo všetkých štatistikáach okrem +- , získal 3 posty za 1 post + tí hráči sú dvojpostoví a to má vo Fantasy cenu..a rozdiel 2 kôl mi ako adekvátna protihodnota nepríde..sorry :jn:
trosku sme upravili :D prejde to ci mame upravovat vyraznejsie?
zamňa áno :)
Sháním kvalitního brankáře, na oplátku jsem ochotný nabídnout cokoliv - kvalitní hráče, mé gólmany i vysoké picky. Pokud někdo z vás si myslí, že má někoho, koho mi je ochotný nabídnout, rád budu jednat. Upřednostňuju PM a debatu o trejdu, než naslepo nastřelenou nabídka rovnou v yahoo. Předem díky.
Dnes se mi bodove zadarilo jako snad nikdy v yahoo. 9+12 +11 8PP 2GWG, zazarilo hned nekolik hracu na cele s Jagrem, Steen a Shatty 1+3, Henrik 2+1 a dalsi borci si pripsali 1 ci 2 bodiky...akorat ten Quick to dosral :-D
rád by som vymenil Elliota + doplatok + draft za iného podobného (lepšieho) kepovateľného brankára..
nani92 píše:rád by som vymenil Elliota + doplatok + draft za iného podobného (lepšieho) kepovateľného brankára..
Ne ze by byl Quick nevymenitelny, letos me jeho vykony pekne serou, ikdyz na druhou stranu zase jako fandovi Ducks tolik nevadi, ale byl to hrac za ktereho jsem v aukci zaplatil nejvic a dost ho chtel. Elliota ma nahradit na postu jednicky casem Allen a ja potrebuju mit v brane jistotu pravidelnych startu.
TRADE ALERT :!:

E. Staal + R. O´Reilly :arrow: River Vah Monsters
N. Backstrom + B. Bickell :arrow: Alaska Wolves
BCD Ziskava Lehtonena a do RVM putuje Miller
Nie je náhodou Vasilevskij niekoho prospekt? :jn:
Je, no. Anty je zločinec. :banned:
Anty bol len unaveny po nocnej :ninja:
Jenom připomínám, že 5. března - čili ani ne za měsíc - máme trade deadline. To sice ještě neznamená finalizaci keeperů jako takových (přestupový okno se znova otevře na off season), nicméně vzhledem k tomu, že někteří z nás poputují do play-off a jiní zase ne, otevírá se možnost tzv. rentalů - vám jistě známých i z reálu (účastník play-off si např. za nižší draft pick na rozhodující fázi sezony "pučí" solidního hráče, kterýho ale potom nehodlá keepovat).

Takže očekávám/doufám, že ještě bude pěkně rušno. :yes:
Co se mě týče, aktualizoval jsem trading block a jsem připraven naslouchat jakýmkoliv seriózním nabídkám (přičemž preferuju prvně diskuzi zde na HF, přes zprávy, a teprve potom zaslání nabídky na Yahoo). Sám možná ještě potom rozhodim sítě ve snaze ulovit si nějakýho svýho rentala.
Jsem ochotnej vytrejdovat všechno, co má doma brusle a umí to držet hokejku.
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS