Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

no čo, porazím honzissa v súboji o posledné miesto? :nervozny: vyzerá to veľmi tesne vo väčšine štatistík, bude to zaujímavý víkend

ale už by bolo fajn nejaký duel vyhrať :box:
Pekna drama cepikovimi mackami... v branke vyhram 5:0 ale hracske stats mozem stale vsetky prehrat... :nervozny:
Uz sa mi davno nestalo aby som minul vsetky addy, ale tentoraz sa inak neda - a ani to vobec nemusi stacit. No nech sa deje co sa ma...
Obrázek :buchac:

ked si spomeniem na uvod tyzdna a hned G dilema, pricom uz v pondelol som chcel addovat Freddieho 2jku, no ze casu dost....a to sa este Freddie zrakvil a Mc vychytal nulu, ktora by mi neskutocne bodla....toto som si mohol a mal takticky inak ustrazit, kuva, vidiac, ze petrikovi G hraju svoju ligu.. ruska matrioska sice helfla (to radsej Malkin mal dat gwg!), no tah s Gibsonom na milu jarmilu, uuuplne zbytocny, aspon na lost som to mal mat zrovnane, ach jaj a tak ako som si v predoslom matchi nepostrazil fw, teraz ten jeden G stat bude ku*evsky mrziet
neplackujem a zijem! ak by sa mi podarilo ceknut to aj pri G strate 0:5 :scare: tie second stats na paradu, tak ako aj v suboji s tomashinom, no este kusok stastia? by to chcelo!
dorovnavka v gwg i shp! spolieham na dall duo :pray: (ale blby pocit,ze mi to bodovo tesne ujde kuva

btw a v nemom :lol2: semi suboji je uz rozhodnute, heny to od uvodu rocnika dobre dava :respekt: mozno po zisku titulu aj prehovori :lol2:
:ciga:
v posledny den som nic nenechal na nahodu a s mackami pozametal lad... k vopred istej vyhre 5:0 v goalie stats som pridal aj vyhru v hracskych stats 6:3.

v kazdom pripade to bola pekna seria, cepi bol od prveho dna v defenzive vdaka brankarom, ale napriek tomu hryzol az do konca a vcera mi este nebolo vsetko jedno... za mna cepi (aj dalsi dvaja novacikovia) ligu perfektne ozivili a pozdvihli uroven zabavy o nejaky ten level vyssie - za to velka vdaka :klobuk: a gratulacia k uspesnej sezone :serus:

a teraz uz len velke finale proti suverenovi celej sezony Henymu... ak by sme boli spolu hrali tento tyzden tak by to bolo v mnohych kategoriach proklate tesne a bol by som prehral 8:9... takze verim ze bez sanci nie som, a mozno by ta motyka mohla vystrelit... v kazdom pripade lacno kozu predat nemienim :box:
gratulace :serus:
urcite zasluzeny postup, kde to petrik zobral razne a razantne od uvodneho dna
potesilo, ze som zil do posledneho hracieho dna, kde som ale dostal nalozeno:)
no radsej prehrat vyraznejsim spôsobom, ako keby tomu malo byt o 1,2 stats, takze prehra az natolko nemrzi a s rovnakou vervou ako v semifinale, pôjdem aj do boja o bronzovu placku :box: aj ked velky oci nemam, favoritom bude super
Joe S. píše:no čo, porazím honzissa v súboji o posledné miesto? :nervozny: vyzerá to veľmi tesne vo väčšine štatistík, bude to zaujímavý víkend

ale už by bolo fajn nejaký duel vyhrať :box:
tak nič, opäť raz víkend a moji hráči úplne prestanú hrať, nemám slov :hroza: záver ročníka ako sviňa :scare:
zatim 7:6! do hry ma vratilo hezkyych 12 kuskov superovho G dua :moj:
lol ako to dostavam v A a B a v G to zatim smudlam o jeden, pricom z dnesnej dovi dopo bilancie 1+4 padol dalsi gwg :cool:

noo petrik, toto môze mrziet...pustit Grubauera, ktory mu pri absencii Holtbyho rovno padol do lona a s dnesnou roletou...G ustrazit a mal by si to asi v kapse (no kto mohol tusit, ze Smith a dnes Rinne ehm no) ale davate pekne vyrovnane finale
cepi píše: noo petrik, toto môze mrziet...pustit Grubauera, ktory mu pri absencii Holtbyho rovno padol do lona a s dnesnou roletou...G ustrazit a mal by si to asi v kapse (no kto mohol tusit, ze Smith a dnes Rinne ehm no) ale davate pekne vyrovnane finale
Ani nehovor :slap: a tak nadejne to v tej branke prve 2 dni vyzeralo...
som total mimo jahu vysledkov, len co v rychlosti scores prebehol (G na paradu!) ci mi vie niekto ceknut stav pred poslednym dnom, d.
cepi píše:som total mimo jahu vysledkov, len co v rychlosti scores prebehol (G na paradu!) ci mi vie niekto ceknut stav pred poslednym dnom, d.
9:6 vyhrávas
s Henym sa neda...
tie hracske secondary stats su uplne iny level ako u mna a brankari mu mali 0 prehier minuly tyzden a rovnako 0 prehier maju aj teraz... :slap:
na realnu sancu na vyhru som potreboval vyhrat brankarske stats a momentalne tam prehravam 1:3. sice dnes maju este zapasy rinne aj talbot, ale obaja chytali vcera takze dnes asi nenastupia... okrem toho Henymu zrejme nastupi Rask a este bude moct vyhrat aj aktualne vyrovnane W...
hraci v poli sice boduju, ale nie pri presilovkach, Heny ma navyse aj SHP a nic viac uz na vyhru nepotrebuje. snaca ze by som to dnes este otocil je podla mna uz iba hypoteticka.

ale sezona z mojho pohladu aj tak super a objektivne musim uznat ze Heny si za celu sezonu titul bez debatky zasluzi :serus: :klobuk:
s oficialnou gratulaciou ale este predsa len pockam do zajtra... :jn:
Consolation SF - vs Holland's Red Army, win 15:1


Z tohohle by byla pohodová výhra, snad i kdyby soupeř nastavoval a splnil min. počet startů. :neviem:

Chokers hvězda týdne: Logan Couture :plus: 4 zápasy, 2+3, +7, 2 PPP
Chokers zklamání týdne: David Krejčí :minus: 3 zápasy, 0+1, -1, 5 SOG

Consolation F - vs Halifax Royals, win 7:5


No jo, consolation PO by nám šlo, obhájili sme vítězství z loňska, ale do CV si to asi nedáme, že jo. :neviem:

Chokers hvězda týdne: John Carlson :plus: 3 zápasy, 1+3, +1, 3 PPP, 1 GWG, 15 SOG
Chokers zklamání týdne: David Perron :minus: 3 zápasy, 0 bodů, -2, 2 SOG
Gratulacia zasluzenemu sampionovi :klobuk:
Well deserved
Tak gratulace Henymu k vítězství. I ostatním ať už sezóna dopadla podle vašich představ nebo ne.

Těším se na příští sezónu. Začíná doba bezbožná, připravte se. :ahoj:
Obhajoba :!: :jupi:
cepi píše:heny to od uvodu rocnika dobre dava :respekt: mozno po zisku titulu aj prehovori :lol2:
Stačí? :giggle:

Díky moc všem za gratulace. Díky moc všem za super sezónu. Já se ještě přidávám ke :serus: pro petrika & cepiho.

>>KLIK<<
:serus: gratulujem Heny, snáď o rok už pripustíš väčšiu drámu :giggle:
[quote="Heny"]Obrázek

HFL Demitra Conference - Group of all time champions

2017/2018
:winner3: Big Bad Bruins - cepi[/quote]


v novacikovskej sezone niet co dodat, maximalna spokojnost :good:
k hodnoteniu sezony si hadam najdem cas o nieco neskôr, teraz som este v :wine: opojeni
imp mi sice svojou mensou aktivitou postavenie na bedni sice ulahcil, ale to nie je môj problem, do zapasu som siel s cielom zapisat sa do analu :lol2: ehm asi lepsie vyzneje v ramci analov jahu hry :yes:
podrzali ma second stats SHP,GWG a dominancia v SOG (aj ked tu to bolo ltt 151:147), FW, HIT,BLK, tieto stats mi paradne fungovali prakticky v celom PO a na com som podarili najviac popracovat bt.j. lks klaplo....v B stats som bol bez sance a tak sa o vitazovi rozhodovalo v G stats...2jka Vasil+Allen vzbudzovala respect, ale tych 12 babanov v jednom dni (Vasil+Kuemper) boli rozhodujucim bodom zlomu a v kombe Dubnyk+Freddie, za jednozapasovej vyraznej pomoci Reimera, som to docvakol k vytuzenej placke
ciel v premierovej sezone preplneny, môzem spokojne odist do predcasneho jahu dôchodku :andy: :nono: see you next season :frajer:

btw, gratulacia Henymu :serus: aj k jeho premierovemu postu v topicu :lol2:
titul v spravnych rukach, ako kalap dolu, neviem ci sa niekedy niekomu podarilo triumfovat v celej lige, prakticky od prveho dna sutaz :-O a este k tomu obhajoba, docela supa

perlicka, tak ako sme vsetci 4 skoncili po zakladnej casti, takto to skoncilo aj celkovo :cool:
gratulujem vsetkym v top 3 :good: a hlavne vitazovi Henymu..lebo ten kader co vyskladal je neuveritelny..v podstate ukazal o com je podstata fantasy..ze to nie je o menach ale o stats ktore dokazu vyprodukovat..staci si pozriet ako pickoval na drafte (ked sa pozriem ako ja tak je mi do placu :D ale tak tento rok som to regulerne podcenil odflakol a nepripravil sa)

nejake zhodnotenie sezony dam neskor
Gratulace Henymu k vyhre. :good:

Zaroven bych se chtel vsem tady omluvit za moji mensi aktivitu jak ve fante, tak tady na foru. Letos jsem na to nemel moc cas/nebyla chut. 4. misto je pro me tim padem celkem prekvapeni a uspech. Kazdopadne koncit se urcite nechystam. Naopak pristi sezonu mam v planu se vratit na svuj normalni level aktivity, hodlam trochu zkonsolidovat pocet fant, ktery hraju, tak abych na ty, u kterych zustanu mel dostatek casu.

V offseason se tedy urcite nebojte me kontaktovat s nejakejma nabidkama. Vyhodnotim si, jak na tom ten muj tym je, udelam nejakej trade block a nasledne se urcite nebranim bejt aktivni a trejdovat, ale na to je jeste cas. Do ty doby.. peace.
po sezone je najlepsie kut zelezo za horuca, takze NoBa Witchers ponukaju:
Kridla ako:
James Van Riemsdyk,
Mike Hoffman,
Ondrej Palat,
Reilly- Smith
Nino Niederreiter
a beka Troubu

Witchers maju zaujem o draft picky a kridla.. v klude ponuknu aj dvoch hracov za jedneho o kusok lepsieho ako daní dvaja..a ak by nahodou chcel niekto trejdnut golmana teraz ci v priebehu dalsej sezony som ochotny jednat o komkolvek..
síce yahoo akosi štrajkuje (a nedá sa dostať k tímom do ligy), chcem dať na vedomie, že v prípade záujmu sú k dispozícii na trejd takmer všetci hráči (okrem Ghosta, mladíkov a cedníkov), čiže vrátane Shattenkirka a pod.
Joe S. píše:síce yahoo akosi štrajkuje (a nedá sa dostať k tímom do ligy), chcem dať na vedomie, že v prípade záujmu sú k dispozícii na trejd takmer všetci hráči (okrem Ghosta, mladíkov a cedníkov), čiže vrátane Shattenkirka a pod.
Právě sem koukal, loni registrace týmů a lig začínala 14. srpna, takže mají jeden den na repete, jinak to začne bejt vážně podivný (už jen to, že nelze v off-season accessnout vlastní tým je změna, pokud si dobře pamatuju).

Jinak já dávám k dispozici následovný, o protihodnotě se můžeme pobavit individuálně:
Teuvo Teravainen
Tyler Johnson
Nick Foligno
Corey Perry
David Krejčí
u mna k dispozicii napr. matt dumba, anders lee, wayne simmonds a dalsi

a k timom sa da tak trosku kostrbato dostat cez profile / history
U mě k dispozici Connor McDavid, Patrik Laine, Auston Matthews...

Ne kecám. Útočníci jsou lock. :lol:

Pokud by někdo měl zájem o obránce, můžeme jednat o Ekbladovi nebo o Riellym, případně za hubičku nabízím Keitha.
Joe S. píše:síce yahoo akosi štrajkuje (a nedá sa dostať k tímom do ligy), chcem dať na vedomie, že v prípade záujmu sú k dispozícii na trejd takmer všetci hráči (okrem Ghosta, mladíkov a cedníkov), čiže vrátane Shattenkirka a pod.
takže update, k dispozícii na výmenu sú:

- Eberle
- Gallagher
- Henrique
- Landeskog
- Namestnikov
- Shattenkirk
- Gardiner
- Schultz
- Stepan
- Turris
- Plešoun Anderson
- Sheary
- Brodie
- Manson

+ ešte otázka k prospektom na uistenie sa (a popravde som lenivý hľadať výsledky hlasovania :oops: ), máme model 3+1 alebo 2+1 či tento rok budem prvý raz vyberať prospekta, alebo nie :jn:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES