Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

fantomas píše:Co to je proboha za trejd ten Colborne a Enstrom :shock: pokud tu neuvidim žádný vysvětlení, tak teda osobně vetuju, to mi příde nehorázný i na keeper.
no tak z mojej strany je to jednoduche...Oshie sa mi vratil z IR coskoro aj Dubinsky..som v situacii ze musim niekoho poslat doprdele takze chcem na tom ziskat aspon lepsi vyber v drafte v buducom roku...podobnu ponuku som poslal viacerym
Anty píše:
fantomas píše:Co to je proboha za trejd ten Colborne a Enstrom :shock: pokud tu neuvidim žádný vysvětlení, tak teda osobně vetuju, to mi příde nehorázný i na keeper.
no tak z mojej strany je to jednoduche...Oshie sa mi vratil z IR coskoro aj Dubinsky..som v situacii ze musim niekoho poslat doprdele takze chcem na tom ziskat aspon lepsi vyber v drafte v buducom roku...podobnu ponuku som poslal viacerym
A proto získáváš pro jistotu dalšího útočníka, navíc mizernýho a za solidního beka...? :eek2:
fantomas píše:
Anty píše:
fantomas píše:Co to je proboha za trejd ten Colborne a Enstrom :shock: pokud tu neuvidim žádný vysvětlení, tak teda osobně vetuju, to mi příde nehorázný i na keeper.
no tak z mojej strany je to jednoduche...Oshie sa mi vratil z IR coskoro aj Dubinsky..som v situacii ze musim niekoho poslat doprdele takze chcem na tom ziskat aspon lepsi vyber v drafte v buducom roku...podobnu ponuku som poslal viacerym
A proto získáváš pro jistotu dalšího útočníka, navíc mizernýho a za solidního beka...? :eek2:
o utocnika vobec nejde ten pojde na IR a Oshie do hry..obranu mam kvalitnu Enstrom je v nej nic..to som ako mal Enstroma dat zadarmo na waiver? niekoho som pustit musel a mam aspon draft
Colborne se taky za chvíli vrací. Ale jak myslíš no. :jn:
Kdybys náhodou chtěl pouštět dalšího útočníka, tak na mě mysli s tim Vermettem. :-D
Colborne pojde do prdele ked sa vrati ak sa nikto iny nezrani...Vermetta ma vecsiu hodnotu pre mna ako Enstrom
fantomas píše:Colborne se taky za chvíli vrací. Ale jak myslíš no. :jn:
Kdybys náhodou chtěl pouštět dalšího útočníka, tak na mě mysli s tim Vermettem. :-D
skor by ta ako komisara mohlo trapit to ze Rono na to serie a ani zostavu nenastavuje
Anty píše:
fantomas píše:Colborne se taky za chvíli vrací. Ale jak myslíš no. :jn:
Kdybys náhodou chtěl pouštět dalšího útočníka, tak na mě mysli s tim Vermettem. :-D
skor by ta ako komisara mohlo trapit to ze Rono na to serie a ani zostavu nenastavuje
No vidiš to, zrovna sem si na něj chtěl posvítit :nono:
Jako prijal jsem to, co se tyce hracske vymeny neolituju, navic potrebuju beka a to kolecko v draftu.... :oslava:
Selly8 píše:Jako prijal jsem to, co se tyce hracske vymeny neolituju, navic potrebuju beka a to kolecko v draftu.... :oslava:
Z tvýho pohledu je to ok, vyděláváš. :thumbsup:
Dupuis + 19.pick :arrow: Stempniak + 17.pick
Anty píše:Dupuis + 19.pick :arrow: Stempniak + 17.pick
Pascal Dupuis diagnosed with blood clot in his lung; will be sidelined at least six months.
:hroza: :scare:
uf no potreboval som dalsie miesto na rosteri pre Dubinskeho a volba padla nanho kedze som pocital s tym ze Dupuis tuto sezonu nedohra ale ze to bude takto expresne rychlo :sok: to som teda vychytal
kdo chce Niskanena?

nehlaste se vsichni
Vymenim Ehrhoffa alebo Schultza za obrancu s HIT a BLK. Pripadne ich vymenim za hocico + lepsi vyber v drafte.
Dalsi slaby tyzden v podani mojich lam… v ofenzive impotentni, v brane som to korunoval sam ked som namiesto halaka ktory vychytal pens s 1 inkasovanym golom nasadil berru ktoreho canes vyhnali z branky po 3 goloch za 16 minut :slap: konecny vysledok to sice neovplyvnilo, ale bol to uz druhy takyto “omyl” za 2 tyzdne… :slap:
A inak musim byt vdacny aspon za tesne vyhry v G a FW, inak to mohol byt este vacsi naklep…

edit - ups, zla tema :slap:
presunte to pls o temu nizsie :oops:
Stále hledám schopnýho centra, k dispozici jsou nově i Williams s Iginlou + obránci druhý cenový (Faulk, Muzzin) a případně i picky počínaje 3. kolem.
Nebojte se a zkoušejte! :yes:
ja hladam kvalitneho obrancu za dvojicu Gaborik+Daley ...popripade Soderberg Ennis a Scandella mozu byt zakomponovany
Byl by někdo ochotný jednat o výměně brankáře - jedničky?
Budu jednat o výměně svých talentovaných mladíků, pokud někdo hledá i posílení pro budoucnost :)
A vlastně jsem ochotný jednat o komkoliv kromě Giroux, Strome, Seabrook, Keith, Ekblad, Bob a Gibbo.
Začíná tak trochu rebuild.
Jake Voracek, rights to David Pastrnak → Springfield Duffmen
Alex Pietrangelo, Darcy Kuemper, rights to Robby Fabbri → Seattle Metros™
moji nevymenitelni (resp. veeelmi tazko menitelni) hraci:

Kopitar
Nelson
Vermette
Letang
Vatanen
Karlsson
Lundqvist
Lehner
Anderson

na tychto ponuky posielat nemusite pokial nebude fakt velka protihodnota

ostatni sa daju vymenit..momentalne zhanam kvalitneho obrancu
dávam na výmenu Kreidera alebo Marchanda (poprípadne iné C,LW) za schopné RW
Brad Marchand, Andrei Markov, 2015 Round 21 Draft Pick → Seattle Metros™
Wayne Simmonds, Danny DeKeyser, 2015 Round 22 Draft Pick → Holland's Red Army
M.Johansson :plus: A.Goligoski (Holland's Red Army) :arrow: M.Gaborik :plus: T.Daley (Preshow Destroyers)
TRADE BLOCK

SODERBERG Carl - C, LW
ENNIS Tyler - C, LW
BRAUN Justin - D
OSHIE T.J. - C, RW
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS