Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

sa im zvysila trade value :D
ci uz mame po trade deadline?
:D no vyzera ze uz trejdovat nebudem lebo zaujem uz nie je ..len ten Horvat..tam mam jednu vysokokolovu ponuku na stole ktoru zvazujem
skvelu formu ma aj taky Vlasic 3+9 a 39 blokov za posledny mesiac... aj taky Ekholm s Lindholm by mohli byt u niekoho ako 6-7 obrancovia
..este zopar ponuk vam dnes poposielam

22. konci takze casu uz moc nie je

inak sa cudujem ze nikto nechcel Dadonova az na cepiho..je vo forme hra prvy utok ma slusny priemerny bodovy zisk na zapas a niektore timy maju aj väcsie cucky v time :D nema sekundarky to je jedine minus
11:5 :!:
a stihacia jazda pokracuje...len ti superi hore nie a nie dostat na prdel :roll:
odvetna cast kazdopadne z ineho sudka, skoda, ze kader sa mi podarilo stabilizovat asi az po funuse, ale pokial realne zijeme, nie je o com, ta strata pri poslednych dvoch matchoch je stale hratelna a ti hore musia mat stale stiahnutu prdel:)
este pred víkendom to vyzeralo pomerne vyrovnane, no vikend bodovo paradny a po 1x sa stalo, ze som kompletne triumfoval vo vsetkych stats s vynimkou nerozhodného skore v gwg...wau...zamrzeli ale G stats, kde som to trhol len v jednej kolonke (aj s tym Raantom ze by ho poraantalo) to by bol iny naklep, ale 11:5 pred matchom by som bral vsetkymi 14timi, takze oka

btw, Nash za Dadonova mi prisiel taky akuratny, ks za ks lw/rw, Dadonov momentalne celkom hot, tie jeho second stats sice nic moc, ale pokial som s Nashom v ramci zakeepovania nepocital, Dadonov bude v tomto otvoreny
tak tento tyzden mas cepi sancu, su tam 2 vzajomne suboje PO timov...
v tom "horsom" pripade dopadnu vyrovnane a vsetci ziskaju 15-19b, v tom lepsom (pre teba) pripade sa jeden alebo dva skoncia vyraznejsim vysledkom a tym padom jeden alebo dva timy z top6 zaboduju slabsie...

tebe staci "len" nahrat vo svojom zapase dost bodov na to aby si to vyuzil :jn:

ja zas dufam ze tento tyzden uhram proti nanimu dost bodov na to aby som uz ten posledny tyzden mal bez stresu... :nervozny:
nezacalo to zle... :hmm:
jj, toto mi môze pomôct. tie vzajomne zapasy medzi sebou, ja tam mam v poslednom matchi tomashina a aj tam to môze byt doost zaujimave...dunim prekvapil kvalitnou nadielkou henymu, fantomas si to v pohode postrazil u odpadlika, nastastie som to trhol aj ja a ak by to proti lukasovi zaklaplo hmhmhm
k zápasu s cepim, nemám slov, brankári spoľahlivo, ale ofenzíva si cez víkend vybrala voľno a bolo to v pixi ako lanský sneh.

btw. nikto nechce rentalov?
Ty vole, jak má člověk hrát o PO, když soupeř takhle cheatuje a z jednoho zápasu má 9 PPP. Barrie s MacKinnonem seasi posrali ne? :grc: :bitka3: :scare:
Rental time...
Silesia Ice Miners :arrow: Alec Martinez + 21. kolo

Halifax Royals :arrow: 20. kolo
Tak cepi ma dream week v najlepsom moznom case. Ten posledny week bude masaker :petrik:
veru, v tom najdôlezitejsom moznom case, riesim svoj najuspesnejsi week v celej svojej jahu historii:D
som velmi zvedavy, ako sa to v pondelok preklepne do celkoveho poradia....no toto uz pustit memienim! :nono:

btw, trejdnuty Dadonov hodny keepovania :jj:
cepi píše:som velmi zvedavy, ako sa to v pondelok preklepne do celkoveho poradia
:wave: :wave: zo 7.nepostupovej priecky a nizsich priecok, kde som paberkoval od sameho zaciatku ligy, som sa drvivym vitazstvom 15:1! posunul na 3 flek :sanka: s minimalnym bodovym odstupon na druheho petrika :petrik:
vytuzene PO zda sa v kapse, nepredpokladam, ze mi tomasino nejako extra nalozi (samozrejme, respect a pokora tam je), naopak, budem sa snazit pokracovat na vitaznej vlne, na ktorej surfujem v odvetnej casti
potencionalneho PO supera absolutne neriesim, uz teraz som s novacikovskou sezonou spokojny, ono ak sa GM tomu timu venuje s takym zaujmom ako ja, asi to v konecnom dôsledku svoje ovocie aj prinesie:)
cepi píše:nepredpokladam, ze mi tomasino nejako extra nalozi
Za to komolení přezdívky ti naložím tak, že z toho PO ještě aj vypadneš :frajer: :box: :-D
pred poslednym tyzdnom nemam na druhom mieste istotu PO :scare:

ak som to spravne prepocital tak na uplnu istotu potrebujem v poslednom tyzdni budto 14 bodov (vyhrat 7 kategorii, alebo vyhrat 6 a 2 zremizovat atd) alebo max o 13b menej ako uhra fantomas resp. o 9b menej ako uhra imp...
akoze zatial nemam stres, ta sanca ze z PO pozicie vypadnem velka nie je, ale aj tak... :scare:
Horvat napokon neodide..bol som odcestovany a som na to aj zabudol :lol2:
petrik píše:akoze zatial nemam stres, ta sanca ze z PO pozicie vypadnem velka nie je, ale aj tak... :scare:
ze som ja ch*j nebol ticho... jinx jak svina :hroza:
po 2 dnoch prehravam 1:13 a good feeling is gone :nervozny: :scare:
petrik píše:
petrik píše:akoze zatial nemam stres, ta sanca ze z PO pozicie vypadnem velka nie je, ale aj tak... :scare:
ze som ja ch*j nebol ticho... jinx jak svina :hroza:
po 2 dnoch prehravam 1:13 a good feeling is gone :nervozny: :scare:
Copak? Soupeř má taky Pavelskiho a Staala?
josiho (0+5)
Lukas skace z extremu do extremu - minuly tyzden 1:15, tento tyzden zatial 15:0 :giggle:
petrik píše:Lukas skace z extremu do extremu - minuly tyzden 1:15, tento tyzden zatial 15:0 :giggle:
:lol2:
u mna zatial relativny klud, v B stats to môze dopadnut akokolvek,v G stats sa tomasinho rozbehol, ale v second stats si to strazim, takze to PO by malo byt v kapse, obzvlast pri pohlade, ze fantomas potrebuje vyraznejsie zabrat, kde mu ale anty zatapa
ja uz pomaly kujem plany na PO, ale najskôr si pockat na supera (asi len vyhnut sa na uvod henymu) a jdem na to
nas matchup s dunimom je proklate tesny, to este moze dopadnut vseliako :nervozny:
ale aj vzhladom na priebezny stav fantomasovho zapasu sa zatial vypadnutia z PO sestky neobavam... pri troche stastia by sa mohlo podarit aj udrzat druhe miesto a tym padom volno v prvom kole... ale to by muselo zahrat do kariet viacero vysledkov sucasne (a hlavne ten moj)
petrik píše:Lukas skace z extremu do extremu - minuly tyzden 1:15, tento tyzden zatial 15:0 :giggle:
Oznámil som hráčom, že sa začína rozhodovať o predlžovaní zmlúv. :-D
no za to moji hráči sa na konci sezóny na to je*ú :hroza: dúfam, že to nejako skorigujem a neprehrám na nulu, lebo to by bolo čosi hrozné :scare:

aspoň budem mať uľahčené rozhodovanie, kto si v off season pobalí kufre, keďže moji hráči na rozdiel od lukášovych asi zmluvu nechcú :lol2:
petrik píše:pri troche stastia by sa mohlo podarit aj udrzat druhe miesto a tym padom volno v prvom kole...
vsetko klaplo :thumbsup: so zakladnou casto velka spokojnost, bilancia 15-4-1 je dokonca lepsia ako ma Heny... :jn:
Uf, tak jsem to PO zuby nehty ubránil a zahraju si podruhé v řadě s cepim, teď to bylo hodně těsné, dvakrát v řadě ale neprohrávám, zvlášť s tím stejným člověkem. Ještě jednu výhru bych považoval za úspěch bez nejlepšího centra, brankáře a druhého nejlepšího obránce. Rozpis gólmanů mi moc nepřeje, budu rád za starty, ale snad to klapne.
Uf tak PO v prvej sezone je doma :jupi: pri tych zraneniach a zaverecnom rozpise som mal malu dusicku, ale vysokymi vyhrami nad antym a henym som nazbieral rozhodujuce body. remiza s konkurentom fantomasom v predposlednom kole mi uz takmer davala istotu, lebo bodovy rozdiel medzi nami bol dostatocny.. do zapasu s petrikom v poslednom kole som nedal uplne vsetko (sukromne a hlavne zdravotne veci-blby soplik) a odohral som ho vlastne len cez appku v mobile. na zaciatku tyzdna som mal vsetko este pekne rozplanovane, ale skrt cez rozpocet mi spravilo zranenie najdolezitejsieho hraca bergerona.. no a cez blbu appku sa mi nechcelo vyhladavat nahradu rychlo zanho. takto mi nenapadol moj nugent :slap: a siel som na istotu po pamati na zajaca, lebo som vedel ze hra este 3x- no len uz som si neoveril ostatnych kto kedy hra a bum, z tych troch zapasov som musel 2x nejakeho centra posadit a to mi nehral ani bergeron :hroza: strasna chyba, ktora sa mi nestala za celu sezonu. do toho mal getzlaf tiez soplik a nehral, ale v zostave som ho mal a sedel hischier.. sam som sa ukratil o 3-4 starty centra :bitka3: k tomu si josi ,,potreboval,, oddychnut na 2 zapasy a bolo vybavene.. myslim ze by som dal mozno sogy a hity( prehra o 11 a hity- prehra o 4). no a teraz v nedelu som nasadil varlamova proti Petrikovmu rinnemu s tym ze ak varlamov nebude vyzerat ze prehra, mozem si dovolit nasadit aj schneidera a vyhrat sv, ktore som prehral o 7.. lenze soplik, siel som si lahnut skoro a na budik pred startom zapasu devils, kedy som sa chcel rozhodnut som odignoroval :hroza: skoda, nemusela to byt prehra 6-9..no na druhe miesto by som to aj tak neuhral..

K zakladnej casti: som spokojny.. pred sezonou som mal 3 ciele.. pozicne sa drzat niekde do 8. miesta a bojovat o PO.. celu sezonu som sa drzal niekde okolo 3-5. pozicie, takze super... hracsky sa omladit na centri, co sa prichodom hischiera na keep podarilo..a herne byt silny v kategoriach ktore viem ovplyvnit pocas zapasu: hity, bloky, sogy a fw aby som si urcite vedel uhrat nejake kategorie, pravidelne zbieral body a nedostaval nejake naklepy co by mi zlomili vaz.. to sa mi podarilo.. naklep som dostal jediny od tomasinha 4-12, inak som prehraval najviac o 2 kategorie( az do posledneho kola, co sa nemuselo a nemalo stat).. bilanciu nemam sice oslnivu: 11-8-1, ale prave vdaka vyrovnanosti vykonov a pravidelnom zbierani kategorii som v PO..

Tam ma caka Bemidji Beavers: tím so sialenou ofenzivou, ktory sa dlho drzal na druhej priecke.. su vyraznym favoritom..v produktivite nemozem konkurovat(navrat zranenych palata, troubu a bergerona nemozem ocakavat), ale do boja o medaily sa skusim prebojovat cez branu a secondary stats :box:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS