Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

U těch SA stats tam je hvězdička a zpráva, že se nezapočítávají, jsou tam jen pro zajímavost.
cepi píše:aktualne suboj s petrikom otvoreny, miskou vah budu zrejme opät vykony G :nervozny:
je mi jasne ze to tymto jinxnem, ale neda sa to nespomenut...
dnes varlamov so smithom spolu 100 svs :ciga: v goalie stats aktualne 4:0 (udrzat!) ale cepimu lehner este hra... (go yotes!)
:cepi: mne po neviem akej dobe G zriesia dve win´s (ale pri pohlade na masla, vedenie 10minut pred koncom 5:1 a pak 3 fiky...) super uz tradicne odpoveda...60 striel na Varlamova lolool
ocakaval som mensiu trapenku v brane, ale toto ako jako :eek2: aj tie komba, ze akurat v tom tyzdni taham za kratsi koniec aj v pripade, ak super neriesi v brane Vezina kandidatov...to este na mna taki superi cakaju :%): v tej G stat (SA) kde to vseobecne ako tak davam, tak ta tam svieti len pre zaujimavost:D (sefik je tam vôbec potrebna ked je len pre zaujimavost?)
tych celkovych 6 G stats pokial to GM nema idealne v brane je moc a pokial nie je ochota trejdovat (neplackujem,je mi jasne preco sa G strazia) trapenka sezonu co sezonu, nejaky ten tyzden, rocnik mozno vybehne, ale v dlhodobejsom horizonte asi zadna slava (som novacik (admin!) zmilujte sa a darujte mi G!!!!!:D (btw, nedaju sa trejdovat G v ramci Hlinkovej konferencie??hh co ineho zostava, byt aj v tomto G optimista a verit, ze sa karta obrati, nebudem papat 0:4,0:5 ale aspon 2:4 a pod. aby bola sanca to korigovat v inych stats
pri benchovani Galch,Marleau,Staal, som to ako tak trafil, celkovo bodovo ale suchoty, daval som to akurat tak v :minus: a z 9:3 je 5:8 :facepalm:
Musis mit cepiku stastnou ruku v prospect draftu :wink2:
cepi píše:inak nas spolocny trejd celkom lol, cely cas sme riesili Looch ciste za 3.kolo, nejako pribudol Eaves/Backes a obaja dopadli ako dopadli:D
Jojo, Backes i Eaves v p*či úplně fakt :-D takže prakticky to je Lucic za 3. kolo, za mě pořád spokojenost :giggle:
Selly8 píše:Musis mit cepiku stastnou ruku v prospect draftu :wink2:
preboha ved toho sa ani nedozijem :andy: a pri mojich strike_och sa ho ani nedockam :lol2:

Larsson 6blk+13hit :scare:
prisiel som o dalsi G stat :sorry:
2:8 pred víkendom :hroza:
Lehnerlol 3/4 :rofl: (ako mohol byt tahany v 2.kole, este aj ten Elliot v 3 ach jo) vyzera to tak, ze najblizsie sa v brane predstavi samozvany trener Eichel:D
na G stats to nastastie nebude 0:6 ale len 0:5 :ejha:
Milý Edmontone, běž do prdele. Nedat gól zkurvenýmu Dýtrojtu, McDavid s Maroonem v poslední den, kdy ztrácím 1 bod, bez bodu a dokupy se 2 střelami, zatímco vymrdanej Kassian má asi 5 a větší IT snad. Místy už to bylo 10:2, teď budu rád za 8:5, pokud se nezblázní Backlund se Cizikasem.
po minulotizdnovom naklepe (kde som si sam chybami prehral 2 statistiky) som si celkom napravil chut vyhrou 9:5. zas som na 50% co je ciel tuto sezonu. musim odstranit chyby a bude to este o kusok lepsie.. aj tento tyzden som sa pripravil o 2 body cachrami s G. w-l vyrovnane 2:2, kvalitativne stats pre mna jednoznacne, rezerva 8 inkasovanych golov. jasne ze som si chcel uchmatnut bodik navyse za W, (kedze mne chytali 2 golmani a superovi nik), tak som nasadil talbota.. prd.. L a 4 kusky.. uz po prvej tretine som nastavoval aj kinkaida, ze mi aspon ten bodik ziska spet.. prd L a 4 kusky, takze som zremizoval aj GA :hroza: stastne som vyhral sog o 1 strelu, zato mam smolu na shp. uz 3 tyzden 0 a z 18 golov 0 vitaznych, plus tento tyzden si dali beci volno od blokovania.. mohla a mala to byt este o kusok vyssia vyhra. nevadi, nabuduce :!:
Week 4 - vs Colorado Dragons, win 11:5


Uplynulej week už měl k ideálu hodně blízko. Konečně sme jednou ovládli PPP s A (a to poměrně suverénně), ba dokonce i FW skrze prozíravej add Henriquea; navíc sme se po slabšim weeku vrátili k nadvládě nad hitama a SOG.

Ačkoliv jeho hráči v poli nepodali jinak vůbec oslnivej výkon, Joea je mi popravdě celkem líto, protože prohrát SHO, SV% i L s jednou nulou, .946 a jednou prohrou... to se člověku stane jednou za fantasy život.

Chokers hvězda týdne: Corey Crawford :plus: 2 starty, 2 výhry, 59 SV, 100 %, 2 SHO
Chokers zklamání týdne: Brandon Saad :minus: 3 zápasy, 0 bodů, 10 SOG
Tak po 4. týdnech recap od dosavadního leadera soutěže. Můj postoj ve fantě bývá takový, že první měsíc mám vyhrazený jako takový pozorovací/vyhodnocovácí, takže proto tu ode mě zatím nepadlo ani slovo.

Start do sezony snový, prozatimní výsledky následující:

11-5 vs Silesia Ice Miners
9-7 vs Chugwater Chokers
11-4 vs Alaska Wolves
12-3 vs Springfield Duffman

Tři dvojciferný výsledky ze čtyř matchupů jsou fakt supr, nicméně když se podívám koukám na Team Stats, tak se nemůžu ubránit dojmu, že mírně overperformuju. Když odhlídnu od statistik, který jsou založený víceméně na lucku a který mě vůbec nezajímají jako +/-, SHP nebo GWG, tak v několika statistikách jako góly, faceoffs, hity nebo bloky se pohybuju někde v polovině. Vyjímkou jsou asistence, celkový body a powerplay body, nicméně všechny tyhle statistiky jsou víceméně propojený a pozice vepředu se odvíjí spíš od velkýho počtu asistencí. Jediná statistika, kde jsem tam kde chci být jsou SOG, což je každoročně moje no.1 priority statistika. V gólmanských statech je vypadá podobně - za 4 týdny mám jen jedno L(!) proti 17 W a SV% 93,3. To se nedá udržet.

Ale abych jen negativní, tak když se dostanu k samotným hráčům, tak se mi líbí jak se mi povedlo nadraftovat a nabrat některý hráče ve FA. Speciálně duo Kane + Couturier je neskutečný (top 15 v hodnocení všech hráčů). Do první stovky se ještě z hráčů, kteří nebyli keepeři vejdou třeba Barrie, Muzzin nebo Neal. Co mě těší je i to, že se mi povedlo z FA nabrat Butchera. Z keeperů oplácejí svoji důvěry stálice jako Hall, Marchard, MacK, Vasil. Trochu zklámání jsou Draisaitl (ale ten byl zraněný), Pavelski, Faulk nebo Klefbom.

Kolem a kolem.. z výsledky jsem zatím spokojený ale rozhodně neplánuju usnout na vavřínech. Celkově ten tým má několik warning signs, na kterých bude potřeba v budoucnu pracovat.
Big Bad Bruins 6:10 Alaska Wolves

Obrázek

super ziskal z 10 bodov 5 v ramci mojej nocnej mory (trosku potaktizovat a aspon jeden bod by padol)
skoda jedneho presilovkoveho bodu a uplne zbytocna FW prehra, kde som si to mohol, mal v pohode postrazit, no zbytocnym D FA tahom som to dojebabral
vzhladom ku prisernym G stats, je to vcelku prijatelna prehra (az na to 1.kolo sa pri tych G stats drzim) a uz na mna caka vyzva v podobe veduceho GM, neviem preco ale som optimisticky naladeny! :buchac:
a vzhladom k tomu, ze ku G trejdom sa nikto nehodla, budem to uz dalej musiet ponat G takticky :hmm:
:plus: ozivaju doteraz najväcsie sklamania Krug(1+4) - Galch(1+2)

btw, vysledne skore od uvodneho kola z pohladu mojich G stats....pomaly polovicku bodov ziskali superi na G stats...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

celkovy pohlad na moje G skore

Obrázek

:nono:
dalsia prehra 5:9 s Tomasinhom

stale je to o tom istom..ak nazacnu brankari chytat tak to bude tazka sezona

:plus:
niekolki 4bodovi hraci
Huberdeau, JT Miller, Horvat, Karlsson 1+3
Kopitar 0+4

ak si vezmem sezonu ako celok tak zatial tahaju
Kopitar, Huberdeau, JT Miller, Karlsson, Dadonov a az na tie minusky aj Letang
z brankarov jediny ktory chyta obstojne je Howard narozdiel od vykonov oboch keeperov

:minus:
Anderson 83,9%
Oshie 0 bodov, po dobrom zaciatku sezony sa zasekol
T. Johnson 0 bodov, pre mna velke sklamanie..uz sa prepadol do 4. utoku Tampy
Tatar 0 bodov, ak bude takto pokracovat tak velmi lahko sa moze stat ze sa ocitne na FA

sklamaniami su Johnson, Tatar, Anderson a Lundqvist a trosku viac som cakal od Rakella

zbytok je priemerny a drzi si svoj standard

teraz ma caka Hollandova armada a musim bezpodmienecne vyhrat lebo dalsie tyzdne ma caka jeden lepsi super ako druhy
posledné dva týždne slabota, najprv výprask s henym a potom prehra so šéfom. Jemu sa tiež musel zrovna minulý týždeň zblázniť crawford, moji cedníci robili, čo sa dalo, ale nešlo to :?

Ak teraz neporazím petrika, tak už neviem koho môžem zdolať :scare:
Predstieram, že minulý týždeň sa žiadny zápas nehral. :hanba:
cepi píše:a vzhladom k tomu, ze ku G trejdom sa nikto nehodla, budem to uz dalej musiet ponat G takticky
Freddieho som ti núkal, nechcel si :doh:
Anty píše:trosku viac som cakal od Rakella
Když chudák nemá s kým hrát :neviem:
Joe S. píše:
cepi píše:a vzhladom k tomu, ze ku G trejdom sa nikto nehodla, budem to uz dalej musiet ponat G takticky
Freddieho som ti núkal, nechcel si :doh:
za Kellera? :bac:
cepi píše:za Kellera? :bac:
A co myslis kto ti moze pomoct vyhrat viac yahoo matchupov – stabilna brankarska jednotka alebo keller? :jn:
to je este relativne fajn ponuka lebo Keller moze byt stale bust :D
nenastavil som zostavu :bitka3:
super zabenchoval Andreia :moj:
BREAKING! TRADE ALERT!


Clayton Keller & 17st round :arrow: Colorado Dragons
Frederik Andersen & 21st round :arrow: Big Bad Bruins
cepi píše:
BREAKING! TRADE ALERT!


Clayton Keller & 17st round :arrow: Colorado Dragons
Frederik Andersen & 21st round :arrow: Big Bad Bruins
lol...
Som ta presvedcil? :lol2:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES