Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Bilancování sezony

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

CHUGWATER CHOKERS 2017/18

After regular season: 7th
After consolation PO: 7th

League best: P (970)
League worst: N/A
League Top3: G (2nd), A (2nd), BLK (2nd), L (2nd), PPP (3rd)

Star of the Team: John Tavares --- 4 nominations (W15, W11, W10, W3)
… Logan Couture --- 3 nominations (PO SF, W7, W2); Eric Staal --- 3 nominations (W20, W19, W5)

Disappointment of the Year: Brandon Saad --- 2 nominations (W14, W4)
… Jaden Schwartz --- 2 nominations (W19, W8); Nikolaj Ehlers --- 2 nominations (W17, W3)

Prospect of the Year: Mathew Barzal --- 25 GP, 4+20, 12 PPP
Career Best Season (30+ games on the roster):
Teuvo Teravainen --- 23 G (15 in 16/17); 38 A (27 in 16/17); 61 P (42 in 16/17); 20 PPP (15 in 16/17)
John Carlson --- 15 G (12 in 14/15); 48 A (43 in 14/15); 63 P (55 in 14/15); 30 PPP (22 in 13/14)
David Perron --- 50 A (35 in 08/09); 66 P (57 in 13/14); 18 PPP (15 in 08/09)
Marc-Andre Fleury --- .930 SV% (.921 in 15/16 & 07/08); 2.15 GAA (2.29 in 15/16)
Nikolaj Ehlers --- 28 G (25 in 16/17); 12 PPP (12 in 16/17)
John Tavares --- 3 SHP (2 in 16/17); 838 FW (824 in 16/17)
Corey Crawford --- .929 SV% (.929 in 07/08)
Mark Stone --- 42 A (38 in 15/16 & 14/15)
Ryan Suter --- 43 A (43 in 15/16)
Patric Hornqvist --- 20 PPP (17 in 16/17 & 13/14)

Career Worst Season (30+ games on the roster):
Brandon Saad --- 16 A (17 in 12/13); 1 PPP (3 in 16/17 & 12/13)
Top Draft Pick: David Perron --- Round 19 … 3rd in P (63), 2nd in A (47), 2nd in GWG (4)
Worst Draft Pick: Jake Gardiner --- Round 13 … (34 GP, -1, 15 P) / Rick Nash --- Round 16 … 6 GP, -4, 0 P)

Worst Keeper Choice: Brandon Saad --- 46 GP, 13+11, 1 PPP … drop
Top FA Add: Tyler Johnson --- 45 GP, 14+21, 8 PPP

Surprise Package of the Season: Teuvo Teravainen --- Round 16 … 4 career best performances
Bust of the Season: Nick Foligno --- Round 14 … lowest A, PPP since 2012/13
Klíčový faktor sezony: Zdraví (fakin VŠECH) gólmanů

Začalo to neuvěřitelnou šňůrou úrazů brankářů Vegas, z nichž jsme postupně vyzkoušeli rovnou čtyři, pokračovalo to dlouhodobým výpadkem Crawforda, a nakonec i definitivně zničující absencí Elliotta s Neuvirthem.

Lepit tohle všechno Halákem a golmanama Chicaga bylo, mírně řečeno, mimořádně na ho*no. Koneckonců Fleuryho stats na mym rosteru naprosto berou dech (32 GP, 20 W, .935 SV%, 4 shutouty) a Crow měl taky směle nakročeno na career year (22 GP, 12 W, .922 SV%), přestože si vysloužil dvě nominace na zklamání týdne. Elliott se potom rovněž zranil ve chvíli, kdy začínali Flyers celkem šlapat. Mohlo bejt všechno docela jinak...

Byť Henyho SV% (.911, třetí nejhorší v lize) dokazuje, že se dá suverénně opanovat liga i bez nadprůměrných čísel (přičemž teda bezesporu dílem přívětivýho timingu přesto Heny 13krát SV% získal na svou stranu a jen 9krát ztratil), je krom toho třeba mít na paměti, že on zároveň měl druhej největší počet W a nejmenší počet L v lize, což už dělá hodně jakožto relativní konstanta ve vyhraných stats. A k tomu jsme my měli setsakra daleko.
HALIFAX ROYALS

Umiestnenie v ZČ: 8
Umiestnenie po PO: 8


Silné stránky tímu:
404 Not Found; Vlastne nie, moji brankári inkasovali najmenej gólov v lige. Celkovo malo moje duo (+ záskoky) veľmi pekné kvalitatívne štatistiky.
Slabé stránky tímu: -91 v +/- je suverénne najhorší výsledok v lige. V bodovaní som na tom bol podobne, menej produktívni už boli iba hráči Colorada. Takmer v každej hráčskej štatistike som výrazne strácal.

Tri hviezdy sezóny:
:winner1: Phil Kessel - 76z, 30+55, 246 SOG
:winner2: Josh Bailey - 68z, 18+50,
:winner3: Jonathan Quick - 29w, 92.2%, 4 SO

Najlepší prospekt: Sebastian Aho - 52z, 17+26

Sklamania sezóny:
Max Domi - 63z 7+27,
Tyler Toffoli – 72z, 20+19
Alec Martinez – 55z 6+12, patril síce k tom hráčom v BLK, ale čakal som viac HIT a aj niečo viac smerom dopredu

Najlepší draft pick: Josh Bailey, 17. kolo – 207. výber, 68z 18+50
Najhorší draft pick: Andre Burakovsky 15. kolo – 183. výber, 6z 1+2
Najhorší keeper: Max Domi, 63z 7+28
Najlepší FA podpis: Kris Russell, 44z 2+7, 64 HIT, 134 BLK

Najproduktívnejší hráč: Phil Kessel – 85 bodov
Najlepší strelec: Phil Kessel – 30 gólov

*štatistiky sú iba zo zápasov, v ktorých boli hráči v mojej aktívnej zostave.

Asi moja najhoršia fantasy sezóna. Rozhodol som sa skúsiť viacero mladých hráčov (Bučnevič, Domi, Skjei, Wennberg, Burakovski) z ktorých väčšina sklamala. Celkovo som trochu experimentoval so zložením tímu. Dosť som vypustil sekundárne stats, niektoré som cielene ignoroval s tým, že som čakal dominanciu v iných, ktorá sa ale nekonala. Nevyšlo to, takže budúcu sezónu návrat k mojej tradičnej taktike. Vyzerá to na rušné leto. Hneď dvoch hráčov, ktorí by mali tvoriť kostru nového tímu (Provorov, Drouin – ktorého mi musel heny doslova vnucovať :-D ) som priviedol krátko pred trade deadline. Zmluva končila Martinezovi, na predĺženie to nevyzeralo a tak sme vymenili aspoň za (minimálny) posun na drafte. V tíme je aj zopár kandidátov na vyplatenie zo zmluvy.
NoBa Witchers


Umiestnenie v ZČ: 5

Umiestnenie po PO: 5


Postup do PO v prvej sezone je vyborny vysledok, pre tím ktory som preberal po sezone ako non PO.
Sice to bol boj do poslednej chvile, ale rata sa.. celu sezonu som sa drzal na postupovych prieckach, tak snad som si to aj zasluzil.. S celkovym 5tym miestom, ale nepanuje spokojnost.. tím mal na viac.. len zranenia :bitka3: poslednych 6-7 tyzdnov sezony hral tim bez 4-7 hracov zakladu(v PO to bolo tych 7).. Verim ze som mal hrat o medaily, takze o rok :box: ...dat zas aspon PO :-D

Silne stranky timu: najviac bodov som nahral na sogoch a blokoch, ale myslim ze celkovo secondary stats (az na uspesne bloky som bol vo vsetkom top 4 ligy). Top statistikou bolo +/- s velkym naskom prvy flek, ale nic kuzelne som z toho nevytazil (13-9).

Slabe stranky timu: statisticky jednoznacne brana: Schneider zacal vyborne, potom sa zranil a uz nechytil nic. Talbot bol mimo celu sezonu az bol vymeneny..(prisiel zanho varlamov s bernierom a hischierom), vdaka ktorym som sa dostal vobec do PO. s Talbotom by som bol zrejme mimo..
A produktivita.. takto nemam sancu konkurovat najlepsim, pokial sa nezlepsim.. najslabsi v lige na ppp.. ono sa tie body tazko zbieraju, ak ti tretinu sezony chybaju scheifele, bergeron, getzlaf, ristolainen, palat, nugent-hopkins, trouba..(a v zavere aj reilly smith s josim a ich nahrady na fa, ktore sa rakvili hned v prvom zapase ako napr danault, zajac a pod)..

Hviezda sezony: Seth Jones. paradne vykony, paradna sezona a aj vyrazne lepsie statistiky na jeho pomery.
Keby su zdravi tak urcite mali skvele sezony bergeron, getzlaf, scheifele a bol by to jeden z nich.

Sklamania sezony: Jednoznacne cam talbot. a sam reinhart, ktory mal zbierat body a omladit tim na kridle. skoncil na Fa..

Najlepši draft pick: Reilly-Smith, posledne 23. kolo – 66z 22+38 (moj najproduktivnejsi hrac) :hroza:
honorable mention Dustin Brown 21. kolo.
Najhorší draft pick: Sam Reinhart 14. kolo - nic, vobec nic..
honorable mention 17.kolo fabbri, ktory den pred draftom odohral prvy pripravak a kecal ako vse bolo ok, aby mal hned po drafte po sezone :evil: tie mlade kridla mi tento rok na drafte nesli..
Najhorší keeper: Cam Talbot
Najlepší FA podpis:
nikto, mozem spomenut Kinkaida, ktory chytal miesto Schneidera, alebo v zavere sezony ma isty cas tahal Vatanen..

Do buducnosti ma caka riesenie branky, kde by sa zisla kvalitna jednotka, ale tam mam cas este minimalne sezonu.. a omladenie na kridlach( kedze mi moc nevyslo). hadam sa chyti dalsiu sezonu prospect lindblom, ci pripadne white.. s obranou som absolutne spokojny( risto, josi, jones) a s centrom na buducu sezonu tiez ( bergeron, getzlaf, scheifele, hischier).
Charlotte Godless Season Review


Regular season: 2nd
Final spot: 2nd


OFFENSIVE STATS
391 G (1. v lize)
648 A (2. v lize)
1039 P (1. v lize a jako jediný 1000+ bodů)
-5 +/- (9. v lize)
277 PPP (3. v lize)
17 SHP (7. v lize)
67 GWG (1. v lize)
3514 SOG (1. v lize)
2186 FW (dělené poslední místo v lize)
1876 HIT (4. v lize)
1368 BLK (2. v lize)

GOALIE STATS
69 W (5. v lize)
54 L (9. v lize)
363 GA (8. v lize)
3879 SV (2. v lize)
SV% .914 (4. v lize)
9 SHU (5. v lize)

Z tabulky výše lze celkem jednoduše vyčíst, kde je naše silná stránka a kde se nám tolik nedařilo. Páteř týmu postavená na kombu McDavid - Matthews - Gaudreau - Marchand odvedla to, co se od ní čekalo a jasně dominovala v gólových statistikách. Zezadu jí kvalitně podporoval zejména Rielly.
Kde se nám nedařilo jsou FW. To je důsledek toho, že naše young guns ještě tuhle oblast neovládají.
Relativní zklamání přinesli také brankáři. Bobrovsky má daleko ke svým Vezina rokům a Gibson v podprůměrném Anaheimu také nemohl dodat dostatek W. Late season pickup Darcy Kuemper nás stabilizoval v závěru ročníku a ukázal potenciál na jedničku. Jeho situaci budeme pozorně monitorovat.

Godless Star of the Year: Connor McDavid (38+70; 108 P, 220 SOG)

Tady nemůžu jinak. Mít v týmu hráče, který dodává 1.5 bodů na zápas je velký luxus a skvělý základ vítězství pro každý matchup.

Godless Surprise of the Year: Morgan Rielly (20+48; 68 P; 207 SOG; 106 BLK)

Z Riellyho se stal základní pilíř zadních řad, jeho skvělých 68 bodů podpořilo největší síli našeho týmu a doufám, že 60+ bodové sezóny budou od teď jeho novým standardem.

Godless Disappointment of the Year: Patrik Laine (29 G)

Povedený listopad. Zbytek ročníků velmi špatný. Od Laineho jsem očekával útok na Maurice Richarda a flirt s 50-gólovou hranicí. Tomu se ani nepřiblížil. V konečném důsledku to Godless zase tolik neuškodilo, když jsme nastříleli nejvíce gólů v lize, ale i tak příští rok očekávám víc.

Godless Best Draft Pick: Jake Guentzel (38+33; 71 P; 204 SOG)

Tento tah z 1. kola draftu se ukázal být jedním z klíčovým tahů sezóny. Podpořil naši největší sílu a udělal ze sebe keepera.

Godless Worst Draft Pick: Derek Stepan

Tak jak se Guentzel povedl, tak se Stepan nepovedl. Oba dva tahy v 1. kole.

Výhled do offseason říká, že žádné velké změny neplánuju. Godless jsou postavení pro dlouhodobou konkurenceschopnost na vrcholu tabulky a tudíž cílem bude i pro příští ročník vyhrát. Dle situace tak provedu možná little tweaks, ale určitě nás nečeká trejdování nikoho z mých core players.
CHUGWATER CHOKERS 2018/19

After Regular Season: 7th
After Consolation PO: 10th


Stats Summary:

OFFENSIVE STATS
324 G (10. v lize)
568 A (8. v lize)
892 P (10. v lize)
+91 +/- (2. v lize)
232 PPP (9. v lize)
18 SHP (5. v lize)
46 GWG (11. v lize)
3072 SOG (11. v lize)
3082 FW (8. v lize)
1589 HIT (8. v lize)
1316 BLK (5. v lize)

GOALIE STATS
60 W (9. v lize)
46 L (6. v lize)
335 GA (6. v lize)
3133 SV (11. v lize)
SV% .903 (dělený poslední v lize)
10 SH0 (dělený 3. v lize)

Board's Outlook:

Jak tak na to koukáme, ještě si můžeme gratulovat, že jsme skrz micromanagement až do posledního kola bojovali o PO. Být podprůměrný v 11 z celkovýho počtu 17 statistik, být elitní pouze ve dvou, a stejně nepostoupit do PO o pouhej bodík… tomu říkáme kumšt.

Předevšim propad v čistě ofenzivních, skill statistikách (v bodech jsme loni vládli celý lize, v gólech a PPP jsme byli v top3… teď jsme byli 9., resp. 10. ve všech třech) svědčí o mizernym draftu, kde se nám v útoku osvědčil teprve a jedině Parise z posledního kola, zatimco Fiala, Bjugstad, Gardiner, Saad a Okposo všichni do jednoho svym vlastnim způsobem vyhořeli.

Oproti předešlym dvěma ročníkům, kdy jsme opanovali consolation PO, jsme tentokrát prohráli oba nadstavbový zápasy, což jedině zpuncovalo všechny červený statistiky výše – navzdory hořký pachuti z dalšího near-missu jsme byli zkrátka a jednoduše overachieveři, o tom netřeba sáhodlouze spekulovat. Pouze pětice keeperů (Pavelski, Stone, Carlson, Couture, Tavares) ostatně alespoň vyrovnala naše očekávání, o překonání lze mluvit snad jen v případě prvních tří.

Že naše postavení v megavyrovnaný tabulce úplně neodpovídá výkonům, si naštěstí vedení připustilo tak akorát včas, aby si vedle vlastního 1st round picku zajistilo ještě dva vysoký 2nd roundery, což je věru velká změna oproti minulý sezoně, kdy jsme si trochu zablouznili, převlékli se do hávu buyerů, vyplácali relativně vysokej pick na záhy mizernýho Krejčího, a do draftu šli bez 3rd rounderu a ještě s nutností brát v jednom z prvních dvou kol mladýho gólmana (Saros byl odpočátku cíl). Nyní půjdeme na draft v mnohem lepší pozici; bez potřeby golmana dříve než cca ve 20. kole, a v kapse navíc se Zadinou jako prospectem na další dva roky.

Vzhledem k těmhle faktorům v organizaci převládá optimismus – nutno říct, že podstatně větší než loni, kdy jsme na základě statistik patřili k širší špičce, tudíž jsme byli spíše underachieveři, ale zároveň jsme disponovali nejstarším keeper poolem široko daleko. Teď se nám poměrně nenuceně (při zachování konkurenceschopnosti) podařilo omladit o Staala s Pavelskim, za něž jsme na roster dosadili potenciální keepery v Patrickovi a Dzingelovi, a z prvních 15 picků na nadcházejícím draftu nám náleží rovnou tři.

Teď jen ten výběr, em, nepodělat jako loni…
The Chokers Awards:

Stars of the Team: John Tavares & Eric Staal --- 3 nominations (W1, W11, W17 & W4, W7, W15)

Disappointment of the Year: Kevin Fiala --- 3 nominations (W10, W18, W19)

Prospect of the Year: Mathew Barzal --- 40 GP, 9+25, 14 PPP

Top Draft Pick: Zach Parise --- Round 23 … (51 GP, 21+25, 2 SHP, 4 GWG)
Worst Draft Pick: Nick Bjugstad --- Round 17 … (44 GP, 8+8; drop) / Brandon Saad --- Round 18... (2 GP, 0+1; lol)

Worst Keeper Choice: Patric Hornqvist --- 37 GP, 14+10, 4 PPP; drop
Top FA Add: Paul Stastny --- 38 GP, 9+25, +12, 2 SHP, 337 FW

Surprise of the Season: Mark Stone --- 2nd in P (69), 3rd in +- (+17), G (32), SOG (181)
Bust of the Season: Jaden Schwartz --- 60 GP, 10+24, -2, 5 PPP (worst year since 2012/13)
Season-Defining Moment: MAF Adieu

Nedá se svítit: byť naše organizace interně nadále nepochybuje, že nám Martin Jones jednou vrátí důvěru, v téhle sezoně ten bod skoro ani jednou nenastal. Před odchodem legendy Marca-Andreho Fleuryho na konci šestého kola jsme měli bilanci 4 výher a 1 remízy… poté jsme ze čtrnácti kol uhráli výher akorát pět. Čili téměř stejný množství jako v první cca čtvrtině sezony. Uf.

Takhle, na rovinu – loni jsme na tomhle místě lamentovali nad zdravím golmanů a tehdy se opravdu neúspěch nedal svalit na nic moc jinýho. Tam ta situace stěží byla lepitelná. Tentokrát se smůla opět určitým způsobem promítla, to ne že ne – však důležitej piece toho trejdu „pro budoucnost (mladšího elitního golmana) i současnost“ byl rental Micheal Ferland, kterej si ve zbytku ročníku vybral asi tak osm otřesů mozku a neustále nás nutil – když nic horšího – reaktivně čerpat addy na párdenní lepidla sestavy.

Nicméně v první řadě je prostě nutno převzít plnou zodpovědnost za tah, kterej nám v krátkodobym horizontu ne přímo uškodil, ale minimálně neprospěl.

San Jose sice v reálu může hrát o home ice a Jones si beztak udělá career high ve výhrách, ale to nic nemění na tom, že Sharks zároveň o ten home ice bojujou s absolutně nejhorším (jinými slovy 31. nejlepším) goaltendingem v lize, co se save percentage týče (89.1). To jsou v součtu sice max. dvě statistiky – i s GA – ale už jen to je solidní handicap.

Pozoruhodně, během naší nejhorší šňůry výsledků mezi 11. a 15. kolem (4 prohry) nás golmani nejvíc vypekli během tý jediný výhry. Hned ve dvou matchupech tehdy golmani neudělali ani prohru, zatímco se poskládali na 8 výher (nutno na druhou stranu podotknout, že velkej díl tohohle úseku tvoří Kuemper se Sarosem, sám Jones zas tolik nepřispěl). Jenže pocitově to prostě nikdy nebylo ono. Od momentu trejdu Fleuryho, kdy jsme (patrně klamavě) vypadali jako regulérní contendeři, ten tým už nikdy nepůsobil stejnym dojmem a ani jednou neuhrál back-to-back vítězství.

Možná to byla též přidaná psychologická újma, potuplovaná dvěma shutoutama MAFa ihned v nadcházejícím weeku po trejdu, kdy jsme okamžitě čelili tomasinhovi. Možná máme jen zkreslenej pocit. Ale jako klíčovej faktor sezony se to jeví bezpochyby. Už jen proto, že v konečnym zúčtování rozhodoval doslova každej bod; a že Fleury v posledním weeku základní části tomasinhovi udělal 2 shutouty a 3 W………
Statisticky sumar zakladnej casti sezony 2021/22


Kto ako v tabulke skoncil vieme, ale comu konkretne kazdy za svoj vysledok vdaci? Kto na ktorych statistikach ziskaval/stracal? Kto mal stastie alebo smolu na rozpis a supera? Dozviete sa nizsie... :D

Podme najskor po jednotlivych timoch:

1. Chugwater Chokers – suveren tejto sezony skoncil na prvom mieste uplne zasluzene. V absolutnych cislach ovladol 7 zo 17 statistickych kategorii (G, A, P, +/-, PPP, SOG, W), v dalsich 6 bol v hornej polovici (SHP, GWG, FW, L, SV a SV%) a iba v 4 kategoriach bol v spodnej polovici tabulky (HIT, BLK, GA a SO). S takymi vykonmi zakonite bude vplyv pani stasteny na konecne umiestnenie zanedbatelny, co sa prejavilo aj tu. Priemer umiestneni v jednotlivych kategoriach pri absolutnych dosiahnutych cislach maju chokers 4,15, priemer umiestneni vramci win-loss je takmer identickych 4,26, cize absolutne fair vysledky vzhladom na vykony.
Chokers dominovali hlavne v hracskych stats, za ktore ziskali suverenne najviac 329b, co bolo 68% max mozneho poctu bodov a 69,3% z celkovo ziskanych 475b. je to najvyssi podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku vramci ligy. Cednici chokers nahrali 146b co je 55,3% max. mozneho bodoveho zisku a tretie miesto vramci ligy.
Pre zaujimavost som este rozdelil hracske stats na tzv. “primarne“ (G, A, P, PPP), “sekundarne“ (SOG, FW, HIT, BLK) a “haluzne“ (= tazsie ovplyvnitelne, cize +/-, SHP a GWG)
Za primarne stats ziskali chokers 146b (83% teoretickeho maxima :sok: samozrejme suverenne najviac v lige), za sekundarne 101b (4. v lige) a za haluzne 82b (opat najviac v lige)
Najvacsou slabinou timu boli bloky, ktorych mali najmenej v lige a uhrali za ne iba 10 zo 44 moznych bodov. Slabsie boli aj hity (10. mieto v absolutnych cislach) kde ale mali potrebny kus stastia a napriek slabsim absolutnym cislam tu vela bodov nepostracali (zisk 50% moznych cize 22b bol 6. najvyssi vramci ligy za tuto kategoriu)
V branke sa najmenej darilo v kategorii GA – 8. miesto v absolutnych cislach, az 10. miesto vramci pomeru win-loss a iba 17 ziskanych bodov za tuto kategoriu (38,6% z teoretickeho maxima)

2. NoBa Witchers – Witchers ako jediny vyplnili tu obrovsku medzeru medzi Chokers a zvyskom ligy. Na prve miesto sice stratili priepastnych 39b, ale na tretie mali rovnako priepastny 38b naskok. Ziskali 436b co je 58,3% z teoretickeho maxima. priemer umiestneni v jednotlivych kategoriach za absolutne dosiahnute cisla je 4,32, priemer umiestneni za win-loss maju dokonca lepsi ako chokers 4,12. (cize slabucky overachieving v porovnani s absolutnymi cislami). Rovnako ako chokers dominovali hlavne v hracskych stats kde ziskali druhy najvyssi pocet bodov – 295. je to 61% teoretickeho maxima a 67,7% podiel na celkovom bodovom zisku timu (treti najvyssi v lige). Cednici im uhrali 141b (4. v lige) co je 53,4% z teoretickeho maxima.
V primarnych hracskych stats ziskali witchers 102b (4. v lige), za sekundarne najviac vramci ligy 118b a za haluzne stats 75b co bol spolu s dalsimi dvomi timami druhy najvyssi zisk v lige.
Slabiny timu sa hladaju tazko, v haluznej kategorii +/- to v absolutnych cislach bolo az 10.miesto, ale vdaka stastiu na superov aj za tuto kategoriu uhrali viac ako 50% moznych bodov (24 – 6. v lige). Cekovo bola iba jedina zo 17 kategorii kde witchers ziskali menej ako 50% moznych bodov – brankarske L, kde v absolutnych cislach delili 7.miesto, vo win-loss boli 8. a celkovo za tuto kategoriu ziskali 20b (45,5%). Za vsetky ostatne kategorie ziskali minimalne 22b cize 50% teoretickeho maxima.
Najviac bodov ziskali za kategorie FW a BLK (34 resp. 33), kde aj v absolutnych cislach boli 2. resp 1. vramci ligy.

3. Colorado Dragons – best of the rest. Od tretieho miesta uz bola tabulka podstatne vyrovnanejsia. Drakom na bronz po zakladnej casti stacil zisk 398b (53,2% teoretickeho maxima). priemer umiestneni v jednotlivych kategoriach pri absolutnych cislach bol 5,88 (4. v lige) tretie miesto ale zabezpecil mierny overachieving (stastie na superov) v podobe tretieho najnizsieho priemeru umiestneni win-loss (5,50).
Aj draci sa opierali hlavne o kvalitne hracske stats, kde ziskali 263b/54,3% (3. v lige) a podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku bol 66,1% (4. najvyssi v lige). Za cednikov draci ziskali 135b / 51,1% (5. v lige)
Co sa tyka hracskych stats, 116b v tzv. primarnych bol druhy najvyssi zisk v lige, naopak sekundarne stats boli slabsie – 72b/9. v lige. V haluznych stats to bolo 75b a delene druhe miesto v lige. Cize za 3 haluzne tazko ovplyvnitelne stats mali draci viac bodov ako za 4 sekundarne stats, co je samo osebe tak trochu haluz :)
Aj z toho jasne vyplyva ze slabinou timu su prave sekundarne stats, najma teda SOG a HIT (11. resp. 9. v lige v absolutnych cislach) za tieto 2 kategorie ziskali draci spolu iba 26 z 88 moznych bodov. Za slabinu v porovnani s ostatnymi PO timami sa da povazovat aj celkovo iba priemerna branka.

4. Silesia Ice Miners™ - mame tu prveho smoliara underachievera. Heny mal byt podla dosahovanych absolutnych cisel v tabulke o priecku vyssie, priemer umiestneni v jednotlivych kategoriach v absolutnych cislach ma 4,62, co je len tesne za chokers a witchers a vyrazne lepsie ako 5,88 u dragons. Bohuzial priemer umiestneni za win-loss je vyrazne horsi, az 6,29. rozdiel 1,68 medzi tymito dvomi priemermi je najvyssi v lige, Heny bol teda najvacsi smoliar sezony. Smolu si pritom rovnomerne rozdelil medzi hracske aj brankarske stats.
Z celkoveho zisku 389b (52%) bolo 256 za hracske stats. To je 52,9% teoretickeho maxima (4. miesto v lige a zaroven posledny tim kory ma za hracske stats viac ako 50% moznych bodov) a podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku je 65,8% (5. v lige). Za brankarske stats bol zisk 133b/50,4% az 7. vramci ligy, napriek tomu ze priemer umiestneni za absolutne cisla brankarskych stats bol druhy najlepsi v lige 4,83. inymi slovami Heny v branke podaval druhe najlepsie vykony, ale dosahoval s nimi az siedme najlepsie vysledky v lige.
Za primarne hracske stats ziskali Ice miners iba 75b (9. v lige), naopak silni boli v sekundarnych stats (113b - 2. lige) a priemerni v haluznych stats (68b. – 6. v lige)
Najvacsou slabinou timu teda bol bad luck v primarnych hracskych stats a brankarskych stats – v oboch tychto kategoriach by si boli zasluzili podstatne vyssi bodovy zisk aky sa im nakoniec podaril. Bezkonkurencne najsilnejsou strankou timu su sekundarne stats kde vo vsetkych 4 skoncili v absolutnych cislach v top3 ligy. S mensou davkou smoly by mohli byt ciernym konom PO

5. Denver Blizzard – presne opacny pripad. Ak Silesia bol najvacsi smoliar a underachiever sezony, tak Denver je najvacsi lucker a overachiever. Priemer umiestneni za absolutne dosiahnute cisla ma druhy najnizsi v lige – 7,65. rovnako druhy najnizsi je priemer umiestneni za absolutne cisla v hracskych stats (8,41), lepsie to bolo v branke (6,25 – 7. v lige). Na absolutne cisla sa ale nehra, dolezite je ake s nimi kto uhra vysledky a tu sa Redymu podarilo z maleho :ho*no: upliect velky bic, resp. zahrat velke divadlo aj s malym gasparkom ci ako sa to hovori :D priemer umiestneni za win-loss ma totiz 6,47 (7. v lige), za hracske stats 7,36 (7. v lige) a za brankarske dokonca 4,83 (3. v lige).
Celkovo Blizzard ziskali 387b (51,7%), z toho za hracske stats to bolo 235b (48,6% teoretickeho maxima/6. v lige a druhy najnizsi 60,7% podiel na celkovom bodovom zisku timu), za brankarske stats to ale bolo najviac v lige 152b :!: (57,6% teoretickeho maxima)
Rozdelenie hracskych stats: za primarne stats zisk 85b (6. v lige), za sekundarne 86b (7. v lige), za haluzne 64b (8. v lige)
Blizzard su da sa povedat statisticka anomalia. Postupit do PO (s prehladom z 5. miesta s 2b stratou na 4.) s tym ze z 11 hracskych stats boli v absolutnych cislach iba v 2 kategoriach v top6 (v lepsej polovici) a najvyssie na delenom stvrtom mieste v SOG... v branke to bol v absolutnych cislach tiez nicim vynimocny priemer, napriek tomu najviac ziskanych bodov v lige za G stats... nie su to prave najlepsie vyhliadky smerom k pripadnemu uspechu v PO, ale s takymto stastim prakticky nic nie je nemozne, tak sa nechajme prekvapit :)

6. Charlotte Godless – autopilot uspesnejsi ako polovica ligy... viaceri by sme sa asi mali nad sebou zamysliet :hiding: len 6 roster moves za celu sezonu a aj tak to v pohode stacilo na zisk 380b (50,8%) a relativne pohodlny postup do PO z posledneho 6.miesta. treba ale povedat ze podobne ako Redy, aj honziss resp. jeho tim kedze on osobne sa uz toho zrejme ani neucastni mal v sezone nezanedbatelnu davku stastia. Napriek tomu je jeho postup do PO zrejme viac zasluzeny ako v pripade Blizzard:
Priemer umiestneni v absolutnych cislach je 6,85 (6. v lige), v hracskych stats je to 7,68 (8. v lige) a v G stats 5,33 (5. v lige). Pri priemeroch vo win-loss vidno vyrazne nizsie cisla (= overachieving a stastie na superov) – celkovy priemer win-loss je 5,85 (4. v lige), za hracske stats je to 6,64 (6. v lige) a za G stats dokonca najlepsi priemer umiestneni v lige iba 4,42. po Denveri su Godless druhymi najvacsimi luckermi sezony (co vzhladom na (ne)aktivitu svojho manazera aj potrebovali)
Za hracske stats ziskali celkovo 232b/47,9% (7. v lige), z toho 100b bolo za primarne stats (5. v lige), iba 66 za sekundarne stats (11. v lige) a 66 za haluzne stats (7. v lige). Celkovy podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku bol treti najnizsi v lige 61,1%. o postup do PO sa teda vacsou mierou postarali cednici, ktori ziskali 148b/56,1%, co je po denveri druhy najlepsi vykon v lige.
Najvacsou slabinou tohto timu bol bezpochyby manazer resp. absencia jeho aktivity. Pri normalnom manazovani by zrejme v tabulke skoncili podstatne vyssie a mozno by nepotrebovali ani tolko stastia. Vysledkovo najviac vytazili z brankarskych stats, v hracskych to bol priemer.


to be continued...
skvele petrik! chceme viac a viac :-D
spodna polovica tabulky:


7. Alaska Wolves – nevdacny siedmy flek zostal spolu s ocami pre plac nam. Sezona zacala poriadne divoko, prvych 5 tyzdnov nocna mora a 46 bodova strata na PO, dalsich 7 tyzdnov paradnych a priebezny PO flek, po 3 slabsich tyzdnoch pad na 7. miesto z ktoreho som sa uz do konca sezony nepohol napriek solidnym vysledkom... celkovo to bolo za 369b (49,3%), na PO flek teda chybalo celkom vyraznych 11b. priemer umiestneni za absolutne cisla som mal 7,21, co je delene 8. miesto. Aj to naznacuje ze na PO to tento rok nebolo. Viac sa darilo v hracskych stats, s ktorymi sa da vyslovit v podstate spokojnost. Tam bol ten priemer za absolutne cisla 6,14 (5. v lige), dolu ma podla ocakavani po prestupe grubauera z colorada do seattlu tahali cednici, tu bol priemer v absolutnych cislach 9,17 / druhy najhorsi v lige. Celkovo sa da povedat ze som mierne overachievoval, celkovy priemer za umiestnenia vo win-loss mam totiz nizsi ako za absolutne cisla – 6,68 ale rovnako ako pri absolutnych cislach je to az 8. najnizsi priemer v lige. V hracskych stats som mal priemer win-loss umiestneni mierne horsi (6,59) ako v absolutnych cislach, cize za hracske stats som ziskal o nieco menej bodov ako som si mozno zasluzil (rozdiel je ale maly). Bohato to ale vynahradili cednici, ktory naopak vyrazne overachievovali, ziskali teda podstatne viac bodov ako si vykonmi zasluzili. Priemer win-loss umiestneni tu bol 6,83 (9. v lige), cize o 2,33 nizsi ako priemer pri absolutnych cislach. Je to samozrejme suverenne najvacsi overachieving vramci nejakej kategorie v lige. Za kategoriu SV som bol vo win-loss dokonca najlepsi v lige (v absolutnych cislach 3. v lige)
Za hracske stats celkovo som ziskal 240b (5. v lige a 49,6% teoretickeho maxima), za cednikov vzhladom na vykony az prekvapivo solidnych 129b (8. v lige a 48,9% z teoretickeho maxima). podiel hracskych stats na celkovych bodoch bol 65%, co je vramci ligy priemer (7.miesto)
Za primarne hracske stats to bolo 84b (7. v lige), za sekundarne 86b (delene 7. v lige), za haluzne 70b (5. v lige)
Najvacsou slabinou nasho timu boli jednoznacne kvalitativne G stats. Najhorsie SV%, najhorsie GA, 10. v lige v L (a to som ich este kopec nechal radsej na benchi), deleny 10. v SO... az mi oci vypadli ked som zistil ze napriek suverenne najhorsej SV% som za tuto kategoriu ziskal druhy najvyssi pocet bodov v lige (sice to bolo 4-nasobne delene druhe miesto, ale aj tak...). cez leto budem dufat ze karma mi vrati toho grubauera v podobe vymeny gibsona z anaheimu napr. do edmontonu... to by mi vyhliadky do dalsej sezony sympaticky zlepsilo :D hracske stats boli vcelku OK, iba vo FW a HIT som bol v absolutnych cislach horsie ako 7. zial nestacilo to.

8. Big Bad Bruins – zrejme jeden z najmenej vybalansovanych timov v lige. V niektorych kategoriach absolutna topka ligy, v inych zase uplne dno. V konecnom dosledku prevladli tie slabsie stranky a vysledkom bol viac-menej platonicky boj o PO bez vacsej sance na uspech. Celkovo to bolo za 348b (46,5%), strata na PO bola uz vyraznych 32b. priemer umiestneni za absolutne cisla 7,21 a delene 8. miesto s Alaskou. Za hracske stats to bolo slabsich 8,14 (9. v lige), za brankarske solidnejsich 5,50 (6. v lige). Mackovia boli po denveri a charlotte treti najvyraznejsi overachieveri resp. stastlivci v lige. Realne dosiahnute body a win-loss priemery boli totiz vyrazne lepsie ako by si podla absolutnych cisel zasluzili: celkovy win-loss priemer umiestneni 6,41 (6. v lige), za hracske stats 7,41 (deleny 9. v lige), za cednikov vynikajucich 4,58 (2. v lige)
V hracskych stats bol celkovy bodovy zisk slabsich 214b/44,2% (10. v lige), podiel na celkovom bodovom zisku timu 61,5% (9. v lige). V branke to bolo uz podstatne solidnejsich 134b (50,8% teoretickeho maxima).
Kamenom urazu v pripade cepiho timu boli primarne hracske stats. To bola doslova a dopismena katastrofa. Ziskal za ne v zapasoch iba 34b :!: co je menej ako 20% teoretickeho maxima. druhy najhorsi tim v tejto kategorii ziskal 58b, treti najhorsi uz 68b cize dvojnasobok zisku BBB... ciastocne si to mackovia vynahradili sekundarnymi (105b / 3. v lige) a haluznymi stats (75b / deleny 2. v lige), ta strata z primarnych stats vsak bola prilis velka... k silnym strankam patrili urcite spominane sekundarne stats, konkretne FW a hlavne HIT, v ktorych boli BBB tradicne najlepsi v lige. Darilo sa im aj v haluznych SHP za ktore tiez ziskali najviac bodov z ligy. No a z brankarskych stats boli mackovia najlepsi v lige v SO a ku spicke patrili aj v L a GA. Celkovo to ale na viac ako 8.miesto bez realnej sance na PO nestacilo.

9. Halifax Royals – dalsi z radu sklamanych manazerov moze za svoj neuspech ciastocne vinit pani stastenu, Royals totiz patrili k smoliarom a underachieverom, ktori v zapasoch ziskali o nieco menej bodov ako by si za svoje vykony zasluzili. Nebolo to vsak extra dramaticke, mame aj manazerov ktori su na tom v tomto smere horsie. Celkovy zisk 338b (45,2%) stacil na 9. miesto po ZC. Priemer umiestneni za absolutne cisla je ale solidnych 6,76 (5. v lige). Za win-loss je to uz ale az 7,24 (9. v lige) a v tom je prave kamen urazu... za hracske stats bol priemer umiestneni v absolutnych cislach 6,82 (7. v lige), za brankarske stats 6,67 (8. v lige). Priemery za obe kategorie vo win-loss boli horsie – hracske stats 7,41, brankarske 6,92, v oboch pripadoch az 10. v lige.
Za hracske stats ziskali royals spolu 221b / 45,7% teoretickeho maxima. vramci ligy to bolo 9. miesto, podiel hracskych stats na celkovych ziskanych bodov bol 65,4% (6. v lige). Za brankarske stats to bol zisk chudobnych 117/44,3% bodov, druhy najnizsi v lige. Zarazajuce je to preto, ze royals boli v absoltnych cislach najlepsi v lige hned v 2 zo 6 G stats – L aj GA. Ziskali za ne ale iba 4. a 6. najvyssi pocet bodov vramci ligy, co je urcite wasted opportunity.
Z hracskych stats to bolo 58b za primarne (predposledny v lige), 99b za sekundarne (5. v lige) a 64b za haluzne stats (deleny 8. v lige). Spolu s BBB su to jedine 2 timy ligy ktore mali za 3 haluzne stats spolu viac bodov ako za 4 primarne hracske stats. Najlepsie to dokumentuje zaujimava haluz, ze kym za primarnu kategoriu G ziskali royals az 9. najvyssi pocet bodov v lige, za “suvisiacu haluznu kategoriu“ GWG to bol treti najvyssi pocet bodov v ramci ligy. Uspesnejsi uz royals boli z hracskych stats iba v blokoch (2. v lige). Najvacsou slabinou bez debaty uz spominane primarne hracske stats


10. Holland´s Red Army – na desiatom mieste tabulky su stvrty najvacsi overachieveri/stastlivci sezony... to samo osebe vypoveda dost o konkurencieschopnosti cervenej armady v tejto sezone. Na to aby skoncili aspon treti od konca potrebovali solidnu porciu stastia a overachievingu, ich priemer umiestneni za jednotlive kategorie v absolutne dosuahnutych cisel je totiz suverenne najvyssi v lige – 8,94 (druhy najvyssi vramci ligy bol 7,65). Hollandovci predvadzali o parnik horsie vykony ako zvysok ligy, napriek tomu ziskom 327b (43,7%) dokazali predbehnut az 2 timy.
Overachieving sa najviac prejavil v branke. Tam bol ich priemer umiestneni za absolutne cisla tazko prekonatelnych 10,17 :sok: (iba v SV boli 6. v lige, v ostatnych kategoriach bottom 3), napriek tomu priemer umiestneni win-loss bol o 1 nizsi (9,17) a celkovych 120 ziskanych bodov za G stats bolo az tretim najhorsim pocinom vramci ligy, co sa vzhladom na tie absolutne cisla da urcite povazovat za “nadplan“.
Ani pri hracoch v poli to nebol ziaden zazrak, tam sa ale aspon naslo niekolko kategorii o ktore sa v tomto time mohli opriet. Konkretne hlavne o kategoriu A kde boli druhi najlepsi v lige v absolutnych cislach a dokonca najlepsi v lige vo win-loss. Napriek tomu ze v kategorii G boli naopak v lige najhorsi, tie acka stacili aj na vysoke umiestnenie v kategoriach P (2. v lige v absolutnych cislach aj win-loss) a PPP (3. v abs. cislach a 4. vo win-loss). Tym ale vypocet pozitiv konci. Je tam este 6. miesto v absolutnych cislach v GWG, to je ale uspesne znegovane poslednym miestom v tejto kategorii vo win-loss (ciastocna kompenzacia toho overachievingu v branke). Ostatne kategorie v absolutnych cislach bottom 3 v lige. Aj preto je 207 hracskych bodov druhym najnizsim bodovym ziskom v lige, podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku bol 63,3 (8. v lige). V primarnych stats to az na goly bolo vyborne (105b / 3. v lige), ale sekundarne stats boli cista katastrofa (47b / posledni v lige – druhy najhorsi tim mal 66b), uplnym extremom bola kategoria FW ktoru v tomto time zrejme vedome uplne ignoruju a za celu sezonu za nu ziskali iba 2b. haluzne stats to tiez z biedy nevytrhli, 55b bol treti najnizsi zisk v lige. Ak chcu byt v tomto time v buducich sezonach konkurencieschopnejsi, budu musiet zlepsit takmer vsetko... 3 dobre kategorie zo 17 na boj o PO urcite nestacia

11. Preshow Destroyers – ach ta branka... Preshow mal tuto sezonu urcite na viac ako predposledne miesto. Pani stastena sa im vsak tuto sezonu otocila chrbtom a patria k najvacsim underachieverom ligy. Specialne to plati o brankarskych stats... ale podme pekne poporiadku. Celkovy zisk 326b (43,6%) je len o 1b nizsi ako mala Red Army na 10. mieste. 10. najlepsi bol aj celkovy priemer umiestneni za absolutne cisla (7,35), zial priemer umiestneni za win-loss bol uplne najhorsi v lige (8,41).
V hracskych stats to bolo relativne fajn, tu bol Preshow konkurencieschopny. Priemer umiestneni hracskych stats za absolutne cisla bol 6,64 (6. v lige), za win-loss to bolo horsich 7,36 (deleny 7. v lige), s tym sa da nielen zit ale aj postupit do PO (see Denver Blizzard). V primarnych stats to bolo 83b (8. v lige), v sekundarnych 92b (6. v lige) a v haluznych 50b (predposledny v lige). Celkovo za hracske stats teda 225b (8. v lige) a podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku druhy najvyssi v lige (69%).
Vysoky podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku bol zial sposobeny podpriemernymi vysledkami v branke. Tam je zakopany pes Preshowskeho neuspechu v tejto sezone. Priemer umiestneni za absolutne cisla G stats je uz sam osebe dost vysoky (8,67 / 10. v lige), priemer za win-loss 10,33 je ale uplna katastrofa a s prehladom najhorsi v lige. Vysledkom je samozrejme najmenej ziskanych bodov za G stats – iba 101b (druhy najnizsi zisk vramci ligy bol 117b). o to prekvapivejsie posobi fakt ze Preshow bol tuto sezonu v absolutnych cislach najlepsi v brankarskej statistike SV :sok: napriek tomu za tuto statistiku dokazali v zapasoch ziskat len 22b (50% teoretickeho maxima). no a v tych ostatnych G stats to bolo podstatne horsie...
Je teda jasne ze prave branka bola achilovou patou Preshowa v tejto sezone. Nezaskodilo by aj viac stastia a v haluznych hracskych stats. Najsilnejsimi strankami v absolutnych cislach boli podobne ako pri Red Army kategorie A, P, PPP a tiez SOG a HIT.

12. Hogsmeade Hedgehogs – niekto tu ma asi poriadne stastie v laske... lebo stastie v hre tomasinho tuto sezonu nemal teda ziadne. Na zaklade absolutnych cisel mal tento tim urcite vyraznejsie bojovat o PO – priemer umiestneni za absolutne cisla ma solidnych 7,06 (7. v lige). Priemer umiestneni za win-loss bol vsak takmer najhorsi v lige – 8,38. takyto bad luck (najma v G stats, k tomu sa dostaneme o chvilu) sa veru len tak lahko nevidi. Vysledkom bolo iba 315 ziskanych bodov (42,1%) a nie uplne zasluzene posledne miesto v tabulke.
Pozrime sa najskor na hracske stats. Tie boli objektivne slabinou timu, ako v absolutnych cislach (priemer umiestneni 8,64, najhorsi v lige) tak aj vo win-loss (9,32 / najhorsi v lige). Celkovo to za hracske stats bolo iba chudobnych 187b (jediny tim s menej ako 200b), ked vo vsetkych 3 podskupinach patrili jezkovia k bottom 3 ligy: primarne 68b / 10. v lige, sekundarne 71b / 10. v lige a haluzne 48b / 12. v lige. Neprekvapi teda ani najnizsi podiel hracskych stats na celkovom bodovom zisku – iba 59,4%. hracske stats teda cele zle.
Vykompenzovat to ale urcite mali brankarske stats, kde mali Hedgehogs s prehladom najlepsi priemer umiestneni za absolutne dosiahnute cisla – iba 4,17 (druhi Ice Miners mali 4,83, ostatni 5 a viac). Hedgehogs skratka v branke predvadzali suverenne najlepsie vykony v lige. Kolko tym ziskali bodov? Najviac bodov v lige za G stats ziskali Denver Blizzard 152. dalasie 3 timy ziskali 140+b. dalsie 3 timy ziskali 130+b. dokonca aj v branke tragicka Alaska ziskala za branku 129b – o 1 viac ako Hedgehogs, ktorych 128 ziskanych bodov za G stats je az 9. najlepsim bodovym ziskom vramci ligy :!: :sok: priemer umiesteni win-loss za G stats je 6,67 / 8. v lige. Underachieving (rozdiel priemerov za absolutne cisla a win-loss) 2,5 je malo vidana statisticka anomalia. Iste, aj keby za branku ziskali tych 150+b ako by si za vykony zasluzili tak by to na realny boj o PO ani nahodou nestacilo, na to boli tie hracske stats jednoducho prilis slabucke. Ale mohlo z toho byt aspon o nieco solidnejsie a ferovejsie 9.-10. miesto a nie nevdacny dead-last flek.
Do buducna treba urcite zlepsit vsetky hracske stats, tam to v absolutnych cislach boli iba dve 5. miesta za A a BLK, inak vsetky kategorie v bottom half ligy. V branke by snad malo stacit udrzat vykonnost a vratit sa z haluznych anomalii do statistickeho standardu.
A kedze jeden excel toho povie viac ako tisíc slov, supnem vam sem aj tabulky kde si to vsetko mozete na jednom mieste pozriet, porovnat atd:

Najskor skusme umiestnenia v absolutnych cislach v jednotlivych kategoriach (v yahoo “team stats – totals“)
Pri delenych miestach som prideloval “priemerne“ umiestnenia. Cize ak napr. 2 timy skoncili na delenom 3. miste tak nedostali do tabulky obidva timy 3., ale dostali priemer z 3 a 4, cize 3,5.
Ak to tretie miesto delili 3 timy tak kazdy z nich dostal do tabulky priemer z 3 – 4 – 5, cize 4 atd
Takze tu je tabulka:

Obrázek

A este tabulky kde su timy zoradene od najlepsich po najhorsie v jednotlivych kategoriach:

Obrázek

Teraz skusme to iste ale za “win-loss“. Pri delenych miestach rovnaky princip:

Obrázek

Poradie v jednotlivych kategoriach:

Obrázek

Porovnanie tychto 2 priemerov urci tzv “LUCK FACTOR“ – inymi slovami over/underachieving kvoli stastiu/smole na supera.
Cim je to cislo blizsie nule tym boli dosahovane vysledky “ferovejsie“ vzhladom na podavane vykony. Minusove hodnoty znamenaju underachieving (smolu na supera, resp. lepsie vykony ako vysledky), plusove hodnoty obviously opacne – overachieving / stastie na supera a lepsie vysledky ako vykony:

Obrázek

Poradie v jednotlivych kategoriach:

Obrázek

A na koniec este konkretne ziskane body za jednotlive kategorie:

Obrázek

To iste v percentach z teoretickeho maximalneho mozneho poctu ziskanych bodov

Obrázek

A na uplny koniec este zoradenie podla kategorii...
(sorry, za kazdu konkretnu kategoriu sa mi to uz robit nechcelo... kto chce, co potrebuje najde aj v tomto)

Obrázek

Enjoy...
good job 👍
tie moje bodove pridely su fenomenalne 😆 to este je môj 8 flek po zakl.casti celkom lichotivy, v PO to uz len taky umieracik bude 😁 ale hrame predsa aj o cest kua!

to pustenia Andersena, ktoreho som ziskal za môj niekdajsi prospekt Kellera asi mrzi najviac, pricom bolo zrejme, ze v Car to budu ' same win' (kombo Markstrom-Andersen....ale ked chces vsadit uz na mladost a uja z toho ), Seguin namiesto Tavaresa, v prvych kolach opät a opät pochybne vybery, ked boli v hre taky Kreider, ci Meier...aspon ten tah s Kaneom vysiel, na toho som si brusil zuby uz davnejsie, kazdopadne chce to uz radikalnejsi rez, pri mojej prvej neucasti v PO 😕
A to si ešte pustil k vode ruskú čučku od Pens
Mne tam asi trošku skáču hodnoty pri brankároch aj kvôli tomu, že som 3x v sezóne nedal štarty.

Inak už na konci minuej sezóny som išiel po hráčoch, kde som videl potenciál na breakout alebo bounce back, pretože som čakal, že smerom dopredu to bude katastrofa. Akurát, že to skoro vôbec nevyšlo. :-D
V bránke to bola katastrofa tiež. Petersen je homer a long term projekt, ale na začiatku sezóny bol na drop. Ullmark mal rovnako tragický začiatok.

Celkovo sa môj tím zobudil až niekedy v polovici sezóny. Nakoniec som to z posledného miesta vytiahol na deviate. Akurát dosť na to, aby som sa pripravil o miestenku do losovania o 1. miesto na drafte. :lol2:
Joe S. píše:
pon 04. dub 2022 20:24
A to si ešte pustil k vode ruskú čučku od Pens
skôr sa mi vyplatilo cakanie na Kanea...Malkin mi tam svietil dlhodobo ako C bez jeho vyraznejsich FW pridelov
presunul som tie :good: petrikove postrehy sem
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS