Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NoBa Witchers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

WEEK 22


vyhra 11:5 vs Denver Bllizard

Obrázek


S rozostupom si uz nepamatam moc priebeh.. v poli na body to bolo tesne. vyhral som o 2 goly, a teda aj o 2 body. ppp sli superovi, ktoremu sa postastil aj shp co mne nie.. usli mi aj +/-.. v secondary stats to bola moja dominancia( aj ked som mal teda viac startov). vsetky pre mna..

v brane sa podarili 2 SO, tam to bolo tiez tesne, ale dal som tam vyhru 4:2.. Sv% boli tesne. tiez o 1 win pre mna a o 1 L pre supera.. savy som mohol dat, ale tam uz som taktizoval, priebezny vysledok mi stacil, nebolo treba riskovat..

Zaver sezony sa mi podaril, 5 winov po sebe (3 proti PO timom) co znamena, ze mam 3x po sebe bye week. s tym som este 2 tyzdne dozadu vobec neratal a 6 tyzdnov dozadu som myslel ze nemozem spravit PO s takou formou. nakoniec sa zadarilo.
hram proti sialenej ofenzive streetmana, ktora mu urcite nezlyha, ako v poslednom vzajomnom matchupe. vdaka tomu som vyhral. secondary stats ma silne a v zavere silnejsie ako ja, takze musim verit, ze zaberu golmani (su tam aj nejake vzajomne matche mozno, takze to bude zaujimave) a ukaze sa vsestrannost mojho timu. kozu nedam lacno.. skoda rozpisu, kde sa fakt hra iba v silne dni s plnou zostavou a vplyv managera je fakt velmi obmedzeny. uvidime kto z koho :box:
Semifinále


výhra 8:7 vs New Mexico Warriors

Obrázek


Tak 3x po sebe finále :wave: Výsledok tesný extrémne, ale hlavne že v môj prospech.

K match upu. V bránke som zacal week katastrofou, UPL 4 góly z 9 striel. Hneď za ním shesterkin vydretá výhra s 5 ink. gólmi. Tam už som vedel, že cez bránu to nedám. K tomu súperov Thompson win s 1 ink. gólom(pridal ďalšie 2 také výhry). Našťastie potešil Annunen, ktorý prehral, aj keď len 2 ink. góly. Musel som zariskovať vzájomný zápas georgiev vs Shestorkin a nasadiť oboch. Zadarilo sa, 2:2 a šlo sa na nájazdy, takže ideál.. K dokonalosti pridalo aj striedanie súperovho Sarosa po 6ke.. Potom som si to už postrážil posadením všetkých, nemal som čo získať a prehra 2:3 v bránke bolo maximum, čo sa z toho dalo vytrieskať.

Ono mi matchup rozhodla ofenzíva. Nechápem.. v poslednom vzájomnom matchi súperovi odišla, tentoraz som ju pretlačil.. Postupne každý hrací deň som si budoval náskok a priblíženie sa a očakávaný nápor a zvrat od súpera prišiel až v sobotu, čo bolo neskoro. Zo 6tich kategórií, kde sa rátajú body šli 4 pre mňa, shp remíza a prehral som len asistencie, aj to len v posledný deň.. v secondary stats to nebolo ono, vyhral som len bloky o 3, ale stačilo to..
V priebehu match upu som mal nos a šťastie na výber zostavy.. Potiahnutie Cirelliho bolo kľúčové, lebo mi nahral rozdielové body, 2+1 v sobotu. body som vyhral o 2...gwg o 1 a jeho 2 plusové body tiež znamenali túto štatistiku presne o 2 pre mňa.. A to som ho dal do zostavy na poslednú chvíľu.. Predtým tam bol totiž Pinto (ktorého som bral za zraneného lindholma) a ten mi nahral v 1. matchi hneď 1+3. Ale tak rozhodol som sa správne pre Cirelliho, lebo domáci zápas. Trošku mi ušli FW, ktoré nemali. o 2.. Dosť za to môže soplík Jennera v sobotu, netušil som, že nenastúpi.. Mohol hrať Compher a buly by boli pre mňa. Mal som v pláne v prípade tesnosti zobrať na nedeľu Stromea, ale váhal som deň predtým kvoli +/-.. Mohol som ho zobrať a dť len na lavičku takticky. prekoučoval som to a ešte si ho vzal aj súper..Tam bola tá prehra vo FW. Ale až na túto minelu som spravil všetko správne a môžem byť totálne spokojný.

:plus:
celá ofenzíva tímu, kde vyčnieval Panarin 1+7. Ako tím s mojimi ofenzívnymi možnosťami proti powerhausu to dal..wtf
Musím sa pochváliť tiež. Fa ťahy vyšli, nasadenia hráčov vyšli, reakcia na vývoj s gólmanmi tiež. Bodaj by mi ešte vydržalo šťastíčko.

:minus: prehra vo fw, ale mrzieť ma nemusí.
Z hráčov Larsson.. v 3 matchoch 0+2 hit/blk- ako posledných 8 zápasov katastrofa, posila do PO naniť za 5. kolo, ale zas v zč mi pomohol..
gratulace k celkovemu vitazstvu 🍾
Finále


výhra 8:6 vs Preshow Destroyers

Obrázek


obhajoba uspesna. to ma tesi najviac.. 3x po sebe finale premenene na 2 winy. z tohto timu som uz fakt vymackal vsetko co sa dalo.

Dakujem antymu za vyrovnane finale. Win by som Ti doprial za celu tvoju sezonu, ale nie proti sebe.
Díky novacikovi Streetmanovi za semifinale, s tebou je tato liga zas o kus narocnejsia.
A diky ostatnym, robili ste mi v zc riadne peklo, v istej faze som nevedel vyhrat 2 mesiace v kuse a bolo jedno ci hram s prvym, alebo poslednym..

K matchupu:
branu som prehral 1:3, tam som nemal velmi narok. story of my season, ze superi proti mne mavali sialene cisla a mne to vzdy jeden z golmanov sabotoval (tentoraz georgiev nestartmi a 6kou). podrzal UPL a vykonmi od noveho roku si pyta miesto v time. Shestorkin vyhral co mal, dorovnal winy a uhral dolezity bod.

Co rozhodlo je 2x po sebe moja ofenziva. moja najvacsia slabina nebola slabinou pocas PO.. 58 bodov je vybornych a 29 golov nedostiznych..vyhral som aj ppp o 1 a shp gwg jasne pre mna. supera som aj presogoval a prehitoval. bloky remiza. prehry len v +/-, asistoch a o 7 na fw..tie ma zas mrzia.
pocas weeku som urobil 3 chyby co sa mi nevypomstili. najprv som si odflakol fa tah, ked som potiahol lazara, ktory je C s tym ze ho dam na kridlo. totalne zatmenie, ani len monitor mi nepreblikol.. a potom som si neoveroval fakty v style, ze lindholm cestuje s timom na trip, tak som ratal ze nastupi a 2x nenastupil, nemal som zanho nahradu. a to iste jenner- stala sa mu tragedia, lenze yahoo napisalo illness, tak som ratal, ze sa 4 dni od vynechaneho matchu vrati.. samozrejme sa logicky nevratil.. s tymi fw som ratal a keby aspon jeden znich da 1 match tak su moje. k tomu som fa tah plytval na staala kvoli fw s tym, ze som ratal este vtedy ze sa vrati jenner.. co uz.. na vikend som mal uz len posledny tah a rozhodoval som sa mccaronn na rw (vyhral by mi fw,prehral bloky a stav by bol 9:6), wedgewooda na sobotu(prehral, ani som necekol ci bol volny a stav by bol 7:7), alebo lindella vdaka ktoremu som blk remizoval a konecny stav skoncil 8:6. .takze vlastne moje rozhodovanie nemalo vplyv.. potiahol ma cely tim.

:plus:
Panarin: MVP 2+6.. aj celeho PO. 2 PO matche 3+13 :klobuk:
zabral tradicne a kazdorocne moj PO performer Kempe
posledna rental posila tarasenko, ktoreho som bral lacno ako zalohu 1+5
moja draftova jednotka schenn, ktory bol celu sezonu na vyhadzov dal 4+1
bezne produktivni hraci hrali svoj standard az nadstandard, takze to klaplo

:minus:
ja za chybu s fa tahom a neoverenie si infa o hracoch. match mohol byt vyraznejsie pre mna a nemusel som trpnut do poslednej minuty posledneho matchu ci sa tam nejake presilovkove body benna, pavelskiho, zetterlunda, ci zegrasa nezjavia..
z hracov nik, ale dost nasralo 0 blk v posledny den od josiho a zuba, co ma stalo win v tejto kategorii a zachranil to lindell 5timi..

Este raz diky vsetkym za zabavnu a kvalitnu sezonu.
Gratz :klobuk:
Well deserved
155 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO